Opinie o WYG HR Consulting w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie WYG HR Consulting. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w WYG HR Consulting o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o WYG HR Consulting w Gdańsk

Patrycja Nowy wpis

Czyli nigdy nie spóźnili się z wynagrodzeniem?

Januzzi Nowy wpis

A ja miałem pozytywne odczucia w okresie pracy dla Agencji Pracy WYG HR Consulting. Wypłata była zawsze na czas i nie była "obcinana" z sobie tylko znanych powodów (stała praktyka m.in. w przyp. Interkadry - nie polecam współpracy z ww. agencją). Potwierdzam jednak, że WYG HR Consulting nie ma nic wspólnego z tą agencją w oddziale w Gdańsku. Faktycznie podpisywało się umowę z A-Z Consulting Sp.z.o.o. z siedzibą gdzieś w Pszczółkach. Ponadto WYG HR Consulting ani A-Z Consulting Sp.z.o.o. nie ma oficjalnie już od prawie roku (przynajmniej 8 m-cy). Obecnie w wyniku tzw. rebrandingu jest to RE-CREW HR (Agencja Pracy Tymczasowej RE-CREW wchodząca tylko w skład Grupy WYG HR). Pewnie nazwa WYG HR a tym bardziej A-Z Consulting Sp.z.o.o. zbyt źle już kojarzono na polskim rynku pracy. Uwaga też na bardzo nierówny poziom obsługi w samym oddziale (najgorzej trafić na bardzo młode absolwentki ZZL / Socjologii, które nic nie wiedzą o ofertach pracy ale grubą tapetę na twarzy mają i cały czas bawią się swoimi komórkami lub plotkują; najlepiej gadać tylko z szefową oddziału - konkretna acz mało uprzejma babka). Ponadto parę razy godz. otwarcia (pn. - pt. 08.00 - 16.00) oddziału były skrócone bez podania przyczyny (zaznaczam - nie było to w okresie przedświątecznym) dlatego radzę przyjechać chętnym doi pracy do max. 15.20. Żeby nie stać ich było na wywieszenie głupiej kartki z info, że dziś oddział jest otwarty do np. 15.00 i za utrudnienia serdecznie przepraszamy to już naprawdę szczyt braku szacunku wobec klientów !!!

Ciuciubabka

Totalna kpina - firma ogłaszająca się jako Wyg HR to w rzeczywistości zupełnie inna firma (kapitał 5000), więc do Wyg Hr się nie umywa... Jest to nabijanie Klienta (potencjalnego pracownika w butelkę)!!! Widzisz ogłoszenie Wyg HR, aplikujesz, idziesz na rozmowę (biuro z logo Wyg Hr, ich maile, etc.), skecz zaczyna się później... Gdy dochodzi do podpisania umowy, okazuje się, ze wszystko było ściemą i podpisujesz umowę... z jakąś zupełnie inną, podrzędną agencją z Pszczólek (AZ Consulting), na umowie inny opis stanowiska, a badania na jakimś totalnym zadupiu, w baraku z Ukraińcami i czar pryska. No ale jesteś zdesperowany, wiec się godzisz na to, trudno - później okazuje się, podczas szkolenia, ze stanowisko na jakie aplikowałeś to jakiś totalny kołchoz i obóz pracy za śmieszne grosze (których większość bierze przez pol roku i tak AZ Consulting)... Brak poszanowania dla pracownika u docelowego pracodawcy, koszmar. Pisać by można sporo na ten temat. Kiedy już zakończycie współpracę, nie wydali świadectwa pracy w terminie (ja czekam już 2 tygodnie!!!) - przez ten czas umknęły mi inne fajne dwie prace, a jak się upomniałam, to przysłali świadectwo z błędem. Żadnego przepraszam, nic - o wszystko musisz upominać się sam, co jest obowiązkiem pracodawcy. Zastanawiam się nad zgłoszeniem sprawy do Państwowej Inspekcji Pracy. Myślę, ze Wyg Hr sporo straci wizerunkowo na tym świadomym bądź nie mariażu. Szkoda Waszego czasu i nerwów, chyba, ze ktoś się chce pobawić, a nie szuka normalnej, dobrze płatnej pracy. ODRADZAM, lub polecam inne, poważne agencje pośrednictwa pracy.

Smyczka Nowy wpis
@Ciuciubabka

Zgłoś do Inspekcji ja już to zrobiłam. Może jak więcej ludzi będzie takie firmy zgłaszać to w końcu je pozamykają i mniej oszustów będzie.

Pat321654

Omijajcie...zrezygnowalem po kilku dniach bo robilem co innego niz bylo w umowie i nie wyplacili mi ani zlotowki

Smyczka Nowy wpis
@Pat321654

Jak miałeś podpisaną umowę to możesz ich pozwać. Wypłacą wynagrodzenie i odszkodowanie za zwłokę. No i jeszcze jest inspekcja pracy. Jak będą dostawać zgłoszenia na tą agencję to w końcu ją zamkną.

Pakowacz

nikt nic nie wiedział, na jakich warunkach mam być zatrudniony, kiedy zostanie przygotowana umowa

brak pytań

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Magazynu
Logart Sp. z o.o.
Smyczka

Znam wiele agencji pracy, ale hr consulting to jakaś porażka jest. Na rozmowie jest fajnie tyle ze po podpisaniu umowy mają czlowieka w (usunięte przez administratora) Rozchorowalam sie i poinformowalam pania z agencji ze mnie nie bedzie w pracy najpierw telefonicznie później skan zwolnienia wysłałam. Po czym po trzech dniach dostaje info ze rozwiązano ze mna umowe bo do pracy nie przychodziłam. To mówię ze przecież informowałam o chorobie ze mam potwierdzenie odbioru wiadomości ze zwolnieniem a oni nadak twierdzą że nuc nie dostali. Ponadto moja znajoma też miala z nimi problemy. Nie płacili w terminie i płacili mniej niż przepracowała i nie potrafili powiedzieć dlaczego mniej kasy dostała albo nie chcieli tego powiedzieć bo do swojej kieszeni biorą. Podsumowując nie pracujcie przez tą agencje, nic dibrego Was ram bie spotka i jeszcze Was oszukają.

Jarosław

@Boleslaw G. Twój komentarz na pewno posłuży innym użytkownikom forum - zatem bardzo Ci za niego dziękuję. Bardzo mi przykro, że podczas rekrutacji w WYG HR Consulting zostałeś potraktowany w taki sposób. A na jakie stanowisko aplikowałeś? Czy ktoś z obecnych na forum jest pracownikiem w WYG HR Consulting i chciałby coś napisać odnośnie tego pracodawcy? Bardzo Was do tego zachęcam.

Boleslaw G.

żenujący poziom "pań" pracujących w w/w agencji - bo tak trzeba to nazwać... Podśmiechiwanie się z kandydatów - ocenianie ich po wyglądzie, mowie... na pewno nie jest na poziomie poważnego miejsca pracy... no i jeszcze nie trzymanie terminów - nie liczy się dla nich że nie masz umowy - popracuj na czarno... chyba śmiech na sali... zdecydowanie nikomu nie polecam ani jako pośrednictwo ani jako pracodawca... bo swoje pracownice też słabo traktuje szefowa...

Takijeden

Dziadostwo. Paniusie tam pracujące nie mają pojęcia o rynku pracy - totalnie. Omijać szerokim łukiem! Dlaczego? Bo oferują najniższą krajową albo w porywach 2200 -2500 brutto jak jesteś ukraińcem, który mieszka w kartonie pod mostem to gratuluję znajdziesz tutaj pracę swoich marzeń : D jak chcesz godnie żyć i zarabiać - odradzam to miejsce. Zapraszają na rozmowę, gdzie są sztucznie miłe i w sumie ta ŻENADA wychodzi z tych glnojadowych ust aż ręce opadają. Nie informują Cię wcześniej, że dostaniesz kupę a nie pieniądz. Nie mówią na początku prawdziwych nazw stanowisk a na miejscu z z orgazmistycznym zachwytem informują, że to callcenter, ubezpieczenia albo inny (usunięte przez administratora) Wiele z tych ,,hrowic" nie skończyło jeszcze studiów, więc o rynku pracy nie mają bladego pojęcia. Może o makijażu tak bo chodzą wytapetowane niczym mapety.

Niedoszły pracownik

WYG HR CONSULTING praca w Domax Łęzyce Zostałem umówiony na rozmowę - pakowacz w stolarn,zależało mi na tym ,żeby legalnie pracować i zarabiać nawet tę najniższą...oczywiście wstawiłem się na umówione spotkanie- brygadzista niestety nic nie wiedział na jakich warunkach mam być zatrudniony, poinformowal mnie że mam się wstawić kolejnego dnia roboczego do pracy...dzwonię więc do agencji WYG HR z z apytaniem co dalej, co z umową, warunkami itp...w ogłoszeniu jest informacja,że praca na umowę o pracę...a tu nagle dowiaduję się,że mam narazie popracować bez umowy i "zobaczy się co dalej"....a dalej miała być umowa zlecenie...no i darowałem sobie...ciekawe czy zarządzający firmy Domax wiedzą w jaki sposób są rekrutowani pracownicy do ich firmy...szkoda...

Gal Anonim

Jest po prostu w porządku. Stawka taka jaka ustalaliśmy, taka jak na umowie. Odpukać w niemalowane żadnych niespodzianek. Ku mojemu zaskoczeniu wypłatę dostaję od 4 miesięcy regularnie, punktualnie 10. dnia miesiąca, mimo to, że na umowie mam napisane do 15. dnia miesiąca. Jest dostatecznie.

Zostaw merytoryczną opinię o WYG HR Consulting - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy WYG HR Consulting?

Kandydaci do pracy w WYG HR Consulting napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

WYG HR Consulting