Opinie o POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP w Gdańsk

Prałat

Ja mam taką sugestię. Czy uczniowie zawodów gastronomicznych mogliby gotować dania odchudzające dla pulpecików z księgowości ?

Nikt ważny

Dzień dobry Droga Jadwsiu Nam psuje praca i My bardzo dobrze wykonujemy swoje obowiązki. Problem jest taki że wy które zostałyście pozatrudniane po znajomości to nie za bardzo zhańbiłyście się wykonywaniem obowiązków pracowniczy u wcześniejszych pracodawców i nie za bardzo potraficie pracować. Najgorsze jest to ze macie mizerną wiedzę i umiejętności no i nawet nie macie chęci czegoś się nauczyć. Bardzo dziękuje Pani Komendant ze wpłynęła Pani na swoją rozebraną przyjaciółkę i ją Pani Ubrała. Jeszcze mam taką prośbę proszę ja w jakiś sposób zachęcić do systematycznej pracy i wykonywanie swoich obowiązków. Proszę jeszcze o zdyscyplinowanie Pani sekretarki praca w sekretariacie nie polega na paleniu fajek. W następnej odsłonie postaram przedstawić Pani Komendant przyjaciół z Starogardu Gdańskiego a proszę przekazać Koleżance gratulacje w związku z obrona.

@Nikt ważny

Nie "z" tylko "ze" Starogardu Gdańskiego - wykształceni ;) dobre sobie.

Fredek
@Nikt ważny

Nie denerwuj się proszę ????. To , ze plujesz gdzie się da i tak już niczego nie zmieni. Wałeczki wychodzą i będą wychodzic i wszystko do odpowiednich organów już jest wysyłane - przy okazji znaczki się przydać mogą ;) . Co do „menagere” to faktycznie miał chłopisko doświadczenie w zarządzaniu ale parafią. Taki to był specjalista !

Nikt ważny

Witam Was Coś ucichły Wasze komentarze Komendantka wycięła wszystkie wcześniejsze wpisy to znaczy że coś nie tak idzie. Tylko za chwile wytnie wszystkich i swoich kolesi wsadzi i wtedy opinie będą po linii Komendantki. Moi drodzy piszczę i wyrażajcie swoją opinie. Zobaczcie jak było z Bodziem PRZEWODNICZĄCY WALCZYŁ z chamstwem i prostactwem, brakiem kompetencji i wygrał wszyscy wygraliśmy ale było wsparcie Oszołoma odwołali trochę to trwało ale się udało. Zaczęliśmy odbudowywać firmę i dobre imię Starsi Koleżanki i Koledzy wiedzą ze oszołomy przychodzą i odchodzą a (usunięte przez administratora) my sprzątamy. Teraz też to naprawimy mieliśmy normalnego Komendanta i wyprowadziliśmy nie wszystko bo za mało czasu nie udało się wszystkiego postawić ale. Firma jest skomplikowana. Czasami dostajemy prawdziwych menadżerów i ludzi którzy wiedzą jak zarządzać tak skomplikowaną Instytucja. Nikt z nasz nie wierzył ze się uda Bogdana odwołać, każdy z nasz powtarzał ze Bogdan ma mocnych kolesi partyjnych miał i ma ale kolesie do czasu chronią a jak się zaczyna za bardzo robić niesympatycznie to odpuszczają tak działa aparat partyjny każdy z kolesi dba o swój interes i dobry wizerunek. Nikt z kolesi nie będzie ryzykować. My musimy się trzymać razem mamy już doświadczenie i praktykę no co Wy, Napiszcie co tam słychać w Komendzie ? Słuchajcie ja mam postulat może Wszyscy wstąpmy do Porozumienia przynajmniej Pani Komendant nie będzie musiał zatrudniać kolesi wszyscy będziemy kolesiami.

Booosss!!
@Nikt ważny

Zgadzam się z Tobą. Gdyby każdy napisał choć jedną skargę do odpowiednich instytucji to jestem niemal pewien na 99% żeby cos się zmieniło !! Wszystko tak naprawdę zależy od ludzi i ich motywacji jak i charakteru,! Głęboko wierzy że na Pomorzu ludzie są charakterni i z zasadami! Pozdrawiam :)

@Nikt ważny

Weź się (usunięte przez administratora) w łeb ! I bierz się za robotę. Tempa pracy nie wytrzymujesz? To zmień robotę. Nie podoba się, że w godzinach pracy w OHP nie można do innej roboty chodzić?

@Nikt ważny

Nie sądzę, żeby jej zależało na waszych komentarzach:) dobra rada: zacznijcie pracować, a nie udawać, że pracujecie. I w czym wy macie doświadczenie? Chyba w tym, jak będąc zatrudnionym w OHP pracować w godzinach pracy w innej firmie.:) nic dziwnego, że wam to się nie podoba! Także moja rada - albo przełączyćie tryb pracy na on, albo szukajcie innego pracodawcy, bo w OHP czasy lewusów dobiegły końca !

Szkoda mi Was !
@Nikt ważny

Twój komentarz potwierdza tylko, że w PWK OHP problemem nie są komendanci, tylko stara klika (usunięte przez administratora) Widać skończyły się Wasze chore rządy! Nieroby pewnie zostaną wycięci :)

Wy macie praktykę
@Nikt ważny

Wy macie praktykę? Chyba w pisaniu na siebie nawzajem donosów :) musicie trzymać się razem ? Dobre, przecież Wy się zwalczanie sami w sobie - plotki, tylko czekacie żeby oodkopać pod koleżanką lub kolega dołek, a najlepsze tym wszystkim jest to, że sami w te dołkii wpadacie, bo macie tak nakręcone, tak nagrabione, że już sami się gubicie w zeznaniach. Przodują w tym oczywiście starzy pracownicy !

@Nikt ważny

Wystarczy żebyście zaczęli sumiennie pracować. Ale wątpię w to że jesteście w stanie pracować. POROZUMIE nie przyjmuje w swoje szeregi takich ludzi jak Wy. Pani Komendant gratuluję działań!!!

@OHP w końcu porządki!

Ktś mądrze napisał ????????????Taka rzeczywistość ????????????Prawda boli ????????????

Borewicz
@Booosss!!

Śmiało piszcie. Może w końcu instytucje zewnętrzne przyjrzą się temu co przez lata odstawialiscie w tym OHP. Tam tylko prokuraturę trzeba wpuścić za te wasze przekręty z przeszłości . Ale poczekajcie każdy będzie rozliczony uczciwie !

Ja sama
@Nikt ważny

Dobrze Wam było bo nie musieliście udawać że pracujecie. Ja tam się bardzo cieszę że odwołali tego zakłamanego. Cały czas kręcił albo tylko palił. Szkoda słów. Dobrze że tego (usunięte przez administratora) pogonili niech w mieszkaniu pali papierosy. Ja tam nie cierpiałam tego obłudnika.

To nie ja
@Ja sama

Tak kiepsko pracowaliśmy, że Komenda w rankingu polskich komend skoczyła bardzo wysoko. Zobaczymy jakie będzie podsumowanie tego roku. Z pracownikami- koleżaneczkami. Takiego nepotyzmu to w życiu, jak kilkadziesiąt lat pracuje nie widziałam. Jeszcze, żeby to byli ludzie co posiadają jakąs wiedzę dotyczącą swojego stanowiska. Ale nie, otwarcie przyznają się, że nie wiedzą, niech inni za nas to zrobią.

@To nie ja

Bardzo wysoko ? Poniżej średniej to chyba nie za wysoko 10/16 :) Tak pracowaliśmy. Mam nadzieję, że będzie lepiej, a Wam drogie koleżanki i koledzy radzę zmienić podejście, bo to do niczego nas nie zaprowadzi.

@To nie ja

Niech każdy patrzy na siebie.

Prawda
@Taka prawda

Pani Komendant, niech Pani zmieni podejście.

Czas dymisji
@Taka prawda

Pani Komendant rozłożyła komendę. W grudniu ubiegłego roku pojawiła się w pracy może 3 dni. Sprawa dla prokuratora. Dysponowanie środkami bez pełnomocnictwa.

Szkoda mi Was !
@Czas dymisji

Ciekawe jaki cudem dysponowała środkami bez upoważnienia???? Z tego co wiem, aby zrobić przelew z konta instytucji budżetowej NBP musi wydać kartę do przelewów, ... Chyba nie chcesz powiedzieć, że bank wydał kartę bez odpowiedniego dokumentu?;no chyba, że gotówką płacicie.

@Czas dymisji

Jeśli to prawda, to gdzie była główna księgowa???? Główna ksiegowa odpowiada za prawidłowe bo zgodne z prawem dysponowanie finansami! Chcecie powiedzieć, że nie panuje nad finansami... coś się to kupy nie trzyma..

Fredek
@Szkoda mi Was !

Gotówką to tylko za znaczki pocztowe ????????????

Jak mnie cieszy ta aktywność, bo to znaczy, że może pracownicy ohp wreszcie nie dadzą sobą pomiatać... Myślę, że pani kadrowej e-mail straszący pracowników odniósł odwrotny skutek... ha ha

Zwyklak

Też odebrałam tego e-maila jak groźby, straszenie Panem Irkiem- matko boska do czego to dochodzi

@Zwyklak

Kto broi - ten się boi ! A jak trwoga to do Boga;;)

Zwyklak
@Jadwisia

Pani chyba nie rozumie naszych wypowiedzi, nikt z nas nie boi się ani nie bał, to my pracownicy otrzymaliśmy e-mail który był wręcz z groźbami i zastraszający - w takiej formie był pisany, ale jak widzi Pani nie wywołał u nas stresu, ciszy i zamknięcia w sobie. Powiem wręcz tak, dość zastraszania nas, opieprzania, krytykowania, zwalania wszystkich obowiązków oraz wszystkich win. Dość tego. Niech się Gdańsk ogarnie i traktuje nas jak ludzi równych sobie- bo sroce z pod ogona to nie wypadliśmy. Gdy będzie trzeba będziemy szukać pomocy u Ogólnopolskich Związkach Zawodowych oraz i w KG OHP jak i Ministerstwie.

Oko Brata
@Zwyklak

No ale poczta służbowa nie służy do romansowania, Internet do robienia zakupów w czasie pracy i pisania komentarzy na GoWorku. Wszyscy doskonale widzimy, wiemy kto i jak pracuje w Komendzie, a z jednego pokoju to już w ogóle same śmiechy i hihy odchodzą, że nawet parami do łazienki wychodzą tak im dobrze ze sobą. Gdyby się tak przyjrzeć historii każdego komputera to wszyscy pracownicy by polecieli. Proponuje porozsadzać wszystkich jak w szkole to się skończy obgadywanie, obijanie się i romanse pomiędzy pracownikami. Jak byście nie mieli nic na sumieniu to byście nie traktowali tego jako groźby.

Doradca Zawodowy

Jak każda

Co wiem o firmie. Na czym ma polegać praca. Dla czego zainteresowałam się tą ofertą pracy.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Witam Państwa Serdecznie! Nie sądziłem, że przyjdzie mi czytać w czwartkowy wieczór opinie na temat mojego byłego miejsca pracy, ale informacje tak szybko się rozchodzą, że żal nie skorzystać. Niewiarygodne jakie wiadra pomyj się tutaj wylewają i to, że większość z obecnych tutaj czytelników i komentujących ma na to czas. (Naprawdę? Komentarz o 7 albo 23? Zadziwiające). Wiele jest tutaj opinii na temat wykorzystywania pracowników, oczerniania nowych pracowników, linczowania pracowników z dużym starzem, który "znają OHP". Z jednym się zgodzę - OHP to perła lamusa, przestarzała instytucja, w której nieważne kto i kiedy rządzi zawsze coś jest nie tak. Problem jest w tym, że to nie jest wina organizacji - tylko ludzi, którzy tam pracują. Odwieczni wrogowie postępu - dlatego odszedłem. Jest takie stare polskie powiedzenie: "Lepsze jest wrogiem dobrego". Co jest słowem klucz w tej sentencji? DOBREGO - no właśnie. Jeżeli coś funkcjonuje nielogicznie, jeżeli coś nie ma uzasadnienia albo zwyczajnie nie ma sensu -To dlaczego tego nie zmienić? No bo trzeba się nauczyć czegoś nowego, a to wysiłek. Ktoś niżej napisał mądre słowa. Po co powstało OHP? Dla dzieci! Dla dzieci, które często nie miały łatwego startu, którym trzeba pomóc. Zachęcić do wejścia w dorosłe życie - pokazać, że można inaczej - że można dobrze - że można się rozwinąć. A Wy Państwo? Co robicie? Są tutaj jacyś wychowawcy piszący te posty? Jeżeli tak, to dobrze wiedzą, że zgodnie z teorią rozwoju psychospołecznego, ludzie w okresie dorosłości zmagają się z konfliktem "generatywność vs stagnacja" - co oznacza, że albo finalnie coś w kwiecie swojego wieku osiągną albo zatrzymają swój postęp. Co można mówić o osobach, które swój czas wolny poświęcają na wylewanie na kogoś błota? Postępowe to raczej nie jest. Następnym z konfliktów, które towarzyszą już do końca życia jest konflikt "integralność vs rozpacz" - tutaj przychodzi rachunek sumienia? Czy ja, jako człowiek osiągnąłem w życiu wszystko to, co chciałem osiągnąć? Życzę Państwu z tego miejsca, aby osiągneli Państwo wszystko, czego Państwo zapragną. Nadmienię jednak od siebie, że nie zrobią Państwo tego siedząc tutaj, wyzywając się nawzajem i szydząc z innych. Przykre to jest - bo za pewne nie wiedzą Państwo nawet z czego wynikają takie mechanizmy. Może wobec tego to nie dzieciom jest potrzebny kurs wychowania? Jestem pewien, że szybko Państwo odczytają ten komentarz, bo za pewne oznaczyli już sobie Państwo newsletter. Ps. Newsletter to taka wiadomość na maila, że pojawiają się nowości - tak dla wrogów postępu. Miłego wieczoru.

Ciekawy

Bardzo się cieszę, za tą wypowiedź, tylko proszę zrozumieć tych pracowników w terenie, którzy serce oddają młodzieży, a przychodzą szefowie z kolejnego układu, a za nimi sztab niekompetentnych ludzi, a te jednostki w terenie ma się za nic.....

Informator
@Ciekawy

Nic dodać nic ująć, a hufce kolejny kubeł pomyj na łeb dostają - bo ma się ich niestety za nic

Szeregowypracownik

Ależ Panie A.M. Nic ku lepszemu nie idzie niestety, dobrze Pan wie, że większość ludzi u góry jest z "jakiś" ugrupowań politycznych :-( Jedyne co nam pozostaje to robić swoje i wytrwać.

Nikt ważny

o w końcu zaczęliśmy jednoczyć siły Pani Komendant chciałem troszeczkę sprostować informację otóż; Pani Poprzednik był i jest Osobą o bardzo wysokiej kulturze osobistej, elokwentny oraz posiadający dosyć wysokie kwalifikacje i co ważne doświadczenie Menadżerskie. Trudno Powiedzieć to o Pani ale jest Pani bardzo młoda osobą i należy zbierać doświadczenie i uczyć się uczyć się i jeszcze raz uczyć się. Lansowanie się w prowincjonalnych telewizjach oraz w portalach społecznościowych to nie tędy droga. Ale to Pani musi sobie odpowiedzieć na podstawie pytanie czy celem Pani jest osiągniecie postawionych celów menadżerskich czy kariera w polityce. kariera polityczna nie wymaga kultury osobistej oraz zmysłów menadżerskich należy być pospolitym (usunięte przez administratora) - Trzeba zacząć szanować pracowników wtedy pracownicy będą szanować Panią. stara zasada ale cięgle działa. Poprzedni komendant co prawda palił i to jest przyznam słabość ludzka z która jest bardzo ciężko wyplenić. Ale każdy z nas ma jakiegoś KONIKA. Jeżeli chodzi o prace "starzy pracownicy" w terenie i w komendzie mówimy ogólnie pracują i wykonują swoje obowiązki sumiennie oraz świadomie, dobrze. Oczywiście są pewne niepowodzenie oraz są osoby, które pracują wolniej są osoby, które pracują szybciej to jest zrozumiałe. Nowi w Komedzie i w terenie na palcach jednej ręki może policzyć osoby, które się poprawiły w zakresie realizacji sowiej pracy i się wdrożył i to jest bardzo pozytywne i trzeba to przyznać i głośno powiedzieć, Pani znajome, które Pani zatrudniała , tak bardzo szybko się wdrożyły i bardzo dobrze realizują zadania. No pozostali znajomi to raczej dostaną hemoroidów od siedzenia albo co gorsze zerwą ścięgna od ciągłego biegania, wszędzie jest biega skacze mało karczmy nie rozwali " cytując jednego z Wielkich Klasyków, to nie tędy droga to na wiec wyborczy albo na dożynki. Niestety w OHP potrzebna jest wiedza, umiejętności i praktyka i wtedy osiągamy doświadczenie. Niestety te znajome, które są na kierowniczych stanowiskach, fatalnie po prostu brak im szlifów menażerskich, (użyłam trochę nomenklatury wojskowej). Brak elementarnej wiedzy w zakresie zarządzania, brak wiedzy merytorycznej. OHP jest bardzo trudną organizacją i bardzo ciężko zgłębić mechanizmy działające. Te wszystkie audyty i kontrole są kpiną, kontrolujący musi wiedzieć co chciałby skontrolować, a jak nie potrafi postawić pytania bo nie wiej o co zapytać to kiepsko. było by na tyle na razie

Donald
@Nikt ważny

A wystarczyłoby gdyby ludzie u góry, kierowali się złotą zasadą " Szanuj bliźniego swego jak siebie samego"

Nikt ważny

Przykre jest to co się dzieje, jak się do nas zwraca, mówi, traktuje... Przyke że osoby niekompetentne są nad Tobą i wydają polecenia. Ciężkie nastały czasy bowiem obecnie ważne jest tylko: ILE a nie JAK :-(

Pani Komediant, prosimy, aby Pani nałożyła maseczkę, następnie skierowała się do windy i opuściła komendę, raz na zawsze.

Szeregowypracownik

Przykro widzieć co teraz się dzieje. Skakanie i wyłącznie dla prywatnych potrzeb. Porozumienie, zdjęcie, porozumienie, zdjęcie a nieroby za najniższą niech zasuwają z uczestnikami wykonać plan, a czy ktoś zastanowił się chociaż raz tam u góry że te dzieci najzwyczajniej mają gdzieś plany naszej pani

@Szeregowypracownik

No pewnie lepiej gdyby siedziała na du.pie w Komendzie o paliła fajki. A jak podpisuje te porozumienia, to zawsze trzeba pewnie coś zrobić (a możnaby nie robić!) Od wykonywania planów z góry nie są dzieci, to tak na marginesie. Z tego co się orientuję, to zestawienie ofert gdzie m8zna zarobić sporo ponad najniższa krajową.

@Jadwisia

Jakby te porozumienia miały na celu działania na rzecz młodzieży ohp, a nie promocję wiadomo kogo to by nie było problemu... proszę się nie kompromitować bo te plany oczywiście nie realizują dzieci, ale też nie pani komendant, ani pracownicy komendy tylko te.... jak to pani komendant nazwała ..... nieroby....

Jadwisia

* bo tych planów nie realizują dzieci, Od realizacji planów firmy są pracownicy i lepiej, aby w porę przyjęli to do wiadomości.A Pani Komendant jest od tego, aby pracowników z tego rozliczyć.

@Jadwisia

A guzik Pani wie, Jeżeli Pani komendant podpisala porozumienie chociażby z harcerzami to proszę sobie wyobrazić ze z dziećmi z hufca tam trzeba iść i razem z nimi cos wykonać, jeżeli jest konkurs to biorą udział w nim dzieci, jeżeli jest zbiórka to uczestniczą w nich ohp dzieci, jeżeli jest akcja to biorą udział w niej dzieci. Tak samo w kole, w świetlicy, w programie w innowacji czy różnych inicjatywach. Nie ma tu nic do rzeczy czy wychowawca się chce i czy uwaza ze to dobre czy potrzebne, tu przede wszystkim chodzi o to by zachęcić mało chętne, aktywne dziecko do kolejnej inicjatywy która w tym przypadku nie wnosi nic dla uczestnika a jedynie jest jednym z punktów Pani komendant

Komediant
@Jadwisia

Jak pani myśli kto te plany do tej pory realizował i realizuje? Jeżeli pracownicy mają to dopiero przyjąć do wiadomości!!!! Żart

Ciekawy/a

Czy w KG OHP pracują tylko osoby z wyższym wykształceniem magisterskim???? (proszę o uczciwe odpowiedzi) z tego co się orientuję każdy wychowawca jest po studiach i jest pedagogiem większość na dzień dzisiejszy również z doświadczeniem

Lewicowa

A zastanawia mnie centrum jedno i drugie, oraz te wszystkie ich punkty. I te ich twory i tabelki. Cudowne statystyki. Tam cisza i spokój, z dala od wszystkich i wszystkiego gotowi przetrwać do następnego. Prawie jak nasz EFES

Maryla

Wydaje mi się że należy się tu zastanowić nad pracą tych nierobów/ wychowawców- bo chyba zapominamy że gdyby nie ich rekrutacja, włożona praca, współpraca ze szkołami, pedagogami - to nabór nie byłby zrobiony dla nas wszystkich. Gdyby nie ten nabór to nie było by OHP oraz tych wszystkich specjalistów, jak również drabiny do kariery.

DDD
@Maryla

W końcu ktoś napisał prawdę, szkoda tylko, że komendantka nie ma ochoty poznać prawdy o pomorskiej i o tym kto tu tak naprawdę pracuje. Słucha uprzejmych donosicieli z komendy, którzy niestety w ten sposób próbują ukryć swoje nieróbstwo. Szkoda, że komendanta daje się im wodzić za nos.

Leszek
@DDD

W punkt! Cała prawda, to co najważniejsze ulatuje bo slucha się bzdur osób krótko pracujących, mało znających się. Pani komendant młoda, ambitna ale chyba nie zainteresowana samą instytucją, dziećmi i oczywiście tymi którzy jako jedyni jeszcze przy nich robią :-(

Człek

Czy ktokolwiek tu wogole myśli o dzieciach? (No poza wychowawcami, a znam niektórych i tylko im jeszcze zależy na tych dzieciach) Czy ktokolwiek tak naprawdę zastanowił się po co jest ohp i komu ma służyć? Dzieciakom, dla nich ten twór. Dla ich lepszego jutra, wykształcenia a i dalszego życia. Co o tym wiedzą centra, kadry, księgowość Czy inne panie z biura. Tam tylko wchodzenie w d. i podpiepszanie koleżanek by w oczach Pani komendant wypaść lepiej. Najprościej oskarżyć kogoś nie znając jego pracy, obowiązków ani nakładu niż samemu cos zrobić. Obudźcie się ludzie i przypomnijcie sobie ze sensem naszej pracy i całego OHP są DZIECI, DZIECI, DZIECI!

Czlowiczek

Co z kasą za Facebooka, ktoś poszalał, ruchu narobił, idiotą kazał skakać, lajkowac?

Minia
@Czlowiczek

Szumu narobila i tyle a ludzie skakać będą dla marnych 100zl wstyd Pani komendant gdzie tak się robi? Tak traktuje się ludzi podwładnych? Pewnie zazada Pani zaraz usunięcia niekorzystnego wpisu

DD

Witam, mnie zastanawia nagonka na starych pracowników oraz wyzwiska od najgorszych czy nierobów za to Ci nowi taaacy pracownicy roku, specjaliści ledwo mogący się wyslowic z błędami na każdym kroku. Albo rynek pracy ludzie id słupków i statystyk tak to jest lepsze. Ludzie stołki zajęli by karierę robić A rozpiernicza tą instytucje

Nikt ważny

Moi drodzy coś nikt nie pisze nawet rodzina i wierni Pani Komendant to już wszystko dobrze jest czy już tak szybko są kasowane informacje

Nikt ważny

Pani Komendant, OHP jest Instytucja, w której pracuję światli ludzie i wykształcenie. My (usunięte przez administratora) nie tolerujemy. Ja wiem że dobre wychowanie wynosi się z domu, ogłady, manier trzeba nabyć obserwując osoby w naszego ugrupowania politycznego to powiem że żenujące są wzorce do naśladowania. Zgodzę się ze są osoby kulturalne i elokwentne i u nas i z tych należy brać przykład, a nie z prostaków i pieniaczy rada starszych a kogo to się w krótce okaże. A jeszcze proszę ubrać tą Karową tak naprawdę ubiór Pani Biedronki - czy tez innego dyskontu był niestosowny może ja wiem że dziewczyna się stara ale to może na magazynie czy tez na stoisku ze śmietaną pasuje ale nie do bura. To nie ta instytucja przypominam to jest OHP a nie las przy drodze. pozdrawiam

Prawda
@Nikt ważny

potwierdzam od razu wudac jakim spoisobsm tak azybko awansowala pewnie nawet szkol nie skomcziyla a juz wszystkim rizkasuje

@Prawda

Od razu widać, że (usunięte przez administratora) jak ktoś wygląda jak trzeba, a nie same tłuste (usunięte przez administratora) które ciezko od fotela oderwać :) ma co pokazywać to pokazuje. A Ty wróć do szkoły i naucz się porządnie zdania składać, bo w Komendzie macie z tym ewidentnie problem, a niby tacy wykształceni! Dziewczyna mądra i ładna to wam przeszkadza... nie dziwię się:) ale pandemią się kończy, siłownie otwierają, szkoły też także wszystko przed Wami !

@Nikt ważny

Zgadzam się, pracownicy OHP to nie jakaś chołota, to ludzie wykształceni ( no, są wyjątki????). Co Pani Komendat sobą reprezentuje upokażając, zastraszając i wyzywając od nierobów swoich pracowników? Trochę klasy proszę Pani... A wulgaryzmy? To chyba nie przystoi kobiecie, a szczególnie na stanowisku. Wstyd! Jeśli nie umie Pani okazać szacunku swoim pracownikom, proszę nie liczyć na wzajemność. Przez te kilka miesięcy dała się Pani poznać z jak najgorszej strony. Pani poprzednik nie był ideałem, ale miał klasę, godność i szacunek do ludzi. Pani tego brak.

Obserwator
@Nikt ważny

Patrzę na to wszystko co się narobiło w naszej Komendzie i nie wierzę. Szanowna Pani Komendant czy to Pani sama o sobie te pozytywy pisała? Raczej nikt z tych jak to Pani mówi "nierobów". Szanowna Pani, nie tędy droga. Oby Pani to w porę zrozumiała.

Czy ktoś się interesuje tym ile zarabia wychowawca pracujący na 3zmiany???? Przecież te pieniądze są bardzo marne. Więcej na kasie idzie zarobić !!! Ludzie obudzmy się ,ile można pracować za takie grosze !!!! Niech się coś w końcu zmieni!!!

@Marek

Najlepszy dowcip... Wystarczy jak będziecie pracować sumiennie 8 godzin dziennie. Jeżeli praca nie pasuje to zmieńcie pracę!

Miki

Pracowałem tam sporo czasu i jedne jedyne co mogę powiedzieć to że nie polecam. Jedyną szansą by się coś zmieniło jest merytoryczne pisanie skarg. Innej drogi nie widzę. Także jakby każdy przedstawił co mu nie odpowiada poprzez napisanie merytorycznej skargi to wierzę głęboko w to że w końcu ktoś by coś z tym zrobił. (Analfabetą nie jestem, mówię do tel dlatego przecinki pomijam-by zaraz jakiś mądry czy mądra się nie doczepila). Wszystko tak naprawdę zależy od osób tam pracujących jak i od tego jakie działania od siebie podejmą by było lepiej. Trzeba po prostu chcieć zaangażować się i wierzyć głęboko w co że będzie lepiej. Pozdrawiam

Nikt ważny

Moi drodzy wracają czasy Komedianta, jeżeli chodzi o zmianę trybu to my już byliśmy "rządzeni" przez różnych oszołomów politycznych i jesteśmy już dawno przełącznic nie na z OFF ale nie na ON (tak to się chyba pisze) tylko na "gênant" - to z francuskiego gdyby wierchuszka nie rozumiała my nie ufamy kolesiom. Ale obserwujemy i wyciągamy wnioski jak brzmi przysłowie Kto jeździ na wysokim koniu to nisko spada. A jeszcze Była taki co wysyłał listy poleciał z hukiem co prawda długo się trzymał. Tak wiec widokówki to raczej nie u nas. Autorkę serdecznie pozdrawiamy - jak to mówiła ludzie listy piszą ale Listonosze noszą te listy tak że Listonosz zaczął obserwować poczynania młodej Pisaki Anny. Kartka ładna my tez serdecznie pozdrawiamy z Warszawy ale kartek raczej nie chyba ze jest to widok na Morze... bo innych widoków to raczej ale... obcerujmy. Obserwujemy dalej poczynania wierchuszki politycznej i kolesi z kręgu "Porozumienia" może wyjdzie jakieś nieporozumienie

Brygada PWK
@Nikt ważny

Ani ładu ani składu tej wypowiedzi. Proponuję koledze z PWK zamiast skupiać się na sobie i koleżance z pracy (tak, tak wszyscy widzimy) trochę popracować nad stylem wypowiedzi bo nic konkretnego z niej nie wynika tylko jakieś bełkot.

Ależ bełkot !

Zostaw merytoryczną opinię o POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP - Gdańsk

• Jak się pracuje w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP?

Zobacz opinie na temat firmy POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 23 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP?

Kandydaci do pracy w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP
1.5/5 Na podstawie 94 ocen.

POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP