Opinie o POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP w Gdańsk

kaska

Nigdy Nigdy Nigdy Nigdy nie wróce tu do pracy. Mimo, ze sentyment pozostal jakiś i relacje ktore sie nawiazalo nadal trwaja ( mam wielu przyjaciol) to STANOWCZO NIE!!! Nie za takie pieniadze !!! Nie w takiej organizacji !!! Nie z takimi przelozonymi !!!! Nie za takie grosze na prześlicznym i niezmiernie BOGATYM Pomorzu - miejscu , ktore daje tyle mozliwosci. !!! Nigdy WIĘCEJ !!!!!! Ludzie żyje się TYLKO RAZ !!

Ana

Żeby na pięknym i bogatym Pomorzu zarabiać tyle ile tu??? Bez komentarza!! Na Pomorzu zarabia się dużo! Więc drogo człowieku zastanawiający się nad podjęciem pracy w tej strukturze jedno zdanie- ZASTANOW SIE CZY WARTO! ..... Po studiach i taka płacą w tej firmie?? Bez komentarza. Jestem mega szczęśliwa,że już u was nie pracuje.!!!!

Ona50

No po co wy tyle tych konkursów przysyłacie??!! Przesada ! Statystyka musi się zgadzać ale podejdźcie inaczej do tematu

kasia

to miala byc jakas premia?? Dajcie spokoj z takimi pieniedzmi......... brak slow....

Doradca Zawodowy

Jak każda

Co wiem o firmie. Na czym ma polegać praca. Dla czego zainteresowałam się tą ofertą pracy.

logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży

Tak się czasami zastanawiam.... Czy ta nasza młodzież to ma zdobyć zawód czy zostać poetami/artystami/historykami.....Dzieciaki w ciągu ośmiu lat szkoły podstawowej nie mają tyle konkursów co w OHP w jednym roku szkolnym....

On
@pracownik

Świetna zagadka!!! Też myślę i myślę o tym od dawna. I chyba chodzi o Statystykę... Niestety ale tak to odbieram. Wątpię by tyle różnych konkursów było w najlepszych liceach w Gdańsku czy Wawie. A tu non stop coś przysyłają!!! Statystyka i pokazanie jak to prężnie się działa na każdym gruncie czy to literackim,plastycznym,informatycznym,historycznym itp. zaraz będą silniki pewnie do Brabusa AMG konstruowac..... byle fotę zrobić artykuł napisać i cyk na stronę jakie to działania się podejmuje....hahaha

Mariolka
@pracownik

Słuszna uwaga. Młodzież w hufcach tak na prawdę jest tylko instrumentem do pracy wychowawcy, do wykazywania się w sprawozdaniach kwartalnych, rocznych ,do pisania artykułów z Akcji Lato, z Akcji Zima i oczywiście konkursów ;-) To samo się tyczy projektów organizowanych przez Efs. Młodzież miesiącami czeka na kursy, bez możliwości podjęcia pracy. Bez pieniędzy i ubezpieczenia, bo nie mogą być zarejestrowani w Urzędzie Pracy, a wszystko po to, a żeby góra miała za co premię zgarnąć. Opiekun grupy odwala całą brudną robotę, którą ktoś obliczył na 1/4 etatu ,ale pieniędzy nigdy za nią nie zobaczy. Ta instytucja nigdy nie zmieni się z prostej przyczyny, jest tak wygodnie starym pracownikom, którzy siedzą tam latami i dawno wyzbyli się kręgosłupa moralnego. Nowi pracownicy jak się zorientują o co w tej pracy chodzi to szybko się zawiną do innej , bo chcą uczciwie pracować, bo ile można po sklepach w czasie pracy latać, wypisywać się do szkoły, do komendy i nie docierać tam. Są osoby, które do emerytury potrafią tak przebimbać, ale trzeba mieć ku temu takie predyspozycje, do migania się od roboty w imię zasady" bo ja już nic nie muszę, niech się nowa koleżanka wykaże".

On48

Pracowałem sporo czasu tu (8lat!) I nie żałuję,że odszedłem ! Jak żyć za takie pieniądze?? Przecież to jest nie do przyjęcia. Ludzie jest tyle pracy w kraju za lepsze pieniądze! Po co wy tu siedzicie i narzekacie. Przecież tu się nic nie zmieni. Nie szkoda wam życia ?? Pozdrawiam

Tadek Niejadek
@On48

No ale po co zmieniać :P Przecież tam jest cudownie :) Można swobodnie biegać do cukierni po ciasteczka do kawy lub gorące pączki, obgadywać koleżanki z kadr, EFSu, psioczyć, że ktoś miał większą premię a Ja/My nie. Można odegrać się na chronicznie zdradzającym mężu wchodząc w romans z kolegą z pracy ale, że to mąż koleżanki to taki mały szczegół tam nie ma kręgosłupa moralnego. Nie ma się co oszukiwać w całej komendzie jest max 6 osób, które maja doświadczenie, kompetencję i wykonują swoją pracę rzetelnie nie narzekając na płacę i warunki, reszta przychodzi dla zabawy i rozrywki albo uciekają z domu bo im się znudziło życie rodzinne i szukają wrażeń. Wypłata jest zawsze na czas dzięki 2 osobom i za to im chwała :) Też na szczęście zakończyłem współpracę z OHP, wyszło mi to na dobre i psychicznie i finansowo, relacje koleżeńskie utrzymuje nadal z większością starych pracowników ale to co opowiadają i jakie informację wynoszą z firmy na zewnątrz to aż się włos na głowie jeży jak nisko upadła PWK.

Kolporterka

Czyżby desygnowano właśnie sekretarkę na kadrową???

Tadek
@Kolporterka

Szybko rozeszła się nowina :).

My
@Tadek

Szybki awans- szybkie info. Nie wróżę długiej kariery.

Tadek
@My

Ciekawe czy Pani skończyła chociaż podstawowy kurs z kadr. Ciekawe jest też to co bedzie odpowiadała na pytania gdy odbierze telelfon z kadr z KG :). DZIWNYM TRAFEM- JEST OGROMNA ROTACJA NA TO STANOWISKU. PRZYPADEK?

Wy
@Tadek

Czysty przypadek, i przestań już wyć !

@Tadek

Biedacy, tylko z ukrycia ujadać ppotraficie, a brak jest akichkolwiek pomyelów, żeby coś naprawdę poprawić w tej instyrucji

@1077

1077- na trzeźwo to pisałeś?

Wypłata mała !!!

Danusia

I jak tam? Walizki już spakowane? Witamy wśród normalnych śmiertelników, którzy z dnia na dzień zostają bez pracy.. :).

Olek
@Danusia

Ale się zdziwicie

@Danusia

Pracy jest w tym kraju multum, tylko tobie pracować się nie chce! I kto ci powiedział, że ktoś tu zostanie bez pracy z dnia na dzień :) ? Także do pracy rodacy!

Antygowin

Porozumienie Gowina to szczyt fałszu, hipokryzji i obłudy. Wywalali ludzi po "Apelu Jasnogórskim", a teraz się dziwią,, że ich ludzie zaliczają bruk. Życzę wszystkim ludziom Porozumienia bezrobocia do końca życia. Pani, przez pomyłkę, Komendant PWK OHP także. Gowinowcy to obłęd, który należy zaliczyć do śmieci.

Gowin
@Antygowin

Żebyś się nie zdziwił! :) I jeszcze jedno, Jej bezrobocie nie grozi, w przeciwieństwie do Ciebie mój drogi.

Ala

Ludzie mam wrażenie że niektóre osoby są bardzo źle a wystarczy tylko rzetelnie wykonywać polecenia przełożonych. To przełożeni najlepiej wiedzą co i jak robić. To kadra zarządzająca,która odpowiada za kierunek działań. Doceniajmy kadrę kierownicza. Jeżeli dobrze sie wykonuje polecenia to dostaje się jakieś premię itp. Należy tylko starannie wykonywać polecenia profesjonalnych przełożonych. To jest bardzo dobra praca i dostajecie dobre pieniądze. Musi wam starczyć na chwilę obecną. Pozdrawiam

Jadwisia

Jak komuś nie pasuje praca to po co siedzi tyle lat w pomorskiej OHP ????? Każdy pracodawca wymaga i oczekuje pracy od pracownika. Taka prawda a jak komuś się nie podoba to niech założy prywatną działalność i wtedy sam decyduje....zawsze jest wyjście....

SZKOŁY
@Jadwisia

SERIO TU DZIAŁAJĄ?

Ja sama
@Jadwisia

Problemem w Pomorskiej są staży pracownicy którzy stosują metodę pozorowania pracy. Jak pojawi się nowy szef to liczą na to że co najmniej kilka miesięcy nie pozna się na tym o co chodzi w tej instytucji. Dramatem dla tych pracowników jest wymaganie pracy. Jeżeli pracodawca stawia zadania a potem sprawdza poprawność ich wykonania to zaczyna się nie podobać starym pracownikom... Ciekawe co by zrobili jak by Pani Komendant założyła kamery w pokojach gdzie powinno pracować??? Samo zainstalowanie programu na wszystkich komputerach np. Oko szefa... Dużo wyjaśnić może... Czarno na białym kto pracuje a kto udaje że pracuje??? Wielką zagadką są wychowawcy w hufcach którzy zdalnie wykonują pracę i jeszcze wymagają dodatkowego urlopu... A przecież nie prowadzą każdego dnia bezpośrednich zajęć z wychowankami??? Pracownicy zatrudnieni w Tczewie czy Człuchowie to dopiero Zagadka... Czym mniej uczestników przebywa na miejscu tym lepiej... Reasumując każdy nowy szef w Pomorskiej który będzie wymagał pracy będzie złym szefem... Cała prawda!!!

Stary pracownik
@Ja sama

Tylko pani komendant albo jej ludzie mogą pisać takie bzdury. Ta firma miała się dobrze, przed przyjściem tej pani i jej świty. Ludzie pracowali i pracują, wiedzą co mają robić. A Pani promuje tylko siebie i oby szybko awansowała, bo szkoda ludzi...

Informator
@Stary pracownik

Dokładnie w samo sedno, człowiek pracuje i wie co robi tylko nowo zatrudnieni nie wiadomo skąd i po co. Pani życzę jak najlepiej szybkiego awansu i politycznej kariery bo bez urazy ale na firmie, młodzieży jak i pracownikach jej nie zależy

Agata
@Ja sama

Tak faktycznie jest.

Piękna

Powinniście być wdzięczni że możecie tu pracować ,a nie są osoby które wylewają żale na forum Raz jeszcze zapytam, co byście robili gdyby nie Ohp.... ?? No co ?? Także do pracy rodacy bo dostajecie dobra kasę,i bez problemu powinno wam to starczyć !!! Musimy. Pracować by przełożeni w Wawie byli jeszcze bardziej zadowoleni z naszych osiągnięć, statystyk itp. Do pracy Kochani !!!

Jerzy
@Piękna

To nie chodzi o statystyki.. Ale o młodych ludzi

@Piękna

Proszę zdradzić w których działach/ strukturach ohp jest ta "dobra kasa" pytam typowo informacyjnie ponieważ nie mam nawet 3 brutto więc uczciwie mnie to zastanawia. (Pracuje, robie co każą więc proszę nie wylewać na mnie pomyj) pozdrawiam

Boska

Powinniśmy działać jeszcze bardziej by KG była zadowolona Pracujmy na wspólne dobro. Macie świetne kierownictwo ,więc wystarczy się tylko słuchać i wykonywać polecenia-a reszta ,wynik będzie super. Pracujmy,pracujmy kochani!! Takich tu potrzeba . Praca tu jest nasza misją ! Co by było gdyby nie Ohp? Tak narzekacie a co innego byście moggli robić?? Pensja która dostajecie jest akurat adekwatna dla was. Ja jestem zadowolona i wy też powinniście byc. Takie moje zdanie. Doceniajcie to co macie. Pozdrawiam

X

Szczęść Boże drodzy dyskutanci. Pragnę iść za słowami naszego wielkiego rodaka JP II zawartymi w encyklice „ Laborem exercens „ . Przez pracę człowiek bowiem uczestniczy w „ dziele stworzenia”. Sam Bóg dla każdego z nas staje się wzorem pracy tak w odniesieniu do organizacji pracy jak i korzystania z odpoczynku po jej wykonaniu. Praca dla bliźnich stanowi spełnienie misji chrześcijańskiej, jest budowaniem świata. W jej upiększaniu niezwykle ważną rolę społeczną tworzą osoby niepełnosprawne , a konieczność ich uczestnictwa w pracy stanowi element społecznego uszlachetnienia pracą i jej owocami. Dlatego zwracam się do Was moi kochani abyście zaniechali pisania obraźliwych komentarzy, ujawniania pół i pseudo prawd , a wzieli się z przepełnionym dobrymi chęciami sercem do realizacji powierzonych Wam na codzień zadań. Jeżeli faktycznie dobro dzieci, dobro młodzieży leży Wam na sercu to zacznijcie się nimi realnie zajmować. Poświęcajcie swój czas nie tylko w pracy, ale tez i poza nią. Będziecie posłańcami głoszącymi dobre zmiany w społecznej polityce naszej Ojczyzny. Niech Wam Pan Bóg błogosławi.

Adaś
@X

Odezwał się przechszta... Sam z sobą nie potrafi sobie poradzić a poucza innych...

Mocna !!!

Szanowni Państwo Sporo jest negatywnych opinii i chciałabym się do nich odnieść. W wielu kwestiach są one nieuzasadnione Potraficie tylko.narzekac. A co w zamian dajecie ? W OHP potrzebujemy osób chcących ciężko pracować, osób które "czują prace- Misje". Jeżeli ktoś chce narzekać to może się zwolnić i zmienić pracę. Zrozumcie wszyscy hejtujacy,że nikt nikogo na siłę tu nie trzyma Samo pisanie na forum nic nie da. Na kima.to zrobić wrażenie.? Wiele osób jest mądrych tylko w sieci a od Poniedziałku wykonuje grzecznie polecenia przełożonych. Raz jeszcze radzę ciężko i sumiennie pracować. Za to otrzymuje się pieniądze ,a nie za jałowe pisanie na forum. Pozdrawiam serdecznie

Myszka Miki
@Mocna !!!

Brawo ! Wystarczy pomyśleć w którym pokoju siedzi najstarsza kadra i zrobić tam porządek. Są cwane/y bo maja umowy na stałe wiec piszą jak im źle ale opuścić ciepły ……. dołek to nie bo w końcu co jak co ale jest dobrze.

Dama!
@Myszka Miki

Ohp im życie uratowało, bo co innego mogliby robić ??? Ich zadaniem nadrzędnym jest wykonywanie poleceń przełożonych !! Muszą o tym pamiętać ! Kierownictwo to kierownictwo , a szeregowy pracownik jakimi są musi się podporządkować (zgodnie z prawem) !

Obserwator
@Mocna !!!

Z tą misją to chyba słabo. Wystarczy zobaczyć jak misję czują wychowawcy w hufcach. Ich misja to przetrwać kolejny dzień i żeby przypadkiem dziecko z żadnym problelem nie przyszło. Udawanie,ze robi sie coś dla dzieci, a tak naprawdę nie robi się nic

Pan
@Obserwator

Szanowny Obserwatorze zmień miejsce obserwacji, krzywdzące te Twoje spostrzeżenia.

Zwyklak
@Obserwator

Chyba słabo znasz wychowawców, ponieważ uwierz mi to w tym całym tworze jedyni ludzie którzy jeszcze o tych dzieciach myślą. Kiedyś ktoś powiedział, że praca w ohp to misja i tak faktycznie jest bo praca z trudną młodzieżą, w trudnych warunkach za tak niską pensję- to musi być milosc, misja i pasja...

@Mocna !!!

Tym co nie pasuje to mogą założyć prywatną działalność... Będą mogli nie pracować... Będą mieli czas na palenie... Będą mogli siedzieć w internecie... Będą mogli robić w ramach swojej działalności wywiady kuratorskie w Tczewie... Będą mogli pujść do cukierni i kupić sobie blachę ciasta...... Będą mogli siedzieć na FB... Będą mogli nawet pisać donosy na samych siebie że nie mogą już być pracownikami w OHP. Może Tatuś czy Mamusia opłaci ZUS....

ortografia
@Kasia

pujść? Proponuję powrót do szkoły podstawowej.

Kolporterka

Teraz gruba akcja z obstawianiem dzieci i wychowawców na AWF gdzie organizowany będzie festyn dla dzieci niepełnosprawnych- jak się mają do tego nastolatkowie z ohp poza zrobieniem sztucznego tłumu i wykazaniem się przez Panią Komendant by zaplusować. Uczestnicy oderwani od swoich zajęć i obowiązków tak samo jak wychowawcy z Pomorza- którzy w godzinach pracy będą sterczeć na stadionie. Nikt nie myśli o tym, że w tych godzinach mogliby i powinni wykonywać swoją pracę na miejscu w hufcu :-( Zająć się rekrutacją, podpisywaniem umów czy załatwieniem praktyk dla uczestników co w obecnej chwili jest priorytetem, oraz rozwiązywaniem bieżących problemów wychowawczych, ale cóż piar tu najważniejszy (i absolutnie nie wynika to z niecheci wychowawców, leserstwa czy lenistwa a wręcz z realnego podejścia do spraw ważnych i ważniejszych)

Minia
@Kolporterka

A jak się ma do tego rozliczenie delegacji (termin/czas zwrotu pieniążków?) I jak wyglądać będzie sprawa dojazdu do stadionu - czy będzie autobus wynajęty dla dojeżdżających? Mam jeszcze pytanie do zorientowanych co z czasem dojazdu gdy np. Pociągi nie są w godzinach naszej pracy i zajmują bardzo dużo czasu - w tych godzinach zwyczajnie bylibyśmy w domu a nie w podróży - czy za to jest zwrot jakaś delegacja??

Smerf
@Minia

Nikogo nie obchodzi, o której pociag odjeżdża czy przyjeżdża

@Kolporterka

O czym ty mówisz ? Zajmować się rekrutacją, podpisywaniem umów??? Przecież 80 % z was ma to gdzieś!!! Od lat siedzicie cały lipiec i sierpień na urlopach. Mam nadzieję, że ostatni rok!

@Minia

Nie martw się, niedługo będziesz miała duuuużo wolnego czasu !

Eryk
@Kolporterka 2

Rozumiem, że skoro Ci ludzie siedzą na urlopach całe wakacje to wszystkie oddziały są pozamykane???? Może też musisz zostać wychowawcą i zrób rekrutację!

Eryk

Myślę, że Ty również

Szeregowypracownik
@Kolporterka 2

Pani wypowiedzi są lekko nie na miejscu i brzmią jak groźby oraz straszenie pracowników utratą pracy

Szeregowypracownik
@Eryk

Dokładnie tak jak piszesz!!!

Jerzy
@Eryk

Boli Was to że urywa Wam się pozorowanie pracy???????????????? PSL pozatrudniał działaczy na stałe umowy o pracę od 1 dnia pracy ????????????Głupio Wam pogodzić się z tym że nie uda się już tak jak było ⬇️⬇️⬇️

Karol

Tym co tak narzekają ,radzę jedno! Radzę się wziąć za pracę ! Za pracę właśnie dostaje się dobre pieniądze ! Wiara w przełożonych,Ich umiejętności i inteligencję jest ważna ! Pozdrawiam!

Adaś
@Karol

Dla tych pracusiów każdy wymagający pracodawca pracy będzie BE. Chyba że to będzie (usunięte przez administratora) i czytający w pracy książki....

Boska

radze sie wziąć do pracy, a nie za narzekanie. Jest akcja lato i będziemy działać !!! Jak sie komuś nie podoba to wie co może zrobic... Trzeba pracować. Dostaliście pieniądze "wakacyjne" i docencie to !!! Waszym priorytetem jest wykonywanie polecen przelozonych. ! Pozdrawiam !!

Ob
@Boska

Jakie "wakacyjne" pieniądze? Co masz na myśli?

@Ob

Wakacyjne czyli wczasy pod grusza,pieniądze na wakacje. Czyli teraz trzeba się wziąć do pracy a nie za narzekanie !! Potrzeba ludzi którzy chcą rzetelnie pracować. !! Do pracy moi drodzy raz jeszcze !!

@Boska

Pieniądze się dostaje po wakacjach, a nie na wakacje. Ktoś tu udaje że coś wie, a jednak nic nie wie. Nie ma nawet pojęcia jak się dokumenty nazywają. Nie wspominając o procedurach. Pomysły z (usunięte przez administratora), które trzeba realizować. Oczernianie wychowawców, których się nawet nie zna. Proszę poczytać wytyczne, regulaminy i rozporządzenia i później się można mądrować :)

Ona

Wakacyjne dostaje się na wakacje a nie po wakacjach!!! Kobieto co ty napisałaś za bzdury! To jest profesjonalizm ?? Do pracy się wziąć !

@Ona

No troszkę się Pani myli - dodatek urlopowy czy też potocznie zwany "wczasami pod gruszą" jest dodatkiem do urlopu, ale nie otrzymuje się go ani przed ani w trakcie urlopu - a po urlopie i to minimum 10 dniowym raz w roku. A wypłacany jest po zebraniu komisji socjalnej i faktycznie składało się kilkukrotnie tak, że po okresie wakacyjnym, po odbytych urlopach np. we wrześniu. Nadmienię, że wypłacanie tegoż dodatku czy po urlopie czy przed urlopem, czy też przed czy po wakacjach - niema nic wspólnego z wykonywaniem swoich obowiązków

@Boska

A kto nie pracuje? Kto niby narzeka - bo przepraszam ale nie rozumię. Akcja lato jest jak co roku i jak co roku każdy hufiec działa i realizuje. Tekst dostaliscie pieniądze- śmieszny. Nie wszyscy dostali jeszcze "wczasy pod gruszą " bo nie wszyscy jeszcze odbyli urlop - a to warunek. Tak jak Pani podkreśliła naszym obowiązkiem jest wykonywanie poleceń służbowych i wywiązywanie się z powierzonych obowiązków i tak staramy się właśnie pracować.

Leszek

Dokładnie tak!

Leszek
@Ona

Przepraszam doinformuje mnie Pani: pieniążki mogę dostać na wakacje czyli na urlop czyli przed powrotem z urlopu?? Czyli wniosek urlopowy wypełniam przed zakończonym odbytym urlopem??? To chyba jakieś nowe dobre zmiany o których Pani wie a nas nie poinformowano - bo zawsze było po odbytych urlopie!

BW

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść . . . i mieć honor i kręgosłup . . . wszystkie rankingi, i opinie wskazują gdzie została doprowadzona ta firma . . . .

K.M.
@BW

...na samo dno. Teraz to jesteśmy już raczej najgorszą komendą w Polsce. I to po części dzięki komendantom głównym w Warszawie którzy nie reagują na to co się dzieje. PiS trzyma tu tego spuja pogrążając PWK chyba tylko po to by innej firmy nie rozwalił bo nasza i tak już jest spisana na straty.

@BW

To wy funkcjonujecie. Dla każdego młokosa 500+ "a jak nasz program polityczny wygra" to i 1000+. I mąż arab "abstynent" do zmierzchu ale przystojny". MUSISZ RODZIĆ 5×500 plus jak chcesz mieć z czego żyć. Jeżożercy I podwyżka bo makijaż dieta i tipsy nas kosztują. "Bękarty" ale z galeriii.

Kryzys
@123

Nie zapominajcie że pełnoletność to w krajach ościennych 15/16+. I w tłumaczeniu każdy dorosł np. urodzony w Polsce dostaje co miesiąs 130euro.

I jeszcze

Szkoda że mirosław danielak... Można postraszyc Krakowiakiem. Ja MYSZ nie mamy o czym rozmawiać. Powodzenia w pandemii. Ja kasting 3.

Ktoś
@BW

Pani Komendant, Pani protektorka w osobie Pani Posłanki przejdzie do historii jako pośrednik pracy. To jest skandal. Zalatwianie pracy z uwagi na przynależność do Porozumienia.

Agata
@Ktoś

A ile osób zostało od razu zatrudnionych na stanowiskach kierowniczych i to umowach na czas nieograniczony przez PSL....? Wystarczy sprawdzić dokumenty.

Zostaw merytoryczną opinię o POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP - Gdańsk

• Jak się pracuje w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP?

Zobacz opinie na temat firmy POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 98.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 94, z czego 23 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 46 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP?

Kandydaci do pracy w POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP
1.5/5 Na podstawie 94 ocen.

POMORSKA WOJEWÓDZKA KOMENDA OHP