Andan Sp. z o.o.

Gdańsk

Opinie o Andan Sp. z o.o.

pleps

Krwiożerczy kapitalizm, zero poszanowania dla pracownika. Wszystko i na temat.

sipo

Powiem Wam, że wielobranżowy sklep zapewnia naprawdę szeroki zakres produktów i jest z czego wybierać, poza tym można u nich też dobrze zaorbić tak jak mówisz, od 3 tys na pewno na takim nawet niższym stanowisku.

Robert

Zaczynalem razem z dziewczynami. Bylem pierwszym pracownikiem. Milismy malucha 126p bialy. Pracowalismy ciezko, ale sie oplacalo. To byl zgrany team. Odszedlem do wiekszej firmy-ogolnoeuropejskiej. Ale to dzieki pani (usunięte przez administratora)zlapalem bakcyla poligrafii. Pozdrawiam Was DZIEWCZYNY. Zawsze bede o Was dobrze wspominal

byly pracownik

(usunięte przez moderatora) człowieka przez człowieka , głodowa pensja, straszna atmosfera to najlepszy opis.

karol

ciekawa opinia

Zostaw opinię o Andan Sp. z o.o. - Gdańsk

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Andan Sp. z o.o.