Opinie o Lutur Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Lutur Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lutur Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Organizacja podróży służbowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lutur Sp. z o.o. w Lublin

Amikik

Świetnie zorganizowane kolonie. Cudni wychowawcy i bardzo miły kierownik.

Mateusz

Fajni wychowawcy i pan kierownik częste wypady do sklepów bardzo fajne atrakcje. Bardzo ciekawy chrzest.

Anonimowy

Wspaniały wypoczynek czas leci szybciej niż może Ci się wydawać. Wychowawcy wspaniali zawsze można się pośmiać, porozmawiać, poprosić o pomoc i nigdy nie zostaniesz zignorowany. Ogólnie mówiąc to kocham kolonie z luture

Przemek

Ludzie drodzy przestańcie pisać głupoty jestem już drugi rok jak jeździe z firmą LUTUR bardzo miła kadra i organizacja firmy która organizują kolonie. Kierownik Pan (usunięte przez administratora) jest bardzo miły opiekuńczy u niego nie ma czegoś takiego że nie wysłucha dziecka który przyjdzie do niego z jakim problemem. Dzieci są z różnych rodzin są bardzo opryskliwe jak im się zwraca uwagę łamią ciszę nocną

Masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną w firmie Lutur? Zostaw komentarz z opisem swoich doświadczeń. Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie, która wybiera się na rozmowę w tym miejscu?
Kolonie

Moje dziecko wróciło z kolonii i jest zadowolone. Pogoda dopisała, organizowane zajęcia też były fajne.

Łucja

na jakich warunkach zatrudniany jest wychowawca kolonijny, umowa zlecenie ???

Kolonistka

Nie polecam koloni nie mila atmosfera

Co wchodzi w socjal Lutur?

Darek

Nic

Mirosław
@Darek

A zarobki jak wyglądają? Jest sama podstawa czy jakieś premie dochodzą?

Góral

Polecam z całego serducha kolonie w Murzasichle koło Zakopanego. Ciekawy program, dobrze zorganizowane zajęcia, smaczne posiłki. Rewelacyjna pani kierownik Małgosia :-)

Małgorzata
@Góral

Powiesz coś więcej o tym programie? W sieci ciężko mi coś znaleźć

Góral
@Małgorzata

Byliśmy w Krakowie, Aquaparku, Zakopanym, Gubałówce, nad Morskim Okiem, Dolinie Kościeliskiej, Rusinowej Polanie. Ale i czas w ośrodku fajnie spędzaliśmy

Murzasichle

Fajnie było w Murzasichle. Grupa z Wołomina

grupa kolonistów z Poronina

Super kolonia i miejsce! Jesteśmy bardzo zadowoleni. Miła atmosfera, opiekuni bardzo pozytywni i zawsze uśmiechnięci. Produktywnie spędzony czas, ciekawe wycieczki i program. Smaczne a zarazem zdrowe posiłki. Pani kierownik bardzo sympatyczna i wyrozumiała, osoba godna zaufania.

ktoś
@grupa kolonistów z Poronina

opinia jest nieprzydatna bo nie wiem gdzie ta kolonia była

ktoś
@grupa kolonistów z Poronina

sorry za późno dopatrzyłem się że Poronin!

Marzena
@ktoś

Czy teraz jak już wiesz gdzie była to masz ochotę się wybrać? :)

Obserwator

Szanowni Państwo, Tak obserwuję i czytam te opinie. I jedyne co to wierzyć mi się nie chce, że dzieci piszą te opinie. Przecież one nawet nie wiedzą w większości, że taka strona istnieje, nie wspominając o tym, że nie znają często nazwy organizatora wypoczynku. Słownictwo jest bardzo wyszukane i z moich obserwacji dzieci takich słów o takiego sposobu wypowiedzi nie używają. Nie jest moją rolą oceniać kto te opinie pisze I dlaczego. Nie ma tych opinii dużo więc wnioskuję, że tylko jeden ośrodek czy jeden zespół wychowawców napędza pisanie tych opinii. Szczerze warto brać te opinie z dystansem. Zarówno te pozytywne jak i te negatywne.

Frankos
@Obserwator

Dokładnie. Strasznie dużo tu opinii w porównaniu do innych biur. Bardzo to podejrzane. Na stronach innych biur nie ma opinii uczestników. Raczej rodziców i pracowników

Gabrysia

Bardzo fajnie i śmiesznie było na zimowisku, wychowawcy byli bardzo mili, co dziennie były nowe atrakcje oraz wieczorne zabawy .

Nicholas

Kolonie świetnie zorganizowane, miła atmosfera, wychowawcy również spoko. Jedzenie było nietypowe, ponieważ na innych koloniach na których miałem zaszczyt uczestniczyć były zwykłe, natomiast w Białym Dunajcu były np. hot dogi, gołąbki czy raz i pizza. Wycieczki były bardzo spoko. Wychowawcy super. Pan kierownik powalający. Jedyny minus - telefony oddawane tylko na wycieczki (gdzie często ich nie dostawaliśmy) oraz pomiędzy 16 a 18. Tak poza tym to świetnie było.

Zuza

Jestem mega zadowolona z wyjazdu na zimowisko do Białego Dunajca, ponieważ poznałam tam wiele fajnych osób. Mieliśmy cudownych opiekunów, którzy odpowiednio reagowali na nasze potrzeby i realizowali nasze pomysły. Było wiele super atrakcji. Na pewno nie zapomnę tych pięknych ośnieżonych gór, ale najbardziej tęsknię za atmosferą, rówieśnikami i wychowawcami. Dziękuję, że mogłam tam być

Natalia Dacka

Kolonie super. Wychowawcy ok. Pan kierownik-rewelacja.

Lena

Było bardzo fajnie na feriach zimowych a pani Sandra była miła i zabawna, kierownik śmieszny i poważny, pani Magda urocza,a ja zadowolona.

Aleksandra

Zimowisko zorganizowane przez biuro Lutur było najlepszym na jakim byłam kiedykolwiek z dziećmi. Super warunki, wiele atrakcji, bardzo zaangażowany kierownik. Organizacja zimowiska na szóstkę. Zamierzam korzystać z usług tego biura jeszcze nie raz.

. Pracownik

Jak wszyscy piszą LUTUR od początku pisze ile zarobisz, to prawda. Każdy wiedział, ja TEŻ, LECZ JAK DO JECHAŁEM NA MIEJSCE POCIĄGIEM (za które LUTUR płaci) okazało się że nie ma połączenia do hotelu, więc trzeba wziąść taksówkę ????(za to nikt nie płaci). Potem noc w hotelu(hotel już zapłacony) Następnego dnia spotykaz się z kierowcami i jedziesz 18 godzin zbierając dzieci po wszystkich wioskach. Punktów było około 5.Po spędzeniu 18 godzin w autokarze zebrane rozwydrzone dzieciaki dowieźliśmy na miejsce. Gdy pokoje zostały im przydzielone tak naprawdę praca dopiero się zaczyna, praktycznie średnio 15 - 16godzin dziennie (łącznie z uspaniem, dzieci). Jak każdy może się domyśleć, to rozwydrzone młodzież, gdy się uspokoi i przestanie zucac polska łacina to musi trochę potrwać, co najmniej do 12 w nocy jak nie dłużej. Jeżeli chodzi o program to już jest przygotowany wszystkim zajmuje się kierownik (usunięte przez administratora) (do żadnych z kierowników nic nie mam), lecz wieczory jako Wychowawca trzeba młodzieży zapewnić we własnym zakresie. Tak pracuje się przez cały tydzień z wólgarną rozwydżoną młodzieżą aż do czasu gdy trzeba ich spowrotem odwieść, czyli 18 godzin w autokarze, gdy już wydasz dzieci rodzicom, to tzeba się dostać do domu i tu zaczynają się schody, bo do samego końca(ostatniego dnia) nie było wiadomo gdzie wysiądę a kierowcy wysadza cię tam gdzie im pasuje trasa, czyli po drodze do punktu w którym jadą. Więc jak wysadza cie w nocy w weekend gdzieś w szarym polu to tylko zostaje ci się modlić żeby coś jechało w wolny weekend. Już jesteś nie potrzebnym człowiekiem i musisz się teraz sam dostać na własną rękę do swojego domu. Ja osobiście czekałam 5 godzin do rana aż pojedzie pierwszy środek transportu. Przy tym nie miałam żadnego prowiantu praktycznie, bo w plecaku była mała woda i dwie bułki(sklepy oczywiście w weekend pozamykane). Tak po krotcce wygląda (jeszcze raz po krotcce) wygląda praca wychowawcy. Wyjechałam w piątek popołudniu i do domu wróciłam za tydzień w niedzielę popołudniu,czyli jak ktoś jest mocno zdesperowany żeby zarobić 800 zł i to samo przeżyć, to niech jedzie. Jeżeli chodzi o mnie to przeliczając to wszystko na godziny, mój czas, i moje stracone pieniądze na transport(taksówki, za które nie zwracają) żeby w końcu dotrzeć do domu, do ciepłego łóżka, to naprawdę niech jedzie. Tak po krotcce wyglądała moja praca za całe 800 zł Pozdrawiam wszystkich wychowawców tej firmy.

Kamil

Serdecznie polecam kolonie z biura Lutur a zwłaszcza kolonie pod przewodnictem Pana Maćka. Czas świetnie zorganizowany, Pan Maciek zawsze stara się pomóc rozwiązać problem. Kolonie dostarczyły mi wielu nie zapomnianych wrażeń oraz wspomnień.

Fifi
@Kamil

Ja też jestem zadowolony. Fajny człowiek z niego.

Igor
@Fifi

Fajnie było. P. Maciek zawsze pozytywny wysłuchał i pomógł. Super z niego czlowiek

Zostaw merytoryczną opinię o Lutur Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Lutur Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lutur Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 44.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lutur Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 39, z czego 27 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Lutur Sp. z o.o.
2.9/5 Na podstawie 76 ocen.

Lutur Sp. z o.o.