Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Leniuchy i frustraci zawsze będą pisać że jest źle, bo samo to że muszą pracować już jest problemem. Jaka praca by nie była.

Jestem po rozmowie kwalifikacyjnej, która zrobiła na mnie miłe wrażenie. Warunki zatrudnienia wyglądają zadowalająco. Wszystko wygląda nowocześnie i dobrze. Mam nadzieję, że dalej będę taki zadowolony jak popracuję dłużej.

Zuz
@Marcin

Witaj ile na godzinę brutto dają aktualnie i czy na produkcji czy magazyn

Kamila

Lepiej wyrzucić tu żale niż zwolnić się jak nie odpowiada praca na produkcji? Jak ktoś pisze, że mu tu dobrze, to od razu że się nie zna, przekupiony czy inne. A może po prostu innym jest tu w porządku? Tak jak mnie? Pozdrawiam

@Kamila

Racja u mnie tez ok a i nawet mozna sie zakochać i to tak ze trzyma i niechce puścić wiec i praca przy okazji staje sie fajniejsza,wiec wszystkich chetnych zapraszam bo mozna znalesc dobra prace i przy okazji cos miłego.

Darek

Firma nie jest idealna, ale przepisy prawa pracy są przestrzegane. Nie robią w ...uja z wypłatami, grafikami. Tyle dobrze, że masz to na co się zgadzałeś.

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Konsultant w Dziale Wsparcia Sprzedaży z językiem czeskim
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy PTP Accountant Specialist - temporary role/ 6 mnts
AmeriGas Polska Sp. z o.o.
logo firmy Robotyk
Gliwice
Simtech Automatyka Przemysłowa
Kuba$$$

Standardowa praca jak w każdym produkcyjnym. Zawód dla wytrzymałych fizycznie. Może być.

Polak

Bo się boją;(

ELŻIĆ
@Polak

A myślisz że Ci walczący się nie boją ? To jest postawa tchórzy , za dobrze im w Pl. Nie powinni doprowadzić do takiej sytuacji że w Ua gina kobiety dzieci , dzieci śpią po piwnicach ,mnóstwo ludzi potrzebuje pomocy ,choćby tej czysto fizycznej a nie militarnej a tu takie konie lewusy jakby nigdy nic chodzą do pracy. Nie po to pół świata daje miliony żeby Ci sobie kawkę popijali na jadalni . Powinni ich autobusem zakładowym odwiedź pod granicę a spowrotem przywieź dzieci i kobiety to by była pomoc a nie zbiórka rzeczy. Po raz kolejny dajemy rybę a nie wędke. Ale nie bój nic @Polak jak ich napłynie kilka milionów to na pewno któryś zajmie twoje miejsce za kilka stow mniej .

Marcin Najman

Nie każdy człowiek nadaje się do walki z bronią. Także może pan/pani jechać i walczyć za pokój na świecie Ukraina utworzyła Legion cudzoziemski.

ELŻIĆ
@Marcin Najman

Przecież nikt nie każe nikomu walczyć ,jak już napisałem pomoc czysto fizyczna . Jechać i worki z piaskiem układać,mołotowy robić, rannych nosić itd Jest wiele wymiarów pomocy .Ale przecież wam tu jest cieplutko i milusio. Jeszcze teraz przejazdy komunikacją za free no i opieka medyczna bez kolejek.

Xyz

3k netto na rękę da się wyjąć bez nadgodzin w Rudzie śląskiej?

Zuz

Witam czy płaca operatora wózka widłowego jest wyższa od pracownika produkcji czy magazyniera? Jak z zarobkami te 3000 na czysto jest?

Karol

Obwiniacie cały świat za swoją nieudolność. Tak to wygląda. Firma zła, brygadzista zły, zarobki złe. Jakoś na co dzień nie widzę tego marudzenia na halach, tylko zadowolone pyski.

Wolna

Dla mnie to dobra firma choć wymagająca i sadzę, że stąd wynika złośliwa ocena firmy! Zarobki też dobre.

Jak zatrudniasz się i jesteś na produkcji, a coś Ci nie pasuje to nikt Cię tu na siłę nie trzyma! Podwyżki są co jakiś czas i (usunięte przez administratora) za friko wożą.

O

Jak działają te kursy językowe? W jaki sposób można się zapisać i czy zwykły robol również może to zrobić czy to tylko dla brygadzistow?

Johnny
@O

Ciekawe czy ktoś odpowie. Z tego co mi wiadomo to tylko osoby mające styczność z angielskim w pracy mogą przystąpić do kursów.

Patryk Patyk

Praca dobra na start życiowy jak i wiek przedemerytalny. Nie za ciężka. Nie za ambitna. Taka może być.

Nick1
@Patryk Patyk

Jaką prace masz konkretnie na myśli-nie za ambitna ?

Adek95

W zeszłym roku zacząłem pracę. Jeśli się komuś nie podoba nich poszuka roboty gdzieś indziej. Powodzenia, bo coś rynek pracy na Śląsku taki sobie ostatnio.

Bobik

Pozdrawiam wszystkich i uważam, że warto spróbować tam pracy.

Nick1
@Bobik

A czemu już tam nie pracujesz jeśli można wiedzieć ?

@Bobik

Oczywiscie ze warto tym bardziej ze wkrótce przenosimy sie na nową hale wiec ludzie beda potrzebni,a kto chce pracowac to moze tu zagoscic na dluzej,a i zarobki sa ok wiec zapraszam.

Darek

Ludzie ogarnijcie się! Większość z was pewnie dopiero co siedziała na garnuszku u rodziców. Jak trzeba samemu zarobić to nagle dąs, że pracować trzeba. Wystarczy na życie, to mnie styka taka pierwsza robota.

Kuba$$$

Cały czas są kupowane nowe maszyny. Rozwój w firmie. Może i przestawią się na fachowców, a nie będą zatrudniać tylko marudzące (usunięte przez administratora)

Byłem kilka lat pracownikiem. Porównując do innych firm to uważam że Mid to dobry pracodawca i mile wspominam pracę.

Zaciekawiona

Hej . Mam propozycję pracy w tej firmie .... Nie ukrywam że dla mnie najważniejsza jest atmosfera, też dlatego chciałam zapytać jak jest tam z atmosfera ? I czy są jakieś dopłaty za nocki ? Czy to ciężka praca itp ?

@Zaciekawiona

Jezeli chcesz pracowac to zapraszam,wszystko zalezy od tego na jaki dział trafisz,zarobki ok ,praca niejest ciężka wiadomo jak w kazdej pracy naja swoje wymagania,ja pracuje w tej firmie 2 lata i jestem zadowolona wiec polecam i zapraszam.

Z nie miłym podejściem się nie spotkałam tutaj. Każdy ma inne podejście do pracy. Pozdrawiam – nowa.

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 283.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska