Opinie o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Mid Ocean Brands Polska. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Mid Ocean Brands Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Mid Ocean Brands Polska w Ruda Śląska

wolny obserwator

Nowy dyrektor- celowo z małej litery nie ma zielonego pojęcia o HR. Awans zawdzięcza "bliskiej" prywatnej zażyłości z zarządem- to najważniejsza kompetencja w tej firmie. Donosi, skarży się na ludzi, a niczego nieświadomi ludzie z zarządu podejmują szybkie decyzje o zakończeniu współpracy z tymi osobami dla szkody i wizerunku samej firmy.Tu nie liczą się umiejętności, wiedzą, kompetencja, doświadczenie, a jedynie kto z kim ..... Wystarczy zobaczyć ilu dyrektorów, managerów, kierowników zostało zmienionych-czytaj zwolnionych, nie wpasowali się w politykę układów. Pracownicy produkcyjni- to istny rollercoaster- dziś są, jutro trzeba zwolnić, za tydzień przyjąć nowych ,a tych zwolnić za miesiąc dwa, trzy. Firma z dużą tabliczka na froncie- BRAK LOGIKI oraz STABILNOŚCI.

@wolny obserwator

Dokładnie czysta prawda co do nowego dyrektora. Poprzednik, Pan Paweł był nieporównywalnie lepszy. Pozytyw i świeżość z jego strony dała nadzieję że struktury organizacyjne mogą funkcjonować w normalnej przyjaznej atmosferze. T.K.to obecne nieporozumienie.

na szczęście już były pracowni

Jesteś ogarniętym, kompetentnym specjalistą, lub co gorsza SPECJALISTKĄ? Radzę uciekać, chyba że Twoja aparycja idzie w parze z kompetencjami. Nie ma na co popatrzeć? Nie licz na nic. Kompetencje nie są tutaj doceniane. Doceniana jest (usunięte przez administratora) i umiejętność wykonywania poleceń,(usunięte przez administratora) Jeśli myślicie, że te opinie poniżej dotyczą tylko produkcji to się mylicie. W biurach ludzie też mierzą się z tymi samymi osobami i problemami. Albo włazisz (usunięte przez administratora), albo spadasz. W midzie twoja moralność musi przesunąć swoje granice, bo nie dasz rady inaczej. Podsumowując - jeden wielki (usunięte przez administratora), nepotyzm i wszystko inne. Tak samo na produkcji jak i w biurach. Kierownicy z łapanki (usunięte przez administratora) ;) Mam nadzieje, ze w koncu PIP się zainteresuje tym miejscem pracy.

Ewelina
@Były brygadzista

Mi by się pieniądze przydały, ale chyba nie wszelkim kosztem. eEst jakiś okres próbny w razie w? Czy od razu podpisujesz umowę o pracę na dłużej? Co do tego wynagrodzenia jeszcze, mogłabyś podać widełki? Nadgodzin dużo było w miesiącu? Obstawiam, że rozliczane są zgodnie z kp?

Nowy pracownik

Czy agencje przedłużają umowy miesięcznę czy tylko zatrudniają i żegnają się po okresie miesiąca?

@Biedroneczka 40

Witaj, czy masz może maila, gdzie można wysłać CV do mid ocean? Pozdrawiam serdecznie

Koko Nowy wpis

Konkretnie chodzi mi o pracę na wózku

Koko Nowy wpis

Witam mam pytanie odnośnie zarobkach na magazynie znajomy który tam pracuje mówił mi że (usunięte przez administratora) że zarabia 8000 czy rzeczywiście tak jest proszę o konkretne informacje dzięki.

Johny Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 20 godzin.

Dostałem propozycję na kontrolę jakości a na rozmowie mi mówią, że na produkcję, wie ktoś o co chodzi? Nie ma ludzi na produkcji czy jak?

Marika

Pojawiła się informacja w ofercie na pracownika produkcji że za pracę w nocy jest dodatek, a czy taka praca często się zdarza? Przyznam, że nie znoszę pracować na nocki i źle się potem czuję, dlatego wolałbym, żeby było jej jak najmniej.

XD Nowy wpis
@Marika

pracuje sie na 3 zmiany i na produkcji i na magazynie

Drukarz

Przez agencje pracy Weegree, wysyłasz CV lub pojawiasz sie u nich bezpośrednio, jeśli firma kogoś szuka, to praca dosłownie na 2/3 dzień Wysyłasz CV przez internet do Weegree, na drugi dzień już spotkanie, omawianie kwestii pracy i stawki, trzeci dzień badania, badania następnie w tym samym dniu donosisz lub w następny.. I do pracy. Ogólnie tłumaczą wszystko, nawet dają Ci instrukcje co przyda się dla ciężkostrawnych i nieogarniętych. Stawka minimalna + 20% za noski 50% za soboty, 100% niedziele, praca umowa zlecenie

Czy spotkałeś się z taką pracą, pytanie o uczulenia, dojazd, doświadczenie

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
Chytra Baba z Radomia

Jak wygląda praca na produkcji ? jest cisnienie na normy o ile w ogole jakieś są ? można wyjść w trakci na szybkiego bucha ? tylko piszcie szczerze co i jak.

Anka
@Chytra Baba z Radomia

Są plany do wyrobienia wiec robisz w miarę szybko zeby je nadgonic,na papierosa tylko na przerwie mozna ktora trwa 30 minut

Xoxo

Kochani, Dostałam propozycję na kontrolera jakości, ale nie ukrywam, iż interesuje mnie dział magazynowy. Czy ktoś mógłby się wypowiedzieć na temat pracy na magazynie w Mid Ocean? Byłabym wdzięczna! Pozdrawiam

@Xoxo

Ale na kontroli na magazynie czy produkcji . Mogę sie wypowiedzieć o quality kontrola jakości na magazynie. Mniej się napracujesz niż na ogólnym magazynie. Większe pieniądze i zmiana większości ranna.

Gaba

Jeszcze w tym miesiącu była oferta na pracownika produkcji, pozajmowane już by były wakaty? Dajcie znać, bo ja bym chętnie poszła. Swoją drogą, ta kwestia obiadów mnie interesuje, nadal są te za 6 zł, co tam wspominali? I to na każdej zmianie, w nocy też?

Aa
@Gaba

Na nockach nie ma obiadow, sa wydawane do 19;30

@zainteresowana
Użytkownicy czekają na odpowiedź 18 dni.

A jak z pracą na dziale jakości ??? Jak atmosfera ?

Deklarują, że stawiają na transparentość, a widełek płacowych w ofercie dla kierownika produkcji nie podali ;) Nie no, tak pół żartem pół serio, ale jesli ktoś naprowadzi mnie na zarobki, będę wdzięczny. Co do premii, przyznają je uznaniowo, czy są regulaminowe?

Cześć, dobrze tam na produkcji się robi? Szukam roboty, widzę że jest tu na pracownika produkcyjnego, nawet obiady dają za 6 zł. A jest czas je zjeść w ogóle? Bo w biegu to ciężko, chyba że to kanapka jakaś. Raz tak w firmie miałem, że obiady miały być w jednej, a były kanapki i pączki :D

Milena55

Generalnie praca spoko. Masz pół godziny przerwy na zjedzenie obiadu na stołówce, także bez probelmu.

Dave

Czy w firmie planowane są podwyżki? Kiedy można się spodziewać i w jakiej wysokości? Patrząc tym bardziej na wzrost najniższej krajowej.

Pracujący

Co pół roku podwyżki? To chyba w innych firmach

Nie polecam praca nudna zarobki małe premia ruchoma tak jak bramki na ochronie zero pomocy w przezbrajania maszyn leader nic nie tłumaczy każe pracownikom szkolić drugiego oni za to nie mają płacone więc mają wyje...e jeśli pracowałeś w jakimś szanującym się zakładzie to (usunięte przez administratora).... Z tego zakładu tak jak ja po dwóch tygodniach tam człowiek się w miejscu zatrzymuje więcej zarabia kasjerka w monopolu niż ludzie w midzie praca żmudna(usunięte przez administratora)

wolny obserwator

Czyli bez znajomości trudno się tu utrzymać. A co z tymi zwolnieniami na produkcji? Czemu redukują kadrę a potem znowu przyjmują? Robota jest tylko sezonowo gdzie potrzeba więcej osób?

@wolny obserwator

na szczęście już były pracowni

QWERTY
@na szczęście już były pracowni

Co ma do tego wszystkie aparycja? :P Czyli jak to jest, zadbana kobieta pracująca w firmie ma lepiej? Chciałabym aplikować do pracy do biura, ale teraz to sama nie wiem, szczególnie że trochę tu jest niepochlebnych opinii. Zarobki jak oceniasz, one, chociaż były dobre? Jaki firma ma stosunek do premii czy podwyżek?

Były brygadzista
@na szczęście już były pracowni

Muszę się zgodzić, pracowałam w mid na stanowisku brygadzisty i była to jedna wielka katastrofa, pomijając firmę - ta wydaje mi się na plus i jak ktoś chce zarobić, pracując w nadgodzinach to oczywiście można wyciągnąć fajne pieniądze, ale osoby zarządzające… no hmm ciężki temat :) Pozdrawiam wszystko byłych i obecnych pracowników bo na starej rudzie załoga była bardzo spoko

cziki
@Były brygadzista

Cześć, możesz zdradzić co najbardziej Ci przeszkadzało? Jaka była stawka jako brygadzista produkcji? W piątek mam rozmowę i zastanawiam się czy iść po tym co tutaj czytam :)

Ewelina

Dracena

Na handlingu dalej hardkor czy praca zautomatyzowana? Pani kierownik dalej tą samą czy się zmieniła?

Nowa hala

Praca sama w sobie nie jest zła, placa także bo są premie dodatkowo płatne nagodziny także na to narzekać nie można. Natomiast brygadzista uczepia się bo się nie uśmiechasz, insynuuje ze jesteś za karę w pracy mimo że masz po prostu taki wyraz twarzy ! Wysyłanie za kare na tampodruk jednych i tych samych osób Prośby o zmianę działu/ brygady ze względu na brygadziste bezskuteczne Po złożeniu wypowiedzenia ze względów zdrowotnych jak już wszystko sobie poukładasz nie masz możliwości zatrudnienia się ponownie szkoda Midocean !

@Nowa hala

Jak często dostaje się premię w tym miejscu? Jeśli chodzi o nadgodziny, to otrzymuje się za nie jakąś ekstra stawkę? Co do ogólnej płacy, to ile ona tak mniej więcej wynosi? Można prosić o widełki? :)

@Nowa hala

A za co można otrzymać te premie? I w jakiej wysokości one są? :-) A czy po zwolnieniu się trzeba odbyć jakiś okres wypowiedzenia? Daj znać...

Nowy pracownik

@Nowy pracownik

Tak agencja przedłuża umowy. Ja miałam najpierw na miesiąc, później również na miesiąc. Potem miałam na 4 miesiące i ostatnia prawie na rok ale nie dotrwałam do końca bo po 3 miesiącach przeszłam pod Midocean.

Pf
@Nowy pracownik

Joa pod agencja popracowałem do czerwiec do styczeń i podziękowali po sezonie a w kwietniu znowu dziady dzwonili

Joanna
@Biedroneczka 40

Orientujesz się, czy w końcu można doczekać się umowy o pracę na czas nieokreślony? Czy raczej jest to takie ciągniecie po kilka miesięcy co chwilę nowa umowa? :/ Wolałabym mieć stałą umowę i pewność, że nikt mnie nie zwolni... Dlatego tak zwlekam ze złożeniem CV.

@Joanna

Nawet jak masz na stałe co mogą cię zwolnić.a czy dostaniesz taką umowę to zależy tylko i wyłącznie od władzy.

Biedroneczka40
@Joanna

Joanna ma rację nawet jak masz na czas nie określony to też mogą cię zwolnić. Umowy są różne ale z krótkim okresem. Ale jak jesteś pracowita i pomocna. To szefostwo to widzi i nie masz się co martwić o zwolnienie.

Sebastian

Po trzech miesiącach bez L4 agencja wywala na zbity pysk

@Biedroneczka 40

Nowy dyrektorek chcąc się wykazać tworzy z firmy jeszcze większy (usunięte przez administratora), zniechęcając do tej pracy jeszcze bardziej. Mniej ludzi, a więcej pracy za kogoś plus stawka taka sama za 2x więcej pracy. Więcej doceniajcie indywidualnie ludzi bo ci co potrafią to odejdą.

Xoxo

Hej wiecie może na jaki adres bądź gdzie można złożyć CV do mid ocean? Bardzo chciałabym tam pracować na magazynie. Pozdrawiam

Nina
@Xoxo

tu wyślij CV: rekrutacja@midocean.com

Czemu? Piszesz o jakim stanowisku w firmie? Nie wiem czy dobrze obstawiam, ze pewnie produkcja lub magazyn? Byłbym mega wdzięczny jakbyś napisał czemu odradzasz ty prace. Dosłownie na dniach chce podesłać moje cv na magazyniera, wyczytałem tu z forum, ze 6 k można zarobić. To chyba nie o zarobki ci chodzi?

Biedroneczka40

Nie słuchaj komentarzy. Sama się przekonaj każdy jest inny i przeszkadza mu co innego. A 6 k może zarobisz ale z nadgodzinami, pracą w weekend lub Świętem. Ale najwięcej można się dorobić w czasie sezonu a on już pomału się kończy. Szczerze to zarobisz ok 3800- 3900

@Biedroneczka40

To od kiedy do kiedy tak mniej więcej trwa ten sezon? Wtedy ma się jakoś lepiej płatne, bo jest więcej obowiązków? Czy jak to wygląda? Daj znać, bo szukam pracy...

Biedroneczka 40

Sezon zaczyna się ok października a skończył się teraz po świętach. Można wtedy więcej zarobić bo można chodzić nadgodziny, we weekendy i święta. A wtedy to jest dobrze płatne. Jak nie ma sezonu to tego nie ma. Nie wiem czy są teraz przyjęcia ale z nowym rokiem dużo ludziom nie przedłużyli umowy. Tak tu jest dużo ludzi potrzebują na sezon a później kto jest najsłabszy tzn. Nie wyrabia takiej normy jak by firma chciała i umów nie przedłużają. Szczerze tylko ci najsilniejsi zostają.

Zostaw merytoryczną opinię o Mid Ocean Brands Polska - Ruda Śląska

• Jak się pracuje w Mid Ocean Brands Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Mid Ocean Brands Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 286.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Mid Ocean Brands Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 243, z czego 61 to opinie pozytywne, 62 to opinie negatywne, a 120 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Mid Ocean Brands Polska?

Kandydaci do pracy w Mid Ocean Brands Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Mid Ocean Brands Polska
2.3/5 Na podstawie 666 ocen.
  • Niedźwiedziniec 10 lok. 4
    41-506 Ruda Śląska