Opinie o PBP Sindbad w Opole

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy PBP Sindbad. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie PBP Sindbad o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o PBP Sindbad w Opole

Czy w PBP Sindbad poza podstawowym wynagrodzeniem obowiązują jeszcze jakieś świadczenia dodatkowe?

Abecadlo

Tak diety

Jkiy
@Abecadlo

Ile jest diet na trasach międzynarodowych i trasy krajowe ?

Driver

Mam pytanie do kierowców.Proszę napiszcie jak wygląda praca na krajówce czy jest gonitwa ? Jak wygląda sytuacja z urlopami i czego można się spodziewać i socjal czy jest jakiś?

Niezadowolona Klientka

Podroz 13/10/21 z Paryza do Polski. Przede wszystim , zaskoczenie, ze koronawirus nie istnieje na pokladzie tego autobusu: personel i pasazerowie bez masek, zero regul w czasie pandemi. Niestety, to nie wszystko, liczne przesiadki o ktorych nie ma informacji w trakcie kupna biletow!!! Nie polecam i wrecz odradzam podroz z ta firma.

Totalna masakra, wyjazd przewidziany na godzinę 16 z Krakowa do Hagi odbył się z godzinnym opóźnieniem, jednak to dało sie przezyc. Zakupując bilety online nie było ani słowa o jakichkolwiek przesiadkach. Pierwsza zaliczylam w Opolu, zas druga w srodku Niemiec, gdy pani pilot oznajmiła, ze tutaj musimy wysiąść bo oni nie moga czekać. Po wyjściu z autokaru o 4:45 rano okazalo sie, ze nasz drugi autobus jest zepsuty. Do 8 czekalismy na przyjazd nowego:) Do tego wszystkiego sprzedają dwa bilety na jedno miejsce, totalny (usunięte przez administratora) w systemie i brak jakiejkolwiek organizacji. Dotrzeć mieliśmy na godzinę 10, teraz okazalo sie, ze nawet na 15 nie zdążymy. Nie polecam. Brak jakichkolwiek przeprosin czy wytłumaczenia ze strony załogi.

...
@777

A wiesz, że nikogo nie obchodzą Twoje wypociny? Ten portal powstał dla osób zainteresowanych pracą w danej firmie, aby poczytać o warunkach zatrudnienia, o zarobkach itd. Ale wszelkie kompetentne wypowiedzi toną w morzu opinii takich jak Twoja, które nic nie wnoszą do dyskusji...

Polski emigrant
@777

Totalny balagan ... Do tego nie ekzekwuje sie noszenia masek, o ktorych wczesniej przypomina sie !! Do tego wzrost ceny biletu z 344 zl do 506 zl. Z powodu nie pelnych autokarow i strat Sindbada !!(usunięte przez administratora)

Bumbum
@...

Tak. Niech sobie kandydaci poczytaja czy warto. Żeby potem nie było że nie wiedzieli że muszą czytać jakim głównej się będzie obrzucac ich.

Tech
@...

Potencjalny pracownik dowie się z jaką atmosferą będzie musiał się mierzyć...To dość ważne, prawda. Nikogo nie obchodzą twoje wypociny.... Nie każdy Polak to pijak i złodziej a co lepsze nie każdy Polak to leniwy sobek niezdolny do współpracy oraz poświęceń pasożyt, który traktuje swoich rodaków jako prywatny folwark.

Pilot

Zadzwoniła pani z zaproszeniem na rozmowę kwalifikacyjną. Przyszedłem w wyznaczonym terminie do hotelu. Pani na recepcji zadzwoniła do pani z rekrutacji, bo pytałem gdzie jest dokładnie spotkanie. Pani z rekrutacji powiedziała, że się spóźni 30 minut. Poszedłem więc do sklepu i po 15 minutach pani zadzwoniła z pytaniem na kiedy byliśmy umówieni (serio!?). Powiedziała, że będzie za pół godziny. Czekałem 45 minut (a więc w sumie godzinę) i nikogo nie było. Pojechałem do domu. Po kolejnych 2 godzinach pani zadzwoniła z pytaniem czy jestem w okolicy, ale już mnie nie było.

Takiego lekceważenia nie widziałem na żadnej rozmowie kwalifikacyjnej.

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista / Specjalistka ds. przygotowania inwestycji
Kaliszuk sp.j. Staff Partners
Tajemniczy Klient

Witam przejazd Autokarem 22.09.2021 Opole -Bremen . Wyjazd punktualnie wszystko zgodnie z planem .Kierowcy super na 5 plus uśmiechnięci życzliwi . Jedyny problem to sami pasażerowie , Nachlani zataczali się głośno się zachowywali oczywiście dotyczy to dwóch Panów z miejsc 43,44. Obostrzeń COVID-19 BRAK.

Dawid. Malina

20.08-21.08.21 Kassel - Chorzów 28.08-29.08.21 Chorzów Kassel Było super Cena tania Każdą podróż w sumie co miałem, byłem zadowolony ☺️ Nie lubię chodzić na ubikacje w Autokarze ale to nie problem ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️

Dawid.M

Mi się do tej pory wszystko podobało, ostatnia podróż była 28 na 29.08.2021 Autokar 65 miłe kierowcę dosyć przerw i pół godzinki wcześniej w celu ???????? A tez jak nie, to nie tragedia, normalne

Drak

Nie polecam obsluga nie mila . kierowcy licza tylko na lewa kase z nadwagi bagazu. Ostatnie 2 przejazdy nie na czas do 3 h opoznienia.. Cena biletu z innym przewoznikiem zbyt wysoka. Szkoda slow na ta firme

Aninim
@Drak

A gdzie jechałeś singadem? W jakie miejsce?

Ololukasz

Dzień dobry co do Sindbada jestem zadowolony jedzie się bezpiecznie komfortowo w miarę jesli chodzi o panów kierowcow sa bardzo bardzo nie uprzejmi zadając pytanie odpowiada bardzo nie miłym glosem4 podniesionym zdenerwowanym dlaczego zagadka. Dlaczego zmęczenie stres nie wiadomo ogolnie my Polacy nerwowi i brak szacunku jeden do drugiego każdy ma jakieś problemy stres itp ale praca to praca jaką się wykonuje zobowiązuje do dobrego zachowania to na tyle.Panowie kierowcy więcej pokory i rzyczliwosci jeśli ktoś do was podchodzi miło odwzajemnijcie dobro wraca.

Anna Wiaderko
@Ololukasz

Bo to Cybuloki emeryci teraz jeżdżą

Ola
@Ololukasz

Bezpiecznie? To ciekawe. Kierowcy siedzą na telefonach podczas jazdy i to wielokrotnie. Obsługują Whatsapp, odpisują na wiadomości tekstowe. Jeśli ktoś siedzi z tyłu za nimi to to widzi. Można nawet przeczytać do kogo dzwoni akurat i razem z nim obejrzeć memy, które on ogląda na swoim telefonie. Zwróciłam na to uwagę pilotowi, odpowiedział, żebym powiedziała kierowcy, na cj ja: zgłaszam to panu, bo pan jest tu pilotem. Na telefonach siedzą również w porze nocnej. Nie wszyscy wtedy śpią.

Luke

Czesto jezdzilem ta firma, ale skonczylem. Obsluga bardzo czesto byla nie mila. W szczegolnosci "pilotki". (usunięte przez administratora)Z wulgryzmami na przodzie. Bylem w szoku jak "pani" (cudzyslow bo panie sie tak nie zachowuja) zaczela sie wydzierac na pasazera. Totalnie bez powodu. Sa perelki wsrod personelu, ale to raczej wyjatek od reguly. Sindbad pokazuje jak Polacy zachowuja sie w stosunku do Polakow. Az sie plakac chce. Opinia jest neutralna tylko z tego powodu, ze ja mialem szczescie i bylem w miare dobrze traktowany. Mimo to tak sie zrazilem ostatnia podroza, dobre pare lat temu, ze powrotnia droge - mimo ze musialem zaplacic kilkakrotnie wiec - wracalem samolotem (Wroclaw -> Düsseldorf). Od tej pory tylko linie lotnicze lub samochod. Pozdrawiam Luke Wydaje mi sie, ze Sindbad jest juz swego rodzaju monopolista (miedzynarodowe przewozy autokarowe) i przez to nikt sie u nich nie stara. PS Przepraszam za brak znakow diakrytycznych.

Witam mam nadzieję ze jakiś pracownik zauważy moje pytanie wśród tego narzekaństwa. Zastanawiam się czy warto podjac pracę w Sindbadzie. Czy jest gonitwa czy normalna jazda. Jakie faktycznie są możliwe zarobki i nie chodzi mi o kwestie z umowy...

Najgorsza firma autokarowa jaka istnieje! Strzeż się jej jak ognia! Podczas jeden trasy dwie przesiadki o których nie była mowa podczas kupowania biletu! Ludzie zatłoczeni jeden obok drugiego! Tak wszystko poustawiali żeby autobus jechał całkowicie pełny w pandemii! Śmierdzący i PIJANI pasażerowie obok! Tak pijani, że ledwo wychodzili z autokaru! Do tego awantury i już dochodziło do bójki! Kierowca trzy razy musiał straszyć niemiecką policją żeby się uspokoili! (usunięte przez administratora) Porażka! Omijać szerokim łukiem!

Kierowca

Witam kolegów kierowców, moglibyście napisać coś na temat pracy u Was na liniach krajowych ? Idzie jakoś zarobić ? Jest mega gonitwa z czasem czy raczej w miarę wszystko na spokojnie ? A wam drodzy pasażerowie polecam zostawiać opinie na innym forum to dotyczy tylko opinii pracowników a nie waszych gorzkich żali że z kibla śmierdzi, trzeba było lecieć samolotem. A podejscie obsługi zależy tylko i wyłącznie od waszego podejścia nikt was po (usunięte przez administratora) nie będzie całował jak sami zachowujecie się jak buraki, jak ktoś jest miły i z uśmiechem przyjdzie załatwić jakąś sprawę to obsługa raczej też odpowie wam z uśmiechem a wam się wydaje że kupicie bilet i będziecie rządzić całym autokarem.

Jeździłam Sinbadem do Niemiec od 2014 roku. Nigdy w życiu. Zawsze się tylko modliłam, żeby szczęśliwie dojechać. W tym roku wyjątkowo musiałam wziąć autobus Norymberga - Warszawa, bo na pociąg nie było już rezerwacji. Ludzie siedzieli jak sardynki obok siebie, bez maseczek, kaszlacy i smarkający. Wśród pasażerów niektore starsze osoby siedziały w maseczkach, były przerażone ta sytuacja. Pomijając przekraczanie prędkości na autostradach, to obsługa nieżyczliwa, niewyszkolona (były wyjątki, ale mało), miałam nawet 2 przesiadki, pierwsza w 2.00 nad ranem w Hof, a następnie o 5.00 w Slubicach. Koszmar. Katorga, a nie podróż. Jednak później odkryłam, ze w podobnej cenie można pojechać super komfortowo pociągiem, tylko trzeba odpowiednio wcześniej zarezerwować bilet. Najlepiej startować z Berlina. Dostaniecie się tam z większych miast PL. Ja jezdze już na stałe pociągiem z 2 przesiadkami: Warszawa - Berlin - Monachium - Fuessen. Godziwa podróż, miejsce na walizkę, wygoda, można się przejść po pociągu, rozprostować nogi. I bezpieczniej. Pociągiem jechałam 13 godzin, a Sinbadem 17. Nie polecam ze względów bezpieczeństwa - nie przestrzeganie zasad ruchu drogowego oraz totalne lekceważenie obostrzeń pandemicznym.

Paszczak
@Marta

Kłamiesz. Jeśli kto wierzy w PLandemię, to siedzi na(usunięte przez administratora)w domu a nie jeździ autubusem, ty trollu. Jeżdżę na w/w trasie od lat i jest bezpiecznie i przyjemnie. A ty się udław tymi srebrnikami judaszowymi, które wzięłaś za oczernianie polskiego przedsiębiorcy.

@Paszczak

Paszczak, czy naprawdę trzeba zostać, jak to ująłeś, przekupionym, żeby na forum wyrazić swoje osobiste odczucia? Nie może to być wyraz własnego zdania, które narodziło się w wyniku jakichś tam doświadczeń? Każdy ma prawo do własnego zdania. Czy nie umiesz inaczej dyskutować, tylko używając obraźliwych słów? Osoba, która ujawnia niewygodne dla kogoś fakty musi być „trollem”? Żenujący jesteś. To świadczy tylko o Twoim poziomie intelektualnym i emocjonalnym. Ja nie polecam Sinbada, zrazilam się. Ogólnie ludzie podróżują w trakcie pandemii po całym świecie, nie trzeba siedzieć na (usunięte przez administratora) Wystarczy stosować się go ogólnoświatowych obostrzeń, jakoś w innym środkach komunikacji przestrzega się nakazu noszenia maseczek. Ja pisałam konkretnie o tym fakcie, ze w Sinbadzie nikt nie pilnuje tych standardów. Tyle w temacie.

Agnieszka J

Czytając opinie o Sindbadzie byłam przerażona podróżą i miałam ochotę oddać bilet. Jednak mój przejazd do Ulm w dniu 21.07.2021 był udany. Kierowcy byli konkretni, uprzejmi, życzliwi i pomocni. Autobus czysty. Jedynym mankamentem podróży było zachowanie innych pasażerów- spóźnienia podczas przerw co powodowało opóźnienie całej podróży, spożywanie alkoholu, zakłócanie spokoju itp. Polecam przejazd Sindbadem.

Magdalena

07.07.2021 przejazd Opole- Osnabruck, zaznaczyłam iż, na bagaż trzeba uważać, kierowca zadbał o to. Poprosiłam o miejsce przy oknie i jeżeli jest możliwość, abym siedziała sama, dostałam super miejsce z możliwością obserwacji, pracy kierowców. W czasie podróży wyspałam się prawie jak w swoim łóżku, najlepszy zawodowy kierowca z autobusu nr 18, Pan Marcin zasługuje na podwyżkę. Myślę że jeżeli my jesteśmy mili, to inni to odwzajemniają. Oby więcej takich kierowców i przejazdów.

Pajak

Dzień gobry miałam nieprzyjemność korzystania z usług tego przewoźnika. Jeden z kierowców był pijany na trasie Anglia Polska nie było toalety trzeba było wymuszać postoje i to w dodatku w krzakach nie na stacji paliw a pani pilot w nosie miała pasażerów odmawiała sprzedaży kawy czy też wrzątku była bardzo niesympatyczna. Jeśli o mnie chodzi gorąco NIE polecam najgorsze 33h mojego życia.

Roki1979

Obsługa nie do opowiedzenia co się dzieje z pracownikami tej firmy. Oni myślą że klient jest dla nich.... Masakra jest przy przesiadkach jedeno wielkie nieporozumienie zostałem potraktowany jak jakiś więzień lub uchodźca. Nie polecam

Zibi

Witam dzisiaj wracam Sindbadem -Obole z.Niemczech do Polski od samego początku gdzie kupiłem bilet a po sama podróż jestem bardzo zadowolony obsługa miła badzo .Polecam

Pierwszy i ostatni raz. Kompletny chaos, niewygoda, kierowcy sami nie wiedzą gdzie jadą. Jednym słowem masakra organizacyjna przejazdu jak i podejście do samego klienta.

Zostaw merytoryczną opinię o PBP Sindbad - Opole

• Jak się pracuje w PBP Sindbad?

Zobacz opinie na temat firmy PBP Sindbad tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PBP Sindbad?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 21, z czego 1 to opinie pozytywne, 11 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PBP Sindbad?

Kandydaci do pracy w PBP Sindbad napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PBP Sindbad