logo Cityboard Media

Cityboard Media

Poznań

Opinie o Cityboard Media

admin 2015-08-17 07:36:19
Czy rekrutacja w Cityboard Media Sp. z o.o. to gra warta świeczki? Dodaj komentarz na naszym forum, pomóż innym.
IVONNE 2015-12-01 09:19:51
Ja polecam, od roku jestem w Cityboardach i dobrze się czuję. Nie narzekam, bo dostałam dobrych klientów - to jest najważniejsze i generuje obroty. jeśli chodzi o klimat - to oprócz paru "gwiazd" całkiem miło. zapraszam

IVONNE 2015-12-02 13:28:00
No cóż, dział sprzedaży to niestety nie talent show, więc trzeba się nastawić na "orkę". Ale efekty są - gdy dobrze sprzedajesz, to i są prowizje...
IVONNE 2015-12-10 08:17:50
nie jestem długo w Cityboard Media - początki realnie nie były tak bardzo optymistyczne - praca jak praca, ale gdy moja grupa klientów się rozbudowała, to ja też na nich więcej zarabiam. Prowizje są różne i gdy to się razem zsumuje - to na koniec miesiąca jest przyzwoicie i adekwatnie.Choć nie ukrywam, trzeba się narobić...
Marianna 2015-12-20 23:00:43
Ja trafiłam do Cityboard Media z programu Kuźnia talentów. To dobre wejście - poznajesz firmę i ludzi i otaczają Cię opieką. Ale nabór zaczyna się na wiosnę, a staż płatny ! trwa przez 3 miesiące do lipca do września. Można próbować teraz - zgłoś się do działu marketingu, pomogą z pewnością.
Janusz 2016-01-07 10:21:32
Wiem, że w Warszawie szukają handlowców. Już pracowałem w mediach , ale to była prasa. Muszę się zdecydować i wystartować. Są o Cityboard Media różne wpisy, zależy mi na och, opinii tych, którzy tam pracują.
Paula 2016-01-08 11:23:10
Wiadomości szybko się rozchodzą... W Warszawie jest miejsce na nową osobę. Znam z autopsji Cityboard Media i zachęcam - tu znajdziesz pracę, w której nauczysz się nowych rzeczy, dobre miejsce by poznać media w miłym towarzystwie. Trzeba tylko załozyć firmę. Podstawa finansowa konsultanta jest satysfakcjonująca, a dodatkowy dochód z prowizji do zdobycia realny. Plusem jest też lokalizacja przy Metrze Politechnika. Startuj.
Borys 2016-02-09 07:55:43
czy jeszcze można startować na pr specjalistę? Mam doświadczenie, ale z tego co wynika z zakresu obowiązków, to sporo jest elementów marketingu. Ja jestem człowiek do wszystkiego, to powinienem ogarnąć. Z tego co wiem, jest to pod względem kasy tylko wynagrodzenie stale, bez prowizji i premii. Od razu trzeba mieć firmę i wystawiać faktury.
Victoria 2016-02-16 08:04:00
Dowiedziałam się, że podobno już mają PRowca, ale w dalszym ciągu szukają konsultantów w Warszawie i innych miastach. To inne "bajki" ale z tego co wiem dobra podstawa + premie to tylko dla handlowców - konsultantów. Pr-owcy są na stałych pieniądz, jakie wywalczą.
alice 2016-02-19 08:13:20
Masz poniekąd rację. Nowi konsultanci mają dużą podstawę, które nawet bez prowizji jest atrakcyjna. A prowizje są liczone od kilku kategorii sprzedanych produktów i w sumie mogą być to nie setki, ale tysiące złotych. Ale to zależy od Twoich klientów. Niestety nie każdy ma takich dobrych klientów i w nie w każdym miesiącu udaje się tak dużo sprzedać.
Krystyna 2016-02-22 09:51:01
jestem w Cityboard Media kilka miesięcy i nie narzekam. Był czas na poznanie firmy, oferty i klientów, a teraz już normalnie działam. Nie pracuję w Warszawie, tylko w biurze regionalnym i mam nadzieję, że będzie tylko lepiej...
efrg 2016-05-11 18:12:24
hej widze ze pojawila sie od nich oferta pracy na stanowisko konsultanta dzialu sprzedazy w Warszawie oferuja samodzielne stanowisko w Dziale Sprzedaży,pracę pełną ciekawych zadań, pozwalającą na wykazanie się inicjatywą,atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity
Zostaw swoją opinię o Cityboard Media - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Cityboard Media