Opinie o Meblex w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meblex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblex w Kalisz

Firmy coraz częściej dostrzegają pozytywny wpływ dobrej atmosfery na efektywność pracowników. Czy podobnie jest w Meblex?

Pakman

Oczywiście, wszyscy są na bezpłatnym, robota idzie, walizki pakujemy i do szklarni

Jeżeli machasz rączka w magazynie w spodniach pracownika to znaczy że dajesz radę?

blet

Myślę, że czas wyłożyć karty na stół odnośnie pracy w tej firmie,zarządzaniu itd..Irytują mnie komentarze na temat Grażyny, to bardzo spoko osoba..każdy wybiera sobie partnera jakiego chce i nie rozumiem leszczy co tutaj jadą na nią...odnośnie Błażeja też pojechaliście po nim ostro,a to dobry chłopak, uczynny, a że tak wybrał itd....to niczyja sprawa.Natomiast praca w meblexie jest fajna, zgrane ekipy tam robią, ludzie lubią się nawzajem, praca ciężka jest, ale gdzie nie jest ? Mamy kapitalizm, więc niech nikt nie marzy o tym, że nic nie będzie robił i 4 koła dostanie.Oczywiście są wyjątki...jak np.takie niepotrzebne etaty jak koleś z pakowania w okularkach i bródce, papieroski, gry na kompie i za to odbuera wypłatę.Bez niego było ok, więc czemu nadal nie miałoby tak być ? Kolejny etat to "tłumacz", który pół roku czekał na nepalczyków i nic nie robił..a płacić trzeba było...jego angielski jest na poziomie podstawowym i nie wiem kto go w ogóle "wpuścił" do tej firmy.Teraz jest na etatcie "na górze" i pojecie ma takie jak ja o prywatnym życiu papieża...ale to kolejne kilka tysięcy na wypłatę....szkoda,że wlaściciel/e firmy nigdy nie pogadali szczerze z pracownikami jak to wszystko się ma, ale...nie zależy im na tym.Brawo dla nich !Kolejna sprawa dyrektor P.Bezrucz, który własnie zatrudnia pracowników do niczego..sam nie ma pojęcia o robocie i organizacji i zatrudnia podobnych sobie ludzi...nie potrafię zrozumieć jak dobrze prosperująca firma nie może podnieść stawek ludziom, którzy ciezko pracują, a mają na wypłaty dla nierobów.Na temat działań dyrektora możnaby prace magisterską napisać o tytule "paradoksalne zachowania ludzkie".poza tym..w firmie wypłaty są na czas, bonusów nie ma, są za to fikcyjne premie, które dyrektor wprowadził.Ogólnie praca fajna jest, ale należy nie zwracać uwagi na dyrektora, ignorować go, wtedy żyje się lepiej. Aha..jestem ciekaw jak jest z wypłatami za chorobowe dla ludzi,którym ZUS płaci...z meblexu dostali tyle co wszyscy, czyli 1200 zł.Ja zamierzam dzwonić w tej sprawie do odpowiednich instytucji, bo raczej to jest bezprawie, ale poki pewności nie mam, to nie chcę tutaj po nikim jechać z tego tytułu.Cchciałbym,żeby te opinie wszystkie, no prawie wszystkie czytali właściciele zakładu....i wyciągali odpowiednie wnioski względem dyrektora itd.bo naprawdę..robiłem w wielu firmach, ale tutaj to jakieś nieporozumienie jest.

Was
@blet

Ja też się odniosę pierwsze Grazyna i Błażej lubię obojga ale nie dowiemy sie nigdy co się stało każdy będzie mówił o każdym źle a nieobecni bronić się nie mogą. Fakt jest taki że my siedzimy za 1200 w domu a z tego co wiem ob zarabia koło 7 i wozi się beta z ładna panią błąd o Wojtku się nie wypowiem lepiej nie gadać. Sprawa zakładu pan dyrektor fikcyjne stanowisko szuka zaczepki do wszystkiego operator monitoringu etat w straży miejskiej pewien. Gdy przychodzą trudne tematy on i tak musi iść do pani Joli. Mnóstwo zbędnych etatów i inwestycji i.

Ptasior
@Was

Który to ten Wojtek bo skojarzyć nie mogę?

Joanna
@blet

dobrze prosperująca firma? od połowy marca nie pracujemy jak cała reszta produkowała to jest nadmuchana bańka która właśnie pękła z hukiem

Arek
@blet

Hej. Słyszałem, że u Was są jacyś Nepalczycy???? Jak oni się w ogóle sprawują no i dogadują??

Hubcio
@Arek

nepalczyków juz nie ma, ale jest śmieszny derektorek z gór który sie nadaje do wypasania krów albo gonienia kóz na górskich stokach ewentualnie kotłownia

Neutral
@blet

Na szczęście od myślenia w tej firmie nie jestes ty. Widocznie po cos sa te osoby we firmie. Gdyby się nie sprawdzaly to podzielilyby los takich jak ostatnio wy.j.e.ba.no z hukiem. Każdy chciałby dostać 4k i walić w ch... przez 8h.

@Neutral

Wy. Je. Ba czy same odeszły?

Twierdzą że (usunięte przez administratora) A faktycznie sami odeszli taki myk marketingowy

Długi

Kogo masz na myśli?

Smacznego

Myślał by ktoś że Beata ;)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Meblex rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Dam pracę wiele wakatów?
Piki

Nie wiem jak wy ale ja mam dość...pieniedzy nie ma roboty nie ma cos trzeba z tym zrobic.....sa chętni....bo ewidentnie ktoś kogoś kiwa..to podlega jakimś karą....oni chcą tarczy zeby nie zwalniać pracowników,a pracownicy bez pracy w domu z urlopem bezpłatnym zenada

Piki

A ty tez sie dajesz czy juz wypowiedzenie zlozyles.....

@Piki

L4

Stachu

Wypłata wpłynęła i powiem tak ŻENADA!!!!!!!!!!!!!! + 80 Wykrzykników!!!!!!! + 157 wykrzykników !!!!!!!!!!!!! + 42 wykrzykniki !!!!!!!!!!!!!

Ochantel
@Stachu

Mi tak samo i powiem więcej KATASTROFA!!!!!!!!!!!!!!! +77 WYKRZYKNIKÓW +27473902 WYKRZYKNIKÓW!!!!!!!!!!

Dziadek
@Ochantel

Aż tak źle?

Ochantel

Dzwonili do mnie jutro do pracy wracamy. Czy ktoś też dostał info?

@Ochantel

Do mnie nie dzwonili ale też idę na jutro do roboty.

Państwowa_Inspekcja_Pracy

Zbliża się 10 , jestem ciekaw panowie i panie co tym razem będzie za (usunięte przez administratora)?

Wojtas

Nie rozumiem firma daje wam możliwość bycia zatrudnionym w tak prestiżowej firmie a wy jeszcze wypłaty chcecie.

Tapicer

Kiedy wracamy do pracy bo nie mam co do gara włożyć?

Franek
@Tapicer

Ja do gara wkładam piankę. Dobrze się przeżuwa.

Orzeł pakowacz
@Franek

Siliką ?

Orzeł pakowacz

Sorka od koksuw mi beret zryło a do tego spadki 30 kg spadłem jak nie biorę mety

Wiadomo kiedy powrót?

kadrowa

Co jeśli pracodawca nie wypłaca pracownikowi wynagrodzenia w terminie? Niewypłaceni wynagrodzenia za pracę w ustalonym terminie stanowi bez wątpienia wystarczającą przyczynę rozwiązania przez pracownika umowy o pracę. Co ważne jest, to podstawa do rozwiązania umowy o pracę bez zachowania okresu wypowiedzenia. Pracownik bowiem może rozwiązać umowę o prace bez wypowiedzenia, gdy pracodawca dopuścił się ciężkiego naruszenia podstawowych obowiązków wobec pracownika. Pracodawca, który nie wypłaca pracownikowi wynagrodzenia w terminie ciężko narusza obowiązek wobec pracownika. Kwintesencja stosunku pracy jest bowiem świadczenie przez pracownika pracy za odpowiednim wynagrodzeniem. Podstawowym obowiązkiem pracownika jest wypłata pracownikowi wynagrodzenia za pracę. Co ważne pracodawca nie może się zasłaniać swoją złą sytuacją finansową. Od obowiązku terminowego wypłacania wynagrodzenia nie zwalniają pracodawcę trudności w pozyskaniu środków finansowych. Pracownikowi, który wypowiedział umowę o pracę z powodu braku wypłaty wynagrodzenia w terminie przysługuje ponadto odszkodowanie. Odszkodowanie przysługuje w wysokości wynagrodzenia za okres wypowiedzenia, a jeśli umowa o pracę została zawarta na czas określony lub na czas wykonania określonej pracy w wysokości wynagrodzenia za okres 2 tygodni.

Roman

kiedy mamy wrocic do pracy ? wiadomo juz ?

Boss

Podobno 1 wrzesnia

zara
@Roman

póki granice zamknięte, to raczej nie ma co myśleć o powrocie do pracy..takie prognozy.

Roman
@zara

Co mam zrobić? Wypłaty za kwiecień nie dostanę mam kredyt i rodzinę

michał
@Roman

zmień prace, jak zakład nie wywiazal sie z umowy nie zapłacil pelnej kwoty z umowy o prace to umowa nie obowiazuje nie ma okresu wypowiedzenie 3mc

Kinio
@Boss

1 września to idziemy na urlopy

Boss

Auto jest banku

Rusek

Marzyciel z ciebie łudzisz się, że pieniądze zobaczymy? Za kwiecień nic nie dostaniemy a oni do mnie dzwonią żebym przyszedł bo jakas mała robota jest coś kogoś boli w glowie

wanda

A wiecie może czy planują zapłacić dostawcom? Towar wzieli, pieniędzy nie ma, kontakt bardzo trudny.

Maciek
@wanda

dostawcy są na końcu łańcucha pokarmowego, wyplaty za marzec byly po 1000 a ty sie pytasz o płatności, sam sobie odpowiedz gdzie sa twoje pieniadze

wanda
@Maciek

Ja też mam pracowników, którym muszę zapłacić. Oni nie są gorsi! Jesteśmy małą rodzinną firmą - towar wzięli sporo przed tym jak się zaczął kryzys!

Maciek
@wanda

Nie dawaj na termin tylko gotówką i po temacie nie znasz opinii o tej firmie? Popytaj

Kryzys

Taka prawda że takie branże jak te są na kolanach kryzys jest bardzo głęboki nawet jak coś ruszy to ludzie nie będą kupować bo nie będą mieć za co i będą patrzeć żeby na jedzenie i rachunki było aby przeżyć radzę szukać pracy w branżach które jeszcze się trzymają na rynku tu już nie ma przyszłości najpierw bezpłatne ciekawe co teraz wymyśla szczegółów dowiemy się niebawem

kryzys
@Kryzys

To tylko zastój i wszystko wróci do normy.Wiele firm nadal pracuje i ma się dobrze, więc nie panikowałbym...ludzie będą normalnie kupować, za jakiś czas otworzą granice i pomału wszystko będzie wracać do normalności.Na kolanach są mikro-firmy, ale nie takie jak meblex, nie przesadzajmy...

Dla mnie osoby które to wy pisały są (usunięte przez administratora) Po co to zrobiły że strachu czy dla dobra zakładu który ma ich (usunięte przez administratora)

Gruby

No masz rację zakład się wypiął A ludzie jak zwykle ze strachu przed utratą ich upragnionej pracy podpisali to co im zaklad nakazał może któryś z was podżeruje mi kredyt haha A koniec końców i tak pewnie większość poleci powodzenia i zacznijcie myśleć w grupie A nie dawać się zastraszyć

@Gruby

Cóż nie te czasy! Firma kiedyś była fajna !

dante
@.

Dlaczego nie te czasy ?? A może lepiej było za Stodolnego jak wypłaty były na dwie raty ? Jak pracy nie było, szedłeś na rano do pracy i wracałeś..bez przesady.Teraz są tam nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich stanowiskach, ale jest gorzej ? Wypłate masz na czas całą ( nie licząc obecnej sytuacji ) ..są plusy, jak i minusy..ale poczytaj o innych firmach, jak tam jest.Niewiele jest firm gdzie ludzie sobie chwalą, gzie jest super...Po prostu robić swoje i tyle...wypłaty są małe jak za taką pracę, ale w dobie kapitalizmu kto tak naprawdę docenia pracownika, kto o niego walczy ?? NIKT ! Prywaciarz chce się nachapać i to dla niego najważniejsze. W takiej firmie jak ta brakuje zebrania z właścicielem i przedstawienia mu tego jak jest..bo on nic nie wie, wie tylko to co mu pseudo prezesowa powie, albo pseudo dyrektor, który na robocie się zna tak, jak ja na geometaplazji.

oho..nagle pracownik zaczął się liczyć, to niewiarygodne ! A pociągnąć dyra do odpowiedzialności ! A rozliczyć go z kupna rzeczy, które się nie sprawdzają, z samochodów itd...Ludzie dla niego nigdy się nie liczyli, a nagle do ludzi.A może dyro i inni zrezygnują z wypłat, wezmą 1200.Pewnie ,że się da, ale lepiej, żeby fizol oddał.Po wszystkim znowu wróci wyperfumowany i będzie szczerzył kły na ludzi, którzy go utrzymują...a może nabierze pokory ???

Robert
@pracownik

Do czego chcesz wracać? Jest gdzie

Wsciekly

Kiedy podwyżki?

Witoldo

Słyszałem same dobre opinie na temat firmy że wspaniałe radzi sobie z kryzysem koronawirusa bo już lepiej kogoś zwolnić niż na bezpłatny wysłać ludzie mieliby okres wypowiedzenia i odprawy i czas na znalezienie pracy. Mam nadzieję że ten zakład padnie jak najszybciej i Ci pseudo kierownicy zostaną na lodzie

Zz
@Witoldo

Ale na odprawy trzeba wydać pieniądze a jak pacany wypiszą bezpłatny to albo sami się zwolnią albo z głodu umrą same korzyści.

Witoldo
@Zz

No masz rację w sumie chyba dla tych co wypisali bezpłatne jest to ich praca marzeń skoro tak im zależy w sumie ostatnio czytałem na wp jak przeżyć 5dni za 50zł więc da radę jak widać jak znajdę stronkę to podeśle

Zostaw merytoryczną opinię o Meblex - Kalisz

• Jak się pracuje w Meblex?

Zobacz opinie na temat firmy Meblex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meblex
2.3/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Zachodnia 6-10
    62-800 Kalisz