logo Meblex

Meblex

Kalisz

Opinie o Meblex

wons 2016-09-23 15:41
średnio na poczatek dostaniesz 1300 a pozniej to z 1700 przy dobrych wiatrach i nadgodzinach 2000 udzie szanujcie sie i z daleka od tego zakładu cały zarząd to imbecyle po podstawówkach
damski rower 2016-09-23 20:36
Kibel nie wiesz czy jutro nie zlikwidują twojego stanowiska pracy ,nigdy nie wiesz ile zarobisz a do tego masz dużą szanse że trafisz na kierownika czy majstra który Cie sprzeda byle swoje 4 litery kryć.
wons 2016-09-24 18:19
awans hmmm za biurko cie nie posadza tam juz dosc sztucznych etatów na które zwykły robol robi , jedyne co to z działu na inny możesz przeskoczyc także to żaden awans a jak już sie zdecydujesz na ten zakład i pójdziesz na rozmowe to nie słuchaj tego siwego pajaca i tak cie oszuka jak każdego .
lato 2016-09-26 19:42
uwaga na łysego palanta z kj aby wejść siwemu w dupe każdego sprzeda
Łysy 2016-09-27 09:34
Możesz dac chociaż jeden przykład?
burn 2016-10-04 14:50
No bo wszystko jest w porządku tylko kasa jest słaba a to chyba najważniejsze nie uważasz ?
robur 2016-10-05 18:06
1.6'czy 1.7 twoim zdaniem to nie sa male pieniadze. Zapiepszam w akordzie I dostaje grosze obok ukrainiec opiera sie o miotle za 10 na godzine I to jest twoim zdaniem uczciwe wynagradzanie pracownika?
olek 2016-10-06 14:09
Nie pasuje nikt was tam nie trzyma a jak robicie to dla pracodawcy to pasuje zapłacic jak najmniej wtedy logiczne on ma wiecej , dlatego kilku musi sie poswiecic niestety
roman 2016-10-07 16:02
Zgadza sie siwy patrzy tylko zeby wasze piniadze za....
Piotr 2016-10-07 19:57
Pozwalniajacie się Ciągle mało i mało macie ponad 2 tys mało byście mieli 5 tys też by było mało więc powodzenia idźcie za 1350 robić takich ofert jest full
Doro 2016-10-08 10:31
Szkoda że w firmie nie ma tyle wózków by każdy Ukrainiec miał swój , teraz w dwóch o jeden muszą się opierać. Chowają się po kontach byle nie robić tego nikt nie widzi czy nie chce widzieć pracownik jest zmotywowany kiedy wie że musi zapeszać na akord a nygus obok na płatne wakacje przyjechał. Dlaczego nikt ich nie pilnuje nie zwraca uwagi?
300 2016-10-09 16:58
Masz chyba problem z czytaniem ze zrozumieniem nie chodzi o to że ktoś ma problem z zatrudnianiem ludzi z Ukrainy. Chodzi o to żeby byli traktowani tak jak my .
do Piotra 2016-10-10 23:27
kto ma ponad 2tys kilku tapicerów którzy w fachu robia kilka kilkanascie lat . Nie chce juz waszych pieniedzy
dodo 2016-10-11 20:14
Panowie PARA meble zaprasza na Jagodziniec.
1 2016-10-13 20:21
zależy od działu
salo 2016-10-19 09:36
PARA meble płacą wiecej więc do dzieła tylko ponoć jakiś siwy łepek tam sie często kręci uważać na niego ;)
Hubert Grzegorz Nonejm 2016-10-19 12:28
Na pakowanie dobre pieniądze, napracować się nie idzie świetnii kierownicy.
Papuga 2016-11-01 15:39
A ja sobie tam tylko ćwierkam , hubcio ładuje auta, chłopaki z pakowni zarabiaja wiecej , ukraincy jak to ukraincy robia co im powiem a ja podchodze teraz do wszystkiego z dystansem i sobie ćwierkam
Lotus 2016-11-13 07:27
Co sądzicie o na magazynie podobno jest wakat? Zastanawiam się czy warto spróbować. Ale nurtuje mnie pytanie czemu tak często zmieniają się tam ludzie. Nie chce się wpiepszyc e [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Putin 2016-11-13 19:38
Spoko robota tylko robić trzeba :)
1 2016-11-14 10:20
chyba pod siebie
Lont 2016-11-15 07:00
Daj sobie spokój z magazynem Grażyna jest osoba może i sympatyczna Ale jeżeli ona nie ma życia prywatnego rodziny znajomych kogoś bliskiego , to mysli ze każdy tak ma i żyje tylko praca. Więc jeżeli chcesz mieć życie prywatne to nie polecam.
Erni 2016-11-16 16:55
Myślę że życie prywatne i orientacja jest wyłącznie jej prywatną sprawa i nie powinna nikogo interesować.
Lotus 2016-11-17 19:06
Macie rację popytalem i zeczywiscie z opinii wynika że Pani Grazynka jest człowiekiem z którym ciężko się pracuje dlatego zostaje gdzie jestem.
oni 2016-12-04 21:11
nie warto, odradzam i bede odradzał wszystkim ten syf , pieniadze smieszne wsadz se je siwy w d.p.
damski rower 2016-12-06 17:59
Odnoszę wrażenie że są osoby którym nic nie pasuje pieniądze za małe pracy za dużo a nawet orientacja i życie prywatne przełożonego .
do damskiego 2016-12-13 11:52
a ja odnosze wrazenie ze siedzisz sobie w biurku przy kawce , zejdz na dół i popracuj za 1700-1800 wezta se ukraincow
N 2016-12-13 22:58
Może mi ktoś powiedzieć jak jest na tapicerni?bo słyszałem że 4mozns wyciągnąć i oplacanym jest się od tej stawki co się zarobi a nie od najniższej
Byl tam i nie wroci 2016-12-15 19:28
Oczywiscie ze mozna ale udaje sie to nielicznym sredni zarobek to ok 2600 -2800 jesli jestes wprawiony w robote sa tacy ktozy 2 nie daja rady zarobic. Jezeli chodzi o firmy z tym profilem produkcjii w okolicy to meblex jest z zarobkami gleboko w d..
dfdr 2016-12-24 10:27
To co napisałeś jest tak żenujące że nie wiem co napisać.
Damski 2016-12-24 16:06
Maniek wszyscy wiedza ze to To ty te texty walisz
Maniek 2016-12-24 19:17
Ja w pprzeciwieństwie do ciebie sam za siebie się podaje i coś do kogoś mam to mówię to w twarz a nie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] pod Nickiem damski rower pedale!
Damski 2016-12-24 19:26
Sam sie podawales jak pisales na Huberta Grażynę i Mario chyba nie
Maniek 2016-12-25 07:21
Nie pisalem na nikogo I Nie wkrecaj
ten obcy 2016-12-25 21:57
żenada, mamy święta a wy nic nie mądrzejsi.
Cieszmy się z tego co mamy bo nie ma takiej tragedii, zresztą na siłę nas nikt w meblexie nie trzyma.
Jak ktoś nowy chce o firmie poczytać to i tak nic mądrego tu nie znajdzie. Najlepiej się przekonać na własnej skórze i ewentualnie zmienić pracę. Ja nie narzekam, nie mam za ciekawej sytuacji ale co mam poradzić ? dobrze ze na świeta jakiś grosz dodatkowy rzucili
Damski 2016-12-30 08:02
Co Manius 0rzykro Ci sie zrobilo jak ktos napisal prawde admin musial usunac .
Tacker 2017-01-10 08:06
Mysle ze pan Bezrucz do spolki z panem Krzysztofem rozwala ten zaklad. Co z tego ze remontuje sie wnetrze jezeli z taka polityka wobec pracownikow nikt mu tutaj pracowac nie bedzie chcial . Traktowanie ludzi jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na sile ciagniecie wynikow jednej zmiany (mielismy przyklady z chowaniem przewodnikow na marine). Chamowanie mnie gorszymi meblami aby zblizyc tapicera z przeciwnej zmiany do mnie a chowanie dla niego lepszej roboty sorry . Ja przyszedlem tutaj zarobic nie interesuje mnie pana polityka nasile ciagniecie Michala ma pan ludzi za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
sol 2017-01-10 19:29
nie pasuje Tacker to sie zwolnij albo zmień se dział na pakowanko do pieknego Maria tam sie zarabia
Pracownik 2017-01-21 20:16
Ludzie, o czym wy piszecie. Piszcie informacje, które pomogą ludziom podjąć decyzję, czy warto zatrudnić się w tej firmie. Pracując tu kilka lat, pomogę kandydatom. Dyrektor to człowiek, któremu nie można ufać, nawet przez sekundę. Kierownik produkcji - gość, który nie ma pojęcia o kierowaniu czymkolwiek.
Szef pakowaczy sprzeda każdego, byle dalej istnieć. Pani na magazynie kompetentna, zorganizowana i pracowita. A teraz mistrzowie. Pan B. nic dla ludzi, byle do emerytury, Pan W. o byle co mordę drze, ale zna się na robocie i ma szacunek do pracowników. Pan M. : lizus dla szefostwa, brak organizacji, chaos na zmianie. A teraz zarobki - wszędzie akord:
Pakowanie - 1,8
Tapicernia - po 2 latach ok. 2
Klejenie - 1,7
Stolarka - 1,9

Dodatkowo 60 kamer, które śledzą każdy krok, więc zapraszamy do firmy.
Alea iacta est  2017-01-22 12:56
Pracownik nie zgadzam się w żadnej kwestii z Tobą. Zacznijmy od początku dyrektor człowiek który wyprowadził ten zakład z poprzedniej epoki. Kierownik produkcji gość który ma w tym zakładzie najwięcej na głowie i radzi sobie w porównaniu z poprzednikiem wspaniale. Mariusz gość elokwentny bardzo dobry dla swoich pracowników. Pani na magazynie osoba która udaje że pracuje naciąga zakład na nadgodziny siedząc do późna, lecz większość czasu poświęca na pogawędki ze wszystkimi i o wszystkim do tego kombinatorka. Majstrowie Bohdan człowiek kompetentny i kulturalny , Michał osoba która za pracownikiem skoczyła by w ogień, Waldek stary cwaniak i kombinator . Jeżeli chodzi o zarobki to co piszesz jest kompletną bzdurą . Kamery w zakładzie zostały zainstalowane dla bezpieczeństwa pracowników.
Pracownik 2017-01-22 14:41
Jeżeli wiesz lepiej ode mnie, ile zarabiam, to napisz proszę, ile zarabiają ludzie w Meblexie.
Nie musisz pisać, ile zarabiacie w biurach.
A kamery faktycznie są dla bezpieczeństwa, bo ci Islamiści i reszta terrorystów są naprawdę niebezpieczni.
Żal mi ludzi, którzy za kawałek taborecika tracą zdrowy rozsądek.
Pracownik 2017-01-22 14:51
A odnośnie Alea iacta est, Amicus stultorum similis efficietur.
wasfdsf 2017-01-25 17:15
zgadzam sie na 100% z pracownikiem , juz niedlugo panie dyrektorze bedziesz musiał dopłacac niektorym pracownikom do pensji po za 2-3 lata najniższa bedzie wyższa niż te płace , pamietasz jak zabrałes ludziom 15% ze stawki za meble i dałes ludziom 15% premii (stawki nie mozna zabrac a premie tak) . taki jest własnie dyrektor zakładu tylko w biurkach mysla inaczej zejdzcie na produkcje popracowac i sie wypowiadajce
Olek 2017-02-10 10:32
Meblex firma ktora ciagle sie modernizuje rozwija coraz lepsze zarobki kadra kierownicza na najwyszym poziomie. Wiec polecam
hhh 2017-02-11 18:13
Olek nie pisz bzdur każdy wie jak jest , za duzo was tam w biurkach siedzi darmozjady, do wszystkich którzy sie zastanawiaja NIEWARTO
zara 2017-02-11 19:11
tak Ci żle to dlaczego tu siedzisz. Wieczne obrażanie dyrektora kierownika stękanie narzekanie a wszyscy tam siedzicie
do zara 2017-02-13 20:54
widzisz "zara" i tu jestes w błedzie bo juz tam nie robie i wielu moich kolegów też , ale wiem jak jest bo robi tam kilku kumpli więc odradzam innym przyjścia do tego zakładu
stary 2017-02-18 09:02
Praca w zakładzie taka najgorsza nie jest Przydaliby się tylko bardziej kompetentni przełożeni i lepsza organizacja pracy Modernizacja -zgoda niech będzie ale czy czytniki, kamery i nowe samochody dla kierownictwa to jest modernizacja? Wydaje się tysiące na "bzdety"a szuka oszczędności na podstawowych potrzebach, potrzebnych do funkcjonowania efektywności i płynności pracy
Zakład się rozwija,prężnie działa,realizuje umowy,inwestuje CZYLI ZARABIA
Pytanie;Skoro tak jest to kiedy my pracownicy to odczujemy?Kiedy wreszcie doczekamy się podwyżki?
Do wszystkich zainteresowanych pracą w meblex-sie w skali od 1-5
Praca 4 Płaca2 Pracodawca3
N 2017-02-20 01:47
Ludzie jak wy macie na srane w tych głowach jak sobie tak czytam to U was telenowele by się nakręciło . Nigdy tam nie pracowałem ale się rozglądam za robotom bo nie długo będę zjeżdżaL z angli i roboty będę szukał jako tapicer z 15letnim starzem widzę ze o Meblexie nic dobrego nie wyczytam chyba ze tu sami leserzy pracują i narzekają.
Ja 2017-02-20 07:39
Jak szukasz leserow na magazyn do kedziora
Zostaw swoją opinię o Meblex - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblex