logo Meblex

Meblex

Kalisz

Opinie o Meblex

Alicja 2017-04-05 14:49
Jakie zauważyliście pozytywne strony pracy w tym miejscu?
Cham 2017-04-05 22:06
Żadne
Poldek 2017-04-06 16:57
Zawsze można wynieść coś na lewo i kasa wpada.
Llll 2017-04-07 10:38
Co Ty( usunięte przez administratora ). Co można wynieść taśmę klejąca czy kawałek listewki ?
Róża 2017-04-08 14:50
Można iść na chorobowe kilka razy w roku i nie będzie z tego żadnych konsekwencji. Z tym że trzeba iść na cały miesiąc bo i tak premie zabiorą więc lepiej na chorobowym się wyjdzie :) Na fajke można chodzić często więc to duży plus bo pracujesz w akordzie więc to od ciebie zależy ile zarobisz, co prawda stawki są niezbyt duże. Dużym plusem są weekendy wolne
John 2017-04-08 15:34
Można cały dzień siedzieć w akwarium nic nie robić , grać na telefonie, oglądać głupie filmy w intrenecie i brać za to sporą kasę.
Cham 2017-04-08 15:48
Ludzie chodza na fajke bo nie maja co robić stawki za meble masakra jeśli robi max 10 tapicerow na 5 pakowaczy ogplnie syf sie zrobil zadnej motywacji tylko kasa coraz mniejsza a te debile mysla ze jeleni do roboty znajdą powodzenia z grupa paralityki wiecej zarabiają zamiast sie madrowac co niektórzy maszynke w łapę i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo nie vedzie mial kto na nich robić:)
W 2017-04-09 10:00
Dlatego ze poleci na skarge
Róża 2017-04-09 21:14
Nawet jak nie palą?
Lllkjgg 2017-04-20 11:03
Monitoringu sie boimy dlaczego?
Tusk 2017-04-20 18:25
Ogolnie kamery na stołówce trzeba uzasadnić wedle przepisów wiec słuchałam? Zreszta przed inspekcja pracy będziecie sie tłumaczyć i to niedługo oczywiscie nie tylko z tym ale reszta to niespodzianka :) powodzenia tera wam nie przejdzie :)
007 2017-04-20 19:21
A świstak siedzi. .
Nick 2017-04-21 10:50
Kto powiedział że się boimy monitoringu ? chodzi o to że w tym zakładzie wszystko robicie na opak . Wszyscy wiemy po co tak naprawdę jest ten monitoring , na pewno nie po to żeby było bezpiecznie tylko żeby tamten miał zajęcie a można było rozsądniej wydać pieniądze chociażby na posadzkę bo jest dziura na dziurze . Ktoś sobie nogę skręci to będziecie płacić , no albo na narzędzia bo te to chyba pamiętają poprzedni ustrój . Lato się zbliża znowu będzie piekarnik na hali , nie ma ani klimatyzacji ani nawet żeby okno uchylić no ale cóż widocznie kamerki to priorytet był
eugeniusz kupsztajn 2017-05-02 12:36
co za okropne miejsce
Alicja 2017-05-05 11:48
@eugeniusz kupsztajn piszesz, że Meblex to okropne miejsce. Co według Ciebie to oznacza? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź. Czekamy na Twoją ocenę.
Pl 2017-05-05 16:52
W jakim sensie załatwić?
Alea iacta est  2017-05-07 14:39
:-)
Kandydat 2017-05-17 06:50
Chciałem się dowiedzieć o warunki pracy i atmosferę w firmie ponieważ szukam pracy. Ale czytam tutaj ze dyrektor nie zaciekawy. Możecie mi napisać coś więcej jak to wygląda. Dziękuję z góry.
Kedzia 2017-05-17 11:10
Mówi to co widzi
Zgw 2017-05-18 11:54
Taka karma
W 2017-05-24 07:35
Ręka rękę myje.
eugeniusz kupsztajn 2017-05-25 13:10
przedwczoraj na stołówce byl taki smród ze az nie szlo wyrobic w ten upał,apeluje aby pracownicy sie myli.przed wejsciem do zakladu powinien stac pawel z psem,pawel wpusci pies sprawdzi powonienie i nie wpusci
Nick 2017-06-09 21:48
ludzie pracują na akord gdzie to od nich zależy ile zarobią za te śmieszne stawki a traktują nas jakbyśmy mieli godzinówkę i byli w więzieniu. Na chwile zatrzymać się nie wolno żeby odpocząć w tym piekarniku bo terrorysta patrzy w ekranik , choć zamień się na jeden dzień za naszą dniówkę a my za Twoją zobaczysz jak fajnie
Onnnn 2017-06-27 09:55
Nikt w internecie nie jest anonimowy nie wiem czy Ona to czyta to powinna zrobić z tym porządek. Oczernianie i pisanie bzdur oraz obrażanie jest karane. Wystarczy założyć sprawę podobna sytuacja była w Ostrowie wlkp Pani wygrała w sądzie i przyjemnie się to nie skończyło. Lepiej zastanów się zanim będziesz pisał kolejny raz.
Gj 2017-06-27 11:13
Karane jest oczernianie a nie wyrazanie swojej opinii .
Onnnn 2017-06-27 12:09
Jak dla mnie jest to oczernianie a nie wyrażanie opinii. Zresztą czy ty masz pojęcie o czym piszesz.
nomad 2017-07-01 06:55
Czy pomyślałeś człowieku jak byś się czuł jeżeli ktoś obrażał by tak twoją matkę, żonę, córkę czy kogokolwiek z najbliższych Ci osób na takim forum. To się zastanów jak się czuje Grażyna i jej najbliżsi czytając te brednie. Możesz ją lubić lub nie , dogadywać się z nią lepiej lub gorzej. Jeżeli masz coś jej do zarzucenia to miej tą odwagę i powiedz jej to prosto w twarz zamiast wypisywać bzdury na forum które jest przeznaczone kompletnie innym celom. Teraz musisz mieć jeszcze świadomość że każdy następny tego typu wpis skończy się w sądzie więc pomyśl czy warto.
Don kichot 2017-07-07 00:23
My lubimy zapieprzac a jak masz robote jaka masz to sie ciesz a nie ciagle narzekasz w czym problem ?
stary 2017-07-11 16:27
Panie Piotrze! Ile warte jest pańskie słowo? Jak się coś obiecuje to należy słowa dotrzymać.
Mogil 2017-07-14 12:22
Zarobki w Meblexie nie sa wysokie: pakowanie ok. 1800, montaz/ stolarnia ok 2000, klejenie ok.1700,magazyn 2000, tapicernia od 2500 do 4000, szwaczki ok. 3500 - stawki netto i zależy czy duzo pracy. Spowodowane to jest brakiem konkurencji, jest kilka zakładów w okolicy np. MatimMeble z Ostrowa, Wozniak Meble z Ostrowa, Kaczmarek z Wtorku, Com40, MeblePara z Brzezin no i Kepno, Ostrzeszow, Wieruszow gdzie tapicer zarabia od 5000 netto, więc ludzie nie narzekajcie tylko trzeba troche poszukac i miec jaja na zmiane pracy
Alicja 2017-08-08 14:17
@Mogil zarobki tak jak przedstawiłeś może nie są rzeczywiście wysokie ale ważne jest tutaj czy jest możliwość podwyżki, awansu? Na początku zawsze zaczyna się od małych kwot, a w przyszłości jak ktoś się stara zarobki mogą ulec zmianie.
keczkesz 2017-08-08 15:19
omijac jak najdalej sie da ,bida az piszczy.ponuractwo.
Serb 2017-08-08 19:31
Moim zdaniem problemem jest zarzadzanie ludzmi oraz planowanie produkcjii a raczej jego brak. Ludzie którzy powinni zarzadzac ludzmi nie maja pojecia jak to robic albo zajmuja sie zupelnie czyms innym. ( usunięte przez administratora )
Alicja 2017-08-20 14:43
@Serb Co w takim razie robią Ci, którzy powinni zająć się planowaniem i zarządzaniem? Bardzo ważnym aspektem w każdej firmie, jest jasny podział obowiązków. Gdy jest on jasno określony, wszystko działa w firmie dużo sprawniej i minimalizuje się konflikty.
gencjana 2017-09-03 13:04
podupada meblexina
Alicja 2017-09-03 13:49
@gencjana, możesz wytłumaczyć dokładniej o co chodzi? Wcześniej na forum nikt nie podawał takich rewelacji odnośnie Meblexu. Co w tak krótkim czasie się w takim razie zmieniło i jakie są dowody opisywanego stanu rzeczy?
gencjana 2017-09-05 18:06
zem tam kiedys robil to co tam sie wyprawia no to sie w pale nie miesci.miejsce tak obskorne i dolujace,ze az pekaja oczy niczym na dworcu w pierdziszewie.
Alicja 2017-09-13 10:24
@gencjana, staram się na forum dopytywać o merytoryczne sprawy dotyczące Meblexu jak widać to powyżej w moich pytaniach. Na żadne z nich nie uzyskałam od Ciebie poważnej odpowiedzi, tylko takie jak ta powyżej. Czy można oczekiwać postu, który wyjaśni wszystkie kwestie, które poruszałam?
Zaniepokojeni 2017-09-17 16:47
Alicja, piszesz o merytoryce, postach, kwestiach. Język fajny, ale w polityce, nie w fabryce mebli. Postanowiliśmy w kilku z różnych działów utworzyć grupę dyskusyjną. Będziemy pisać tylko fakty, więc bez sensu odbijać piłeczkę, pisząc, że to niemerytoryczne i kłamliwe. Nie rozumiemy jak w zakładzie, w którym jest tyle pracy, że oddajemy, co najlepsze do innych zakładów, dzieją się rzeczy opisywane powyżej. Tapicerzy przychodzą do pracy i nie mogą pracować ciągiem, bo brak pianki, choć są stelaże, a jak jest pianka, nie zlecono szwalni uszycia obiciówki, jest pianka i materiały to kierujący nie wie, czy Hariet to fotel, kanapa czy narożnik i zmontowanie stelaża zajmuje 2 czy 18 godzin. Montaż zaczyna zbijać stelaże, brak sprężyn, więc przestawienie na inny mebel, wtedy okazuje się, że te stelaże właśnie wjechały z innej stolarni. Pytanie - czy kierujący ogarnia temat? Myślę Alicja, że jesteś chociaż po części usatysfakcjonowana. Cdn...
Zdzisiu 2017-09-18 09:48
Brawo wreszcie ktoś pisze prawde o naszej robocie. Jest tak jak napisane a nieraz nawet gorzej.
Jeśli tak myślicie to też piszcie. Może pani prezes zainsteresuje się niektórymi sprawami i widze, że znowu zaczyna się nieczysta gra z niektórymi ludźmi.
donek kondonek i bronek kotylionek 2017-09-18 11:51
waldek wszystko wi najlepii.stary platformiany pucer.oj sie wezmie duda za takich oj sie duda wezmie
Zaniepokojeni 2017-09-18 15:41
No cóż, widać że prawda boli i trzeba kogoś oczerniać, aby forum przybrało formę plotek, pomówień i chamstwa. Szkoda tylko, że jest to osoba niemająca z tym nic wspólnego. Proponujemy, żeby pani prezes porozmawiała z pracownikami, wtedy będzie jasne, czy jest prawdą to co pisaliśmy i czy potwierdzą to pracownicy. Cdn.
poszukujący pracy 2017-09-24 21:12
a jak zarobki w zakładzie?
soraya expert 2017-09-26 14:21
Na początku bedziesz musiał przez kilka miechów o 1500 zawalczyc w pocie czoła i wszechobecnym smrodzie szczególnie przy korycie.
poszukujący pracy 2017-09-27 10:17
Serio? Na wszystkich działach? A po okresie próbnym?
soraya expertyza 2017-09-27 13:49
100-200 wiecej,oczywiście pod warunkiem,że będziesz szalał jak dziki osioł.
poszukujący pracy 2017-09-28 13:12
To są tam jeszcze chętni do pracy?
soraya expewex 2017-09-30 13:46
kiedys tam robilem przez chwile.z tego co wiem to ludzie pouciekali tylko paru zostało co sa na stałce i kerownycy.najlepszy jest stary dziadek-SZYBKO ICTA BO ROBTA CEKO.BEZ RUCZ PATRZY BEZ RUCZ PATRZY.BIERZTA CHLEBA W RYNKE I DO ROBOTY.
Alicja 2017-09-30 14:00
@soraya expert o jakiej umowie mówisz? To jest zasadniczo wynagrodzenie za najniższą krajową netto, więc chyba tutaj raczej o niższych zarobkach mówić nie można? Nikt w Meblexie nie ma większego wynagrodzenia? Jak to wygląda?
Olo 2017-10-01 10:37
Zarobki przyzwoite, warunki pracy też się poprawiają. Może rewelacji nie ma ale nie jest też tragicznie.
Zostaw swoją opinię o Meblex - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblex