logo Meblex

Meblex

Kalisz

Opinie o Meblex

zara 2017-02-11 19:11
tak Ci żle to dlaczego tu siedzisz. Wieczne obrażanie dyrektora kierownika stękanie narzekanie a wszyscy tam siedzicie
do zara 2017-02-13 20:54
widzisz "zara" i tu jestes w błedzie bo juz tam nie robie i wielu moich kolegów też , ale wiem jak jest bo robi tam kilku kumpli więc odradzam innym przyjścia do tego zakładu
stary 2017-02-18 09:02
Praca w zakładzie taka najgorsza nie jest Przydaliby się tylko bardziej kompetentni przełożeni i lepsza organizacja pracy Modernizacja -zgoda niech będzie ale czy czytniki, kamery i nowe samochody dla kierownictwa to jest modernizacja? Wydaje się tysiące na "bzdety"a szuka oszczędności na podstawowych potrzebach, potrzebnych do funkcjonowania efektywności i płynności pracy
Zakład się rozwija,prężnie działa,realizuje umowy,inwestuje CZYLI ZARABIA
Pytanie;Skoro tak jest to kiedy my pracownicy to odczujemy?Kiedy wreszcie doczekamy się podwyżki?
Do wszystkich zainteresowanych pracą w meblex-sie w skali od 1-5
Praca 4 Płaca2 Pracodawca3
N 2017-02-20 01:47
Ludzie jak wy macie na srane w tych głowach jak sobie tak czytam to U was telenowele by się nakręciło . Nigdy tam nie pracowałem ale się rozglądam za robotom bo nie długo będę zjeżdżaL z angli i roboty będę szukał jako tapicer z 15letnim starzem widzę ze o Meblexie nic dobrego nie wyczytam chyba ze tu sami leserzy pracują i narzekają.
Ja 2017-02-20 07:39
Jak szukasz leserow na magazyn do kedziora
sdsdf 2017-02-24 19:19
Zastanawiam się jak pójdziemy na urlop kiedy ten siwy d.... rozda nam cały urlop do lata. Czy on nie zdaje sobie sprawy że to niezgodne z prawem.
Knot 2017-02-25 09:03
Jeżeli piszemy o leserach jest ich owszem sporo wystarczy zajrzeć do biura. Jeżeli chodzi o fizycznych są to wykwalifikowani i pracowici ludzie którzy mają coraz bardziej dość tego co w tym zakładzie się dzieje. Z tego co słychać kilka osób ma w najbliższym czasie zmienić prace. Firmy z branży przyjmą ich z otwartymi rękoma. Jeżeli pan Bezrucz nie będzie szanował swoich pracowników to skończy z garścią Ukraińców odremontowanym zakładem i kilkoma przydupasami na dole którzy bronią swoich stołków jak mogą gdyż wiek lub kompetencje nie pozwolą znaleźć im innej pracy.
Kandydat 2017-02-25 12:29
Witam. Myślę o zatrudnieniu się w Meblexie. Rozmawiałem z kilkoma osobami i możliwe, że mogę zrobić karierę. W innej firmie próbowałem pracy na oklejaniu mebli, ale niestety upocony nie dałem rady.
Chciałem być tapicerem, ale za wysokie progi, nie mam pojęcia o tapicerowaniu mebli. Podobno tacy
w Meblexie zastępują majstrów. Taka robota by mi odpowiadała. Dodatkowo, moja kultura osobista jest jak u pierwiotniaka, normalnie tak jak w filmie "Miś". Jeżeli to prawda, to dajcie palucha. Pozdrawiam.
szczery 2017-02-28 19:28
według mnie Jacek sprawdził się świetnie jako majster pracowałem z nim 3 tygodnie i nie mogę narzekać
Były pracownik firmy 2017-03-05 13:27
Od jakiegoś czasu czytam sobie to wasze forum i muszę przyznać, że nie mogę uwierzyć w to, co przeczytałem. Pracowałem w Meblexie za starych, nazwijmy to, dobrych czasów. Jeśli to, co piszecie o dyrektorze i kierowniku produkcji jest, chociaż w części prawdą, do tego produkcję nadzoruje ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o tym co robią pracownicy, to współczuję. W dzisiejszych realiach taka firma nie ma szansy przetrwania. Mam nadzieję, że chociaż ekipa sprzątająca ma kwalifikacje, które pozwalają dobrze robić swoje. Trzymajcie się i bądźcie dobrej myśli, przyjdą lepsze czasy. Pozdrawiam.
gość 2017-03-12 16:02
ile u was zarabia technolog-konstruktor? jest oferta
1 2017-03-13 18:00
kopytko 2017-03-17 23:49
Sugeruję Pani Prezes, żeby zainteresowała się, co ten Pan B... wyprawia, bo to nie jest więzienie tylko zakład pracy. Każdy z nas za wykonaną usługę pobiera pieniądze na tym polega praca . Nikt tu nie jest niczyim więźniem , nie jesteśmy Pana własnością, a Pan niech nie zachowuję się jak jakiś "kapo w obozie koncentracyjnym". Wędrówki po hali z cyklu o co by się tu przyczepić i podglądanie w tych kamerkach, które powinny służyć przede wszystkim naszym bezpieczeństwu, a nie jakimś prześladowaniu podchodzi pod mobbing . Zamiast bacznie obserwować monitorek, proszę się wziąć za organizacje pracy, bo ciągle wszystkiego brakuje co wpływa negatywnie na produkcję. Jeżeli Pan tego nie potrafi to proponuje zmienić pracę.
2 2017-03-18 09:13
Albo zaklad na pstchiatryczny
Raf 2017-03-23 10:30
Przy okazjii proponuje przyjzec sie Hubertowi takiego hama w stosunku do pracownikow w zyciu nie spotkalem. Ludzie lepiej do psow sie zwracaja niz on do ludzi.
qqqq 2017-03-26 17:52
Mysle ze narzekaja tu sami leserzy. Powiedzcie mi czy derektor zwrocil uwage komukolwiek kto sumiennie wykonywal swoje obowiazki? A zwracanie uwagi nygusom i leserom co w tym zlego?
kopytko 2017-03-27 22:27
Panie P..... zwracanie uwagi?... sugeruję zacząć od siebie i wszystkich tych, którzy zajmują niepotrzebne stanowiska na górze. My wszyscy na dole, jak Pan to ujął "leserzy" widzimy , że zarządzają ludzie, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia. Proszę pamiętać, ze gdyby nie My wszyscy na dole, nie miałby Pan na chlebek , papieroski i na paliwo, do tego samochodziku, który tak bardzo był potrzebny. To My jesteśmy siłą napędową tego zakładu. Radzę Panu, zanim Pan zacznie zwracać komuś uwagę, niech Pan spojrzy na swoje "wykonywane obowiązki". Powtórzę jeszcze raz, to nie jest zakład karny tylko zakład pracy.
Alicja 2017-04-05 14:49
Jakie zauważyliście pozytywne strony pracy w tym miejscu?
Cham 2017-04-05 22:06
Żadne
Poldek 2017-04-06 16:57
Zawsze można wynieść coś na lewo i kasa wpada.
Llll 2017-04-07 10:38
Co Ty( usunięte przez administratora ). Co można wynieść taśmę klejąca czy kawałek listewki ?
Róża 2017-04-08 14:50
Można iść na chorobowe kilka razy w roku i nie będzie z tego żadnych konsekwencji. Z tym że trzeba iść na cały miesiąc bo i tak premie zabiorą więc lepiej na chorobowym się wyjdzie :) Na fajke można chodzić często więc to duży plus bo pracujesz w akordzie więc to od ciebie zależy ile zarobisz, co prawda stawki są niezbyt duże. Dużym plusem są weekendy wolne
John 2017-04-08 15:34
Można cały dzień siedzieć w akwarium nic nie robić , grać na telefonie, oglądać głupie filmy w intrenecie i brać za to sporą kasę.
Cham 2017-04-08 15:48
Ludzie chodza na fajke bo nie maja co robić stawki za meble masakra jeśli robi max 10 tapicerow na 5 pakowaczy ogplnie syf sie zrobil zadnej motywacji tylko kasa coraz mniejsza a te debile mysla ze jeleni do roboty znajdą powodzenia z grupa paralityki wiecej zarabiają zamiast sie madrowac co niektórzy maszynke w łapę i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo nie vedzie mial kto na nich robić:)
W 2017-04-09 10:00
Dlatego ze poleci na skarge
Róża 2017-04-09 21:14
Nawet jak nie palą?
Lllkjgg 2017-04-20 11:03
Monitoringu sie boimy dlaczego?
Tusk 2017-04-20 18:25
Ogolnie kamery na stołówce trzeba uzasadnić wedle przepisów wiec słuchałam? Zreszta przed inspekcja pracy będziecie sie tłumaczyć i to niedługo oczywiscie nie tylko z tym ale reszta to niespodzianka :) powodzenia tera wam nie przejdzie :)
007 2017-04-20 19:21
A świstak siedzi. .
Nick 2017-04-21 10:50
Kto powiedział że się boimy monitoringu ? chodzi o to że w tym zakładzie wszystko robicie na opak . Wszyscy wiemy po co tak naprawdę jest ten monitoring , na pewno nie po to żeby było bezpiecznie tylko żeby tamten miał zajęcie a można było rozsądniej wydać pieniądze chociażby na posadzkę bo jest dziura na dziurze . Ktoś sobie nogę skręci to będziecie płacić , no albo na narzędzia bo te to chyba pamiętają poprzedni ustrój . Lato się zbliża znowu będzie piekarnik na hali , nie ma ani klimatyzacji ani nawet żeby okno uchylić no ale cóż widocznie kamerki to priorytet był
eugeniusz kupsztajn 2017-05-02 12:36
co za okropne miejsce
Alicja 2017-05-05 11:48
@eugeniusz kupsztajn piszesz, że Meblex to okropne miejsce. Co według Ciebie to oznacza? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź. Czekamy na Twoją ocenę.
Pl 2017-05-05 16:52
W jakim sensie załatwić?
Alea iacta est  2017-05-07 14:39
:-)
Kandydat 2017-05-17 06:50
Chciałem się dowiedzieć o warunki pracy i atmosferę w firmie ponieważ szukam pracy. Ale czytam tutaj ze dyrektor nie zaciekawy. Możecie mi napisać coś więcej jak to wygląda. Dziękuję z góry.
Kedzia 2017-05-17 11:10
Mówi to co widzi
Zgw 2017-05-18 11:54
Taka karma
W 2017-05-24 07:35
Ręka rękę myje.
eugeniusz kupsztajn 2017-05-25 13:10
przedwczoraj na stołówce byl taki smród ze az nie szlo wyrobic w ten upał,apeluje aby pracownicy sie myli.przed wejsciem do zakladu powinien stac pawel z psem,pawel wpusci pies sprawdzi powonienie i nie wpusci
Nick 2017-06-09 21:48
ludzie pracują na akord gdzie to od nich zależy ile zarobią za te śmieszne stawki a traktują nas jakbyśmy mieli godzinówkę i byli w więzieniu. Na chwile zatrzymać się nie wolno żeby odpocząć w tym piekarniku bo terrorysta patrzy w ekranik , choć zamień się na jeden dzień za naszą dniówkę a my za Twoją zobaczysz jak fajnie
Onnnn 2017-06-27 09:55
Nikt w internecie nie jest anonimowy nie wiem czy Ona to czyta to powinna zrobić z tym porządek. Oczernianie i pisanie bzdur oraz obrażanie jest karane. Wystarczy założyć sprawę podobna sytuacja była w Ostrowie wlkp Pani wygrała w sądzie i przyjemnie się to nie skończyło. Lepiej zastanów się zanim będziesz pisał kolejny raz.
Gj 2017-06-27 11:13
Karane jest oczernianie a nie wyrazanie swojej opinii .
Onnnn 2017-06-27 12:09
Jak dla mnie jest to oczernianie a nie wyrażanie opinii. Zresztą czy ty masz pojęcie o czym piszesz.
nomad 2017-07-01 06:55
Czy pomyślałeś człowieku jak byś się czuł jeżeli ktoś obrażał by tak twoją matkę, żonę, córkę czy kogokolwiek z najbliższych Ci osób na takim forum. To się zastanów jak się czuje Grażyna i jej najbliżsi czytając te brednie. Możesz ją lubić lub nie , dogadywać się z nią lepiej lub gorzej. Jeżeli masz coś jej do zarzucenia to miej tą odwagę i powiedz jej to prosto w twarz zamiast wypisywać bzdury na forum które jest przeznaczone kompletnie innym celom. Teraz musisz mieć jeszcze świadomość że każdy następny tego typu wpis skończy się w sądzie więc pomyśl czy warto.
Don kichot 2017-07-07 00:23
My lubimy zapieprzac a jak masz robote jaka masz to sie ciesz a nie ciagle narzekasz w czym problem ?
stary 2017-07-11 16:27
Panie Piotrze! Ile warte jest pańskie słowo? Jak się coś obiecuje to należy słowa dotrzymać.
Mogil 2017-07-14 12:22
Zarobki w Meblexie nie sa wysokie: pakowanie ok. 1800, montaz/ stolarnia ok 2000, klejenie ok.1700,magazyn 2000, tapicernia od 2500 do 4000, szwaczki ok. 3500 - stawki netto i zależy czy duzo pracy. Spowodowane to jest brakiem konkurencji, jest kilka zakładów w okolicy np. MatimMeble z Ostrowa, Wozniak Meble z Ostrowa, Kaczmarek z Wtorku, Com40, MeblePara z Brzezin no i Kepno, Ostrzeszow, Wieruszow gdzie tapicer zarabia od 5000 netto, więc ludzie nie narzekajcie tylko trzeba troche poszukac i miec jaja na zmiane pracy
Alicja 2017-08-08 14:17
@Mogil zarobki tak jak przedstawiłeś może nie są rzeczywiście wysokie ale ważne jest tutaj czy jest możliwość podwyżki, awansu? Na początku zawsze zaczyna się od małych kwot, a w przyszłości jak ktoś się stara zarobki mogą ulec zmianie.
keczkesz 2017-08-08 15:19
omijac jak najdalej sie da ,bida az piszczy.ponuractwo.
Serb 2017-08-08 19:31
Moim zdaniem problemem jest zarzadzanie ludzmi oraz planowanie produkcjii a raczej jego brak. Ludzie którzy powinni zarzadzac ludzmi nie maja pojecia jak to robic albo zajmuja sie zupelnie czyms innym. ( usunięte przez administratora )
Zostaw swoją opinię o Meblex - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblex