logo Meblex

Meblex

Kalisz

Opinie o Meblex

Damski 2016-12-30 08:02
Co Manius 0rzykro Ci sie zrobilo jak ktos napisal prawde admin musial usunac .
Tacker 2017-01-10 08:06
Mysle ze pan Bezrucz do spolki z panem Krzysztofem rozwala ten zaklad. Co z tego ze remontuje sie wnetrze jezeli z taka polityka wobec pracownikow nikt mu tutaj pracowac nie bedzie chcial . Traktowanie ludzi jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na sile ciagniecie wynikow jednej zmiany (mielismy przyklady z chowaniem przewodnikow na marine). Chamowanie mnie gorszymi meblami aby zblizyc tapicera z przeciwnej zmiany do mnie a chowanie dla niego lepszej roboty sorry . Ja przyszedlem tutaj zarobic nie interesuje mnie pana polityka nasile ciagniecie Michala ma pan ludzi za [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
sol 2017-01-10 19:29
nie pasuje Tacker to sie zwolnij albo zmień se dział na pakowanko do pieknego Maria tam sie zarabia
Pracownik 2017-01-21 20:16
Ludzie, o czym wy piszecie. Piszcie informacje, które pomogą ludziom podjąć decyzję, czy warto zatrudnić się w tej firmie. Pracując tu kilka lat, pomogę kandydatom. Dyrektor to człowiek, któremu nie można ufać, nawet przez sekundę. Kierownik produkcji - gość, który nie ma pojęcia o kierowaniu czymkolwiek.
Szef pakowaczy sprzeda każdego, byle dalej istnieć. Pani na magazynie kompetentna, zorganizowana i pracowita. A teraz mistrzowie. Pan B. nic dla ludzi, byle do emerytury, Pan W. o byle co mordę drze, ale zna się na robocie i ma szacunek do pracowników. Pan M. : lizus dla szefostwa, brak organizacji, chaos na zmianie. A teraz zarobki - wszędzie akord:
Pakowanie - 1,8
Tapicernia - po 2 latach ok. 2
Klejenie - 1,7
Stolarka - 1,9

Dodatkowo 60 kamer, które śledzą każdy krok, więc zapraszamy do firmy.
Alea iacta est  2017-01-22 12:56
Pracownik nie zgadzam się w żadnej kwestii z Tobą. Zacznijmy od początku dyrektor człowiek który wyprowadził ten zakład z poprzedniej epoki. Kierownik produkcji gość który ma w tym zakładzie najwięcej na głowie i radzi sobie w porównaniu z poprzednikiem wspaniale. Mariusz gość elokwentny bardzo dobry dla swoich pracowników. Pani na magazynie osoba która udaje że pracuje naciąga zakład na nadgodziny siedząc do późna, lecz większość czasu poświęca na pogawędki ze wszystkimi i o wszystkim do tego kombinatorka. Majstrowie Bohdan człowiek kompetentny i kulturalny , Michał osoba która za pracownikiem skoczyła by w ogień, Waldek stary cwaniak i kombinator . Jeżeli chodzi o zarobki to co piszesz jest kompletną bzdurą . Kamery w zakładzie zostały zainstalowane dla bezpieczeństwa pracowników.
Pracownik 2017-01-22 14:41
Jeżeli wiesz lepiej ode mnie, ile zarabiam, to napisz proszę, ile zarabiają ludzie w Meblexie.
Nie musisz pisać, ile zarabiacie w biurach.
A kamery faktycznie są dla bezpieczeństwa, bo ci Islamiści i reszta terrorystów są naprawdę niebezpieczni.
Żal mi ludzi, którzy za kawałek taborecika tracą zdrowy rozsądek.
Pracownik 2017-01-22 14:51
A odnośnie Alea iacta est, Amicus stultorum similis efficietur.
wasfdsf 2017-01-25 17:15
zgadzam sie na 100% z pracownikiem , juz niedlugo panie dyrektorze bedziesz musiał dopłacac niektorym pracownikom do pensji po za 2-3 lata najniższa bedzie wyższa niż te płace , pamietasz jak zabrałes ludziom 15% ze stawki za meble i dałes ludziom 15% premii (stawki nie mozna zabrac a premie tak) . taki jest własnie dyrektor zakładu tylko w biurkach mysla inaczej zejdzcie na produkcje popracowac i sie wypowiadajce
Olek 2017-02-10 10:32
Meblex firma ktora ciagle sie modernizuje rozwija coraz lepsze zarobki kadra kierownicza na najwyszym poziomie. Wiec polecam
hhh 2017-02-11 18:13
Olek nie pisz bzdur każdy wie jak jest , za duzo was tam w biurkach siedzi darmozjady, do wszystkich którzy sie zastanawiaja NIEWARTO
zara 2017-02-11 19:11
tak Ci żle to dlaczego tu siedzisz. Wieczne obrażanie dyrektora kierownika stękanie narzekanie a wszyscy tam siedzicie
do zara 2017-02-13 20:54
widzisz "zara" i tu jestes w błedzie bo juz tam nie robie i wielu moich kolegów też , ale wiem jak jest bo robi tam kilku kumpli więc odradzam innym przyjścia do tego zakładu
stary 2017-02-18 09:02
Praca w zakładzie taka najgorsza nie jest Przydaliby się tylko bardziej kompetentni przełożeni i lepsza organizacja pracy Modernizacja -zgoda niech będzie ale czy czytniki, kamery i nowe samochody dla kierownictwa to jest modernizacja? Wydaje się tysiące na "bzdety"a szuka oszczędności na podstawowych potrzebach, potrzebnych do funkcjonowania efektywności i płynności pracy
Zakład się rozwija,prężnie działa,realizuje umowy,inwestuje CZYLI ZARABIA
Pytanie;Skoro tak jest to kiedy my pracownicy to odczujemy?Kiedy wreszcie doczekamy się podwyżki?
Do wszystkich zainteresowanych pracą w meblex-sie w skali od 1-5
Praca 4 Płaca2 Pracodawca3
N 2017-02-20 01:47
Ludzie jak wy macie na srane w tych głowach jak sobie tak czytam to U was telenowele by się nakręciło . Nigdy tam nie pracowałem ale się rozglądam za robotom bo nie długo będę zjeżdżaL z angli i roboty będę szukał jako tapicer z 15letnim starzem widzę ze o Meblexie nic dobrego nie wyczytam chyba ze tu sami leserzy pracują i narzekają.
Ja 2017-02-20 07:39
Jak szukasz leserow na magazyn do kedziora
sdsdf 2017-02-24 19:19
Zastanawiam się jak pójdziemy na urlop kiedy ten siwy d.... rozda nam cały urlop do lata. Czy on nie zdaje sobie sprawy że to niezgodne z prawem.
Knot 2017-02-25 09:03
Jeżeli piszemy o leserach jest ich owszem sporo wystarczy zajrzeć do biura. Jeżeli chodzi o fizycznych są to wykwalifikowani i pracowici ludzie którzy mają coraz bardziej dość tego co w tym zakładzie się dzieje. Z tego co słychać kilka osób ma w najbliższym czasie zmienić prace. Firmy z branży przyjmą ich z otwartymi rękoma. Jeżeli pan Bezrucz nie będzie szanował swoich pracowników to skończy z garścią Ukraińców odremontowanym zakładem i kilkoma przydupasami na dole którzy bronią swoich stołków jak mogą gdyż wiek lub kompetencje nie pozwolą znaleźć im innej pracy.
Kandydat 2017-02-25 12:29
Witam. Myślę o zatrudnieniu się w Meblexie. Rozmawiałem z kilkoma osobami i możliwe, że mogę zrobić karierę. W innej firmie próbowałem pracy na oklejaniu mebli, ale niestety upocony nie dałem rady.
Chciałem być tapicerem, ale za wysokie progi, nie mam pojęcia o tapicerowaniu mebli. Podobno tacy
w Meblexie zastępują majstrów. Taka robota by mi odpowiadała. Dodatkowo, moja kultura osobista jest jak u pierwiotniaka, normalnie tak jak w filmie "Miś". Jeżeli to prawda, to dajcie palucha. Pozdrawiam.
szczery 2017-02-28 19:28
według mnie Jacek sprawdził się świetnie jako majster pracowałem z nim 3 tygodnie i nie mogę narzekać
Były pracownik firmy 2017-03-05 13:27
Od jakiegoś czasu czytam sobie to wasze forum i muszę przyznać, że nie mogę uwierzyć w to, co przeczytałem. Pracowałem w Meblexie za starych, nazwijmy to, dobrych czasów. Jeśli to, co piszecie o dyrektorze i kierowniku produkcji jest, chociaż w części prawdą, do tego produkcję nadzoruje ktoś, kto nie ma zielonego pojęcia o tym co robią pracownicy, to współczuję. W dzisiejszych realiach taka firma nie ma szansy przetrwania. Mam nadzieję, że chociaż ekipa sprzątająca ma kwalifikacje, które pozwalają dobrze robić swoje. Trzymajcie się i bądźcie dobrej myśli, przyjdą lepsze czasy. Pozdrawiam.
gość 2017-03-12 16:02
ile u was zarabia technolog-konstruktor? jest oferta
1 2017-03-13 18:00
kopytko 2017-03-17 23:49
Sugeruję Pani Prezes, żeby zainteresowała się, co ten Pan B... wyprawia, bo to nie jest więzienie tylko zakład pracy. Każdy z nas za wykonaną usługę pobiera pieniądze na tym polega praca . Nikt tu nie jest niczyim więźniem , nie jesteśmy Pana własnością, a Pan niech nie zachowuję się jak jakiś "kapo w obozie koncentracyjnym". Wędrówki po hali z cyklu o co by się tu przyczepić i podglądanie w tych kamerkach, które powinny służyć przede wszystkim naszym bezpieczeństwu, a nie jakimś prześladowaniu podchodzi pod mobbing . Zamiast bacznie obserwować monitorek, proszę się wziąć za organizacje pracy, bo ciągle wszystkiego brakuje co wpływa negatywnie na produkcję. Jeżeli Pan tego nie potrafi to proponuje zmienić pracę.
2 2017-03-18 09:13
Albo zaklad na pstchiatryczny
Raf 2017-03-23 10:30
Przy okazjii proponuje przyjzec sie Hubertowi takiego hama w stosunku do pracownikow w zyciu nie spotkalem. Ludzie lepiej do psow sie zwracaja niz on do ludzi.
qqqq 2017-03-26 17:52
Mysle ze narzekaja tu sami leserzy. Powiedzcie mi czy derektor zwrocil uwage komukolwiek kto sumiennie wykonywal swoje obowiazki? A zwracanie uwagi nygusom i leserom co w tym zlego?
kopytko 2017-03-27 22:27
Panie P..... zwracanie uwagi?... sugeruję zacząć od siebie i wszystkich tych, którzy zajmują niepotrzebne stanowiska na górze. My wszyscy na dole, jak Pan to ujął "leserzy" widzimy , że zarządzają ludzie, którzy nie mają o tym zielonego pojęcia. Proszę pamiętać, ze gdyby nie My wszyscy na dole, nie miałby Pan na chlebek , papieroski i na paliwo, do tego samochodziku, który tak bardzo był potrzebny. To My jesteśmy siłą napędową tego zakładu. Radzę Panu, zanim Pan zacznie zwracać komuś uwagę, niech Pan spojrzy na swoje "wykonywane obowiązki". Powtórzę jeszcze raz, to nie jest zakład karny tylko zakład pracy.
Alicja 2017-04-05 14:49
Jakie zauważyliście pozytywne strony pracy w tym miejscu?
Cham 2017-04-05 22:06
Żadne
Poldek 2017-04-06 16:57
Zawsze można wynieść coś na lewo i kasa wpada.
Llll 2017-04-07 10:38
Co Ty( usunięte przez administratora ). Co można wynieść taśmę klejąca czy kawałek listewki ?
Róża 2017-04-08 14:50
Można iść na chorobowe kilka razy w roku i nie będzie z tego żadnych konsekwencji. Z tym że trzeba iść na cały miesiąc bo i tak premie zabiorą więc lepiej na chorobowym się wyjdzie :) Na fajke można chodzić często więc to duży plus bo pracujesz w akordzie więc to od ciebie zależy ile zarobisz, co prawda stawki są niezbyt duże. Dużym plusem są weekendy wolne
John 2017-04-08 15:34
Można cały dzień siedzieć w akwarium nic nie robić , grać na telefonie, oglądać głupie filmy w intrenecie i brać za to sporą kasę.
Cham 2017-04-08 15:48
Ludzie chodza na fajke bo nie maja co robić stawki za meble masakra jeśli robi max 10 tapicerow na 5 pakowaczy ogplnie syf sie zrobil zadnej motywacji tylko kasa coraz mniejsza a te debile mysla ze jeleni do roboty znajdą powodzenia z grupa paralityki wiecej zarabiają zamiast sie madrowac co niektórzy maszynke w łapę i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] bo nie vedzie mial kto na nich robić:)
W 2017-04-09 10:00
Dlatego ze poleci na skarge
Róża 2017-04-09 21:14
Nawet jak nie palą?
Lllkjgg 2017-04-20 11:03
Monitoringu sie boimy dlaczego?
Tusk 2017-04-20 18:25
Ogolnie kamery na stołówce trzeba uzasadnić wedle przepisów wiec słuchałam? Zreszta przed inspekcja pracy będziecie sie tłumaczyć i to niedługo oczywiscie nie tylko z tym ale reszta to niespodzianka :) powodzenia tera wam nie przejdzie :)
007 2017-04-20 19:21
A świstak siedzi. .
Nick 2017-04-21 10:50
Kto powiedział że się boimy monitoringu ? chodzi o to że w tym zakładzie wszystko robicie na opak . Wszyscy wiemy po co tak naprawdę jest ten monitoring , na pewno nie po to żeby było bezpiecznie tylko żeby tamten miał zajęcie a można było rozsądniej wydać pieniądze chociażby na posadzkę bo jest dziura na dziurze . Ktoś sobie nogę skręci to będziecie płacić , no albo na narzędzia bo te to chyba pamiętają poprzedni ustrój . Lato się zbliża znowu będzie piekarnik na hali , nie ma ani klimatyzacji ani nawet żeby okno uchylić no ale cóż widocznie kamerki to priorytet był
eugeniusz kupsztajn 2017-05-02 12:36
co za okropne miejsce
Alicja 2017-05-05 11:48
@eugeniusz kupsztajn piszesz, że Meblex to okropne miejsce. Co według Ciebie to oznacza? Co jest powodem Twojego negatywnego nastawienia do firmy? Uargumentuj swoją wypowiedź. Czekamy na Twoją ocenę.
Pl 2017-05-05 16:52
W jakim sensie załatwić?
Alea iacta est  2017-05-07 14:39
:-)
Kandydat 2017-05-17 06:50
Chciałem się dowiedzieć o warunki pracy i atmosferę w firmie ponieważ szukam pracy. Ale czytam tutaj ze dyrektor nie zaciekawy. Możecie mi napisać coś więcej jak to wygląda. Dziękuję z góry.
Kedzia 2017-05-17 11:10
Mówi to co widzi
Zgw 2017-05-18 11:54
Taka karma
W 2017-05-24 07:35
Ręka rękę myje.
eugeniusz kupsztajn 2017-05-25 13:10
przedwczoraj na stołówce byl taki smród ze az nie szlo wyrobic w ten upał,apeluje aby pracownicy sie myli.przed wejsciem do zakladu powinien stac pawel z psem,pawel wpusci pies sprawdzi powonienie i nie wpusci
Nick 2017-06-09 21:48
ludzie pracują na akord gdzie to od nich zależy ile zarobią za te śmieszne stawki a traktują nas jakbyśmy mieli godzinówkę i byli w więzieniu. Na chwile zatrzymać się nie wolno żeby odpocząć w tym piekarniku bo terrorysta patrzy w ekranik , choć zamień się na jeden dzień za naszą dniówkę a my za Twoją zobaczysz jak fajnie
Zostaw swoją opinię o Meblex - Kalisz
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Meblex