Opinie o Meblex w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meblex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblex w Kalisz

Niuniu

W zakładzie jest redukcja etatów? Ile osób jest do zwolnienia?

@Niuniu

Wiemy kogo napewno nie zwolnią

Ludwik

Jak długo będzie trwać ta gownoburza....dajcie tym ludziom żyć i pracować...szkoda mi poprostu tej Pani i W.to dobrzy ludzie i pracownicy.... Dajcie spokój

@Ludwik

Z doświadczenia powiem Ci że takie rzeczy bardzo długo ciągną się za ludźmi. Tymbardziej że to są fakty. Oni poprosi ponoszą odpowiedzialność za własne czyny a to normalne.

@Ludwik

Szczególnie Pani jest dobrym i uczynnym człowiekiem zawsze służy swoją ręką i ustami.

Ludwik

A nie mówiłem (usunięte przez administratora)zawsze sie taki znajdzie co za bardzo żyje cudzym zyciem

Oj tam oj tam

@Ludwik

Dziwne żeby się nie interesował jeżeli czyjeś prywatne zycie ma wpływ na jego zawodowe. Faworyzowanie krycie itp. nie jest tak? Spójrzmy na kwitki równorzędnych stanowisk. Przypadek?

Ludwik

Spogladasz innym na kwitki,nikt nie ma takiego prawa

Ukryty sponsoring z naszych pieniędzy?

Nie rozumiem....

Czego? Pomozemy

Ludwik

Jeżeli w miejscu pracy jest monitoring to można obserwować pracowników.co ma do tego podglądanie w cudze wynagrodzenie....

@Ludwik

Jeżeli wynagrodzenie jest wyższe niż u osób na równorzędnych stanowiskach to się nie dziwię że inni się tym interesują.

@Ludwik

Ludwiku powiedz mi jakim przewinieniem jest zajrzenie w kwitek w porównaniu z tym że ktoś płaci swojemu pracownikowi z naszych pieniędzy za to że z nią sypią?

A to zagladales mu...

@Ludwik

Istnieje różnica miedzy dobrym człowiekiem, a perwersyjnie dobrym .Dobrzy ludzie robią takie rzeczy w domu, a nie przed kamerami i to w dodatku o połowę od siebie (albo więcej) młodszymi pracownikami. Jesteśmy tolerancyjni ale jednak...taka sensacyjka zakładowa bez "odpowiednich" komentarzy się nie obejdzie.

A w majtki wam zaglądał?

No nie aż tak daleko jak ta pani się nieposunol. Czy ona spala z każdym ze swoich pracowników?

Napiszę wam jak to wygląda z mojej obserwacji. Faktycznie pani jest nietykalna może robić co chce z kim chce i gdzie chce. Dyrektor może pogrozić jej tylko palcem żeby poczuć się lepiej i zachować pozorność swojej władzy nad nią a faktycznie nic nie może, trochę fikcyjne stanowisko. U kogo ma poparcie pani? Nie wiem może u pani prezes może wyżej. Zbyd dużo rzeczy o tym świadczy.

ktosik

Ja się zastanawiam jak to możliwe, że portier jeszcze tam pracuje, bo każdy wie, że powinien to zachować dla siebie i zgłosić,a nie wpierw pokazać połowie zakładu,a potem zgłosić....

@ktosik

Dziwisz się że portier jeszcze pracuje? A nie Dziwisz się że bohaterowie tego filmu pracują?

ktosik

G ma poparcie u prezesowej, więc raczej jest nietykalna..ale portier ??? Pewnie z ucha strzela i dlatego nadal jest na swoim stanowisku..no ale to można tylko zgadywać...

@ktosik

Ma poparcie u niej po tym co mówi o niej na zakładzie że sypią (usunięte przez administratora)Itp?

Ja też słyszałem od niej że przez pewien układ tolerowani są niektórzy dostawcy. A w tym samym czasie przez jej układ tolerowana jest niesprawiedliwość płacowa.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Meblex rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Dam pracę wiele wakatów?

Ja nie wiem po co to wszystko miała ochotę to robiła loda pod namiotem i waliła konia w magazynie. Po prostu Pani lubi ten sport. Ale to chyba nie nasza sprawa.

Słyszałem o taśmach na których szefowa wali konia swojemu pracownikowi. A po zakładzie krążą plotki że nakryli ja jak robi loda panu B pod namiotem czy to prawda? Czy ona nie ma wstydu? 60 lat na karku i takie rzeczy

Neutrina

Zle słyszałeś

@Neutrina

Słyszałeś dobrze bo tak było.

A co ty myślisz że ktoś ci powie prawdę na tym forum? Popytaj ludzi jeśli jesteś ciekaw.

patrzac z boku

tak to prawda moim zdaniem ta pani powinna byc dawno zwolniona widocznie robi to tez komus kto zarzadza tym zakladem podobno jest w tym dobra

Pracownik 24

Czy to prawda że wszystkie osoby zdały egzamin na wózki widłowe jeśli tak to szacun

@Pracownik 24

Nikogo to nieinteresuje

On

Czy Staszek dalej paczkuje te meble czy już przestał?

Grzegorz

Dużo piszecie, ale wiele opinii dotyczy raczej spraw prywatnych i nieprzyzwoitych aniżeli warunków pracowniczych w Meblex. Mógłby ktoś z osób pracujących w tym miejscu napisać czy firma umożliwia rozwój zawodowy? Są szkolenia?

Czy to wporzadku że pewna osoba na magazynie znów zarobiła tysiąc złotych więcej niż pozostale.? (usunięte przez administratora)

Panie dyrektorze o co tu chodzi?

obcy

dlaczego dyrektor zakładu Pan Piotr odbiera i odwozi dzieci kierownika exportu służbowym samochodem? jakim prawem ?

@obcy

Bo jest dobrym i uczynnym człowiekiem?

Na jakie benefity można liczyć w Meblex?

szalony

napisz podanie o odbior dzieci ze szkoly sluzbowym sportigem

@szalony

A Ty na wykorzystanie mieszkania oplacanego przez pracowników w charakterze agencji towarzyskiej.

Dajcie spokój jeżeli ktoś jeszcze ma ochotę ja przelecieć niebronmy im tego

Maja

Chyba należałoby już pozostawić te tematy i skupić się na tych, które są tu rzeczywiście najważniejsze. Poprzednio padało pytanie o benefity pozapłacowe w Meblex, lecz nikt z Was nie udzielił rzetelnej odpowiedzi. Może wobec tego zrobicie to teraz? Nalegam.

@Maja

Lód na magazynie

Stefan

Odpowiedz zaden jeszcze jakies pytania ?

Ja podziękuję takie przyjemności mam w domu zresztą w tym przypadku to chyba żadna przyjemność.

vizir

benefity? dodatek za pranie dostajesz i szarą srajtaśmę

@vizir

Jeśli tak tu źle to czemu ludzie z comu się zwalniają i tu przychodzą?

To moje pytanie jest następujące skoro nikt mądry to po co ich zatrudniają?

Bo obecni nie sa lepsi

Czyli sam sobie zaprzeczasz jeżeli większy idiota zatrudnia mniejszego to oznacza że mniejszy jest modzejszy od większego. Ale ty widocznie jesteś takim idiota że masz problem to zrozumieć.

Dosia

Nie zrozumiałeś przekazu....cóż widocznie jeżdzisz białą firmówką 4x4

@Dosia

Po prostu przekazu w tym nie było tylko wypociny idioty. Firmowa nie jest 4na4 a ty widocznie ciągniesz żółty wózek.

Lubi to ciagnie

Wiemy co kto wywozi jedni kryją się mniej drudzy bardziej. A zwykły pracownik on co najwyżej może błagać o kawałek listewki.

Nie przestawaj

Sama prawda wiemy co zaszło. Nie trzepaka konia na magazynie? (usunięte przez administratora)

Chciałbym, żeby meblex wprowadził karty multisport dla pracowników, przemiał mebli ogromny, firma zarabia naprawdę dużo kasy, samochody niepotrzebne dla pracowników biura, a robolowi nic..a dużo chętnych by było na taki multisport...co za firma..masakra...

Jurek
@pracownik

A ty szukasz pracy czy darmowa np siłownie ? Kurw. Karty multi sport moze jeszcze obiady i jeszcze moze wycieczki do np zoo bo kurw. Dawno nie byles bo cie rodzice nigdzie nie zabrali idz do lidla tam masz wszystko zamiast sie pytac o prace zarobki itd to ty czy jest kara multisport paranoja

Czy to wpozadku żeby jedna osoba na dziale zarabiała tyle więcej przez to że sypia z szefowa?

brygadzista

do pracownika masz racje wszyscy co maja samochody służbowe się pobudowali

Nie ukrywamy wszyscy wiemy co się dzieje w firmie po 16 jak wyjedzie biuro. A są tak niepolapani że żadne kamery tu nie pomoga, Każdy oze jak może a im wyżej tym więcej może.

Droga wolna nikt was tu nietrzyma tylko zastanówcie się gdzie was wezmą.

obserwator

Panie Bezrucz, dla pracowników coś robić...jawnie, perfidnie i z wyrafinowaniem okłamuje ich Pan, a przecież to oni Pana utrzymują, wszystko co Pan dostał i dostaje z tej firmy pochodzi z ciężkiej pracy pracowników firmy, a nie Pana pracy...skończyć złośliwości wszelkie kłamanie, wyżywanie się na ludziach, a zacząć być bardziej życzliwym człowiekiem, bo ludziom nie podoba się utrzymywanie człowieka, który tylko kręci nosem i nic dla nich nie robi. Można żyć w zgodzie i wzajemnym szacunku, a każdy dobry czyn wróci, a tymczasem za to co Pan robi ludziom, to życie Panu odpłaci z nawiązką...gwarantuję !!

Zostaw merytoryczną opinię o Meblex - Kalisz

• Jak się pracuje w Meblex?

Zobacz opinie na temat firmy Meblex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meblex
2.3/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Zachodnia 6-10
    62-800 Kalisz