Opinie o Meblex w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meblex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblex w Kalisz

Pracowałem na magazynie gąbki pół roku mój zmiennik Wojtek wiecznie nawalał lecz cała wina przez szefowa była zamiana na mnie, nie potrafiłem zrozumieć dlaczego. Zostałem poinformowany że przez to że oni ze sobą sypiają. Zostałem poproszony o zwolnienie się gdyż niby nie daje sobie rady. Nie polecam nikomu.

Zorro

Wzka na kawałek folii od Bezrucza a kiedy wyjeżdżają busy towaru nie ma problemu. Niedługo papier do kibla na szeroki będzie.

Nie ważne co umiesz i jak pracujesz (usunięte przez administratora)

Panie dyrektorze jak to jest że z naszych pieniędzy wynajmowane jest mieszkanie służbowe a ktoś sobie robi z niego (usunięte przez administratora)

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Meblex rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Dam pracę wiele wakatów?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.

noj

Zouza co za skandal opowiadaj ;))) ?

Zouza

Długo nie wytrzymam, kto następny na ochotnika?

zyga

Za stary.

mpv

Dobry pracownik zawsze sobie radzi i nie stęka ( prawie).

BG

Panowie nie wiem czy się orientuje się ale to co robicie jest karalne. Zastanówcie się.

ass

robią co lubią

Nicola
@ass

Jak można takie rzeczy w pracy robić. Przeciętny pracownik jest chłostany za cokolwiek a niektórzy mogą robić to na co mają tylko ochotę. (usunięte przez administratora)

Zouza

Co się stało z (usunięte przez administratora)?

Rf

Chciał (usunięte przez administratora) szefową a szefowa wydymała go. (usunięte przez administratora)

ziom
@BG

Stwierdzanie faktów nie jest karalne....

Upał w zakładzie straszny ale zawsze można iść na loda do G na magazyn

cos tak nie tak

Praca w meblexie jest całkiem ok,przerobiłem tam sporo czasu.Relacje między pracownikami poszczególnych działów sa fajne, jak się dasz lubieć, to jest ok, towarzystwo miłe.natomiast kwestia warunków pracy i płac to zupelnie inna bajka.Dyrekcja lubi inwestować w siebie, w niepotrzbne samochody dla "swoich", w zatrudnianie nierobów..i taki chodzi 8h z telefonem i ma więcej niż ten który się narobi 8h...paradoks, prawda ? pseudo dyrektor najprawdopodobniej dąży do rozwalenia tej firmy....

Xyz
@cos tak nie tak

Niech zatrudnia więcej osób udających że coś robią to na efekty nie będzie trzeba długo czekać. Z dnia na dzień jest coraz gorzej.

Podpowie ktoś jak tu z zarobkami? Jestem zainteresowany, ale o zarobkach nic, tylko o jakiejś babie...

Tytus
@Zainteresowany

Zależy od działu w wiekszosci akord

LOLO

Z każym

Wąs

Totalne oszustwo, faworyzowanie jednej zmiany, układanie kart pracy pod jedna zmianę. Jedni robią śmieci drudzy zarabiają.

Mam pytanie. Jakie zarobki sa u Was jako stolarz?

donald trump

kto zatrudnia ludzi z com40? zero wiedzy, nic nie umieją, nic nie wiedzą, ładnie śpiewają i to wystarczy...a w Comie się śmieją...kompromitacja tego zakładu!!opanujcie się kogo zatrudniacie!!!!!!!!!

Rf
@donald trump

Piotruś boi się zatrudnić mądrzejszych od siebie przeciez Dorozalski by się poznał i Bezrucz za drzwi. Sorry nie ma mądrzejszych od niego. Wszędzie robił wszystko wie tylko że nigdzie się niejadalne. A z tego stołka tylko powrót na terenie tam już nie będzie służbowej Kii i paliwa oraz na drogie perfumy. Wiec zatrudnia tylko głupszych od siebie o takich trudno no chyba że się w comie poznali czyli sprawdzeni ludzie.

Kobra

A ja widziałem jak piękny Mario lizał jaja Bezruciowi kazał zabrać swoim i dac sobie

Były Kandydat

Pracowałem w Meblexie na tapicerni za czasów majstra Wieśka kierownika Stodolnego i dyrektora Jagielniaka, potem com i Anglia. W tym roku postanowiłem wrócić i szukać pracy w Kaliszu, myślałem o Meblexie, jednak po opiniach znajomych którzy jeszcze tam pracują ( szukać ich ze świecą) i opiniach wyczytanych tu postanowiłem szukać gdzie indziej. Bywało różnie w tej firmie ale to co teraz o niej słyszę i jeżeli to prawda nie dziwie się ze brakuje tam pracowników.

Zainteresowana

Jakie są zarobki na szwalni?Jakie warunki pracy?Widziałam ogłoszenia o naborze.

Good

Meblex szwalnia w Kaliszu (usunięte przez administratora) nie praca kierownicy majstrowe i same pracownice pamiętajcie czas rozliczenia nadchodzi znajdziemy każdego każdy bród wypłynie od teraz to my zaczynamy.

Szwaczka
@Good

Napisz to jasniej o co chodzi bo jestem zainteresowana szyciem

Waldek

Razem na Foggu 1 siedzieli

@Waldek

(usunięte przez administratora)czy tylko siedzieli?

Waldek
@ZK

Później przeszli na bowie1 i Bara Bara

@Waldek

A czy ty(usunięte przez administratora) jesteś zazdrosny?

@ZK

Dajcie już spokój tej kobiecie, robi to co lubi i chce. Jest to tylko jej sprawa i nic wam do tego z kim sypia i gdzie. Jest to forum o firmie a nie pudelek.

@anonymous

Oj lubi lubi.

Olgierd

(usunięte przez administratora)w jednym prostackim zdaniu zrobił dwa błędy. Gratuluję firmie Meblex takich pracowników.

ZK

Testują gąbkę w działaniu.

Olgierd

(usunięte przez administratora)(a to chyba skrót od zakładu karnego) w jednym prostackim zdaniu robi dwa błędy ortograficzne to raczej nie świadczy zbyt dobrze o poziomie intelektualnym pracowników firmy Meblex. Aktywność takiego pajaca jak ZK na portalu, na którym zawiera się opinie o pracy i pracodawcach świadczy raczej o jego niedowartościowaniu i niskim poczuciu własnego ego.

olo

Firma jak firma, gdy tu przyszedłem straszono mnie dyrektorem, ale prawda jest taka, że miałem gorszych szefów, więc jest ok. Zarobki, no cóż, nie jest to Wedel i zarobków po 12 tys. nie ma, ale jak na Kalisz to normalnie. A gdy będziesz miał szczęście, to może jakaś starsza, brzydka i dziwnie ubrana pani zainteresuje się Tobą. Warto spróbować i się zatrudnić.

LOLO
@olo

Nie musisz mieć szczęścia i tak się zainteresuje.

klimas

robilem tam rok czasu.brud,smrod i ubostwo.bida az piszczy. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: zaczac szanowac ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Meblex - Kalisz

• Jak się pracuje w Meblex?

Zobacz opinie na temat firmy Meblex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meblex
2.3/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Zachodnia 6-10
    62-800 Kalisz