Opinie o Meblex w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meblex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblex w Kalisz

1200zł to jakaś kpina !!! , ciekawe czy dyrekcja też sobie tyle przelałą

Pracownik kadr

Czego się spodziewałes , podpisałes urlop bezpłatny i się na niego zgodziłes mało tego można teraz uznać że sam chciałeś urlop bezpłatny bo innej opcji nie ma taki urlop jest wypisywany na wniosek pracownika , to są dni bezpłatne, chyba rozumiesz już.

wku*wiony!!!!!
@Pracownik kadr

Tak się składa że pomimo tego urlopu to nie jest pełna kwota jaka się należy

Pracownik kadr
@wku*wiony!!!!!

Pewnie premia zabrali bo przecież bezpłatny wypisales

wku*wiony!!!!!
@Pracownik kadr

Na pewno nie !!! umiem liczyć dniówki

Ehr
@Pracownik kadr

Tak nagle cały zakład chciał urlop bezpłatny...he he kto w to uwierzy.... Wzięli bo ciepło sie zrobiło,to nie przez epidemie....

Edek
@Ehr

Ciepło to mieliby Ci z góry jakby wszyscy nie podpisali tych urlopów bezpłatnych niech wtedy zwalniają niech padnie ten (usunięte przez administratora) i jeszcze odprawy by musieli wypłacać tak jak już ktoś pisał brak solidarności zostali niestety sami podwładni

Dyrekcja

Z jakiej racji dyrekcja miała se tyle samo przelać pomyliłeś stanowiska? Ty jesteś robolem szlachta się bawi . Czego jeszcze nie rozumiesz?

Włazdupo

Zrzekam się wszystkiego wypłaty urlopów zasiłków możecie mnie zwolnić bez odprawy bez niczego dla ratowania firmy bez okresu wypowiedzenia pod warunkiem że później mnie przyjmiecie - Hubcio(usunięte przez administratora)

Dziennikarz

W TVP BYSTRZYCA podali ze firma się zamyka w przyszłym tygodniu

Kadry

Pisać ludzie komu ile jeszcze urlopów bezpłatnych zostało do wykorzystania? Mam dla Was niespodziankę w tym roku możecie korzystać do bólu :) pasuje?

Andrzej Jurowski
@Kadry

Mi zostało tyle ile dni roboczych policz proszę i poinformuj mnie od kiedy idę na bezpłatne szkolenia w domu lub w części dotyczącej podatku dochodowego od pawiana.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Meblex rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Dam pracę wiele wakatów?
Leszno

Mariusz skończ;)

Sebus

Kobyla z Ukraińcem coś wymyśli i będziemy uratowani

Papuga

Piszcie wszyscy ile dostaliscie siana bo nie widziałem waszych wypłat bo pewnie wy za dużo A ja za mało

Typajacu

Chyba razem z kwietniową wyplata

@Typajacu

Wstawił bym fote ale nie da sie

Orzeł pakowacz

W rence mam najwięcej i biorę na klatę wszystko

Orzeł pakowacz

Na klatkę wezmę całe pakowanie czyli Stacha i resztę oraz dorzuce do tego palete euro i koło 2 kg. No i jeszcze papuga może usiąść ten wąsko dupiec na sztandze i damy rade

Kobra pakowacz
@Orzeł pakowacz

Żarty sobie robicie ludzie obudzić się bo zaraz bez pracy zostaniemy kto nas zatrudni teraz A co niektórzy już latka mają kto nas przyjmie w tych czasach i podeszłym wieku A taki majster papuga gdzie on pójdzie jak on do niczego się nie nadaje nawet swojej papierowej roboty nie ogarnia tyle mebli było dopisanych A on nie widzi? To ja jestem ślepy i widzę A on nie widzi to po co on jest już dawno powinni go zdegradowac do poziomu stacha niech z nim pakuje się nawzajem A nie firmę na straty pcha

lol

kto podpisal urlop bezplatny niech nie liczy na jakiekolwiek wynagrodzenie bezplatny to bezplatny nie ma wyplaty(zadnej nawet najnizszej krajowej) zusu itd. NIC!!!!!

Rot
@lol

Albo pod piszesz albo do widzenia....czego nie rozumiesz.....

Goji
@lol

A ty podpisałes....bo w maju to masz nędzę....

Zarządca

Jak będziecie potrzebni firma da wam na pewno znac puki co radźcie sobie sami narazie was firma niepotrzebuje tak to działa to jest biznes wy jesteście tylko po to żeby właścicielowi żyło się jak najlepiej jak nie pasuje to proszę bardzo droga wolna

Foli

Karma wraca ..... W tak ciężkim momencie,przed świętami.jak można być takim człowiekiem.PO CO KORONAWIRUS,LUDZIE SAMI SIE WYKONCZA. WESOLYCH SWIAT I ZDROWIA PANI PREZES.

fc meblex

Za kwiecień muszą dać najniższą krajową łąski nie robią , skoro mają mieć dofinansowania, a jak nie to niech nas zwolnią odprawa sie należy nawet przy zwolnieniach grupowych

Zniechecony
@fc meblex

Za marzec też muszą dac najniższa

@Zniechecony

80 proc minimalnej chyba że znów wy piszemy wnioski

Roman wypychacz

Jak tam wypłaty? U mnie na bogato 2300

szeregowy piotr
@fc meblex

jak chcesz odprawe to musisz sie zglosic do sadu

@szeregowy piotr

Raczej nie jeśli rozwiążą umowę to muszą wypłacić. A jeśli chodzi o bezpłatny nikt nie musi go wypisywać.

@szeregowy piotr

góra dobrze wie że to się należy jak psu buda takie są przepisy , sądzisz że każdy komu należy się 3 miesięczna odprawa przy przepracowaniu 8 lat odpuści takie pieniążki no i oczywiście dochodzi jeszcze ekwiwalent za niewykorzystany urlop więc trochę tam się uzbiera

@fc meblex

Jeśli wszyscy są tacy bystrzy to po co wypisywali urlop bezpłatny?

Gacek

Bo solidarni już dawno odeszli z tego zakładu zostali tylko ludzie którzy nie potrafią postawić na swoim i są ulegli zaraz każą wam wypisać urlopy bezpłatne do 26 bo do tego czasu granice zamknięte oczywiście powiedzą wam że to jedyny sposób na przetrwanie firmy A wy na to pojdziecie bo nie macie jaj by się postawić bawcie się dobrze mam nadzieję że oszczedzaliscie kasę na te ciężkie czasy pozdro

@Gacek

Ty jesteś ten solidarny co odszedł tak ?

fc meblex

Ja nie podpisałem a ty ?

Ja też

@fc meblex

Nie ma solidarnosci w tej firmie dlatego odszedlem kilka lat temu co odchodzili naprawde dobrzy pracownicy bo nie ma zgrania mały zakład A nie potraficie postawić na swoim nie umieliscie wywalczyć podwyżek to i teraz nie umiecie walczyć o swoje w tym momencie twoja umowa jest nic nie warta która podpisałes zgadzając się teraz na brak dochodu później będą płacić ochłapy bo będą mówić że kryzys

Stary pracownik
@Gacek

Ja też pracowałem za starej gwardii rok 2013 . Jak tam ekipa pracuje jeszcze Ponczek Edek ptasior mały Roman Jacek orzełek buba Wojtas Messi ? Co u nich pozdro

@Stary pracownik

Z tego co wiem nikt z nich już nie pracuje w meblex tak firma o nich zadbała że się pozwalniali A taka ekipa była

Walus

Puki co jedziemy na bezpłatnym więc może firma przeżyje bo czy my przeżyjemy to mają nas gdzieś

@Walus

Z tego co wiem niektórzy mają płacone widać równość w traktowaniu

Czy to prawda że Meblex ma się zwijać bo stracił płynność finansowa?

kuba

mam dac wniosek o urlop bezplatny takiego smsa dostalem od kierownika ktos wie o co chodzi?

Son
@kuba

Idź do inspekcji pracy że zakład każe Ci bezpłatny wypisać, bezpłatny wypisujesz na swój wniosek A nie wniosek firmy bo niby nie ma kasy a jak wykańcza Cię obecna sytuacja psychicznie to zawsze można iść do lekarza psychiatry

Was
@Son

O to chodzi żebyś szukał nowej roboty. Powodzenia

Son
@Was

No pewnie jak ktoś jest bystry to nawet w tych czasach znajdzie pracę choćby budowlanka czy spożywka na obecną chwilę A Ty będziesz wypisywał bezpłatny bo Ci firma tak każe jak nie wypiszesz to postoj musza ci wyplacic a co do lekarza to juz zalezy od ciebie bo mi chyba siada psycha od tego jak nas firma dyma

Ludzie zaraz w najlepszym wypadku połowa z was zostanie bez środków do życia a wy sobie jaja robicie.

jarek

firma wydaje kase na lewo i prawo to nie ma na wyplate upssss sprostowanie kto ma wyplate i nie w ratach to wiadomo :(

@jarek

Co masz na myśli pisząc na lewo i prawo?

jarek

magazyny pelne mebli dlaczego to robilismy ? narobilismy sie wyplata w ratach ? mogli to zamknac na poczatku marca

Ochantel

Mieliście przelew? Mi właśnie wpłynęło i powiem tak tragedia.

biuro
@Ochantel

kto ma tragedie to jego problem ja leje pelny bak i do woli korzystam wy na to robicie

Dziadek
@Ochantel

Ty Robert zawsze masz tragedie

Zgadzam się z przedmówca. A psychiatra może pomóc na pewno nie zaszkodzi.

Mistrz

Wiadomo coś o podwyżkach ?

Mistrz

Chodziło mi czy podwyżki pieniężne dla pracowników będą po tym wirusie?

Wojtek Kusz

Wie ktoś czy po Wielkanocy IKEA zrobi nalot na zachodniej i wyczesze magazyny?

waldziu

od 1 kwietnia wszyscy na bezplatny do odwolania

dren
@waldziu

waldziu nie siej zamętu, bo ludzie naprawdę się przejmują, mają rodziny,a Ty trzaskasz bzdurami, żeby sensacyjkę tanią zrobić.Ludzie, wspierajcie się,a nie gadacie (usunięte przez administratora) i cwaniakujecie przy klawiaturze.

ona
@waldziu

bezpłatny ? z jakiej racji jak wszyscy pracownicy mają stare urlopy haha

Zostaw merytoryczną opinię o Meblex - Kalisz

• Jak się pracuje w Meblex?

Zobacz opinie na temat firmy Meblex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meblex
2.3/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Zachodnia 6-10
    62-800 Kalisz