Opinie o Meblex w Kalisz

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Meblex. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Meblex o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Meble - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Meblex w Kalisz

PARA MEBLE z Jagodzińca/Brzeziny zatrudniamy i zapraszamy do nowo otwartego zakładu !! poszukujemy stolarzy, krojczych pianek, do pakowania mebli.

Jon
@Paweł

Mozna nr tel stolarz

Damian
@Paweł

do klejenia potrzebujecie ?

Emilia

Hm, może zamiast tu reklamować konkurencję, to lepiej napisać ile konkretnie zarabia tu w firmie stolarz operator? Są jakieś premie do wyrobienia, żeby podnieść se zarobki w dobie inflacji?

Budyń

Witam. Wróciłem do Meblex i ponownie zostałem brygadzistą. Proszę dział klejenie o naszykowanie tych oto mebli do wyklejania: 100x mino, 12xfogg1, 6xfogg2, 20xbowie2.

Czy istnieje możliwość rozwoju w Meblex?

Oczywiście jeśli pójdziesz do Pani G na magazyn i pozwolisz zrobić sobie dobrze jest taka opcja. Tylko że cały zakład może to obejrzeć na kamerach

Małgorzata

Nie wiem co takie plotki mają wspólnego z rozwojem ale jakiegoś konduktywnego kierunku to nie możesz przytoczyć?

@Małgorzata

Małe wtrącenie konduktywny kierunek , termin strikte dotyczący przewodnictwa elektrycznego, proponuje nie używac słów bez znajomości ich znaczenia. A rzekome plotki są faktami. Magazyn pianki 2019 Pani G robi ręką dobrze Panu W . Po czym Pan B zostaje zwolniony a Pan W zajmuje jego stanowisko podkreślmy lepiej opłacane stanowisko. Czyste fakty. Pozdrawiam

Małgorzata

Oj miało być konstruktywnego słownik źle poprawił. ;p Czyli to wszystko było jakieś zaplanowane? Często podobne sytuacje się zdarzają?

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Meblex rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Dam pracę wiele wakatów?
Szukacz pracy

Witam. Jestem w trakcie poszukiwania pracy. Na swój obiekt wybrałem Meblex na zachodniej gdyż mam w miarę blisko do tego zakładu. Prosiłbym pracowników o opinie aktualne na temat tego zakładu. Jakie zarobki na danym dziale , ile zmian, jaka umowa na start. Z góry dziękuję za każdą pomoc. Wojciech.

Wojciech
@Szukacz pracy

Żaden brudas nawet nie raczy odpisać... Przyjęli mnie do Meblex na klejenie wjadę tam z buta i was(usunięte przez administratora) za brak opinii. Prędzej Ukrainiec odpisze niż Polak wy (usunięte przez administratora)

Stary pracownik
@Szukacz pracy

Nie polecam od dłuższego czasu bardzo słabe zarobki , każdy raczej szuka czegoś żeby się wyrwać z meblexu

Zofia
@Stary pracownik

A czym spowodowane są te słabe zarobki? Mało zamówien macie?

Orzeł 37 w łapie

Chłopie za Fogga 2 można wyjść ładnie i Bowie 3 też ma kapitalną cenę na tapicerni... Można wyjść za te meble grubo ponad 6 tysi

Stefano
@Orzeł 37 w łapie

Przestań się podszywać pod orła (usunięte przez administratora) piszesz o meblach co kilka lat nie idą po h.j takie gadanie

Mietek

Maszyny kupują, ale o podwyżkach nie ma mowy.... Jak kasy nie było tak nie ma ... Noo ale zakład już 20 lat wychodzi na prosta i wyjść nie może. Dział wzorcowni kuleje tak jak ich podwładny... ???? Ehh szkoda gadać... Aaa rozliczanie wypłat to jakaś paranoja, nikt nie wie o co chodzi.... Tu premia... Tu akord... Tu urlop.... Tu podstawa... A na koniec jedno wielkie nic... A i po co komu brygadzista .., kierownik działu jak i tak jest jeden szef który wie wszystko najlepiej. Pozdrawiam

Wiola kierownik sklepu

Szanowni Państwo, z przykrością informujemy że nasz salon meblowy w Kaliszu zostanie zamknięty z dniem pierwszego sierpnia. Zachęcamy na wyprzedaż ekskluzywnych mebli do salonów i kawalerek.

@Wiola kierownik sklepu

Czemu taka decyzja? :-(

Orzel

Czy Grażka dalej po nocy robi kursy firmowym busem z firmowym towarem do Łodzi?

Zofia
@Orzel

Niby skąd masz informacje o tym, że takie coś miało miejsce? :P

Wacław

kto nie będzie mnie słuchał ten się pożegna ze mną WALDZIU

ROBERT

chłopaki mogę kogoś ściągnąć jestem w branży. Qba ma mój numer. Dzwońcie jak ktoś chętny !!!!!

@ROBERT

Siema. Wróciłbym na pakowanie,znajdzie się miejsce dla legendy meblexu? Schudłem trochę ale siła została może dam radę meble podnieść. Daj znać.

Jak wygląda sprawa grafiku w Meblex. Czy pracodawca idzie na rękę?

Max payne

Są 2 zmiany po 8 godzin zapraszamy tylko pracowitych bo u nas jest akord ile wyrobisz tyle masz nygusy i ściemniacze L4 są żegnani odrazu

@Max payne

No chyba że brygadziści w szczególności na jednym dziale pozdrawiam ci co o nich chodzi to wiedzą że o nich mòwię ;)

Kamil Bumbul
@Max payne

Witam . Badania porobiłem w poniedziałek startuje na dziale klejenie Bowie dwójki i Fogga trójki. Jakie zarobki an tym stanowisku? Jak atmosfera? Pozdrawiam serdecznie

Antoni
@Kamil Bumbul

Hej, widzę że zaczynasz pracę w Meblexie. Co możesz mi powiedzieć o procesie rekrutacyjnym? Jakie pytania padły na rozmowie i czego wymaga się tu od kandydatów? Ciężko się dostać?

Kamil Bumbul
@Antoni

Pytania łatwe. Czy umiem grać na tamburynie itp. pozdrawiam

@Kamil Bumbul

Ne wiem czemu obśmiewasz jego pytanie. Sam piszesz że masz już badania i zaczynasz pracę, a pytasz się tutaj o stawki :))) Serio przyjąłeś się do pracy i nie spytałeś kadrowej ile Ci zapłacą?

Orzeł 37 w łapie

Odżywkę wypiłem białkową i mam s.r.a.n.i.e . Wieczorem przyjmę dwie dawki testosteronu i klona oraz metkę. Na masę lecimy dalej . Ptasiora spotkałem i edka tapicerów z meblex, stałem z nimi gadka- szmatka i tak się zje.b.a.łem przy nich ale chyba nie słyszeli choć j.e.b.a.ło jak z obory. Po tych odżywkach takie pierdy mam że szok. Kobita chce mnie z domu wyrzucić cały pokój wali g.u.w.n.e.m. hahaha

Na stronie internetowej Lento.pl w zakładce oferty pracy jest oferta pracy na stanowisko Ślusarz. Czy ktoś z Was jest zainteresowany takim stanowiskiem?

Koksi

Szukają ślusarz i mechanika? Czyli 2 w 1 czy 2 pracowników.

Witam jakie warunki sa w firmie? zarobki, atmosfera, czy firma nie robi problemu z chodzeniem na krew? Czy ktos moglby cos napisac. Dzieki

Lewy
@Nowy

Atmosfera do bani, zarobki nieadekwatne do wykonywanej pracy a na krew mozesz chodzic co tydzien teraz jakby ktos nie wiedzial mowa o osoczu

Stary wyga
@Nowy

Dostaniesz bezpłatny chyba że będziesz komuś laskę robil

Bronisław
@Lewy

Atmosfera jest do bani, czyli że co? Pracownicy obgadują się nawzajem, nie można liczyć na żadną pomoc czy o coś innego chodzi? Wyjaśnicie?

@Bronisław

Siema. Po 7 latach przerwy wracam do meblex. Jak to mówią wszędzie dobrze ale w meblex najlepiej. Mańka spotkałem na mieście i mnie wkręcił na pakowanie . Niebawem podbije ale nie powiem kiedy to będzie niespodzianka he he. Aż mi biceps płonie jak konar. Do zobaczenia.

Agata
@Stary wyga

No co Ty mówisz, przecież jak się oddaje krew to należą się 2 dni wolnego, w dniu oddania i w następnym. Chyba że nie macie umów o pracę? I czy w firmie są jacyś honorowi dawcy, czy to co wspomniałeś o urlopie bezpłatnym to tylko Twoje przypuszczenia?

Mario

podobno przelewy wstrzymane i obcięte ??

W Kalisz Meblex poszukuje pracownika na stanowisko Kierownik Działu. Wziąłeś udział w procesie rekrutacji? Daj znać, jak on wyglądał. Te informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Co kierownika zmieniają

Emilia

A ile tam jest działów? Bo chyba nie jeden, prawda?

On

Dziwne kierownik jest jeden i nie działu a produkcji o ile mi wiadomo go nie zwalniają ktoś puścił fame

Emilia

A kto to? Czyli rozumiem że będzie wolne stanowisko do objęcia? :)

siwy tam jest ?

głupi derektor jeszcze pracuje czy kozy goni koło bloku ?

@siwy tam jest ?

Idź i sprawdź a nie tutaj obrażasz ludzi, wstyd!

dfdr

To co napisałeś jest tak żenujące że nie wiem co napisać.

Damski

Maniek wszyscy wiedza ze to To ty te texty walisz

Maniek
@Damski

Ja w pprzeciwieństwie do ciebie sam za siebie się podaje i coś do kogoś mam to mówię to w twarz a nie (usunięte przez administratora) pod Nickiem damski rower pedale!

Damski
@Maniek

Sam sie podawales jak pisales na Huberta Grażynę i Mario chyba nie

Maniek
@Damski

Nie pisalem na nikogo I Nie wkrecaj

Ciapaty
@Maniek

Tu polowa wpisow jest Manka haha z tego co wiem to wszyscy narzekacie a Maniek sobie chwali prace ile ponoc on tam nie zarabia bynajmniej tak mowi tym co odeszli to w koncu o co chodzi panowie i panie

@Ciapaty

Mańka i Hubcia jeszcze kiedyś Błażeja o to posadzili ale okazało się że stał się kozłem ofiarnym

H

a ja to mam (usunięte przez administratora) od piątunia. Pozdrawiam siwego pasterza !!!

Ze względu na brak zmniejszone zamówienia, od listopada będą pierwsze zwolnienia grupowe, zostaną lojalni pracownicy na jednej zmianie. Taką decyzję podjęli właściciele.

Max payne

Po co głupoty wypisujesz mają zwalniać tak ? A na każdy dział do pracy szukają ? Puknij się w łeb ludzie panikę sieja bo jakiś (usunięte przez administratora) głupoty piszę do zwolnienia to jesteś ty w pierwszej kolejności ????

@Max payne

Czyli w końcu będą te zwolnienia czy nie, bo lepiej mieć takie info wcześniej. Jak przyjmują nowe osoby, to wcale nie znaczy, że za chwile ich nie zwolnią. Wiesz na pewno, że robota jest stabilna?

@Marcin

Teraz to ja już sam nie wiem ????

Zostaw merytoryczną opinię o Meblex - Kalisz

• Jak się pracuje w Meblex?

Zobacz opinie na temat firmy Meblex tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 35.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Meblex?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 3 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Meblex
2.3/5 Na podstawie 134 ocen.
  • Zachodnia 6-10
    62-800 Kalisz