Opinie o Extradach w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Extradach. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Extradach na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Extradach w Szczecin

Elizabet

@Elizabet

Co masz na mysli???

Katarzyna
@Marek

Pewnie coś w stylu czy ludzie mają tu raczej luźną atmosferę czy może jest dyscyplina czy coś? Czyli raczej swobodnie się tu pracuje czy można narzekać? Widzę, że opinie są różne

@Katarzyna

Luzna i wesola atmosfera ale pracowac trzeba. A Ci co narzekali to juz nie pracuja:)

@Marek

Luźna atmosfera Raczej grobowe nastroje Kto mądry szuka sobie nowego zajęcia Takie rządy (usunięte przez administratora)z Cracow????????????????

Krakowiak
@Adrianek

Zgadzam się w 100% Adrianek Pan z Krakowa tak rządzi ze ludzie uciekają Prezesik i Adi rozwala ta firmę Janusze biznesu

Roman

Mi się tu pracuje bardzo dobrze od ładnych paru lat.

Byly

Rozwoziłem przez 2 miesiące dla nich pizzę - napiwki płatne karta zabierają dla siebie, skuter do rozwożenia to złom który ledwo jeszcze jeździ a właściciel tylko patrzy jak zaoszczędzić. Na temat jakości samej pizzy się nie wypowiadam bo nie próbowałem - ale widziałem jak jest robiona i radziłbym się zastanowić przed zamówieniem.

Obecny
@Byly

Wszyscy dobrze wiemy czemu juz nie pracujesz... Nie pisz bzdur na temat firmy. I nie mieszaj jakosci posilkow jakie serwujemy do swoich problemow osobistych. Od lat choc codziennie pracuje przy produkcji chetnie przy niedzieli zjadam z rodzina nasze pizze jak i salatki.

Glodny
@Obecny

Super pizza!

Smoła
@Obecny

Fakt, czemu Ci plotkarze, którym sie nie chce pracować i dodatkowo robili nam (usunięte przez administratora) w robocie teraz wypisuja takie bzdury? Szok!

Elżbieta

Jaki model zarzadzania prowadzi firma i jaki styl organizacji cechuje firme?

Czy pracodawca podczas rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Extradach na stanowisko Doradca handlowy bardziej zwracał uwagę na Twoje kompetencje twarde, czy miękkie? Jakie odniosłeś wrażenie? Daj znać innym, jakie cechy pracodawca ceni w kandydatach najbardziej.
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy 2024 Revenue Operations Summer Intern
Equinix Poland Sp. z o.o.
logo firmy Campaign Manager (ABM and Pipeline Campaigns)
Wrocław
Trans.eu Group S.A,
Asia

Pracowalam w firmie 3.5 roku i byl to dla mnie fantastyczny czas. Poznalam ciekawych ludzi i wiela sie nauczyla. Pozdrawiam z UK Asie. Buziaki dla Sylwi:)

Pawel

Wspólpracuje z niimi od lat i wszystko na co sie umawiam jest realizowane w 100% Dlatego uczciwie polecam firme.

@Pawel

A w jaki sposob z nimi wspolpracujesz jako dostawca? Czy placa w terminie?

Asia
@Pawel

Teraz coraz trudnie o tak uczciwą firmę.

Magdalena
@Pawel

Pracuje w firmie na zasadzie BtoB i od 8 lat za wszystkie faktury zawsze firma płaci mi w terminie a dostałam tez wiele premii.

@Asia

Fakt coraz trudniej o uczciwych ludzi. Pelen szacun

Migo

Super firma

Ktoś
@Pawel

To nie jest opinia na temat pracodawcy, a opinia klienta. Zupełnie dwie różne bajki.

Klient
@Ktoś

Doświadczenie życiowe pokazuje, że klienci z reguły do ciągłej współpracy wybierają firmy w których pracownicy są zadowoleni. Poprostu jest przyjemnie. Możemy skupić się na robocie

Laura
@Pawel

Super ludzie, super ekipa:)

Salami
@Marek

Dostarczamy od lat salami i pomidory do pizzy. Płacą zawsze przy odbiorze gotówką

Waldek

Kupuje u nich od ponad 7 lat i jestem mega zadowolny. Pozdrowienia dla Magdy:)

Nie jest zielono

Rośliny w tym sklepie zawsze są zwiędnięte - co z tego ze na promocji jak każda z nich po tychgodniu umiera. Kupiłam kiedyś przepiękna palmę okazało się ze miała robaki które rozniosły się na inne roślinny w domu. Tutaj można co najwyżej wiązankę na pogrzeb kupić

Klient
@Nie jest zielono

Ale zamawiać należy z dużym wyprzedzeniem. W 2021roku zadzylo mi się 2 razy, że wiązanki nie były robione czas.

@Klient

A extraDACH zajmuje się teraz kwiatami? ???? Myślałem ze sprzedają dachówkę i materiały budowlane

Gosia

Byliśmy z mężem przed świetami i były straszne pustki - nie dostaliśmy ani bombek których szukaliśmy a niby były w promocji ani lampek smart do łączenia z telefonem. Nie wiem czy to kwestia zakupów na ostatnia chwile czy zła promocja sklepu. Dobrze ze chociaż te choinki były

Marysia

Takie życie

@Marysia

No tak takie życie jak Pani za ladą ma wszystko gdzieś i nie chce nawet sprawdzić kiedy towar z reklamy będzie na miejscu. Niech Pani wytłumaczy dzieciom dlaczego nie ma lampek na choince - z takim podejsciem to za rok moze karpie bedziecie reklamowac na swieta?

@Gosia

W Gdańsku dzisiaj byłam, z Dyrem piątkę zbiłam, kawy się napiłam, ponarzekaliśmy, ceny sprawdziliśmy a u konkurencji Daszek kupiliśmy. Fajna firma, kawa jest za darmo.

@Gosia

Wytłumaczyć dzieciom że nie będzie lampek na święta to pikuś, bo jak widać gorzej wytłumaczyc dorosłym że extradach zajmuje się sprzedażą dachów a nie lampek choinkowych

Elizabet

Kazimierz

Polecam z całego serca

@Kazimierz

Ja też polecam z calego serca:)

Ja też polecam!!!

@Waldek

@Waldek Możesz napisać dlaczego polecasz?

@Adrianek

Bo dzisiaj dostalem premie roczna!!! Ogromną premie!!! I z tej okazji idę balować:)

Marysia
@Waldek

No to się Ci nie dziwie:) Gratulacje

@Kazimierz

Pracowalem w tej firmie 3 lata. I potwierdzam, super atmosfera i super ludzie.

Jak wygląda podstawa wynagrodzenia w Extradach?

Darek

Podstawa zależy od twojego doświadczenia. Ale wszystko zależy od wyniku jaki osiągniesz. Wowczas premia moze być dużo większą od podstawy.

Janek
@Darek

Zgadza się. Jak jest wynik to premie są ogromne. Wszystko zależy od Ciebie ile sprzedaż.

Wanda
@Darek

Ale te wyniki to na jakim stanowisku trzeba wyrabiać? Chodzi o handlowca i dział sprzedaży? Czy dla pracowników od wyrobionych zleceń? Co to za wynik?

Mati

Zatrudnilem sie tu 9 miesiecy temu. Przy zatrudnianiu szef obiecywał mi premie roczna ale nie dostalem tego na papierze. Nie za bardzo zrozumialem od czego ona zalezy i czy na pewno ja dostane. Koledzy cos mi tlumaczyli ale i tak do końca nie wierzylem. A tu dzisiaj niespodzianka siegnela zenitu:) Dostalem premie roczna wieksza niz zarobilem przez ostatnie pól roku!!!

Aga
@Mati

Na jakim stanowisku pracujesz?

Mati
@Aga

Jako specjalista do spraw sprzedazy. Ale od 2 miesiecy jestem juz starszym specjalista do spraw sprzedazy.

Aga
@Mati

Nie wiedziałam ze są premie roczne w sprzedaży Szkoda ze w administracji nie ma nic Nawet premii na swieta

Jola

Właścicielka sklepu chyba nie powinna być dopuszczona w ogóle do pracy z ludźmi! (usunięte przez administratora)i wyzysk - jak nie sprzedasz przynajmniej 10 par botów danego dnia to potrafi ci powiedzieć ze do niczego się nie nadajesz i jesteś tu zbędna do tego ciagle pretensje o wszystko. 10 godzin na nogach w szpilkach w sklepie i nawet na chwile nie możesz usiąść tylko jedna przerwa 15 min !!

Interesuje mnie ta oferta pracy dla magazyniera w Szczecinie. Na stronie piszą "atrakcyjny system wynagrodzeń". Ile pln mój mąż ma się spodziewać i czy dają premie?

@Anna

Najniższa krajowa na początek Premia z 500 brutto maks Słoiki za 5 zł jako posiłek regeneracyjny

Skubany
@Anna

Na umowie masz niby 8 tys ale jak rozbijesz skuter to cie (usunięte przez administratora) dyrektor obciazy i bedzie cie jeszcze straszyl ze doniesie na policje ze miales promile choc nie ma na to dowodu. A opieral sie jedynie na tym ze niby on czuje.j

Chcem starac sie o prace. Mam pytanie bo piszecie ze bylo 16 a jest 12. To ile w koncu trzeba zrobic kursow dziennie? I ile trzeba pracowac ze by dostac te premie roczna? I jakiej marki dostane skuter i jakiej pojemnosci? Na te skutery to tzeba miec prawojazdy?

Kris

Cześć. Widzę zę pojawiło się ogłoszenie na Gdańsk , możecie coś więcej napisać jak wygląda system pracy PH , jakie narzędzia dają ?Pozdrawiam

Don Pedro
@Kris

Komputer stacjonarny Telefon stacjonarny Telefon komórkowy Baza nieaktywnych klientów którzy po tym co się działo w Gdańsku raczej niezbyt chętnie będą współpracować Próg wejścia po wykonaniu będzie naliczana premia

Kukacz

Widzę, że żale się wylały... ale ma być merytorycznie to będzie: ad 1) zarządzanie na technikę „z dnia na dzień” - A jak Twoim zdaniem należy zarządzać firmą na rynku materiałów budowlanych w dzisiejszych czasach, skoro warunki, ceny i dostępności zmieniają się szybciej niż pogoda w górach? Reagowanie tu i teraz albo jak kto woli "tu i teraz" to elastyczność i zaradność co raczej jest zaletą a nie wadą. ad 2) "Na początku była premia miesięczna i kwartalna jak się okazało ze handlowcy zaczęli bardzo dobrze zarabiać zlikwidowano premie kwartalna i zmniejszono premie miesieczna"- Premie dalej są miesięczne i kwartalne. Na wysokość wynagrodzeń wpływa nakład pracy handlowca zatem im warsztat lepszy tym kasa lepsza... ad3) Napisałbym coś jeszcze apropos wulgaryzmów ale użyłbym wulgaryzmów :)

@Kukacz

Uważam iż aby było merytorycznie, nie może być anonimowo @Kukacz. Warto o tym pamiętać drogi Zarządzie. Oczywiście firma zarządzana przez Właściciela w sposób jaki uważa za słuszny. Myśle ze nikt nie może kwestionować takiego stylu a jeśli się z tym nie zgadza, szuka innych rozwiązań. Nie może jednak mieć miejsca brak szacunku, obietnice bez pokrycia czy konsekwencje za decyzje podjęte nie przez osoby rozliczane. Co do kompetencji Handlowego????? Jak wyżej, Prezes ma prawo wybrać dowolnego doradcę technicznego i dać Jemu stanowisko jakiekolwiek zechcę. Jeśli ktoś źle czuje się z tym ze jego przełożonym jest nieopierzony Doradca Techniczny ze stopka Handlowego, powinien sam złożyć wypowiedzenie i poszukać pracy w firmie zarządzanej przez rekiny biznesu. Jeśli tego nie zrobi, akceptuje warunki i nie oczernia anonimowo bo to nie przystoi. Swoją drogą; Menadżerowie Jaki kraj, taki Wilk z wall street????

Pracuje nie gadam
@Marek

Jako pracownik który jest zadowolony z pracy w firmie jak w stadach muszę stwierdzić że komuś się bardzo musiały żale wylać że pisze takie głupoty na forum zamiast jak dorosła osoba wyjaśnić to od razu, PS...napisała to pewnie osoba która uważa się za rekina biznesu i Wielkiego coacha od wszystkiego co jest w stanie zarządzać wieloma firmami a najzwyczajniej w świecie nadaje się na stopień handlowca.

@Kukacz

Ad2 do ad)2 Adrian, słoneczko, premia miesieczna i kwartalna jest, ale... po pierwsze, kwartalna przywrócona po fali złożonych wypowiedzeń, a po drugie było 16 a jest 12 no to jakby też robi różnicę. Jak pisać to prawdę do końca.

Firmę charakteryzuje przede wszystkim bezgraniczne (usunięte przez administratora). Jeśli ktoś chce sprawdzić na własne oczy, niech zobaczy w jakim stanie są biura sprzedaży, place przeładunkowe, pokoje socjalne magazynu (jeśli w ogóle są). To jest poziom wczesnych lat 90`tych. Regulamin wynagradzania i premiowania nie istnieje w formie spisanej, więc jest "elastyczny" jak chcemy to damy tyle, a jak nie to obetniemy i co nam zrobisz? Masz na umowie? Soboty bezpłatne za dzień wolny w tygodniu. I próba oszczędzania na wszystkim czym się da. Spisy ile kawy ile papieru, itd. A tak w ogóle, to najlepiej się zastanów trzy razy, czy jesteś pewien, że tego potrzebujesz, może pogadaj z przedstawicielem dostawcy, to ci da gratis długopis, notes, tylko przypadkiem nie kupuj!!! Plany sprzedażowe z kosmosu, o budżetach nie wspominam. Dyrektorzy oddziałów i regionów obdarzeni pozornymi kompetencjami - za wszystko odpowiadasz, o niczym nie decydujesz. Posiłek regeneracyjny z programu słoik+ z breją za 5 pln. Szkolenia i integracje są, ale tylko jak się uda naciągnąć na nie dostawców - firma nie prowadzi żadnych działań socjalnych. Najzabawniejsze jest to, że gdzieś tam na "Olimpie" dwóch odklejonych od rzeczywistości ludków, próbuje wmawiać, że firma jest liderem i narzuca trendy na rynku. Chyba dziadostwa)))) Ale każdy może przekonać się sam - wystarczy się zatrudnić - firma jest w stanie permanentnej rekrutacji na stanowiska magazynier i handlowiec, więc macie szansę przekonać się na własnej skórze.

Renata
@Piotr

No własnie mój narzeczony planuje szukać szczescia w tej firmie, i chce pracować na magazynie. Ale tak jak mówisz, niech każdy przekona się na własnej skórze. Warunki faktycznie wydają się być niekorzystne, w innych działach podobnie? Firma płąci chociaż dobrze twoim zdaniem?

@Renata

Niby w miarę rynkowo. Tylko rynek to również magazyn pod dachem że sprawną sztaplarka, równym placem i odpoczynkiem w godnych warunkach. Bez powodzi po większej ulewie i odśnieżania paleta zamiast pługiem. A za te extrasy nikt tu nie dopłaca. Więc wg mnie z uwzględnieniem warunków, płaca jest poniżej rynku.

Nie polecam. Jak zaczynałem prace było dwóch Prezesów. Firma była zarządzana w sposób gdzie chciało się pracować i poświęcać się. Po odejściu jednego z Prezesów wszystko zaczęło się walić. Chęć zysku za wszelka cenę , zmiany w wynagrodzeniach , zmiany w premiach i ciągła niepewność co wymyśli Prezesik i jego dyrektorek handlowy. Janusze biznesu Na spotkaniach z kadra padają przekleństwa a ludzi( handlowców i magazynierów ) maja za nic i w sposób pogardliwy wyrażają się o nich Nie polecam

Katarzyna

te zmiany w portfelach to w jakim zakresie tak naprawdę były , bo nie piszesz wprost, żeby bezpośrednio coś zaniżano? ciekawa też bym była czy wpłynęło to jakoś na liczbę osób zatrudnionych, bo tego tematu również nie dotykasz. Ile ich obecnie tu jest?

@Katarzyna

@Katarzyna Na początku była premia miesięczna i kwartalna jak się okazało ze handlowcy zaczęli bardzo dobrze zarabiać zlikwidowano premie kwartalna i zmniejszono premie miesieczna

Pracuje nie gadam

Powiem szczerze jako pracownik firmy że tak dziwnego komentarza nawet nie da się odnieść w sposób normalny kropka pracuję kilka lat w tej firmie i o tym o czym piszesz w tym momencie pierwsze słyszę. Ostatnio bardzo dużo zmieniło się na plus właśnie dzięki nowemu dyrektorowi handlowemu oraz świeżym podejściem do wielu spraw które można powiedzieć że przez wiele lat czekało na naprawę ja w każdej dużej szanującej się firmie. Najgorsze że na tej stronie najwięcej negatywnych komentarzy można znaleźć tylko do ludzi którzy są w konkurencji lub idą do nich bez żadnych zahamowań nawet za gorsze pieniądze oby się nie narobić.

Zorro

Po „sensacjach” o których tu piszesz wnioskuję że byłeś członkiem wspomnianej kadry, z naciskiem na „byłeś”

Zatrudiłem sie tu kilka lat temu i wiele się nauczyłem. Jestem bardzo zadowoliny z pracy.

Byly

Z czego jesteś najbardziej zadowolony?

Zadowoleni
@Byly

1. Pieniądze dobre za dobrze wykonaną pracę. 2. Ludzie i atmosfera w pracy. 3. Logistyka firmy oraz możliwość najlepsze ze wszystkich firm na rynku.

Zostaw merytoryczną opinię o Extradach - Szczecin

• Jak się pracuje w Extradach?

Zobacz opinie na temat firmy Extradach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 34.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Extradach?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 9 to opinie pozytywne, 15 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Extradach
3.4/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Krakowska 61A
    71-017 Szczecin