Opinie o Grupa CSV Sp. z o.o. w Szczecin

Dzień dobry :) Cieszymy się, wykorzystujecie to miejsce do bezpośredniej komunikacji. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie i analizujemy każdą merytoryczną informację. Od ponad 30 lat prowadzimy naszą działalność w oparciu o długotrwałe relacje – tak z klientami jak i współpracownikami. Byłoby to niemożliwe bez wzajemnego szacunku, otwartości na dialog i gotowości do wprowadzania zmian. Zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w Grupie CSV. Mamy nadzieje, że rzetelna i otwarta komunikacja wskaże obszary w których możemy/powinniśmy coś zmienić ale i takie, które zauważacie i doceniacie. Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza swobody naruszania czyjejś godności, czy obrażania kogokolwiek. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. Zachęcamy Was do rozejrzenia się po naszym profilu, przejrzenia aktualnościi i prowadzonych przez nas rekrutacji. Jeśli macie jakiekolwiek pytania – piszcie śmiało! Na każde chętnie odpowiemy???? Gdyby jednak pojawiły się tematy, o których nie chcecie pisać na forum, a które są dla Was ważne -prosimy, opiszcie sytuację czy trudność i wyślijcie na adres hr-imarciniak@csv.pl, abyśmy mogli się z nimi zapoznać, wyciągnąć wnioski i podjąć działania korygujące. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Grupy CSV

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa CSV Sp. z o.o. w Szczecin

Aktualność
01.06.2021

W maju po raz pierwszy zorganizowaliśmy konkurs rysunkowy dla dzieci wszystkich naszych pracowników i współpracowników pod tytułem „Moja mama/babcia, mój tata/dziadek pracuje w CSV”. Przyszło niemal 100 prac i wybór był naprawdę baaardzo trudny. Na szczęście nie musieliśmy go dokonywać sami J Każda osoba pracująca w Grupie CSV lub u naszego Agenta mogła oddać swój głos na trzy prace w dwóch kategoriach wiekowych. Walka o podium była niezwykle wyrównana i do samego końca nie wiedzieliśmy jak rozłożą się głosy. W Dzień Dziecka ogłosiliśmy wyniki tej rywalizacji – spójrzcie, czyż nie zatrudniamy bohaterów? J
Grupa I        Dla

II Miejsce       Leon B
III Miejsce      Remigiusz M

Aktualność
Dzień dobry,

Zachęcamy Was do rozejrzenia się po naszym profilu, przejrzenia aktualności i prowadzonych przez nas rekrutacji. Jeśli macie jakiekolwiek pytania – piszcie śmiało! Na każde chętnie odpowiemy. Gdyby jednak pojawiły się tematy, o których nie chcecie pisać na forum, a które są dla Was ważne -prosimy, opiszcie sytuację czy trudność i wyślijcie na adres hr-imarciniak@csv.pl, abyśmy mogli się z nimi zapoznać, wyciągnąć wnioski i podjąć działania korygujące.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Grupy CSV
Karmazyn

Witam. Jak wygląda sytuacja na stanowisku specjalista ds. obsługi klienta?

@Karmazyn

Witaj Karmazyn, ta rekrutacja została zakończona - od września witamy na pokładzie nowych członków załogi Działu Obsługi Klienta, ale jeśli chciałbyś dołączyć do zespołu GCSV - obserwuj nasz profil. Tutaj też zamieszczamy informacje o trwających rekrutacjach.

Rekrutacja

Cześć! Czy pracuje/pracował ktoś na stanowisku Specjalisty ds. Obsługi klienta? Myślę nad aplikowaniem, ale patrząc na opinie.. No nie wiem. Dajcie znać :)

Aplikowałeś do Grupa CSV Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec - Agent Sklepu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.
logo firmy Accounts Receivable Specialist – Credit Collection (m/f/d)
Bruker Business Support Center Sp. z o.o.

Wiecie może, czy w CSV szukają chętnych na staż?

HR Izabela Marciniak-Machut

Tak - w tej chwili mamy otwarte dwie rekrutacje stażowe - jedna jako praca wakacyjna w magazynie, a druga - jako staż w dziale produktowym. Jeśli jesteś zainteresowany/a - skontaktuj się ze mną bezpośrednio (91 4321938) Pozdrawiam serdecznie Izabela Marciniak-Machut (HRBP)

Joanna
@HR Izabela Marciniak-Machut

Czy zatrudniacie na magazyn również Panie ?

@Joanna

Witaj Joanno, tak - w naszym magazynie mamy pewien zakres prac które są wykonywane przez kobiety. Żeński zespół jest od dłuższego czasu niezmienny więc obecnie rekrutujemy Panów

Dorota
@HR Izabela Marciniak-Machut

A ile kobiet pracuje na magazynie w CSV? W jak dużym zespole by się pracowało? :D Czy od kandydatów na staż wymaga się czegoś szczególnego? Czy każdy ma szansę? :D I jeszcze jedno :P Czy staż jest płatny?

Tomasz
@HR Izabela Marciniak-Machut

Dzień dobry, czy ogłoszenie dotyczące obsługi Klienta jest dedykowane dla sklepu internetowego? Czy należy dodatkowo cos sprzedawać przez telefon jako telemarketer i czy praca jest od poniedziałku do piątku? Do kiedy trwa rekrutacja?Pozdrawiam

Jak się pracuje z ludźmi z CSV?

magazynier

jak z ludzmi z jednymi lepiej z innymi gorzej

Dorota
@magazynier

Witajcie, skoro wspominacie o atmosferze to ja bym się chciała zapytać - czy w CSV zdarzają się spotkania/wyjazdy integracyjne? Jeśli tak, to jak często można się ich spodziewać? Jak przebiegają i kto może wziąć w nich udział?

Anioł stróż

Ciekawy jestem ile osób musi odejść z magazynu Szczecin pomorska żebyście otworzyli oczy na podwyżki, już ludzie wyjeżdżają, szukają pracy zaraz będzie okres wakacyjny i braki osób na magazynie i co wtedy? Zero jakiegoś pomysłu na motywację dla pracowników, może warto pomyśleć nim będzie za późno. A odpowiedź że ludzie dużo pracują tzn wydają towar przyjmują go Ale jest to towar z małą marzą to jest wina magazynu? Czy może warto porozmawiać z handlowcami co sprzedają ,magazyn nie ma wpływu na to co csv sprzedaje z jaką marzą, magazyn ma pakować wysyłać i przyjmować towar z tego co wiem to to właśnie robi. A słowo pandemia robi się już porostu śmieszne, csv to nie restauracja w której widać spadek pracy i obrotów.

Czyli nie polecacie starać się tam dostać ?

KRISS

Jakiś czas temu przeprowadziłem rozmowę rekrutacyjna z Panią HR ( I M-M). Rozmowa była żenująca, na poziomie lat 90-tych. Mam wrażenie, że Pani HR była kompletnie nie przygotowana do rozmowy, zadawała mi pytania natury osobistej. Następna rozmowa z Dyrektor Handlową i Kierownikiem Rejonu. Po minucie rozmowy chciałem wyjść, bo stwierdziłem że nie szukają pracownika tylko kolejnego naiwnego, który będzie pracował za śmieszne pieniądze. Żałuje że aplikowałem.

@KRISS

Witaj KRISS, Przykro mi, że poczuł się Pan źle potraktowany. Rozmowy rekrutacyjne prowadzone są w atmosferze szacunku dla Kandydatów i w oparciu o najwyższe standardy. Nigdy nie zadaję osobistych pytań - to wbrew zasadom poufności które przyświecają dobrym rekruterom. W toku prowadzonej rozmowy zdarza się jednak, że informacje osobiste - zwykle o rodzinie - są przez Kandydatów przekazywane przy okazji odpowiedzi - tak zapewne było i w Pana przypadku. Kwestie związane z wynagrodzeniami są częścią dwustronnej umowy między pracownikiem a pracodawcą i pojawiają się w trakcie pierwszego etapu rekrutacji. Jeśli otrzymał Pan zaproszenie na drugi etap - spotkania z kierownictwem działu - oznacza to, że Pana oferta wynagrodzenia została zaakceptowana a o ostatecznym wyborze zadecydowały inne czynniki.

Regał pomarańczowo niebieski

Mam pytanie, chyba do p.Izy- Jaki był powód utrzymywania w tajemnicy tego że jeden z magazynierów zaraził się covid19?

HR-Izabela Marciniak-Machut
@Regał pomarańczowo niebieski

Powód długotrwałej nieobecność pracownika nie musi być znany pozostałym zatrudnionym osobom, a stan zdrowia jest jednym z obszarów objętych tajemnicą zarówno lekarską, jak i RODO. Ewentualne zakażenie w trakcie trwania dłuższej nieobecności nie wpływa na bezpieczeństwo osób które pozostają w zatrudnieniu. Jak zapewne Pan zauważył, informowaliśmy w Intranecie o jednej osobie zakażonej – pracującej w innym dziale – która mogła mieć kontakt z innymi współpracownikami. Zaraz po otrzymaniu tej informacji i przeprowadzeniu analizy ewentualnego zagrożenia podjęliśmy działania mające na celu odizolowanie osób które się z nią zetknęły. Decyzje o działaniu w sprawie koronawirusa zawsze podejmowane są indywidualnie.

i wybrali osobę po znajomości do księgowośći hahahha tak się stało jak wszyscy mówili

@pracownik

rekrutacja została zakończona i powiem szczerze, że nikt oprócz wybranej kandydatki, kierownika i mnie nie zna jeszcze jej wyników. Kandydatka nie została wprowadzona do firmy a jej nazwisko poza dwiema osobami wskazanymi wyżej nie jest znane. Jedyne o czym wiadomo to fakt zakończenia tego procesu. Nie mam więc zielonego pojęcia na jakiej podstawie zakładasz, że jest to osoba po znajomości. Odpowiedziała na ogłoszenie, jej długoletnie doświadczenie oraz profil zawodowy w pełni odpowiadał naszym oczekiwaniom, i kierownikowi który podejmował decyzję ani mnie nie była znana wcześniej. Zastanawiam się z jakiego powodu w ostatnich tygodniach prowadzimy tak ożywioną dyskusję w tym obszarze. Ja nie mam żadnych argumentów dodatkowych (poza tymi z którymi można się zapoznać we wcześniejszych moich wypowiedziach) na udowodnienie tego, że nie prowadzimy działań etycznie wątpliwych wobec kandydatów którzy aplikują na nasze ogłoszenia. Po Państwa stronie mam zarzuty do których nie mogę się formalnie odnieść, oraz fakt, że tak naprawdę nie wiem czy rozmawiam z osobą która naprawdę chciała z nami pracować, pracownikiem konkurencji, rozżalonym kandydatem który nie przeszedł etapu selekcji, obecnym niezadowolonym pracownikiem czy jeszcze kimś innym. Jakie moje działanie rozwiałoby Państwa wątpliwości?

zainteresowana
@pracownik

I już się okazało czy faktycznie nowa osoba w księgowości jest po znajomości ?

O-O

Firmy z tak złymi opiniami jeszcze nie widziałam.

DO HR

Mam pytanie czy Państwo już dzwoniliście do wybranych kandydatów i zapraszaliście na rozmowę do księgowości??

@DO HR

Tak, zaproszone zostały 4 osoby które najlepiej wpisują się w profil tego stanowiska (wykształcenie, doświadczenie). Spotkania zaplanowane są na piątek 18.09. Jeśli do tego czasu wpłyną jeszcze jakieś kandydatury pasujące do profilu - te osoby również zostaną zaproszone na piątek.

mariusz
@HR Izabela Marciniak-Machut

żenada normalnie . moja koleżanka 7 lat doświadczenia na pełnej księgowości wykształcenie wyższe i do niej nie zadzwoniliście NORMALNIE POTWIERDZA SIĘ KOLESIOSTWO W TEJ FIRMIE WSTYD !!!

@mariusz

Mariusz,wpłynęło 21 zgłoszeń. Wśród nich wybrałam do dalszych spotkań cztery, które najlepiej wpisują się w profil tego stanowiska. Rekrutacja trwa - przykro mi, że Twojej Znajomej nie było wśród wybranych osób.

najlepiej zatrudnic osobę bez żadnego polecenia żeby nikt nikogo nie znał wtedy to jest najlepsze rozwiązanie

biurowa

Dajcie sobie spokój z tą ofertą do księgowości. Tam sitwa jest i kogoś na pewno po znajomości zatrudnią

@biurowa

czy jesteś pracownikiem Grupy CSV? Jeśli tak - przeszłaś proces rekrutacji. Jeśli nie - być może zgłaszałaś swoją kandydaturę ale nie zostałaś zaproszona na rozmowę? A może byłaś na spotkaniu rekrutacyjnym ale otrzymałaś ode mnie informację zwrotną o tym dlaczego ostatecznie zdecydowaliśmy się na innego kandydata? Jeśli tak się stało - bardzo mi przykro. Kandydatur w procesie rekrutacji jest więcej - najpierw przechodzą pierwszą selekcję w trakcie której oceniam CV pod kątem wykształcenia oraz doświadczenia pasującego do profilu danego stanowiska. Później mój wybór przedstawiam Kierownikowi działu który wskazuje osoby z którymi chciałby/chciałaby się spotkać (czasami to wszystkie wybrane przeze mnie kandydatury, a czasami tylko niektóre). Na tym etapie dzwonię do wybranych osób i zapraszam jej na spotkanie w siedzibie firmy. Takie spotkania trwają około 30-45 minut i oprócz mnie uczestniczy w nich Kierownik działu w którym jest wakat. Po rozmowie - zwykle w ciągu tygodnia - informuję telefonicznie o wyniku rekrutacji. Tak to u nas działa. Zawsze.

darujcie sobie rekrutacje w tej firmie!! jak nie znasz nikogo z dyrektorów to na pewno się do BIURA nie dostaniecie !! tam jest kolesiostwo bardzo duże .

@pracownik

Witaj Pracowniku, nie bardzo wiem jak się ustosunkować do Twojego zarzutu - w Grupie CSV rekrutacjami zajmuję się osobiście. Od ponad 15 lat. Nie pamiętam sytuacji, aby kierownikowi jakiegokolwiek działu został "wmuszony" człowiek/kandydat, który nie przeszedł procesu rekrutacji i nie posiada wymaganych umiejętności czy doświadczenia. Działamy na rynku komercyjnym i szukamy ludzi z kompetencjami niezbędnymi do realizacji zadań biznesowych (czy znasz firmy które utrzymują w zatrudnieniu i płacą pracownikom, z których kwalifikacji nie są zadowolone?) W zdecydowanej większości rekrutacje są otwarte (bardzo rzadko szukamy kompetencji przy pomocy direct-search). W tym roku "z rynku" pozyskaliśmy do biur w różnych działach - o ile dobrze pamiętam - 3 osoby. Inna kwestia, że mamy bardzo małą rotację w administracji (z kilkoma osobami świętujemy już 20-kilku lecie współpracy) - to chyba dobry sygnał, nie uważasz?

@HR Izabela Marciniak-Machut

ciekaw jestem bo moja koleżanka złożyła do was swoje CV i spełnia wszystkie wymagania na księgową . Zobaczymy czy wogóle ją na rozmowę zaprosicie ?

@pracownik

pracowniku, daj znać czy ją zaprosiliśmy :-)

@HR Izabela Marciniak-Machut

witam nikt na razie nie dzwonił do mojej znajomej bo z nią teraz właśnie rozmawiałem.

bolek
@pracownik

oni nie zadzwonią po nieznajomych zapomnij człowieku TU prace w biurze po znajomości tylko się dostaje nie wiesz jak jest ? gdyby znała jakiegoś kierownika lub dyrektora to by ją przyjeli

magazyk

Podobno były juz rozmowy kwalifikacyjne do księgowości . taka plota chodzi po firmie i maja już kogoś zatrudnić .

@magazyk

magazyk - nie, rozmów jeszcze nie było :-) ale są zaplanowane na przyszły tydzień :-) Wszyscy kandydaci z którymi zamierzamy się spotkać wysłali swoje zgłoszenia w odpowiedzi na nasze ogłoszenie i spośród nich zamierzamy wybrać nowego członka zespołu działu finansowego

KSIĘGOWA

Ja wysłałam swoją aplikacje i na razie nikt się do mnie nie odezwał. Może juz koniec rekrutacji?

paulina

czy ta oferta pracy na księgową jest jeszcze dostępna czy już zamknięta została rekrutacja i są prowadzone rozmowy . Czy firma ma jakieś bony na swięta dla pracowników i z ilu osób dział księgowości się składa .?

@paulina

Witaj Paulino, Poszukujemy w tej chwili księgowej do naszego kilkuosobowego działu finansowego. Rekrutacja trwa a w przyszłym tygodniu planowane są pierwsze spotkania. W kwestii benefitów które oferujemy - zerknij proszę na odpowiedź którą udzieliłam Ani - poniżej

Bartek

Dobry wieczór, czy planują Państwo kolejne procesy rekrutacyjne? Przyznam, spóźniłem się na poprzednie, a firma wzbudza we mnie pozytywne wrażenia. Pozdrawiam, Bartek

@Bartek

Witaj Bartku, procesy rekrutacyjne pojawiają się w dwóch momentach: kiedy rozstajemy się z członkiem naszego zespołu albo z chwilą w której rozwój danego działu powoduje potrzebę zasilenia go nowa osobą. W tej chwili prowadzimy rekrutację w Łodzi oraz w Szczecinie w dziale księgowości. Polub nasz profil na FB - tam co jakiś czas pojawiają się informacje o prowadzonych przez nas rekrutacjach :-)

Bartek
@HR Izabela Marciniak-Machut

Jeśli chodzi o księgowość, to świetnie, bo właśnie poszukuję pracy w tej dziedzinie - skończyłem ekonomię, wcześniej pracowałem w korpo na językach obcych. Pozdrawiam ciepło i dzięki za informację

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa CSV Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Grupa CSV Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa CSV Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa CSV Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa CSV Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Grupa CSV Sp. z o.o.