Opinie o Grupa CSV Sp. z o.o. w Szczecin

Dzień dobry :) Cieszymy się, wykorzystujecie to miejsce do bezpośredniej komunikacji. Czytamy treści pojawiające się na naszym profilu i staramy się wyciągać wnioski z konstruktywnej krytyki. Jesteśmy otwarci na Wasze opinie i analizujemy każdą merytoryczną informację. Od ponad 30 lat prowadzimy naszą działalność w oparciu o długotrwałe relacje – tak z klientami jak i współpracownikami. Byłoby to niemożliwe bez wzajemnego szacunku, otwartości na dialog i gotowości do wprowadzania zmian. Zachęcamy Was do dzielenia się opiniami o pracy w Grupie CSV. Mamy nadzieje, że rzetelna i otwarta komunikacja wskaże obszary w których możemy/powinniśmy coś zmienić ale i takie, które zauważacie i doceniacie. Prosimy, pamiętajcie, że każda wolność ma swoje ograniczenia. Swoboda wypowiedzi nie oznacza swobody naruszania czyjejś godności, czy obrażania kogokolwiek. Prawo zakazuje m.in. wypowiedzi mogących obrazić uczucia religijne, zawierających pomówienia i oszczerstwa, znieważających inne osoby lub grupy ludzi, zawierających treści obraźliwe, kłamliwe, szkalujące czyjeś imię. Ochronie prawnej podlega też ujawnienie informacji stanowiących tajemnice przedsiębiorstwa. Prawo polskie gwarantuje ochronę dobrego imienia, dlatego pragniemy poinformować, iż komentarze zawierające treści naruszające regulamin serwisu będą archiwizowane przez Administratora. Zachęcamy Was do rozejrzenia się po naszym profilu, przejrzenia aktualnościi i prowadzonych przez nas rekrutacji. Jeśli macie jakiekolwiek pytania – piszcie śmiało! Na każde chętnie odpowiemy???? Gdyby jednak pojawiły się tematy, o których nie chcecie pisać na forum, a które są dla Was ważne -prosimy, opiszcie sytuację czy trudność i wyślijcie na adres hr-imarciniak@csv.pl, abyśmy mogli się z nimi zapoznać, wyciągnąć wnioski i podjąć działania korygujące. Pozdrawiamy serdecznie, Zespół Grupy CSV

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Grupa CSV Sp. z o.o. w Szczecin

Jakie narzędzia pracy zapewnia Grupa CSV Sp. z o.o.? Można liczyć na telefon? Czy można z niego korzystać również poza godzinami pracy?

Szukając pracy znalazłem ofertę pracy na stanowisko specjalisty w dziale obsługi klienta. Czytam, że firma oferuje wynagrodzenie, które składa się z podstawy i premii za wyniki. Jesteście w stanie przybliżyć, ile tak średnio jest się w stanie tu zarobić? Czy mam szansę, aby wyciągnąć z 5000 złotych na rękę? Poza tym, co do awansu, to jak długo trzeba się starać? Proszę o informacje.

noname Nowy wpis

Cześć, widziałem ogłoszenie na agenta punktu sprzedaży i chcialbym uzyskać merytoryczną opinie kogoś kto jest zatrudniony na takich zasadach. Warto aplikować ?

Aneta Nowy wpis

Znalazłam ogłoszenia do tej firmy na stanowisko Handlowiec-Agent Sklepu. Zastanawia mnie, ile można na takiej posadzie mniej więcej zarobić? ;p W ofercie zawarto informację, że oferowany jest partnerski system rozliczeń i atrakcyjny system motywacyjny. Mógłby mi ktoś wyjaśnić, z czego składa się ten system motywacyjny i czy można zarobić tutaj chociaż średnią krajową? Bo te hasła to mi nie mówią za wiele o zarobkach :P

Aplikowałeś do Grupa CSV Sp. z o.o. na stanowisko Handlowiec - Agent Sklepu? Opisz swoje wrażenia z rozmowy kwalifikacyjnej. Jaką umowę proponuje pracodawca? Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy [KB] Pomocnik lakiernika
Ciechanów
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Producent ds. Promocji Antenowej
Telewizja Puls Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik ds. produktu (Air/Sea/Rail)
Loginex Sp. z o.o.
Z jaką mocą musisz cisnąć

Prezesie nasz kochany, zdejmij nam kajdany. Pęta i okowy także wyszły z mody. Daj nam pracy, daj pieniędzy bo jesteśmy blisko nędzy. Nie masz serca - skamieniało, bo tobie zawsze mało, mało. Gdzie godność? Poważanie? Dla ludzi jedzących świńskie śniadanie. Gdyby nie dzieci, nie rodzina nikt by sie CSV'u nie trzymał. Harujemy na dwie zmiany i g0wno z tego mamy. Harujemy jak w kieracie bo zamówienia takie macie. Nic szacunku nic godności tony, dla waszej mości. Polak spuścił nos na kwintę bo chciał żyć jak Kunta kinte, ale żyje jak Tobi. Czyś ty Bóg, że prosić cię trzeba. My chcemy pracy i godziwego wynagrodzenia.

Anon
@Z jaką mocą musisz cisnąć

Przesada, chyba pracowaliśmy w różnych firmach...

Nona
@Anon

To chyba w tej masz krótki staż :-)

Dominika
@Nona

tylko staż pracy miałby wpływać na ostateczną ocenę? ciekawa jestem tych rozbieżności, bo to nie pierwszy wątek, w którym się one pojawiają.. to jak praca na starcie wygląda i co się dzieje później, że warunki tak nagle miałyby się pogarszać?

Julka
@Dominika

Im mniejszy staż w danej pracy, tym mniej się widzi chyba nie? Ten kto trochę tam pracował wie jak było.. Praca na starcie wyglada fajnie, interesująco. Gdy się wdrożysz i zaczniesz dawać od siebie coś więcej, sama zobaczysz jak Cię potraktują. Jeszcze lepiej będzie, gdy poprosisz o podwyżkę za to że dajesz od siebie więcej. Powiedzą Ci że budżet już zaplanowany i dostaniesz takiego wała. Jak dojdzie już do jakiejkolwiek podwyżki to nie będziesz miała możliwości negocjowania. Albo bierzesz i cieszysz się z marnego grosza, albo odmawiasz i nie dostajesz nic.

Damian
@Julka

Wychodzi że tak naprawdę ile byś nie wnioskowała o podwyżkę to i tak dostaniesz tyle ile zechcą dać? A pomijając indywidualne podwyżki to grupowo co jakiś czas można coś dostać? Choćby inflacyjną?

Julka
@Damian

Wychodzi tak ze jak zawnioskujesz o indywidualna to nie dostaniesz bo budżet rozliczony. Grupowo podwyżki są tu tez dadzą ci tyle ile uważają i nic nie wynegocjujesz. Inflacyjnej chyba nigdy nie było.

Ciekawe że ostatnie pozytywne komentarze pojawiły się jednego dnia. To jakaś przymusowa akcja czy konkurs na wazelinę roku? Pracodawca słaby. Stosunek do peacownika raczej przedmiotowy i niepoważny. Generalnie nie polecam. Możliwości rozwoju żadne. Wynagrodzenia też nieciekawe. Firma mentalnie siedzi w latach 90-tych.

her
@Andrzej

W końcu ktoś odpowiednio to skwitował.... :)

@Andrzej

skoro jest tak fatalnie to po co tam jeszcze siedzisz? XD Nie rozumiem gadania, że jest do (usunięte przez administratora) i dalszej pracy dla takiej "beznadziejnej" firmy.

Miłka

nie rozumiem - albo firma ma więcej plusów niż minusów (nie ma ideałów) i pracujesz, albo jest do bani i idziesz gdzie indziej. Co ma wiek do rzeczy! Ja tu pracuję, bo widzę tych plusów więcej niż minusów (a te też są) a nie obsmarowuję dla samego funu.

Piłka
@Miłka

Każdy ma prawo do wyrażenia swojej opinii. Może (usunięte przez administratora)tu już nie pracuje, a opcje pracownika zaznaczył celowo, żeby znaleźć takich jak ty, którzy zażarcie będą bronić firmy bez celu. Po co robić aferę, bo komuś nie pasuje. Olejmy ich i dajmy im się wyżyć na forum- może tylko w ten sposób są w stanie odreagować. A co do wieku, chodzi o fakt podkreślenia pytania emotikonem używanym przez młodzież. Stąd ten wniosek ;)

@Piłka

spoko, tyle że jak tu będą same "wyżywające się" (usunięte przez administratora), to wyjdzie na to że CSV to firma "Januszy i Grażyn" - a to jest właśnie fejk.

Piłka
@Miłka

Nie każdy w tej firmie jest „Januszem i Grażyną”. To określenie możemy jednie mianować zarządowi, który „żydzi” na podwyżkach. Mam nadzieje, że jeszcze zdążysz przejrzeć na oczy jak jest na prawdę w tej firmie. Powodzenia!

Magda

Świetna firma i wspaniali ludzie!

Kicia

Pracuję w Grupie CSV już ponad rok. Pensja na czas, dodatki na czas, a przede wszystkim dobra atmosfera. Tu nie ma korporacji, raczej rodzinna atmosfera. Ja osobiście pracę sobie chwalę bardzo i nie zamierzam zmieniać. Uprzedzając pytania. Jestem z normalnej rekrutacji z OLX. I nie byłam pierwszym wybrańcem ????

@Kicia

Potwierdzam

Okoń

Wypłata na czas i premie (dla osób zaangażowanych w pracę). Pracownik też człowiek, ma rodzinę i czasami musi wziąść dzień wolnego w CSV nie ma z tym problemu. Pozdrawiam serdecznie!

Emrzet

Pracuję firmie od jakiegoś czasu i czuję się tu dobrze. Atmosfera w firmie jest przyjazna, istnieje wiele możliwości rozwoju. Przedsiębiorstwo, jak każde inne doświadczyło wielu trudności w okresie pandemii, ale powoli wychodzi na prostą :)

Czy pracując w firmie Grupa CSV Sp. z o.o. można dostać awans w pierwszych 3 miesiącach?

Śmieszne pytanie śmieszna odp

O ile nie będzie pandemii i nie zabiorą 20% wypłaty bezzwrotnie, odpowiedz brzmi nie. W tej firmie szukają tylko (usunięte przez administratora) z których można wyzyskać jak najwiecej za jak najmniej. Nie liczyłbym na awans, jeśli nie pracuje tu nikt z rodziny albo dobrych znajomych tych z góry ;)

Dominika
@Śmieszne pytanie śmieszna odp

Poniekąd brzmi to jak samo przypuszczenie. I też widać, że nie pracowałeś tutaj, więc to same domysły niepoparte dowodami?

Grupa CSV Sp. z o. o.
@Śmieszne pytanie śmieszna odp

Przykro nam, że tak odbierasz nasze działania w pandemii... Wszystkim przedsiębiorstwom działającym na rynkach komercyjnych było wówczas bardzo trudno, a mimo to nie chcieliśmy nikogo zwalniać - i nikogo nie zwolniliśmy. Organizowaliśmy spotkania ze wszystkimi zespołami informujące o naszych krokach mających na celu zarówno ochronę miejsc pracy jak i utrzymanie względnej stabilności firmy jako pracodawcy. Na pewno w takim uczestniczyłeś. Chcieliśmy, żeby cała nasza załoga wiedziała z czym mierzymy się jako organizacja. Jednym z rozwiązań na które się zdecydowaliśmy było czasowe obniżenie wymiaru czasu pracy - i związana z nim czasowa obniżka wynagrodzenia zasadniczego. Wszyscy - na wszystkich stanowiskach w firmie (i Ty również) - pracowali krócej i otrzymywali przez krótki czas związane z tym niższe wynagrodzenie. I zachowaliśmy każde stanowisko pracy - z czego jesteśmy dumni, bo jak inaczej mielibyśmy wskazywać któregoś z członków naszego zespołu do zwolnienia z pracy? Wybrać osobę z najkrótszym stażem? Najczęściej chorującego? Singla? A jeśli byłbyś to Ty? Wybrane przez nas rozwiązanie na najtrudniejszy okres pandemii było w naszej ocenie najrozsądniejsze: czasowo krótsza dniówka = czasowo niższe wynagrodzenie. Niczego więc nie zabraliśmy bezzwrotnie.

Firma dodała nową ofertę pracy na Specjalista ds. zarządzania. Czy ktoś o tym słyszał?

Grupa CSV Sp. z o. o.

To stanowisko brzmi: Specjalista ds zarządzania grupą produktową :-) Tak, mamy obecnie potrzebę zatrudnienia osoby która ma doświadczenie w obszarze zarządzania produktem - znasz kogoś, kto mógłby do nas dołączyć?

Jak jest z pakietem medycznym w Grupa CSV Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Dzień Dobry, Jak najbardziej - Grupa CSV oferuje swoim pracownikom pakiety medyczne na czterech poziomach zakresu usług. Każdy z pakietów można rozszerzyć o jedną osobę (w pakiecie partnerskim), lub osobę dorosła i nieograniczona ilość własnych dzieci (w pakiecie rodzinnym). Wszelkie informacje dostępne są w firmowej w Bazie Wiedzy, ale jeśli chcesz dopytać o szczegóły - skontaktuj się bezpośrednio z działem HR.

Weronika
@Pracodawca

Dziękuje za obszerne wyjaśnienie zapytania. Czy dodatkowa osoba którą dopisuje się do pakietu ( dokładnie maż ) to już się płaci za nią samemu za pakiet dla niej?

@Weronika

Weroniko, to zależy od ceny pakietu :-) Pracownik wybiera pakiet, a GCSV dofinansowuje go konkretna kwotą - uzależnioną od jego stażu pracy w firmie. Może się więc zdarzyć, że pracownik wybierze pakiet partnerski i jego uprawnienia do dofinansowania będą na tyle wysokie, że zapłaci za niego 5 zł. Resztę pokryje firma.

Weronika
@Pracodawca

a drugą osobę w 100% pokrywa pracownik ? tak mam w obecnej firmie

@Weronika

To zależy od ceny pakietu. Jeśli pakiet partnerski (pracownik + mąż) kosztuje np. 50 zł, a pracownikowi przysługuje dofinansowanie 30 zł, to dopłaca on 20 zł. Jeśli pakiet partnerski będzie kosztował np.100 zł a pracownikowi przysługuje dofinansowanie 30 zł, to dopłaca 70 zł.

ania

dlaczego taka duża rotacja pracowników jest? i jaki pakiet socjalny firma oferuje swoim pracownikom ? czy może ktoś mi udzielić odpowiedzi na te pytania

HR Izabela Marciniak-Machut
@ania

Witaj Aniu, Czy mogłabyś sprecyzować pytanie o rotację? Nasz poziom fluktuacji kadr nie przekracza kilku procent - to w porównaniu z podobnymi firmami w naszej branży to bardzo dobry wynik o którego utrzymanie bardzo dbamy. W kwestii dodatkowych benefitów które są dostępne dla naszych pracowników i współpracowników, to oprócz szerokiego wachlarza dofinansowań socjalnych z ZFŚS oferujemy karty sportowe Multisport, karty Medicover, prywatną emeryturę w PPE prowadzoym przez Esaliens SA oraz możliwość wykupienia NNW w ubezpieczenia Warcie. Jeśli chciałabyś zasięgnąć bardziej szczegółowych informacji - skontaktuj się ze mną bezpośrednio: 91 4161417

ciekawostka
@HR Izabela Marciniak-Machut

a jaki jest teraz poziom fluktacji? czy firma reaguje w jakikolwiek sposób?

Andy

Czy jest coś organizowane z okazji dnia mężczyzn skoro z okazji dnia kobiet wysyłacie do Spa

@Andy

Tak Andy, męski wypad jest w planach jesiennych tego roku (dziewczyny tym razem zostają w domu :-))

@Grupa CSV Sp. z o.o.

A jaki wypad bo raczej wątpię by do spa

Aktualność
Mamy taką firmową tradycję, że w okolicach Dnia Kobiet żeńska część zespołu firmy udaje się na weekend do SPA. Z uwagi na pandemię wyjazd ten był kilkukrotnie przekładany i ostatecznie odbył się jesienią. Zabawa była przednia - dziewczyny korzystały ze wszystkich basenów, stref relaksu, SPA i dyskotek jakie oferował hotel Aquarius SPA w Kołobrzegu i całymi litrami wdychały jod na plaży (część również - o zgrozo - w morzu!!!). Czyż to nie jest udana forma weekendowego relaksu?
Andy

Witam . Fajny pomysł z tym lecz czy jest organizowane coś z okazji dnia faceta ?

Czy można liczyć w Grupa CSV Sp. z o.o. na prywatną opiekę medyczną?

Tak, wszyscy nasi pracownicy i współpracownicy mogą korzystać z dofinansowanych przez CSV pakietów medycznych na trzech poziomach zakresu usług oraz w trzech wersjach - pojedynczym, partnerskim lub rodzinnym.

Czy jest możliwość pracy w Grupa CSV Sp. z o.o. na część etatu?

W Grupie CSV nie zatrudniamy obecnie nikogo w niższym wymiarze godzin i z zasady nie mamy stanowisk których czas pracy nie jest w pełni wykorzystywany.

01.06.2021

W maju po raz pierwszy zorganizowaliśmy konkurs rysunkowy dla dzieci wszystkich naszych pracowników i współpracowników pod tytułem „Moja mama/babcia, mój tata/dziadek pracuje w CSV”. Przyszło niemal 100 prac i wybór był naprawdę baaardzo trudny. Na szczęście nie musieliśmy go dokonywać sami J Każda osoba pracująca w Grupie CSV lub u naszego Agenta mogła oddać swój głos na trzy prace w dwóch kategoriach wiekowych. Walka o podium była niezwykle wyrównana i do samego końca nie wiedzieliśmy jak rozłożą się głosy. W Dzień Dziecka ogłosiliśmy wyniki tej rywalizacji – spójrzcie, czyż nie zatrudniamy bohaterów? J
Grupa I        Dla

I Miejsce        Michał K
II Miejsce       Leon B
III Miejsce      Remigiusz M

Dzień dobry,

Zachęcamy Was do rozejrzenia się po naszym profilu, przejrzenia aktualności i prowadzonych przez nas rekrutacji. Jeśli macie jakiekolwiek pytania – piszcie śmiało! Na każde chętnie odpowiemy. Gdyby jednak pojawiły się tematy, o których nie chcecie pisać na forum, a które są dla Was ważne -prosimy, opiszcie sytuację czy trudność i wyślijcie na adres hr-imarciniak@csv.pl, abyśmy mogli się z nimi zapoznać, wyciągnąć wnioski i podjąć działania korygujące.

Pozdrawiamy serdecznie,
Zespół Grupy CSV

Zostaw merytoryczną opinię o Grupa CSV Sp. z o.o. - Szczecin

• Jak się pracuje w Grupa CSV Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Grupa CSV Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 22.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Grupa CSV Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 4 to opinie pozytywne, 8 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Grupa CSV Sp. z o.o.
2.4/5 Na podstawie 38 ocen.

Grupa CSV Sp. z o.o.