CSV

Szczecin

Opinie o CSV

alek 2011-08-09 11:21:19
witam,

czy ktos pracuje w csv w szczecinie? jesli tak, jakie sa wasze opinie?

dzieki
alek 2011-08-09 16:14:05
czy ktos pracuje w csv w szczecinie? jakie sa wasze opinie?
Agent 2012-03-09 12:18:19
Witaj
Nie wiem gdzie cię poniesie ale jak się dobrze ustawisz w firmie CSV to polecam pracę Agenta.
Zarobki ok. 3tys. - 8tys netto na rekę, praca przyjemna choć trochę brakuje czasu na przyjemności.
Samochód ,telefon do dyspozycji bez GPS czy innych kontroli.
BYŁy 2014-11-17 19:35:47
Wielka ściema zarobki 3 tys. tyra na maxa a jak do wypłaty to kryzys itp.Ludzie zatrudniani po znajomości sami (usunięte przez administratora)i (usunięte przez administratora)bez żadnej wiedzy.
Były 2015-01-30 13:15:54
Pracowałem w tej firmie w terenie. Trafiłem do klienta w zachodnipomorskiem, który powiedział mi, że w życiu nie będzie współpracował z CSV. Dlaczego? Bo pracował w tej firmie, a oni w ramach "podziękowania" zwolnili go przed samymi świętami Bożego Narodzenia. Pomyślałem sobie, że ściemnia, bo przecież firma na forach ma dobre opinie (o zarobkach też) i trzeba być skończonym (bip), żeby tak zrobić z pracownikiem. Ale jeżdżąc po innych klientach dowiedziałem się, że firma tak traktuje i pracowników i klientów, a do tego, że CSV, CSL, CAP, i inne spółki i spółeczki tej grupy są zarządzane tak samo. Ponadto firma wprowadza produkty na rynek, a jak przestają się sprzedawać, to po prostu zmieniają nazwę, zwalniają ludzi i zaczynają od nowa (MOTO, GOLDCAR, GOLDCAR+, 4MASTER, 4M... itd.) Dodam jedynie, że mnie też zwolnili przed samymi świętami, argumentując, że od grudnia, do marca musieli by utrzymywać darmozjada, czyli mnie, a od kwietnia po prostu zatrudnią następnego... Ale pensję wypłacają w terminie :-)
były 2015-05-30 16:50:42
zgadzam się z przedmówcą lubią zwalniać przed świętami , skoro zatrudniają do rządzenia typów np szklarek,kowalczyk ludzi którzy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Vobis to co dziwne możesz tyrać do nocy ,a i tak licza sie tylko tabelki Mózgi Jebane
sporą kase to zarabiają ci którzy robią zajebiste obroty a nie bolki z ulicy
pod tym względem firma jest beznadziejna towar jeden i ten sam tylko naklejki zmieniane
Gorge 2015-09-24 17:28:14
Z pośród 4 firm w których pracowałem niestety najgorsza, na szczęście to już koniec. Zwolnienia przed świętami, oczywiście nic nie wiesz a potem 0,5h na spakowanie się. Płace słabe + żadnych profitów. Polecam dla osób które nie potrafią znaleźć przyzwoitej pracy. Aha opinia na rynku tak jak pisał przedmówca... trzeba wiedzieć gdzie zapukać, bo można się naciąć..
Gienek 2015-12-15 18:02:51
nie polecam pracy w csv , 12 dyrektorow i 14 kierownikow bez sciemy nie wiem jak chcecie tu zarobic skoro cala kasa idzie na administracje, metody pracy z prl-u. Jesli znacie jakas firme co na swieta zamiast cos dac to zabiera premie to dajcie znac ale w CSV wlasnie tak robia. Tu dostaniesz dobre stanowisko albo pesje jesli znasz kogos postawionego w firmie albo jestes z rodziny bo tu zatrudniaja na dobrych stanowiskach tylko znajomkow , ludzie ktorzy przejadaja tu kase nie posiadaja kompetencji to swoich stanowisk, oszczednosci szukaja nie u tych co maja najwiecej tylko u tych co zarabiaja najmniej jakas chora polityka. Jesli jestes mloda inteligentna osoba i chcesz robic kariere to nie tu, uwierz ze tu cie tylko upodla. Brak szacunku do ludzi, szeregowych pracownikow traktuja jak brudasow i plebs ktory ma tylko tępo wykonywac polecenia.
Jasnowidz 2015-12-16 21:44:05
Biela biela ty nie wiesz w jakim świecie żyjesz zacznij lepiej szukać czegoś nowego dobra rada od wróżki a nie udzielasz się na temat inwestowania w nowych ludzi powiem krótko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] byles i chyba za długo w niej siedziales pozdrawiam
Marketing 2015-12-30 15:08:30
Od 1 stycznia w firmie wchodzą zasady pana Jerzego szkwarka wiec po roku będzie po firmie wiec na twoi miejscu bym poszukal czegoś innego tzn innej firmy dobra rada ale rób jak uważasz pozdrawiam
człowiek 2016-02-08 14:44:36
Wiesz pracuje w tej firmie i zaczynam się bać...
ev.anonym 2016-02-08 21:50:13
firma sie sypie powoli,wstrzymuje sie głosu.
Ciekawa jestem jak w innych oddziałach w Polsce?
onecny 2016-03-27 22:11:24
Popieram po części opinię kolegi z tym że obecny prezes to nic dobrego dla Firmy
agent 2016-03-27 22:22:28
Wszystko uzależnione od obrotów są tacy że nawet na ZUS nie mogą zarobić.
Ale są i tacy którzy wychodzą ok. 5tys.
Nowy 2016-04-28 23:53:13
W Rzeszowie była oferta pracy na nowego Ajenta juz nie aktualne,przyjety juz nowy Ajent, Oddzial w Rzeszowie nie wie co uczynił, czas pokaże.
Nowy 2016-09-24 18:17:42
Wystarczy rozejrzeć się po "mieście" i wszystko wiadomo :-)
PRIME 2016-09-28 17:29:15
@Nowy , a może się w swojej nowej firmie rozejrzyj , napisz jak jest kolorowo , Oddział w Rzeszowie jak stał tak stoi a , od kwietnia już sporo czasu minęło. Mało tego za czasów poprzedniej ekipy klient był trochę olewatorsko traktowany , teraz jest inaczej.
Zadowolony klient
Frick 2016-10-20 21:13:51
hehehe od cv szafy się nie domykają.
Cięcia, cięcia i jeszcze raz zwolnienia...
Zostaw swoją opinię o CSV - Szczecin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CSV