Time-Net

Łódź

Opinie o Time-Net

zając 2016-03-18 16:52
Unikajcie tej pseudo-firmy ,zarobki marne , kierownik produkcji to facet z ogromnymi problemami psychiczno-nerwowymi ,mobing na co dzień ,dyrekcja z czasów prl -brakuje tylko gozdzikow ,właściciel-prezes-nie ma pojęcia co się dzieje w firmie,otoczony kłamliwymi ludzmi niesprawiedliwy gbur ,dyrektor - kompletny nieudacznik , firma produkuje od lat te same urządzenia marnej jakosci , zero jakiegokolwiek rozwoju ,dział konstrukcji to jedna kpina - nawel nie znaja angielskiego - o elektronice nie wspominając .
omc inz. Faszek 2016-09-03 23:07
Mysle, ze nic dodac nic ujac. Opisane bardzo trafnie i wyczerpujaco. Nie moge pojac jak ktos moze wydawac tak duze pieniadze na taki produkowany badziew. Ale wole zostac w niewiedzy tej mrocznej strony.
Pan Z...ban 2017-04-17 21:35
Potwierdzam opinie, dodam od siebie jeszcze to, że jak tak dalej pójdzie to pseudo - zarząd tej świetnej firmy będzie musiał sam zakasać rękawy i zabrać się do roboty, bo resztki ludzi z rozumem i wiedzą (ludzie to w wielu przypadkach jedyna dokumentacja wyrobów) odejdą w niedługim czasie ze względu na gówniane zarobki (finansowe traktowanie doświadczonych pracowników na równi z ludźmi którzy pojęcia nie mają o robocie), brak możliwości jakiegokolwiek rozwoju zawodowego , finansowego, żadnych awansów (jedyny kurs jaki przeszedłem w tej firmie to kurs BHP, płaca ta sama od dekady), wieczna atmosfera chamstwa wprowadzana przez jednego ze współwłaścicieli zakrawająca na Mobbing, dyrektora który nie pamięta co obiecywał kilka dni wcześniej, prezesa którego nie widać całymi miesiącami a na palcach jednej ręki policzyć można zdania które z nim wymieniłem podczas całego zatrudnienia. Wymieniać można długo ale na koniec wisienka na torcie -- umówiona pensja wypłacana na raty z tzw kwartalną premią --a rzecz należy nazwać po imieniu --po prostu w firmie funkcjonuje darmowa kasa zapomogowo -pożyczkowa tylko ze działająca w drugą stronę -w stronę zarządu.
Zostaw swoją opinię o Time-Net - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Time-Net