logo Rossmann

Rossmann

Poznań

Opinie o Rossmann

anonim 2011-03-29 10:55
Zależy gzie trafisz-ja pracowałam w tej firmie, i powiem jedno-jak macie szanse iść gdziekolwiek to idzcie tylko nie tam, pracujesz non stop po 12 h 8 h, 6dni w tyg, za marne 1300, 1400 dziękuje-dodadam że pracowałam w poznaniu
shapes 2013-04-29 19:41
To podaj lepiej gdzie iść, nie mając odpowiedniego wykształcenia czy doświadczenia. Uważam, że gorzej jest np. w tesco bo na 3 zmiany po 12 h, albo w jakiejś fabryce tez na 3 zmiany.

dora 2014-02-25 15:08
ile zarabia sprzedawca? zastępca kierownika? i kierownik? ( w Poznaniu)
ewa 2014-02-27 15:32
Są 3 etapy rekrutacji
Pierwszy etap standardowe pytania dotyczące doświadczenia zawodowego. Pytają się o twoje oczekiwania finansowe na stanowisku asystenta, zastępcy kierownika i kierownika.Drugi etap prowadzą trzy inne osoby, padają te same pytania hehehe. Na drugim etapie nie otrzymasz informacji o zarobkach. Trzeci etap to telefon czy dostałaś pracę, a także informacja o zarobkach.
Jest to żenujące, że nie chcą podać informacji o zarobkach. Nasuwa się pytanie czy wybierają osoby, które podały najniższe wynagrodzenie????
danka 2016-02-05 15:15
Hej, mam pytanie. Zadzwonili do mnie dzisiaj z Rossmana ( Poznań). Czy oni dają na początek umowę o pracę? Nie ukrywam, że interesuje mnie cały etat. Nie jestem z Poznania.
subiektywnie 2016-02-27 13:14
umowa o prace dla kazdego ale tylko kierownik ma caly etat, reszta to 1/2 3/4 etatu.na każdy dzwonek musisz pojawić się na perfuemrii bo to priorytet , dostawy: ogromne w dużych centarch nawet co 2 dni po 25 boksow a w mniejszych sklepach raz na tydz 13 boksow(masz na rozlozenie dostawy określony czas bo inaczej regionalni was zjedza), oczywiście jak nie ma dużej promo, co 7-9 dni zmiana promocji czyli fiszkowanie - często gesto zabieramy do domu by to podzielić bo w ciągu dnia nie ma czasu- a czemu? a no temu , ze na kasie robic tego nie wolno . kadra? to zależy jaka ekipa i jaki kierownik a cala góra? smieszni kierownicy regionalni co udaja ze wszystko jest ok ale daja notatki tzw dyscyplinujące na potege masakra a zaprosiłabym takiego gogusia w krawacie na magzyn dala kuwete i po 15 min zapytala jak mu idzie bo widze ze słabo .
socjal ok place jak wszędzie , czeste zmiany grafiku ale to nie wina kierownika raczej tego ze tam gzdie sa studenci to często robia zamieszanie z wykładami i zaczynają się schody , praca ciezka fizycznie często do 24 czy 1ej nad ranem sa tez sklepy gdzie robimy nocki ,aaa no i wymuszony uśmiech na twarzy masz mieć przyklejony
subiekt 2016-02-27 16:42
kierownik max 3500 brutto kasjer od 12,60 brutto do 14,60 a asystent 16,90 brutto
brunetka 2016-09-28 21:48
Cały etat ma tylko kierownik i zastępca
umowa jest o pracę
Kasiek0301 2016-11-03 18:52
Mam pytanie obecnie przebywam na urlopie bezplatnym od połowy maja do końca roku ,czy ktoś się orientuje czy otrzymam paczki dla dzieci i premie świąteczną ???....
Stefan 2016-11-16 09:27
ile zarabia zastępca kierownika i kierownik sklepu w Warszawie?
Asia 2017-01-13 19:58
Hej. Rozmowa na zastepce? Jtos byl? Jakies rady?
ewa 2017-06-12 17:18
Mogę wiedzieć ile zarabia pracownik zwykły rosmana nie wiem czy kasjer czy ten co wykłada bo ktoś dziś mi powiedział ze w Poznaniu zarabia się 2 tys zł na reke bądź z hakiem tylko za ile godzin to jest.
merry 2017-08-08 08:25
Jak dla mnie praca tragedia, tyrasz jak niewolnik, a znowu to 1900 zl nie jest taka wielka kasa bo w innym sklepie tez tyle zarobisz, a nie musisz dzwigac tak ciezkich rzeczy, dodatkowo pracownice ciagle sfrustrowane, z lacina podworkowa typu urwa itp ciagle niezadowolone. Na sklepie balagan , zmiana grafiku co chwila. Praca jak dla mnie uwlaczajaca godnosci czlowieka
OnA 2017-08-20 13:41
Ogólnie dużo zależy od załogi i kierownika. Bywa terror i mobbing, w ciągu całego dnia pracy masz wyznaczone zadania które musisz zrobić. Oczywiście wszystko musi być w pośpiechu bo dużo tego jest najczęściej. Zarobki są różne. Wszystko zależy od stanowiska i sklepu czy jest wysokoobrotowy czy nie. Jest kilka dodatków za pracę w nocy za sklep wyokoobrotowy, premie za inwentaryzacje zależne od wyników co 4 miesiące. Możliwość pracy w delegacji np. Na okres wakacji nad morzem. Stawka na dzień dzisiejszy dla kasjera 16,80 brutto jeżeli chodzi o Wrocław, dla asystenta jest to 18,60 brutto. Najczęściej jest to 3/4 etatu z możliwością dorobienia to pełnego w zależności od zapotrzebowania. Dostawy w mniejszych sklepach lżejsze niż w dużych i przez to praca mniej stresująca. W dużych sklepach nocki gdzie czasami wracasz o 8 rano do domu i nie pośpisz sobie. Nie masz za bardzo życia bo ciągle zmiany w grafiku. Praca bardziej dla ludzi którzy nie potrafią usiedzieć na miejscu. Dla kobiet z dziećmi paczki na święta i możliwość kolonii. Raz w roku wyjście że wszystkimi rossmanami np. do kina. Naprawdę dużo zależy od kierownika i załogi bo bez tego to praca jak każda inna. Lepsze na pewno niż spożywka :) kierownictwo jak przyjeżdża to musi być wszystko na tip top. Olewają trochę kiedy zachodzi mobbing. System motywacyjny słaby... Od kiedy weszła aplikacja, parcie na skanowanie i proponowanie. Jak ktoś pracy z ludźmi nie lubi to się nie odnajdzie.
Zibo 2017-08-27 22:51
Pracowałam w tym obozie 5 lat i nigdy wiecej . Nie mają szacunku do ludzi. Regionalna jak miała dobry dzień to było nawet nawet a jak wstała lewą girą to traktowała cię jak śmiecia jechała z tobą jak z gównem !!!
Lolik 2017-09-10 11:03
To jakaś kpina pracując tam, nie masz ustalonych godzin pracy. Albo przychodzisz na " rano " i siedzisz do zamknięcia, urlopy to jakaś porażka , żeby nie mieć dwóch tyg w okresie letnim to już jest szczyt chamstwa. Umowa na 3/4 etatu , i wiecznie na czas określony. Wiecznie przychodzą i pytają czy możesz zostać dlużej , czy możesz przyjść wczesniej. A gdzie życie rodzinne gdzie życie prywatne . Pracując w rosmanie poprostu go brak!!!
Zostaw swoją opinię o Rossmann - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rossmann