Opinie o Rossmann w Poznań Malwowa 162

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Rossmann. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w Rossmann o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rossmann w Poznań Malwowa 162

Czekolada Nowy wpis

Mam pytanie, kogo w Poznaniu się zatrudnienia, dlaczego tak ciężko się dostać , mam duże doświadczenie w handlu, aplikowałam chyba 15 razy w różne lokalizacje i cisza. A cały czas ogłoszenia są odświeżane?????

Czy pracownicy Rossmann mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Zażenowana

Proszę zróbcie coś z kierownikiem Rossmanna w Poznaniu na Krańcowej!! Był to mój ulubiony sklep, przychodziłam tam prawie codziennie od samego otwarcia. Nawet jak niczego nie kupowałam to po prostu lubiłam tam być. Panie super miłe i uśmiechnięte. Widać, że bardzo się lubiły i traktowały z szacunkiem. Zawsze poprawiały humor. Jak pojawiała się nowa kierowniczka odeszły moje ulubione dziewczyny!! Pani blondynka i Pani z aparatem :( bez nich to nie to samo. Panuje tam bardzo napięta atmosfera, kierowniczka jest opryskiliwa i chamska. Podejrzewam, że personel odszedł właśnie przez mobbing z jej strony. Nie da się już tu normalnie robić zakupów. Panie są zfrustrowane i przemęczone. Absolutnie ich nie obwiniam- mają tyle samo pracy a jest ich coraz mniej a do tego mają na głowie kierowniczke, która stoi im nad głowami i ciągle kontroluje oraz wprowadza nerowową atmosferę!! Co się stało z poprzednią kierowniczką, która zbudowała tak wspaniały zespół?! I dlaczego trzymacie takich kierowników jak ta nowa? Może kontrola PIP-u coś by tu pomogła

@Zażenowana

Sama nie wiem czy przy samej nerwowej atmosferze pip miałby co robić. Ciekawa w sumie jestem czy do dziś tak jest czy może coś się polepszyło w tym zakresie?

pracownik Nowy wpis
@Zażenowana

Praca jest adekwatna do zarobków dobra atmosfera, każdy ma prawo do szacunku ze strony drugiej osoby nikt nie ma prawa kogoś osądzać poniżać, swiadczy to o kompleksach tej osoby o jej niskiej inteligencji i braku powagi.

Jakie są mocne strony pracodawcy Rossmann?

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Rossmann, to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
Poznań
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Kar222

Każdemu kto chce pracować w tej firmie mówię NIE!!! Nie polecam, nie zachecam. Kasa fakt fajna ale nie kosztem kręgosłupa i nieprzespanych nocek, kiedy to o 1 w nocy dostajesz wiadomość, że masz byc na 7 a miałeś na 15... kto normalny o tej porze to napisze nie mówiąc o tym kto odpowie. Nie ma czasu dla siebie bo wiecznie sa zmiany. Pestka Poznań... wspolczuje kierownika, który poza grafikiem i prywatnymi sprawami nie widzi nic. Ty (usunięte przez administratora) ja zjem KFC... zal.pl Dziekuje Bogu, że mam pracę dwuzmianowa a nie 24h/7. Kierownil regionalny... pożal się Boże. Nawet nie będę palcom szkody robic żeby sie rozpisywać o ego tego czlowieka. Hola stop... rossmannowi. Zarabiaj mniej o 100 czy 200 zl ale szanuj sie ;)

@Kar222

Ok, a często się to zdarzało z tą zmianą grafiku? Ciekawa jestem czy wyszło kiedyś tak, że ktoś nie ogarnął wiadomości po prostu nie przyszedł? Co wtedy?

Poufne
@Kar222

Robić tylko aby pracownika za wszelka cene zastraszac

Bbb

Praca na początek ok. Wiedza kierowników poziom zawodówka. Poznań i okolice -Kierownik sprzedaży usadza na stanowiskach "swoich".

Kamil
@Bbb

A czemu tylko na początek? Czemu nie planujesz zostać na dłużej?

Job
@Bbb

Totalna porażka szczególnie Suchy Las odradzam

@Job

A to czemu szczególnie tam u nich? Co się dzieje?

Były pracownik firmy zewnętrzn
@Ewa

To samo na Zamenhofa w Poznaniu

Sandra

Jakie zarobki ?

Ta firma, może nawet nie jest zła, ale kierownicy traktują ta firmę jako ogromna korki/wyścig szczurów. Pracowałam w 2 rossmannach, odeszłam, bo w obydwóch kierownictwo było tak okropne, o wszystko spiny, specjalnie zmiany grafików, bardzo niemile główne kierowniczki sklepów i zastępcy, kiedyś usłyszałam, ze to PoWaZna kOrpOrAcJa i jak mi się nie podoba to mam spadać do gastro, dosłownie:) płaca ok i to jedyna rzecz, która trzymała mnie w tej pracy aż PÓŁ ROKU, bo więcej z tymi babsztylami bym nie wytrzymała i wiem, ze nie jestem jedynym zle traktowanym pracownikiem. Bardzo nie polecam

Przepraszam* ze jeśli CHCE BYĆ TAKA KREATYWNA, to mam spadać do gastro, mimo ze nie robiłam nic złego, tylko rozmawiałam z klientami i pamietam, ze bardzo poprawiałam im humor, nawet głupim uśmiechem. Nikomu nie polecam tej pracy, jeśli chcecie być zdrowi psychicznie. Nawet o l4 dostałam zjebki BO CO KIEROWNIK ZROBI

Zostałam zaproszona na rozmowę rekrutacyjną, po około dwóch tygodniach otrzymałam telefon, że przeszłam pozytywnie rekrutację, po czym słuch o Rossmannie zaginął. Próbowałam się kontaktować w celu dopytania czy jest szansa na wolny wakat, jednak do dziś się nie dowiedziałam. Bezsensowne tracenie czasu na rozmowę.

Alicja

To rzeczywiście przykre. Ja szukam info, jak się pracuje w Rossmanie przy Szkolnej. Są tu może dziewczyny stamtąd? Dajcie znać.

Czy warto zainteresować się firmą Rossmann jako pracodawcą?

Lorek

Nie, napewno odradzam. Zero szacunku, uśmiech bez znaczenia czy czujesz się dobrze czy źle. Klient napluje w pysk i jeszcze trzeba mu za to podziękować. Nie unormowany czas pracy. Odradzam

Lena

Nie sięgnij do rossmann kafeteria cz.12.Poprzednie części zostały usunięte przez firmę.

Wiecie cos o ewentualnej pracy w firmie? Jak przebiega rekrutacja?

yokeee

Ogólnie jako firma jest OK, bardzo chciałam w niej pracować.. niestety od pierwszego dnia nie spodobałam się kierowniczce.. co chwile się czepiała itp.. mimo to, że robiłam wszystko tak jak trzeba. Dziwne było też to, że za plecami z innymi dziewczynami się smiała, rozmawiała i wgl wszystko super, a mnie traktowała całkiem inaczej, zero uśmiechu same rozkazy i co chwile czepianie co zle robie.. Najlepsze było to jak przywitałam się z ochroniarzem, oczywiście słyszała to kierowniczka, dostałam opr że rozmawiam, haha to jest masakra nawet przywitać się nie można ?? no tak.. a inne pracownice mogą ?? następne pytanie mnie rozwaliło, dlaczego leki leżą a nie stoją haha... no ludzie...czyżby na taśmę trzeba przykleić ?? Wszystko byłoby OK gdyby nie taka atmosefra ze strony kierowniczki i jej koleżanki KR :) Wszystko zależy od tego z kim przebywasz :)

Lorek

Uwazam ze napewno powinni zmienic regionalna regionu 22-1. B. M jak ktoś lubi to jest ok. Trzeba jej przytakiwac, nawet jak myślisz inaczej(ona to lubi) a jak masz inne zdanie to już jestes pid wiecznym jej obszczałem

Jola
@Lorek

Miałam przyjemność pracować z tą panią . Wtedy byla kierownikiem sklepu X Przez jej stosunek do mojej osoby byłam zmuszona przenieść się do Rossmana Y. Ale jest dokładnie tak jak piszesz. Nigdy nie zrozumiem dlaczego ktoś wybrał ją na regionalna szok

@Jola

Powiedzmy szczerze, dupowłaz pana Pawłowskiego. I stąd została regionalną.

Jola
@Lorek

A kim jest ów pan p?

Przemyślenia

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zatrudniać ludzi z pasją do sprzedaży. Zapewnić stały grafik. Kasjera sprzedawca też człowiek zasługujący na normalne traktowanie. W sklepach za dużo jest asystentów przez co czują się lepsze od kasjerów a nie wystarczyło by był tylko kierownik i zastępca kierownika?. Chciałabym by każdy był na równi.

mikka
@Przemyślenia

zatrudniać ludzi z kompetencjami. Jesli kierownik regionalny Pani D. dostaje sie bo maz jest kr i pozniej pozostaje jej jezdzic po sklepach i opowiadac ze przeszla mnostwo rekrutacji i etapow - jakie?:)..wiedza niewielka niestety...także każdy tu moze zostac kim chce o ile jest plecakiem kogoś kto na plecach go wniesie w bramy firmy;) dostajesz raport na maila i przez 3 godziny opowiadasz pracownikom jak dowożą towar i dlaczego w takim tempie-rola życia.

ok

Lubię atmosferę w Rossmann za: ok

Aga

Co by nie mówić praca w firmie jest dobra a narzekający zawsze się znajdą i nikt tego nie zmieni.

Anita

Firma ma opinię dobrego pracodawcy.!!

ewa

Mogę wiedzieć ile zarabia pracownik zwykły rosmana nie wiem czy kasjer czy ten co wykłada bo ktoś dziś mi powiedział ze w Poznaniu zarabia się 2 tys zł na reke bądź z hakiem tylko za ile godzin to jest.

@ewa

3/4tj 120h a cały etat 160 przeważnie dobijasz do pełnego etatu na umowie 3/4 jeśli chcesz bo nie musisz. Mnie osobiście już męczy ta praca nie ze względu na to jak jest m.in grafik czy ciężka praca i inne tylko atmosfera w pracy i brak szkoleń.

Gregor

Szkoda, że tak rzadko piszecie. Miałem nadzieję na więcej informacji a mam zamiar aplikować.

była Klientka

Byłam dzisiaj na zakupach w sklepie Rossman w Luboniu w CHPajo pani która mnie obsługiwała w porządku miła uśmiechnięta, zazdwoniła dzwonkiem chyba po kierowniczkę bo wśród moich produktów znalazł sie jeden z przeceny. Pani kierownik nie chciał wejść kod 2 razy przewracała oczami obrażona i skomentowała oglądając z każdej strony moj produkt mówiąc :" Masakra" i mierząc mnie od góry do dołu (jakby potraktowała mnie gorzej bo kupiłam przeceniony produkt) i szeptając coś na ucho pani kasującej po czym obie się chichotały!!!! poczułam sie niezwykle nieręcznie jak gyby to ze mnie się śmiały, poczułam sie źle takie szeptanie i komentowanie klientów jest niedopuszczalne i nie na miejscu. Już więcej nie bede robić zakupów w Rossmanie.

Zostaw merytoryczną opinię o Rossmann - Poznań

• Jak się pracuje w Rossmann?

Zobacz opinie na temat firmy Rossmann tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Rossmann