logo Rossmann

Rossmann

Poznań

Opinie o Rossmann

anonim 2011-03-29 10:55:25
Zależy gzie trafisz-ja pracowałam w tej firmie, i powiem jedno-jak macie szanse iść gdziekolwiek to idzcie tylko nie tam, pracujesz non stop po 12 h 8 h, 6dni w tyg, za marne 1300, 1400 dziękuje-dodadam że pracowałam w poznaniu
shapes 2013-04-29 19:41:43
To podaj lepiej gdzie iść, nie mając odpowiedniego wykształcenia czy doświadczenia. Uważam, że gorzej jest np. w tesco bo na 3 zmiany po 12 h, albo w jakiejś fabryce tez na 3 zmiany.

dora 2014-02-25 15:08:21
ile zarabia sprzedawca? zastępca kierownika? i kierownik? ( w Poznaniu)
ewa 2014-02-27 15:32:00
Są 3 etapy rekrutacji
Pierwszy etap standardowe pytania dotyczące doświadczenia zawodowego. Pytają się o twoje oczekiwania finansowe na stanowisku asystenta, zastępcy kierownika i kierownika.Drugi etap prowadzą trzy inne osoby, padają te same pytania hehehe. Na drugim etapie nie otrzymasz informacji o zarobkach. Trzeci etap to telefon czy dostałaś pracę, a także informacja o zarobkach.
Jest to żenujące, że nie chcą podać informacji o zarobkach. Nasuwa się pytanie czy wybierają osoby, które podały najniższe wynagrodzenie????
danka 2016-02-05 15:15:58
Hej, mam pytanie. Zadzwonili do mnie dzisiaj z Rossmana ( Poznań). Czy oni dają na początek umowę o pracę? Nie ukrywam, że interesuje mnie cały etat. Nie jestem z Poznania.
subiektywnie 2016-02-27 13:14:46
umowa o prace dla kazdego ale tylko kierownik ma caly etat, reszta to 1/2 3/4 etatu.na każdy dzwonek musisz pojawić się na perfuemrii bo to priorytet , dostawy: ogromne w dużych centarch nawet co 2 dni po 25 boksow a w mniejszych sklepach raz na tydz 13 boksow(masz na rozlozenie dostawy określony czas bo inaczej regionalni was zjedza), oczywiście jak nie ma dużej promo, co 7-9 dni zmiana promocji czyli fiszkowanie - często gesto zabieramy do domu by to podzielić bo w ciągu dnia nie ma czasu- a czemu? a no temu , ze na kasie robic tego nie wolno . kadra? to zależy jaka ekipa i jaki kierownik a cala góra? smieszni kierownicy regionalni co udaja ze wszystko jest ok ale daja notatki tzw dyscyplinujące na potege masakra a zaprosiłabym takiego gogusia w krawacie na magzyn dala kuwete i po 15 min zapytala jak mu idzie bo widze ze słabo .
socjal ok place jak wszędzie , czeste zmiany grafiku ale to nie wina kierownika raczej tego ze tam gzdie sa studenci to często robia zamieszanie z wykładami i zaczynają się schody , praca ciezka fizycznie często do 24 czy 1ej nad ranem sa tez sklepy gdzie robimy nocki ,aaa no i wymuszony uśmiech na twarzy masz mieć przyklejony
subiekt 2016-02-27 16:42:54
kierownik max 3500 brutto kasjer od 12,60 brutto do 14,60 a asystent 16,90 brutto
brunetka 2016-09-28 21:48:21
Cały etat ma tylko kierownik i zastępca
umowa jest o pracę
Kasiek0301 2016-11-03 18:52:47
Mam pytanie obecnie przebywam na urlopie bezplatnym od połowy maja do końca roku ,czy ktoś się orientuje czy otrzymam paczki dla dzieci i premie świąteczną ???....
Stefan 2016-11-16 09:27:55
ile zarabia zastępca kierownika i kierownik sklepu w Warszawie?
Zostaw swoją opinię o Rossmann - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Rossmann