Atal S.A.

Cieszyn

Opinie o Atal S.A.

nik_nik 2012-06-25 15:58
Atmosfera w firmie dość dobra a wręcz zabawna zwłaszcza wtedy kiedy na budowę przyjeżdża dyrektor ds.inwestycji. Dla fryca zarobki mogą być.
Generalnie polecam.
asd 2013-12-02 16:11
No ja niestety nie polecam, atmosfera może i zabawna ale fałszywa, sztuczna. Nigdy sie nie wie kto Cie próbuje w cos wkopać, pracy od kopa, praca po godzinach, niska płaca
gosc 2014-04-25 17:50
Mam pytanie ostatnio znowu poszukują obsługi do sprzedaży mieszkanek w Katowicach , mieszkań za drogich i wykonanych z kiepskich materiałów na dodatek przy przelotówce ul. Lotnisko proszę mi powiedzieć po jaka cholerę osoba ta musi znać angielski ?
king 2015-09-09 20:26
ktoś może wie jakie warunki płacowe w W-wie ?
jako asystent ds. sprzedaży
anonim 2015-09-28 19:25
Atal
qwerty 2016-03-24 20:23
Nie szanują pracowników, kierownictwo niestety nie ma pojęcia o zarządzaniu. Szefostwo u góry nie wie co się dzieje, liczy tylko kasę. Nie polecam.
polipka 2016-05-05 23:03
a mnie interesuje u nich zatrudnienie na stażu w sprzedaży mieszkań. czy coś płacą za taki staż obecnie?
ba 2016-12-02 13:07
firm rodzinna (szefostwo + ich dzieci) reszta ich nie interesuje, kilkakrotnie potrafili się podle zachować (zwalniać/nie przedłużać umowy) kobietom, które urodziły dziecko. Zgadzam się, dla nich liczy się tylko kasa.
Zostaw swoją opinię o Atal S.A. - Cieszyn
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Atal S.A.