Opinie o Atal Deweloper (Atal S.A.) w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Atal S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Atal S.A. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atal S.A. w Cieszyn

Nie polecam

Nie polecam pracy w filii krakow. Jeśli ważne jest dla was zdrowie psychiczne to omijajcie to miejsce z daleka(usunięte przez administratora)

Roman

Wraz z innymi pracownikami zgłaszaliście opisany przez Ciebie fakt szefostwu firmy Atal? Tego typu zgłoszenia najlepiej kierować bezpośrednio do pracodawcy, ponieważ niekoniecznie ktoś z zarządu firmy może odczytać Twój wpis na forum. Mógłbyś napisać, czy masz jakieś doświadczenia związane z pracą w tym miejscu?

Zbyszek

Co ma Pan/i na myśli, że się szlaja ? Z tego co wiadomo to 24 maja była wiecha i każdy z pracowników brał w tym udział. Prosimy o nieoskarzanie pracowników oraz nie rozsiewanie propagandy...

Brat

A wiecie, że Atal to kiedyś zajmował się hurtowym handlem tkaninami ? ;)

lenka

Praca jak każda inna, wiele zależy od osób z którymi się pracuje a tu nie można narzekać.

Ewelina
@lenka

Trudno nie przyznać Ci racji - to ludzie w sposób znaczący wpływają na sytuację w pracy. Bardzo serdecznie dziękuję Ci za ten komentarz. A może zechciałabyś napisać nam coś więcej o tym pracodawcy? Dowiedziałam się, że Atal nowym pracownikom gwarantuje możliwość pracy z ekspertami rynku nieruchomości oraz wiele innych korzyści. Może wiesz, o jakie inne korzyści chodzi?

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Atal S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Idę na rozmowę kwalifikacyjną i po przeczytaniu opinii zastanawiam się ile dostanę na początek?

Ulcia
@Ania

A jakie stanowisko dokładnie? :D

leszek

Firma daje dobre warunki ludziom bez doświadczenia, jak dla mnie ok

xyz

Tak, teraz każdy chciałby podwyżek płacy bo niestety pieniądze strasznie tracą na wartości i to co było całkiem godziwym zarobkiem rok temu teraz już mniej cieszy ale pracuje mi się dobrze w tej firmie więc na razie nie szukam lepiej płatnej pracy

Karolajn

Pracuje w firmie od 2 lat. Wszystko fajnie tylko uważam, że jak na taką firme to przydałyby się podwyżki co rok. Niestety z tym raczej rewelacji nie ma. A jednak byłaby to na pewno duża motywacja dla pracowników oraz poprawa opini. Troszkę wstyd jeśli takie duże firmy oszczędzają na wynagrodzeniach. Minimalne to wynagrodzenie nie jest ale nie adekwatne do zysków firmy oraz do kwalifikacji i wykrztalcenie pracowników ;)

adams

Pracuję kilka lat w tej firmie i nie narzekam, mogliby tylko rzucić jakąś podwyżkę bo wszystko podrożało koszmarnie w ostatnim czasie

J.N

a ja zaczynam pracę w tej firmie od poniedziałku i jak na razie wszystko super się przedstawia, rozmowa kwalifikacyjna miła, rzeczowa, tego się spodziewałam zresztą po takiej firmie, pewnie więcej będę mogła napisać po miesiącu

rokicka

Praca jak praca, jak dotąd nie mogę narzekać ani na zespół ani na kierownictwo, a wiadomo są ludzie i ludziska, trzeba umieć współpracować z każdym

adamska

Pracuję w tej firmie od początku lutego, pewne za wcześnie żeby mieć jakieś wyrobione zdanie na temat firmy ale na razie jest w porzędku

Madrid

Nie jest źle w firmie ale to firma przede wszystkim dla młodych po studiach. Po 2-4 latach z reguły uciekają gdzie indziej ze względu na płace. Generalnie w Atalu zarabia się oczko niżej niż gdzie indziej. Kierownik budowy zarabia jak kierownik robót, inżynier budowy jak majster itd. Nie znajdziesz prawie w Atalu kierowników ze stażem ponad 10 lat bo wszyscy uciekają.

Jan
@Madrid

Myślisz, że osoby młode, które zdecydują się na pracę w firmie Atal mogą liczyć na to, że pracodawca doceni ich starania i chęć poszerzania wiedzy? Zastanawia mnie, czy bywały przypadki, że pracodawca sam z siebie awansował pracownika na wyższe stanowisko? Myślę, że jest to dosyć ważna informacja dla osób chcących dowiedzieć się, czy firma daje możliwości zdobywania wyższych stanowisk.

Madrid
@Jan

Firma to inkubator inzynierow. Szkoli w praktyce ale nie walczy aby później utrzymać. Pozwala wiele się nauczyć ale o szkoleniach zapomnij. Przynajmniej jak pracowałem to nie było żadnych. Firma nie zatrudnia kierowników robót a więc jesteś albo inżynierem budowy albo kierownikiem budowy. Nie ma szans na awans na inspektora czy kierownika projektu bo zwykle jeden na miasto. Awans na kierownika wymaga cierpliwosci a płaca nie rynkowa. Dlatego najlepsi uciekają po 2 do 4 latach zostają mierni ale wierni. Nie ma aut służbowych żadnych szkoleń czy kursów. Za nich czasów był Multi sport z trudem wywalczony. Także polecam zaraz po studiach ale bez dłuższej perspektywy.

V

Ja także nie polecam - bardzo ograniczona możliwość rozwoju, kiepska atmosfera, niskie wynagrodzenia, bardzo dużo stresu, fatalny sposób zarządzania. W firmie panuje duża rotacja - ambitni szybko zmieniają pracę.

Yy
@V

Wszystko zależy od filii / działu w firmie :) Ja na atmosfere u nas nie narzekam

V
@Yy

No cóż, ja uważam inaczej.

aleksandra pe

Dobrze mi się pracuje jak na razie, może dlatego że nie traktuję tego zajęcia jakoś priorytetowo, praca jak każda inna, gdzieś trzeba zdobywać doświadczenie o które każdy pracodawca teraz pyta

paulina gałązka

Mogę polecić pracę w Atal, mi się pracuje dobrze, to moja pierwsza praca po szkole, nie mam doświadczenia więc nie polemizuje co do zarobków, wiadomo że na wiele nie mogę liczyć.

ewelina

Moim zdaniem atmosfera nie jest zła, wszystko zależy od ludzi z jakimi się pracuje. Co do zarobków to może i faktycznie powinny być wyższe ale tak jest wszędzie, na razie nie narzekam, jak nie będzie podwyżek to może wtedy pomyślę o zmianie, na razie jest ok

Olx

Jedna wielka masakra , brak szacunku do drugiego człowieka oraz jego czasu . Zapraszają na rozmowę ok fajnie tylko po co obiecują ze się odezwa niezależnie od decyzji czy tak czy nie skoro nie maja na tyle odwagi i szacunku żeby się skontaktować i podziękować kandydatowi.

@Olx

Mógłbyś napisać, jak w Twoim przypadku wyglądała rozmowa kwalifikacyjna do pracy w firmie Atal? Czy poza Tobą były jeszcze inne osoby, które również brały udział w tym procesie rekrutacyjnym? Osoby rekrutujące zadawały jakieś specjalistyczne pytania, czy może była to tylko luźna rozmowa? Proszę o informację, jak to wyglądało.

milena
@Olx

Może im umknęło przez ten okres przedświąteczny, ja dostałam od nich telefon że niestety wybrali kogoś innego ale nie poddaję się, akurat kończę studia w tym roku więc może jeszcze się uda przy kolejnym ewentualnym naborze

@milena

Fajnie, że jesteś osobą, która nie poddaje się i będzie w dalszym ciągu próbować dostać się do pracy w firmie Atal. Może Ty będziesz w stanie napisać, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna do pracy w tej firmie? Pracodawca zadawał jakieś trudne pytania, czy może była to ogólna rozmowa? Odpowiedz, proszę.

milena
@Julita

To była ogólna rozmowa jak wiele innych jakie miałam, nie było ani trudnych ani podchwytliwych pytań, zgłoś się do nich, zostaw cv i list motywacyjny, nic nie tracisz a może będziesz miała więcej szczęścia.

Kazia

DNO DNO DNO TOTALNE DNO!!! UWAZAJCIE NAPRAWE NA TĄ FIRMĘ NIE WARTO POŚWIĘCAĆ SWOJEGO CENNEGO CZASU- SRACICIE TYLKO NERWY, POCZUCIE GODNOŚCI I HONORU!!!! TOTALNE DNOOO!

unum
@Kazia

co za farmazony! ja tam pracuję od lat i jest OK, fajna duża firma

@unum

Człowieku ty chyba nigdy w tej firmie słowa z Panią Prezes nie zamieniłeś- być może u ciebie jest fajnie ale gdybyś z nią moment popracował zmieniłbyś pracę szybciej niż myślisz. Biuro Zarządu jak i siedziba w Cieszynie- tam ludzie chodzą jak w zegarkach pod jej dyktando. Żadnych zasad i wiedzy na temat zarządzania ludźmi. Nie ma znaczenia czy masz doświadczenie i wiedzę na stanowisko- przyjdzie inna nowa tępota bez kompletnych podstaw i tak dostanie stanowisko wyższe od ciebie w związku z tym każdy kto chwilkę popracuje a chce się rozwijać wie że w tej firmie nie ma na to szans stąd rotacja jest spora, a nawet bardzo duża. W tej firmie liczą się tylko pieniądze człowiek sie nie liczy. Co do atmosfery to większość ludzi ma kije w dupskach i wyżej srają niż (usunięte przez administratora) mają- taka prawda.

Julita

Twierdzisz, że w firmie Atal panuje duża rotacja. Chciałabym dowiedzieć się, czy w związku z tym firma zatrudnia również osoby młode bez doświadczenia, czy może tylko i wyłącznie pracowników mających doświadczenie zawodowe w tej branży? Myślę, że będzie to cenna informacja dla osób, które obecnie studiują i chciałyby rozwijać się w tym kierunku.

Natalia
@Kazia

Pracuję w firmie od 3 miesięcy i jak na razie nie mogę narzekać, atmosfera jest taka ok, wszystko zależy od ludzi z jakimi pracujesz, tylko liczę że z czasem zarobki będą nieco wyższe

@Natalia

Fajnie, że zdecydowałaś się podzielić swoimi wrażeniami po pierwszych miesiącach pracy w firmie Atal. Możesz napisać, jak w Twoim przypadku wyglądał proces rekrutacji do pracy w tym miejscu? Rozumiem, że aplikowałaś na ogłoszenie, które dodała firma? Jeżeli tak to napisz, jak wyglądała rozmowa kwalifikacyjna na stanowisko, które zajmujesz. Zachęcam do odpowiedzi.

Natalia
@Julita

Tak, odpowiedziałam na ogłoszenie zgodne z moimi kwalifikacjami więc byłam na 90% pewna że dostanę tą pracę, zwłaszcza że mam doświadczenie, rozmowa kwalifikacyjna była bardzo krótka i rzeczowa, wiedziałam że kiedy spojrzą na cv dostanę to stanowisko bez problemu

@Natalia

Będziesz tak uprzejma i podzielisz się z nami warunkami pracy, które zaproponowała firma Atal? Ciekawi mnie, czy otrzymałaś pełną umowę o pracę oraz jaką stawkę wynagrodzenia otrzymałaś? Składa się ona tylko z podstawy, czy również z ewentualnych dodatków? Twoja aktywność w wątku jest bardzo pomocna.

Tomasz
@Natalia

ojej jaka pewność siebie zebyś sie niezesrała czasem z tej pychy ;-) w Atalu akurat najmniej liczy sie to czy masz wykształcenie i doświadczenie więc sądze że pracę dostałaś za twarzowe albo akurat Bromboszcz miał dobry dzień ;-)

Diana

Pracuje w firmie półtorej roku, mam umowę o pracę normalna. Jestem zadowolona ogólnie.chociaż jak na taką dużą bogata firmę to wynagrodzenie mogłoby być większe, bądź chociaż jakieś premie od czasu do czasu. Poza dodatkiem pieniężnym na święta, nie ma żadnych premii. Ogólnie fajni ludzie w zespole w którym pracuje ale zdarzają się wyjątki. Problemy natomiast widzę w strukturze zarządzania, kierownictwa.

@Diana

Jak ocenisz możliwości rozwoju zawodowego pracując w firmie Atal? Czy od półtora roku Twojego zatrudnienia w tym miejscu miałaś może możliwość uczestnictwa w szkoleniach, bądź kursach organizowanych dla zatrudnionych osób? W ogóle firma dba o ten aspekt, czy raczej na takie szkolenia nie można liczyć? Odpowiedz, proszę.

Zostaw merytoryczną opinię o Atal S.A. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Atal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Atal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atal S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 15 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atal S.A.
3.3/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Stawowa 27
    43-400 Cieszyn