Opinie o Atal Deweloper (Atal S.A.) w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Atal S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Atal S.A. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atal S.A. w Cieszyn

Julita

@unum, możesz w swoim komentarzu poruszyć więcej aspektów pracy, które można spotkać w firmie Atal S.A.? Najbardziej interesuje mnie to, jak firma wynagradza zatrudnionego pracownika oraz czy atmosfera pomiędzy pracownikami jest dobra. Mógłbyś opisać, jak to wygląda? @Dorota, dziękuję za Twoją opinię na temat pracy w firmie Atal S.A. Zależy mi na tym, abyś przedstawiła jeszcze, czy z upływem czasu są możliwości awansu na wyższe stanowisko? Za Twoich czasów zdarzały się takie sytuacje, że zatrudniony wcześniej pracownik otrzymywał awans?

Tera

Czyli tak jak myślę. Wszystko zależy od filii, oddziału i stanowiska na jakim jesteście. U jednych jest ok i sobie chwalą a u innych... Cóż...

Dorota

Szanowni Państwo czytając ostatnie wpisy odnoszę wrażenie że jest to potyczka personalna a nie rzetelna ocena firmy Atal. Jako już była pracownica tej firmy z perspektywy czasu spokojnie mogę polecić ta firmę. Najważniejsze jest to że jaka sobie ustalisz stawkę na początku taka będą Ci co miesiąc przelewać. Jak się zaangazujesz w pracę docenia Cię i dostaniesz podwyżkę. Jako dodatki są karta multi sport tylko dofinansowania, kasa na święta czy też grupowe ubezpieczenie. Pracy i ciśnień jak wszędzie w końcu dziś szybko zarabia się pieniądze. Ale żeby nie wyglądało że piszę to dział Pr Atal to wracając już do pojedynku osobowego to wpisy o Pani Prezes są w 100% prawdą. (usunięte przez administratora)Jeżeli już piszę osobowo chciałabym dodać że praca we wrocławskim zespole była super i moim zdaniem jest to zasługa dyrektora. Dzięki niemu działy między sobą się za bardzo nie kłócą a rozmowa i doświadczeniem potrafi wyciągnąć z człowieka to z inni krzykiem, przymusem czy nakazem.

Julita

@Grzegorz, 4 lata pracy na rzeczy firmy Atal S.A. to spory okres, więc na pewno masz dużo doświadczeń związanych z tym miejscem pracy. W swoim komentarzu jednak zarzuciłeś pracodawcy przestępstwo, jakim jest mobbing. Z racji tego, że wypowiadamy się na forum publicznym, to chciałabym, żebyś uargumentował swoje zarzuty i przedstawił sytuację, które rzeczywiście występują w tym miejscu pracy. Czy możesz opisać również jakie plusy dostrzegłeś, pracując tam? @Kazia, Twoja wypowiedź na chwilę obecną jest bardzo ogólna, więc chciałabym, żebyś ją uzasadnił. Dlaczego tak uważasz? Twoja opinia jest bardzo negatywna, więc chciałabym poznać powody i czynniki, które wpłynęły na taką wypowiedź.

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Atal S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji?
logo firmy Konstruktor
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Julita

@Inna, dziękuję za odpowiedź. Czy jesteś w stanie napisać, jak wygląda poziom wynagrodzeń, który oferuje firma Atal S.A. swoim zatrudnionym pracownikom? Interesuje mnie, czy firma odpowiednio wynagradza osoby zaangażowane i rzetelnie wykonujące swoje obowiązki. Napisz, jak to wygląda.

Julita

@Inna, czy w firmie Atal S.A. występują systemy motywacyjne, które motywują pracowników do bardziej wydajnej pracy w ciągu dnia? Jak wygląda zakres obowiązków zatrudnionych pracowników? Bez problemu można się wyrobić z powierzonymi obowiązkami? @anonymous, dziękuję za Twoją opinię na temat tego miejsca pracy, czy możesz napisać, jaki rodzaj umowy oferuje firma Atal S.A. nowo zatrudnionym osobom? Można liczyć od początku na umowę o pracę, czy raczej na początku pracy w firmie należy spodziewać się umowy zlecenia? Opisz, jak to wygląda. @Maciek, dlaczego tak krótki okres czasu pracowałeś w tej firmie? Co było powodem Twojej rezygnacji z pracy u tego pracodawcy? @aleksander, o jakiej prowizji piszesz w swoim komentarzu? Wyniknął jakiś konflikt pomiędzy Tobą, a szefostwem firmy Atal S.A.? Przedstaw bardziej szczegółowo opisaną sytuację.

Inna
@Julita

Z systemów motywacyjnych jest tylko karta MultiSport. Chyba, że są inne systemy motywacyjne dla wybranych osób ale o tym mi nic nie wiadomo .Zakres obowiązków znacząco różni się od tego na jakim stanowisku się pracuje. Znam część osób z innej filii, i niektóre mają faktycznie problem . Mysle ze to problem złego zarządzania w danej filii ale nie mnie to oceniac ;)

Terri

W moim oddziale firmy nie narzekam na pracę. Wiem że w każdym mieście wygląda to różnie, bo wszystko zależy od kierowników, pracowników i na pewno wszędzie nie jest tak samo. Jeśli chodzi o wynagrodzenie to też nie ma źle. Wypłaty zawsze na czas. Wiadomo, że z czasem i dłuższym stażem pracy można liczyć na więcej i lepsze warunki niż początkujący.

Maciek

Ja w Atalu pracowałem jako inżynier przez 3 miesiące w Poznaniu. Super ludzie z biura, gorzej było na budowie. Trzebasię było parę razy przejechać żeby się nauczyć. Kierownik wymagający ale chętnie wróciłbym pod jego skrzydła. Trochę płaca mogłaby być większa jak dla inżynierów ale ogólnie spoko. Czasami się zostawało po godzinach, 1 raz w miesiącu sobota. Gdybym się z górą dogadał to bym pewnie tam do dziś pracował.

Witek

Nie liczmy pieniędzy nie swoich. Jeśli firma płaci to o co chodzi?

Widzę, że dość tutaj ubogo w komentarze (przynajmniej ludzi, którzy faktycznie w tej firmie byli), to się trochę rozpiszę. Pracowałam dla ATAL S.A. jakieś dwa lata. Zmieniłam pracę, bo chciałam pracować w nieco innej dziedzinie. Zarówno jak pracowałam, jak i z już z perspektywy czasu uważam, że to był bardzo fajnie spędzony czas. Co nie znaczy, że pracy było mało (nie scrollowałam facebooka). Pracodawca daje dużo zadań, ale jednocześnie swobodę. Można tam zdobyć spore doświadczenie. Byłam przekonana do produktów, które miałam oferować – i to ułatwiało pracę. W ogóle sporo osób pracujących dla ATAL zakupiło mieszkanie u tego dewelopera lub chciałoby. Nikt nie kazał mi tam naginać prawdy - co niestety nie zawsze jest takie oczywiste. Dyrektor Wrocławia (jednocześnie Poznania) – super. Lubią go wszyscy pracownicy. I myślę, że to głównie dzięki niemu mieliśmy świetną atmosferę, mimo że trudni klienci / błędy raz na jakiś czas się zdarzały. Mogliśmy na niego liczyć. Także pan prezes oraz moje przełożone byli bardzo sympatyczni. Jak się zdarzał jakiś błąd pracownika, większy problem, to zamiast drzeć japę, zastanawialiśmy się nad rozwiązaniem. Ogólnie fajni, głównie młodzi ludzie. Zarobki raczej przeciętne (może się już to trochę zmieniło), ale myślę, że ich wysokość często była adekwatna do rodzaju wykonywanej pracy. Nikt nigdy nie kazał mi zostawać po godzinach, raz na pół roku pracowałam w sobotę albo niedzielę z powodu targów mieszkaniowych (odpłatnie, choć bez szału). Ja akurat wiodłam tam bezstresowe, wygodne życie. ATAL dość często szuka nowych pracowników, ale głównie dlatego, że firma się rozwija. Wielu pracowników pracuje tam od wielu lat – to też o czymś świadczy.

Ulka

Może przy braku na rynku pracy fachowców firma podniesie wynagrodzenia?

Czy ktoś z Was dysponuje nowymi ciekawostkami o Atal S.A.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Inna

Ja pracuje od roku, i wg mnie wszystko byłoby super gdyby było więcej pracowników i większe place. Bo ludzie są super, tylko czują się niedowartosciowani.

Witold

Idealnych firm nie ma to każdy wie ale pracowników też nie ma idealnych.

U

Bardzo chwale sobie pracę w tej firmie.

Jarek

Widać ewidentnie , że konkurencja chce oczernić firmę.!! Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Xyz

Słabo płacą, brak mozliwosci rozwoju zawodowego, brak szkoleń, praca dobra dla osob ktore wkraczają na rynek pracy czyli dla absolwentow.

A.

Jestem bardzo zadowolona z pracy w Atalu. Można się wiele nauczyć, u mnie w oddziale firmy akurat jest przyjazna atmosfera. Jednak wiem, że różnie to wygląda z tym porządkiem w poszczególnych filiach

Julita

@kasa czy pracujesz obecnie w Atal S.A.? Czy masz jakieś złe doświadczenia związane z pracą w tej firmie? Czy ktoś jeszcze pozostawi swoją opinię na temat pracy w firmie? Pamiętajcie, że każde stanowisko pracy jest inne i różni się warunkami pracy.

kasa

tylko kasa, kasa ludzi brak

Julita

@była rozumiem, że atmosfera Ci nie odpowiada. Niestety na to wpływu raczej nie mamy. Różni ludzie się zdarzają w pracy. Można liczyć jedynie na to, że kadra się zmieni. Czy coś jeszcze nie podoba Ci się pracując w Atal S.A.?

Zostaw merytoryczną opinię o Atal S.A. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Atal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Atal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atal S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 15 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atal S.A.
3.3/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Stawowa 27
    43-400 Cieszyn