Opinie o Atal Deweloper (Atal S.A.) w Cieszyn

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Atal S.A.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Atal S.A. o rekrutacji.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Atal S.A. w Cieszyn

dariusz

Właśnie mija miesiąc odkąd rozpocząłem pracę w tej firmie, póki co wszystko zgodnie z oczekiwaniami, płacą na czas, może nie są to jakieś duże pieniądze ale na początek ok

@dariusz

To fajnie, a ludzie w pracy jak? W porządku wszyscy?

Eve
@Zuzanna

Zależy pewnie od oddziału. Ja nie narzekam na ludzi. :)

Kamila
@Eve

A ty na jakim pracujesz jeśli to nie tajemnica?

Klient
@dariusz

Obciągniijjj Prezesowi to będzie jeszcze bardziej Ok.

Klient

Jestem klientem, chciałem wypowiedzieć się o pracy a Atal. ATAL to partacz i naciągacz jako deweloper. A praca w tej firmie to praca jak w agencji towarzyskiej. Szanujcie się ludzie. Kto tam pracuje to jest h...j i k...wa Spotkamy się w sądzie partacze.

darek

w tej firmie praca jest w porządku, przede wszystkim jest stabilna bo to nie jakaś mała firemka która może upaść przy niekorzystnej koniunkturze

@darek

To macie tam umowy o pracę wszyscy?

nowy

zdecydowałem się na prace w atal ze względu na to że to duża giełdowa firma w której można zacząć zdobywać doświadczenie bez obaw bo wcześniej rozmawiałem z pracownikami i pracują w tej firmie po kilka lat

Daj nam znać, jak oceniasz atmosferę na rozmowie kwalifikacyjnej w Atal S.A.. Czy rekruter przedstawił Ci warunki zatrudnienia i opowiedział o systemie pracy na stanowisku Specjalista ds. Przygotowania Inwestycji?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
nowy

pracodawca daje stałe zatrudnienie, możliwość awansu i w miarę dobre warunki pracy nowym pracownikom, dobre miejsce na zdobywanie doświadczenia zawodowego

@nowy

A udało Ci się już może awansować na jakiś wyższy szczebel? Poza tym, czy firma oferuje jakieś szkolenia na początek?

@Zuzanna

Jest tu szansa na awans jak masz wysokie kwalifikacje, co do szkoleń to być może jakieś są ale w miejscu w którym pracuję

Helena
@Andrzej

A co np. wlicza się do tych wysokich kwalifikacji?

Ciekawa

Jakie macie opinie o księgowości?

pracowity

Firma jak firma, są plusy i minusy pracy w Atal na pewno są dużo lepsze miejsca ale są i gorsze więc na razie oceniam prace tu jako stabilną, do momentu kiedy nie trafi się coś lepszego

natalia c

Pracuję w tej firmie od kilku miesięcy, na razie nie mam na co narzekać, wiadomo, chciałabym zarabiać więcej ale to moja pierwsza praca i nie mogę wymagać cudów

adam

Dobry pracodawca jeśli chodzi o zdobywanie doświadczenia w branży, bez problemu znalazłem tu zatrudnienie bezpośrednio pod studiach podczas gdy inne firmy wymagały minimum roku doświadczenia na podobnym stanowisku

nowy

niedawno zacząłem pracę w tej firmie i jak na razie nie mam na co narzekać, płaca nie najwyższa ale też na początek wiele więcej nie oczekiwałem

kamila

Myślałam że gorzej będzie podczas pandemii ale jakoś u nas w miarę dobrze się pracuje. Wiem że ludzie wokół, znajomi, rodzina mają o wiele gorzej, inni pracodawcy albo pozabierali premie i obniżyli ilość godzin albo w ogóle pozwalniali, grzechem byłoby teraz narzekać.

Caballo
@kamila

Musisz być pracownikiem niższego szczebla po profilu humanistycznym jeśli nie potrafisz odróżnić ile spółka zaoszczedziła na wstrzymaniu pensji a ile na wstrzymaniu dywidendy i innych wypłat dla podmiotów trzecich. Propagandę w stylu 3 świata i znajomych zostaw sobie. Jak znajoma pracuje w hotelu,restauracji, jeździ autobusem, jest pilotem,fryzjerem,ratownikiem wodnym to wstrzymanie płac w celu ratowania spólki ma sens. Podaj dane statystyczne ile spadły obroty, że to.obciecie miało uzasadnienie. To niech w spółce obniża ilość godzin buahhhhahhha.

P.
@Caballo

Dokładnie. A w atalu o żadnych premiach nie ma w ogóle mowy, o żadnych wczasach pod grusza, nawet dofinansowania do okularów nie ma... Dla mnie cięcie pensji to jest ostateczność a nie działanie bez powodu, na wszelki wypadek... To są działanie do których prezesi są zmuszeni bo firma ciągnie ledwo koniec końcem, została zatrzymana w dużym stopniu przez koronawirusa. itp a nie działania w firmie dla której skutki będą za wiele miesięcy widoczne(o czym sam zarząd napisał w mailu że skutki będą widoczne za parę miesięcy) , gdzie została już wstrzymana wielomilionowa dywidenda , zostały wstrzymane wypłacane kaucje podwykonawcom itp

pr
@kamila

To nie wiesz? Polak zawsze narzeka! Taka jego natura! :)

Lekka
@kamila

"Warunki na zgrupowaniach miałyśmy bardzo dobre! Wszystko to zasługa naszego prezesa i nie jest prawdą, że dach przeciekał, szczególnie, że prawie nie padało!

Ferdynand
@kamila

4258 sprzedanych lokali. Chyba do garażu wjedzie nowy Taycan. Czy nadal uzasadnieniem braku podwyżek będzie trudna sytuacja na rynku?

@Ferdynand

Masz na myśli szefowy garaż? ;) Co tu pisaliście o wstrzymaniu pensji? Czy to była teoretyczna teza o sytuacji niektórych firm w trakcie C-19, czy u Was naprawdę w 2020 wstrzymali je?

Kkkk
@Zuzanna

Naprawdę byly obniżone w 2020 ale tylko na 3 miesiące chyba o 10%. Nie wiem jak inne oddziały u nas były ostatnio podwyżki o inflację

Tien Szu
@Kkkk

Czyli nie podwyżka a wyrównanie.

Xyz

Nie polecam pracy na stanowisku asystentki biura w Cieszynie. Współpraca z P.Prezes bardzo ciężką nie wiem czy ktoś pozwoli sobie na poniżanie i spełnianie wszystkich jej wymagań. Reszta pracowników miła i sympatyczna. Ogólna atmosfera w firmie naprawdę bardzo fajna.

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem zespołu Atal S.A.?

Nikola

Zależy wszystko na jakie stanowisko w jakiej filii

dominika

Mam już innego pracodawcę ale w sumie nie mam zastrzeżeń do tej firmy, pracowałam ty 3 lata, wiadomo każdy chce więcej i właśnie dlatego zmieniłam pracę ale w firmie Atal też było całkiem nieźle

Czy pracownicy Atal S.A. mają możliwość uczestnictwa w jakichś formach integracji?

Iwonka

Co rok na wigilijce

Barbara
@Iwonka

No to super, że wspólnie świętujecie ten dzień :) Każda integracja dobra, a zwłaszcza taka świąteczna.

Ktoś

Pracowałem w ATALu wystarczająco długo aby zobaczyć na czym polega praca w tej firmie. NIE POLECAM iść tam do pracy, no chyba, że na niezbyt długi okres czasu, żeby zdobyć trochę doświadczenia. Niestety w tej firmie nie liczą się z pracownikami, nawet tymi wieloletnimi, wykształconymi, pracowitymi i dobrymi. Tam liczy się tylko kablowanie i podlizywanie się ludziom będącym na kierowniczych stanowiskach. Niestety podobnie jest w całej Polsce atalowskiej. Ja jestem pewny, że nigdy nikomu nie polecę pracy w ATALu zwłaszcza w Cieszynie. Centrala powinna być oczkiem w głowie Prezesów, jednak podejście do ludzi w centrali jest żałosne, zwłaszcza do „szarych” pracowników. Kierownicy w Cieszynie też nie są lepsi. Najbardziej nie polecam pracy w finansach, kadrach a przede wszystkim w księgowości. Zdążyłem zobaczyć i dowiedzieć się jacy są kierownicy tych działów. Jeśli chcecie być szanowani przez kierownika to nie idźcie do atalu, a przynajmniej do tych działów, no chyba, że chcecie się denerwować i nabawić depresji. Liczą się ludzie (i oni też mają się najlepiej), którzy kablują i przymilają się do kierowników, pomimo iż za bardzo nie dają nic od siebie w postaci pracy. Wracając do prezesów. Nie dają pracownikom nic co im się należy, tj. dofinansowania do okularów, wakacji pod grusz... A prawda jest taka, że to się ludziom należy. A najśmieszniejsze jest to co się wydarzyło w tym roku. Jak wiadomo, przyszedł covid, wiele firm FAKTYCZNIE upadło, wielu firmom covid FAKTYCZNIE dostarczył problemów. T(usunięte przez administratora)

Ktoś 2
@Ktoś

Potwierdzam powyższe , pensje obniżyli, premie również aby Pan Prezes mógł dostać 16 mln z tarczy a kolejny rekord sprzedażowy w minionym roku. Co do pracy, wymagana duża samodzielność, często obowiązki/tematy wykraczające po za kompetencje np. inżyniera.

The who
@Ktoś 2

W kraju występuje realny spadek płac z tytułu inflacji a (usunięte przez administratora)Hipokryzja najwyższych lotów. Następnie występuje niesamowite zdziwienie ,że sfrustrowani pracownicy nie wypadają dobrze w kontskcie z klientem. Nizadowolony pracownik,nieefektywna praca,niezadowolony klient. Z takim podejściem firma nie miala by szans w warunkach rynku nasyconego. Korzysta z tego w cyniczny sposób. W tej firmie liczy się tylko własny interes i tylko stosując tę samą wartość wobec firmy bedziesz zadowolona. Traktuj ja jak trakuje Ciebie a wyjdziesz z tego cało.

Tik tak
@Ktoś

Bo to prawda.

Barbara
@Tik tak

Strasznie podejrzana sytuacja... Rekordy padają a firma obniża pensje swoim pracownikom. Do czego to wszystko zmierza? Chciałam się zatrudnić, teraz już chyba nie chcę.

Mam pytanie

Czy ktoś może dać znać ile zarabia się jako doradca w biurze sprzedaży?

Ooo

Szkoda ze nie ma wczasów pod grusza bo to niemal standard w każdej firmie i to w dużo mniejszych mniej bogatych firmach... Poza tym ok.

Obierałam mieszkanie w lipcu 2020 we Wrocławiu, Nowe Miasto Różanka (Młyn). Największym problem po odbierze okazało się to, że większość tynków w mieszkaniu jest odspojona oraz grzejniki są nieprawidłowo zamotowane (pomimo tego, że jeszcze nie są wypełnione wodą, to pod własnym ciężarem opadają). Niestety deweloper odmawia naprawy tych nieprawidłowości pomimo opini rzeczoznawcy, który stwierdza nieprawidłowości w wykonaniu budowy.

Doubtful
@Kasia

Bardzo ciekawe biorąc pod uwagę fakt,że Młyn Różanka jest w połowie budowy obecnie. Odebrałaś bez dachu ?

agata

pracuję od pół roku, jestem w miarę zadowolona, współpracownicy są ok, płace znośne, obowiązki to różnie, czasem jest dużo pracy a czasem lajcik

That doesnt work
@agata

Oczekiwania: Wykorzystaj swoją wiedzę i doświadczenie w miejscu , gdzie uzyskasz szerokie perspektywy rozwoju zawodowego. Rzeczywistość: Brak podwyżek, awansów, premii, cięcia wynagrodzeń. Wnioski: Pozostał tylko PR

Kamila
@agata

Hej, fajnie, że napisałaś opinię na temat pracy w Atal. Jakbyś mogła powiedzieć coś więcej o obowiązkach, to byłoby naprawdę super. Czym się tam zajmujesz na swoim stanowisku? Jeśli tylko możesz, to odpowiedz w komentarzu, bardzo proszę.

Zostaw merytoryczną opinię o Atal S.A. - Cieszyn

• Jak się pracuje w Atal S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Atal S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 48.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Atal S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 38, z czego 15 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Atal S.A.
3.3/5 Na podstawie 77 ocen.
  • Stawowa 27
    43-400 Cieszyn