Opinie o Centrum Odszkodowań DRB w Legnica

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Centrum Odszkodowań DRB. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Odszkodowań DRB na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Odszkodowań DRB w Legnica

poszkodowany

Witam. Chciałbym poznać opinie ludzi którzy korzystali z usług DRB a nie opinie ich pracowników. Opinie te są nierzetelne. Za przeproszeniem ale wiadomo że zły to ptak co s*a do własnego gniazda, więc nie dziwie się że pracownicy wypowiadają się o firmie w samych superlatywach. Szczególnie pracownicy z wyższego szczebla.

czami
@poszkodowany

Ja nie korzystałem z ich usług, bo na szczęście nie musiałem bo nie miałem wypadku, ale faktycznie słyszałem o firmie bo w moim regionie działa ich agent i ci co mieli potrzebe chwalili go bardzo.

lala

odradzam firmę DRB. Widziałam na facebook, jak jedna ich Agentka oczerniała Agenta z Euco. Facet się wkurzył i wrzucił na fejsa tresc pozwu,za kłamliwe oczernianie.

mike

forum te nie jest rzetelne, bo negatywne opinie są usuwane, piszą tylko ludzie z góry pozytywne posty wraz z panią z centrali

kubek
@mike

a do tego usuwają wszystkie niewygodne posty które mówią jaka firma drb jest beznadziejna, forum nierzetelne, ale to świadczy źle o portalu gowork

Radzio

Witam a jakie są warunki dla nowego doradce mobilnego jakie pieniążki i czy jakieś normalne auto służbowe?

Tomas
@Radzio

Hej Radzio! Schemat jest prosty: zawierasz umowę w której są określone wszystkie zasady, odbywasz szkolenie, zaczynasz od ustalonego procentu prowizji i awansujesz na wyższe poziomy. Jest możliwość negocjacji procentu początkowego dlatego nie da się tak łatwo określić wynagrodzenia bo i tak jest uzależnione od tego jak i ile pracujesz. Auta służbowego nie ma, ale zawsze można się go dorobić ;) Zadzwoń sobie do nich najlepiej i umów się na spotkanie to się wszystkiego dowiesz.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Centrum Odszkodowań DRB? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Specjalista IT
Polenergia Fotowoltaika S.A.
Dziadek

Zapraszam do współpracy

Rafał Matysiak

Cenię sobie możliwość bycia własnym szefem, więc opcja pracy w DRB to świetna opcja dla mnie. Zasady są proste - jak pracujesz i wkładasz w to wysiłek, to zarabiasz bardzo ładnie. W sumie jak wszędzie. Za darmo nic nie ma. Nie jest tak “wygodnie” jak na etaciku, ale za nic bym nie zamienił się na taki etacik. Poza tym fajna atmosfera wśród pracowników, nie ma wyścigu szczurów, bo każdy i tak dostanie tyle, ile sobie wypracuje. Co jeszcze mogę dodać? Niedługo mija mi pierwszy rok i na rozłąke się jeszcze nie zanosi z DRB.

jan kiepura

DRB szlam, bajzel problem z kontaktem Pisze jako klient zkotrego mieli prowizje a jednak mie mnie w (usunięte przez administratora) jak firma z mniejszego miasta moze byc kompetentna do standardow obowiazujacych w duzym miescie!?? EUCO zglosilo sie do mnie samo ale juz sprawa byla za daleko... szkoda

Marta Dec-Supierz, Rzecznik Praw Klienta Centrum O
@jan kiepura

Panie Janie, dla naszej firmy najważniejsze jest profesjonalne poprowadzenie sprawy naszego klienta, by był w pełni zadowolony z obsługi i uzyskanych dla niego świadczeń. Dlatego chcielibyśmy dowiedzieć się więcej szczegółowych informacji na temat Pana sprawy. W związku z tym, że nie możemy publicznie rozmawiać na temat spraw klientów, proszę o przesłanie wiadomości z numerem Pana sprawy na mój adres e-mail, tj. Rzecznika Praw Klienta: rpk@drb.pl, by móc przyjrzeć się jej i odpowiedzieć na Pana wątpliwości. Z poważaniem, Marta Dec-Supierz Rzecznik Praw Klienta Centrum Odszkodowań DRB

@Marian, jeżeli możesz to uzasadnij swoją wypowiedź. Nie zapominaj, że forum służy do argumentowania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami oraz informacjami takimi ważnymi jak zarobki i umowa. Na jakim stanowisku pracujesz/prcowałeś?

znajaca temat
@Marta

Po co ta gadanina..niech pochwala sie wyrokami ..o ile takowe mają..ja u klientów ich nie spotkalam..a ugody owszem ..żenada..Może przyjedzie czas a może już coś się dzieje że klienci wytocza procesy i tej firemce...

Marian

Szkoda słów.

Marzena

Pracuję w DRB już ponad 4 lata - zaczynając pracę jeszcze podczas studiów. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że nie spodziewałam się, że trafię do tak rozwojowej i pełnej potencjału firmy. Na własnym przykładzie mogę stwierdzić, że każdy pracownik - nie ważne czy ma doświadczenie w zakresie realizowanym przez DRB czy też nie, spotyka się z pełnym zaangażowaniem pracodawcy w jego rozwój i szkolenie. Doliczając do tego dynamiczny zespół, przyjazną atmosferę i jasność komunikacji pomiędzy pracownikami i przełożonymi - śmiało stwierdzam, że jest to miejsce dla osób, które lubią wyznaczać sobie cele i stale się rozwijać. Praca tutaj nie pozwala popaść w rutynę :) Polecam!

Najlepszy z najlepszych

Widać tutaj to towarzystwo wzajemnej adoracji i nie pochlebne opinie są "be"...

Rafal

Ja jestem Dyrektorem Generalnym. Zarobki sa tutaj prowizyjne, zatem zarobisz tyle ile wypracujesz. Ja sam miesiecznie kilkadziesiat tysiecy z tego mam- oczywiscie nie mialem takich zarobkow od razu. Jezeli ktos robi konsekwentnie swoje, trzyma sie ustalonego planu dzialania ktory tworzy wraz z doswiadczona osoba, wedlug mojej opini by zarabic 5 cyfrowo to nie jest jakis wyczyn. Zawsze w takich tego typu pracach potwierdzalo sie, ze niektorzy po prostu robia swoje z kolei drudzy szukaja wiecznie wymowek. Dla mnie praca jest przede wszystkim wdzieczna- bo o pomoc w koncu tutaj chodzi, dla osob ktore mialy przykre zdarzenia. W razie pytan mozna znalesc mnie na FB Rafal Malek.

Iwona Drzystek Kraków

Pracuje w Centrum Odszkodowań DRB od 2012 roku. Bardzo szybko zorientowałam się, że to idealne zajęcie dla mnie. Zawsze ceniłam sobie niezależność i uwielbiałam wspinać się po drabinie kariery osiągając kolejne poziomy swoją pracą. Tu zrozumiałam że można pracować, rozwijać się, zarabiać i jeszcze mieć ogromną satysfakcję z niesionej pomocy innym osobą! Uważam, że to doskonałe miejsce dla kobiet, które chcą się rozwijać zawodowo, być niezależne finansowo, a do tego mieć czas dla swojej rodziny! Dzięki rozwojowi firmy mamy możliwość uczestniczyć w szkoleniach na najwyższym poziomie co przekłada się na wszystkie płaszczyzny życia. Poznałam tu wielu fantastyczny ludzi! Polecam pracę osobą którym się chce!!!

Robert Sakowicz

W 2012 roku mój brat miał poważny wypadek na motocyklu. Miednica połamana w czterech miejscach i strzaskany łokieć. Ubezpieczyciel zaproponował mu 5 tys. Jestem aktywnym motocyklista i prowadziłem wówczas salon motocyklowy z serwisem. Działanie ubezpieczyciela było na tyle upokarzające ,że zdecydowałem się na pomoc DRB i w tym celu zostałem agentem. Uzyskaliśmy kilkanaście razy więcej ,a ja zauważyłem,że wielu ludzi nie ma żadnej wiedzy i potrzebują pomocy. Dzisiaj już nie prowadzę salonu i serwisu. Po czterech latach współpracy jest to moje podstawowe źródło dochodu, a co najważniejsze sprawy ,które czekają na finał w sądzie są olbrzymim zapleczem i zabezpieczeniem moich finansów. Czytam te wszystkie dewagacje i pragnę podzielić się swoim spostrzeżeniem . Nie jest to biznes dla każdego ! Tak jak nie każdy zostanie tancerzem ,czy policjantem. Jeśli ktoś pisze ,że to nie działa to ma rację. Ktoś jest zadowolony i też ma rację. Dla mnie to zadziałało, a to wyłącznie z takiego powodu ,że podjąłem taką decyzję. Dość miałem ciągłego uganiania się za wiecznie niezadowolony mi klientami ,wyszukiwania ich potrzeb, walki z urzędami, kontrolami, sanepidami i PIP-ami.A do tego pracownikami ,którzy już w poniedziałek marzyli o piątku. Wiele osób krytykujących DRB nie ma tak naprawdę prawa do opinii, bo nawet jeśli byli w DRB ,zaznaczam byli ,a nie pracowali i nie kształcił się i nie wykorzystywali uzyskanej wiedzy, to nie wiedzą o czym mówią. Żeby być fachowcem w jakiejkolwiek dziedzinie to trzeba najpierw skończyć pięcioletnie studia ,a potem praktykować latami. Jakim cudem młodzieniec ,który był pół roku agentem wypowiada się o bardzo dochodowej i prestiżowej branży ? To tak jakby zapytać się studenta farmacji na pierwszym roku co sądzi o medycynie? Wracając do DRB. Pokażcie mi firmę spoza sektora ,która daje możliwość generowania pięciocyfrowych dochodów już w pierwszym roku pracy. Dzwoni do mnie sporo osób chcących zainteresować mnie jakimś nowym projektem MLM, ale w większości opowiadają o legendarnych dochodach gdzieś tam ,kiedyś, może. W DRB są konkretne przykłady i pomimo ,że nie jest to łatwe jest warte ,żeby zostać fachowcem. Nie płaci się dużych pieniędzy za łatwe rzeczy. Łatwe biznesy niech robią inni.

Andrzej Mateusiak

Pracuję w DRB od 2 lat. Przede wszystkim nie jest to zajęcie dla ludzi ze słomianym zapałem oraz brakiem odporności na "porażki". Natomiast jeżeli jesteś wytrwały/wytrwała i chcesz pracować po paru miesiącach zaczynasz zarabiać kwoty dużo większe niż w pracy na etacie. Jest dużo szkoleń, wsparcie w początkowych etapach kariery i dużo satysfakcji z pomocy ludziom. Polecam firmę gdyż naprawdę dzięki współpracy z nimi w krótkim okresie dużo udało mi się osiągnąć. Nie znam lepszej firmy bądź brażny, gdzie od 0 w krótkim okresie czasu można dojść do takich zarobków.

Ryszard K

Witam ! Ja też współpracuje z firmą DRB i jestem bardzo zadowolony. Nie jest to praca dla każdego, bo trzeba się wykazać dużą dyscypliną wobec siebie i swoich działań. Dla tych którzy chcą cały czas się rozwiać zawodowo i finansowo na pewno firma i branża godna polecenia !

Piotr Szpinda

Witam współpracuje z firmą DRB od połowy 2012 i jestem bardzo zadowolony. To idealna firma dla ludzi którzy chcą czegoś więcej od życia i mają jasno postawione cele. W firmie nie ma żadnych obowiązków ani targetów, nie ma mamy szefa i sami decydujemy na ile chcemy się zaangażować i ile zarabiać. To jest największy plus i minus firmy. Bowiem nie jest to firma dla ludzi którzy najbardziej sobie cenią sobie zapewniony socjal, 3 tys na rękę, karte multisport i abonament medyczny. Jeśli natomiast interesują Cię zarobki pięciocyfrowe, elastyczny czas pracy, wolność i niezależność, świadomość tego że każdego dnia dokładasz cegiełke do swojego biznesu i potrafisz się zdyscyplinować to nie znam lepszego rozwiązania niż współpraca z DRB!

Łukasz Pociznicki

Firma daje fajne możliwości rozwoju , możliwości biznesowe, pełne wsparcie i zaangażowanie ze strony Liderów jak i zarządu firmy ,pierwszy raz spotykam się z tak profesjonalnym podejściem dla początkujących w branży , współpracuję z firmą od ponad roku i wiąże z nią swoją przyszłość z moich obserwacji stwierdzam że Ci którzy najwięcej narzekają i marudzą to Ci którzy po prostu nic nie robią

Rafał Małek

Już ponad 5 lat jestem związany z firmą. Kiedy usłyszałem o możliwościach jakie daje od razu poprosiłem o pomoc - temat odszkodowań był dla mnie wtedy czarną magią. Dostałem wszystko czego potrzebowałem! Jest to praca na prowizji, ale za to bardzo dużej, gdzie zarobki 5 cyfrowe w skali miesiąca według mojej opinii nie stanowią problemu - o ile stosuje się w praktyce to co jest przekazywane na szkoleniach. Gorąco polecam wszystkim tym którzy oczekują od pracy "czegoś więcej" :)

Oskar

Z firmą Centrum Odszkodowań współpracuję blisko 3 lata. Na początku traktowałem to jako pracę dodatkową z racji wieku (20 lat), lecz z czasem zarobki pozwoliły mi na zajęcie się wyłącznie tym tematem. Bardzo profesjonalna obsługa klienta oraz zarząd który na każdym kroku dąży, by firma utrzymywała pozycję lidera rynku odszkodowań z OC sprawcy w Polsce to z pewnością silne atuty, które pozwalają na rozwój i satysfakcję ze współpracy. Dodatkowa radość i wdzięczność zadowolonych klientów motywuje podwójnie. Każdy kto ceni swobodę działania i brak szefa nad sobą polecam dołączyć do szeregów firmy oraz do mego zespołu. Profesjonalne wsparcie oraz przeszkolenie od podstaw. Działam na terenie woj Warmińsko-Mazurskiego oraz Podlaskiego. Pozdrawiam Oskar Chełmiński oskar.chelminski@drb.pl

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Odszkodowań DRB - Legnica

• Jak się pracuje w Centrum Odszkodowań DRB?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Odszkodowań DRB tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Centrum Odszkodowań DRB?

Centrum Odszkodowań DRB
2.2/5 Na podstawie 198 ocen.

Centrum Odszkodowań DRB