logo Centrum Odszkodowań DRB

Centrum Odszkodowań DRB

Legnica

Opinie o Centrum Odszkodowań DRB

NOWY 2013-01-20 15:24:15
Sek w tym ze brak opini i co z nimi zrobic jak mi oddzwonia?
Dawid 2015-04-26 16:04:20
Jeżeli jesteś niezadowolony ze swojego sponsora zawsze możesz napisac do firmy aby ci pomogli , możliwości jest wiele , ja mam świetnego sponsora, który przyjedza do mnie jedzie kilka set kilometrów i uczy mnie jak skutecznie pracować. Jeżeli nadal masz chęci do pracy napisz biuro@odszkodowania.krakow.com.pl zapraszam też każda osobę z małopolski która chce zarabiać realne pieniądze mieć życie czas dla siebie
dumka 2015-11-05 10:18:59
Co mam zrobic? Przyszedł do mbie ich przedstawiciel, czy mam skorzystać z ich pomocy?
......... 2016-01-01 13:19:26
Polecam omijać wielkim łukiem
RTS 2016-01-01 13:25:34
Dajcie sobie z nimi spokój
Konrad 2016-01-03 23:26:32
Widzę tu sporo negatywnych opini. Mój znajomy pracował w tej firmie i z rozczarowaniem zakończył z nią współpracę.
Adam 2016-01-05 19:20:12
mudan a ile tam się zarabia? bo jakoś ludzie średnio zadowoleni są i mówią że koszty przekraczają zyski. To prawda?
asda 2016-01-06 14:48:55
Pracuje tam od jakiegos czasu i powiem krotko, jak masz jaja to zarobisz jak jestes miekka faja to bedziesz plakal ze sa bee itd itp :)
Centrum Odszkodowań DRB 2016-01-12 13:26:53
Drodzy Państwo,

dziękujemy za zainteresowanie naszą firmą. Chcielibyśmy oficjalnie rozwiać Państwa ewentualne wątpliwości.
Zgadza się, dla naszych Doradców Regionalnych w całej Polsce posiadamy rozbudowany system szkoleń i staramy się motywować pracowników oraz dbać o ich pozytywne nastawienie. Dzięki temu z chęcią wykonują swoje obowiązku i przynosi im to satysfakcję oraz adekwatne korzyści zawodowe, jak również finansowe. Każdy nasz Agent sam może organizować sobie system i czas pracy – na tyle, ile jest w stanie na nią poświęcić. Otrzymuje zarówno wsparcie swojego lidera, jak i pracowników Centrali DRB. Wyniki finansowe są adekwatne do nakładu pracy, dzięki czemu cały włożony wysiłek zostaje wynagrodzony.

By ich praca była satysfakcjonująca, a oferowana przez nas pomoc dla osób poszkodowanych w pełni profesjonalna, naszym Doradcom oferujemy kompleksowe szkolenia merytoryczne.
Tak więc, dzięki pracownikom Centrali oraz Doradcom w całej Polsce nasi klienci otrzymują od nas dużą pomoc i wsparcie przy prowadzeniu ich spraw i ubieganie się o należne im odszkodowanie. A dzięki temu, że nasi Doradcy Regionalni mogą układać własny plan pracy i jej intensywność, możliwe jest jej łączenie z ewentualną inną pracą na etat.

Jeżeli są Państwo zainteresowani podjęciem współpracy w ramach Doradcy Regionalnego lub mają Państwo jakikolwiek pytania w tym zakresie, to zapraszamy do kontaktu:wspolpraca@drb.pl

Nasze usługi są profesjonalne, a dzięki doświadczonemu zespołowi pomagamy uzyskać maksymalne możliwe kwoty odszkodowań dla osób poszkodowanych. Po odpowiedzi na wszelkie szczegółowe pytania serdeczne zapraszamy do bezpośredniego kontaktu: tel. 76 723 36 53, e-mail: biuro@drb.pl

Ponadto dla osób zainteresowanych, obecnie poszukujemy pracowników do Centrali DRB w Legnicy na stanowisko REFERENTA. Oferujemy zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, wynagrodzenie oraz premię związaną z efektami pracy, możliwości rozwoju i awansu w miłej, przyjaznej atmosferze. Zapraszamy do wysyłania CV na adres rekrutacja@drb.pl i po więcej szczegółów na: bit.ly/DRB_Praca
W przypadku ewentualnych pytań z chęcią udzielimy na nie odpowiedzi: rekrutacja@drb.pl
Tynio 2016-01-20 05:40:22
Są ciency jak zaliczka!!!!! Polecam inne firmy z tej branży.
Manager 2016-01-27 22:59:11
Byłym i aktualnym agentom, przedstawicielom i doradcom z branży odszkodowań i ubezpieczeń oferujemy konkurencyjne warunki i dochodową współpracę, zapewniamy wysokie prowizje i zaliczki oraz pełną dyskrecję.

Dla chętnych możliwość budowy własnej struktury sprzedaży.

Dla managerów z własnymi grupami sprzedażowymi proponujemy ekstra warunki, jeśli działacie w innych branżach, to zapewniamy szkolenia branżowe i wszechstronną pomoc na każdym etapie.

Jeśli nie pracowałeś w tej branży, a chcesz dobrze zarabiać, to nauczymy Cię wszystkiego od podstaw.

Cała Polska.

Proszę o maila na adres

kasadlaagenta@interia.pl
temat 2016-02-23 13:57:16
No dobra. Samochód zniknął. A ile firma oferuje podstawy doświadczonemu pracownikowi działającemu już aktywnie w branży? Tylko bez ściemniania!
Proszę o konkrety!
Pomocny 2016-03-07 12:26:57
Wszystkich niezadowolonych, byłych i aktualnych agentów z branży odszkodowań proszę o kontakt
ja 2016-03-14 12:17:44
Zapraszam do współpracy z kancelarią LIDER -przejrzyste zasady współpracy, najbardziej konkurencyjne zasady na rynku - samochody firmowe, deputaty paliwowe. 10 lat obecności na ryku odszkodowawczym. Polecam i zapraszam do kontaktu. www.odszkodowanialider.pl
KCzK 2016-03-14 18:23:56
Polityka jest prosta. Pracujesz - zarabiasz, nic nie robisz - nic nie zarobisz.
Wszystko zależy od chęci i działania.

Jeśli jesteś osobą, która woli "bezpieczną pracę" na etacie i z nadzieją czekasz na upragnioną emeryturę ciesząc się że pracujesz za 12zł/h to daruj sobie.

Jeśli natomiast cenisz sobie możliwość bycia własnym szefem i interesują Cię możliwe wysokie zarobki to jest to opcja dla Ciebie.

Odszkodowania które firma uzyskuje dla poszkodowanych są wg statystyk najwyższe ze wszystkich firm na rynku.

Jeśli sądzisz, że to jest coś dla Ciebie napisz: mrkczk@gmail.com
Nauka 2016-03-22 14:38:07
Naucz się czytać ze zrozumieniem. Doradca i przedstawiciel to jest to samo stanowisko.
I nie gwarantują ci żadnej podstawy, dostajesz zaliczki od ilości i jakości umów, które spiszesz. Firma nie daje ci żadnych namiarów, po to rekrutują setki przedstawicieli, żeby to oni znaleźli sprawy dla firmy w swoim otoczeniu.
Owszem, po kilku latach to na ciebie będą zarabiali ci z dołu piramidy.
Sprawdzam 2016-05-09 07:28:35
Poczytaj sobie uważnie i ze zrozumieniem wypowiedzi poprzedników.
To jest typowa piramida MLM, zaczynasz od dołu drabinki i na początku dostjesz tylko drobne zaliczki od spraw, które uda ci się spisać. Nic nie spiszesz w danym miesiącu, to dostaniesz 0 zł.
Oczywiście po kilku miesiącach czy też latach możesz mieć pasywne dochody ze spraw, które spiszą osoby wciągnięte do tego systemu przez ciebie. I o to tutaj chodzi, aby budować struktury i ci z dołu pracowali na tych z góry.
Typowy MLM, taki jak w kosmetykach czy suplementach diety.
Nie ma tu mowy o żadnej umowie o pracę i podstawowej pensji. Chyba, że starasz się o pracę w biurze w centrali, to co innego.
Hahaha 2016-05-14 00:43:34
Toś mnie człowieku ubawił! Najwyższe odszkodowania w tej firmie? Jaja sobie robisz? Jaki procent spraw dajecie do sądu? 10% ? 15 % ?
Realista 2016-06-15 13:40:19
Z tymi 15% to chyba przesadziłeś. Pewnie zdecydowanie mniej.
Filip 2016-06-28 01:52:41
Widzę, że najwięcej do gadania mają osoby, które nie pracowały w tej firmie. Ja jestem agentem od kilku miesięcy i złego słowa nie powiem. Jeśli wolicie pracować za marne 2-3 tysiące na etacie, to proszę bardzo. To jest praca dla ludzi z charakterem i jajami, którzy nie chcą być przeciętni w życiu i mają większe ambicje niż 3/4 społeczentwa polskiego. Prosta zasada, ktoś nie pracuje, to nie zarabia, praca jest godnie wynagradzana, tak jak w większości firm, które bazują na wypłatach prowizyjnych. Zaczynamy od 10%, racja, ale osoba na 10% często zarabia więcej od osoby wprowadzającej, wszystko zależy od niej. Nie odróżniacie MLMu od Piramidy finansowej...Poza tym, nie chcesz mlm, to nie pracuj w mlm, bądź wolnym agentem. Nie oczerniajcie firm, w których nie przepracowaliście ani dnia, a jak przepracowaliście, to co zrobiliście żeby zarobić ? Kto komu pierze mózg ? To większośc z Was jest na kiwnięcie palcem u swoich pracodawców i kłaniecie się po pas za marne pieniądze. Szkoleń w firmie drb jest mnóstwo, prowadzone przez zewnętrzną firmę lecz nie są one dla wszystkich (są wyniki- są szkolenia). Ja osobiście lubię pieniądzę i nie wyobrażam sobie pracy na etacie. Być może zmienię firmę, ale będzie to również MLM i również system prowizyjny. Pozdrawiam wszystkich etatowców ;)
gregciu 2016-06-28 17:22:05
Radzę się trochę zagłębić w tematykę na czym polega różnica między marketingiem sieciowym a piramidą finansową , bo piszesz takie pierdoły, że głowa boli.
Fafik 2016-07-01 03:28:06
Na chwilę obecną myślę, że ciężko będzie się dostać na trenera ponieważ w firmie pracuje na chwilę obecną kilku świetnych fachowców w tej dziedzinie, chyba, że faktycznie masz aż takie spore doświadczenie, to możesz próbować ;)
Sprawdzam 2016-07-13 22:40:18
Widzę, że kończyłeś już, niestety, edukację według nowego systemu. Za moich czasów uczono czytania ze zrozumieniem.
Pokaż Mi, w którym miejscu napisałem, że jest to piramida finansowa.
I co w mojej wypowiedzi nie jest prawdą?
Przed sobą w mailu mam właśnie materiały DRB, bo dostawałem od nich parokrotnie propozycje współpracy. Ale zbyt długo jestem w tej branży, aby mogli mnie czymkolwiek skusić.
Chyba, że nie masz pojęcia o systemie wynagradzania w tej firmie.
Były 2016-07-24 13:26:07
Nie dziwi mnie twój zachwyt firmą, bo pewnie jesteś pracownikiem centrali i każą Ci w wolnym czasie pisać pozytywne komentarze. Ja natomiast jestem głosem 99% aktualnych i byłych współpracowników!
PK 2016-07-27 17:00:21
To, że Ty się nie nadajesz do tej pracy, nie znaczy, że inni się nie nadają. Tak poza tym, to nie jest piramida ;)
MBwarszawa 2016-08-02 19:57:38
Dobra rozwojowa praca, nie dla leniwcow przychodzacych do pracy byle by tylko posiedziec i odwalic swoje.

Atmosfera jest duzym plusem, wsparcie centrali bardzo przydatne.
Były 2016-09-05 10:24:34
I tutaj się mylisz. Pracuję w tej branży od kilku lat i to na zdecydowanie lepszych warunkach, jak w Twojej firmie. I nie narzekam na propozycje pracy w innych kancelariach. Mam zespół sprzedażowy i nie ma miesiąca, abym nie miał propozycji zmiany pracodawcy.
Stąd mam porównanie warunków pracy/współpracy w wielu kancelariach w przeciwieństwie do Ciebie.
I nie muszę ślepo wierzyć w każde słowo szefa jak Ty, bo mam swój rozum, wiedzę i rozeznanie na rynku.
PK 2016-09-09 00:05:03
Bardzo Ci gratuluję, że masz takie osiągnięcia, tylko pozazdrościć. Zapytam tylko, dlaczego oceniasz nie znając mnie ? To nie jest moja pierwsza firma w tej branży, a jeśli chodzi o szefa - sam nim dla siebie jestem, nikt mi nie mówi co mam robić, kiedy mam pracować i jak mam pracować, ale to chyba wiesz skoro znasz "moją" firmę tak dobrze. Wyobraź sobie, że zarówno ja, jak i sporo osób z mojego zespołu również jest zasypywana ofertami z różnych firm, ale ze względu na atmosferę jaką tworzymy i gratyfikację finansowe jakie otrzymujemy od firmy nikt nie traktuje ich poważnie. Pozdrawiam Cię serdecznie i życzę dalszych sukcesów!
Marcin 2016-09-26 14:38:36
Do asia prosze o kontakt na meila marcins575@gmail.com
Pozdrawiam
Były pracownik 2016-09-27 14:45:35
Gratyfikacje są bardzo dobre, jeśli będziesz efektywnie pracował, to wypłaty pięciocyfrowe nie są niczym szczególnym. Ja kilkukrotnie takowe otrzymałem. Nie pracuje już ponieważ nie spełniałem się do końca w tej firmie, ale zapewniam, że można dobrze zarobić.
Były pracownik 2016-09-27 15:15:22
Byłem zwykłym agentem na 25%, głównie ciężka praca w terenie, szukanie spraw na wszelkie sposoby. Są osoby którym się to bardzo podoba, mi niekoniecznie, ale prawdą jest, że kasa z tego jest fajna, ale wyznaję zasadę, że pieniądze nie są najważniejsze. Chcesz więcej wiedzieć, to pisz na @ marcin.mac12@wp.pl
Były pracownik 2016-09-27 16:07:35
Wypłaty/zaliczki są wypłacane w każdy piątek, a z terminowością raczej nie było żadnych problemów.
Pracuś 2016-09-29 06:05:16
Aleś pojechał! Żadnego auta ani etatu nie dają! Zapomnij!
DR 2016-10-21 11:10:43
Poszukuję kontaktu z byłymi oraz z odchodzącymi z firmy agentami . Mam bardzo ciekawą i konkretną propozycję.
Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży.
Napisz do mnie na maila
Zapewniamy pełną dyskrecję.
dobra prowizja 2016-11-03 21:36:09
Zapraszam do współpracy agentów i managerów. Oferujemy dobre prowizje (bez zasad MLM) oraz możliwość kompleksowej obsługi Poszkodowanych.
Kontakt: dobraprowizja@wp.pl
DR 2016-11-04 13:04:47
Korzystna oferta także dla początkujących w tej branży.
Napisz do mnie na maila
Zapewniamy pełną dyskrecję.
Kasia 2016-11-16 14:40:21
Jak jest Pan niezadowolony, to zapraszam do naszej firmy - Unicover Kancelaria Odszkodowawcza, www.unicover.pl
na dzień dobry dostanie Pan 40 % prowizji od sprawy
jakby co podaję maila biuro@unicover.pl
byłyzaraz 2016-11-18 15:41:56
Polecam ten kontakt. Skorzystałem i negocjuję warunki.
Zostaw swoją opinię o Centrum Odszkodowań DRB - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Odszkodowań DRB