brak logo

Centrum Odszkodowań DRB

Legnica

Opinie o Centrum Odszkodowań DRB

Były pracownik 2016-09-27 16:07
Wypłaty/zaliczki są wypłacane w każdy piątek, a z terminowością raczej nie było żadnych problemów.
5
byłyzaraz 2016-11-18 15:41
Polecam ten kontakt. Skorzystałem i negocjuję warunki.
1
Klio 2016-12-15 14:53
Też słyszałem różne opowieści o podobnych działaniach ich złotoustych agentów.
1
Haha 2016-12-17 21:40
To jak jeszcze trochę popracujesz to zmienisz zdanie.
1
Filip 2016-12-18 17:45
Nie wydaje mi się, firma w pełni mnie zadowala. Lubię to co robię, ludzie bardzo przyjaźni i pomocni, a dodatkowo dobrze płacą, czego chcieć więcej ? Mam się przenieść do firmy krzak, która proponuje prowizje po 30-40% i wielcy agenci nie zarabiają więcej niż 4-5 tysięcy ? Takich firm jest pełno i niestety nie są tak skuteczni jak kilka największych , które działają mocno i skutecznie na rynku odszkodowań. Zadowolenie klientów i sposób w jaki to okazują utwierdza mnie w fakcie, że trafiłem do dobrej firmy. Pozdrawiam konkurencje, która jest tutaj bardzo aktywna !
6
Rekruter 2016-12-27 09:45
Rozumiem, że tutaj masz minimum 60%, skoro prowizja 40% to dla Ciebie mało?
Fajna "ściema" !
A tak na poważnie, to widzę, że zaczęły się chyba w tej firmie jakieś niekorzystne zmiany dla doradców.
Coraz więcej z nich zaczyna dzwonić do mojej firmy z zapytaniem o warunki współpracy.
4
Filip 2016-12-29 02:21
Drogi Rekruterze, pracowałem w trzech firmach odszkodowawczych, w których miałem 40% prowizji, ale zarabiałem dużo mniej niż w tej firmie na np 20%, a dlaczego, to sam doskonale wiesz, bo chyba dobrze znasz ten rynek. Niekorzystne zmiany w Drb? Bardzo słaby "chwyt" z Twojej strony. Pozdrawiam!
4
Mlody 2016-12-29 15:33
Bardzo ciekawe rzeczy piszesz. Uważasz, że 20% z ugody to więcej niż 40% ze sprawy sądowej? No, no...
Filip 2016-12-29 23:42
Proponuję zapoznać się z system wynagrodzeń w firmie i rozwinąć trochę bardziej Twoją myśl, bo nie do końca rozumiem do czego nawiązujesz z tym porównaniem.
4
Anton 2017-01-02 14:40
Tez wydaje mi się to dziwne tłumaczenie
3
Mlody 2017-01-14 11:21
Już wyjaśniam. Weźmy do porównania sprawę za 100 tys, prowizja od klienta 20 % netto.
drb zawrze ugodę na te 100 tys, z klienta ma 20 tys, agent ma z tego 20% czyli 4 tys. zł.
Inna kancelaria pójdzie z taką sprawą do sądu, wygra 200 tys, z tego zarobi 40 tys. zł. Jeśli agent jest na 40%, to otrzyma 16 tys. zł z takiej samej sprawy.
Więc wytłumacz Mi proszę jakim cudem Tobie bardziej się opłaca ten pierwszy wariant z drb?
1
Filip 2017-01-14 17:12
Bardziej się opłaca z prostego względu, DRB i inne przodujące firmy w 99% wywalczają dużo większe kwoty niż kancelarie, nawet na ugodzie, chociaż 3/4 moich spraw jest właśnie na drodze sądowej. Nie wiem skąd przekonanie, że firmy zawierają tylko ugody. Zapewne wiesz, że DRB ma własną kancelarię i sporo spraw kończy na sądzie. Nie wiem ile spraw agent kancelarii prowadzi, ale dobry agent przodujących firm na rynku przesyła do firm ok 15 spraw własnych, nie mówiąc o swojej sieci. Pracowałem w kancelarii i wiem, że praca w dużej firmie odszkodowawczej i nie mówię tutaj tylko o DRB, jest dużo bardziej opłacalna. Dodam jeszcze, że w DRB jest "drabinka" procentowa, po której agent wspina się w zależności od ilości wysłanych spraw w swojej karierze (10%-50%). Pozdrawiam!
2
Filip 2017-01-17 23:08
Niereformowalny ? Może tak, może nie. Siedzę w branży nie od roku, ani nie od dwóch i znam rynek bardzo dobrze, bo praktycznie w raz z rozwojem branży stawiałem swoje pierwsze kroki . Co do wynagrodzenia -znam wielu agentów czołowych kancelarii i wielu agentów czołowych firm, doskonale wiem w jakich granicach oscylują ich zarobki. Dla porównania możemy na forum przedstawić nasze i sprawdzimy jakie są to kwoty.

PS. Poważna kancelaria nie reklamuje się na takich portalach. Najwyższe kwoty odszkodowań? Proszę o dowód.
3
Znajomy klienta 2017-01-26 10:22
Szkoda tylko, że w tej firmie klient opłaca sobie koszty sądowe i płaci za każde stawienie się prawnika na rozprawę. Jest na rynku wiele kancelarii, które wykładają wszelkie koszty za klienta, a rozliczenie następuje po zakończeniu sprawy sądowej i odzyskaniu kasy od ubezpieczyciela.
5
Wolak 2017-03-02 20:09
A co oferujecie na start ?
Dobre słowo ?
1
JTM ltd 2017-03-07 14:43
Czy np. w DRB jest zakaz prowadzenia innej działalności ? Tzn np dla TU lub Banku ? I jak to jest w innych tego typu firmach ? Bardzo proszę o info.
Centrum Odszkodowań DRB 2017-03-07 16:14
Szanowna/y Pani/e JTM ltd,
pragniemy poinformować, że w naszej firmie nie ma zakazu prowadzenia działalności gospodarczej w innych branżach, firmach, których PKD nie jest konkurencyjne w stosunku do PKD naszej firmy, bowiem wtedy godziłoby to w dobre imię obu stron. W związku z tym odpowiadając na Pana/Pani pytanie, owszem można łączyć pracę w Centrum Odszkodowań DRB z pracą w innej firmie, której PKD nie jest zbieżne z PKD naszej firmy.
W przypadku ewentualnych pytań pozostajemy do dyspozycji: biuro@drb.pl

Z poważaniem, Zespół Centrum Odszkodowań DRB
3
xxx 2017-03-20 11:16
absolutnie nie polecam, jest wiele tego typu firm które oferują zdecydowanie lepsze warunki współpracy a tu ? kontakt marny wyslałam jedną sprawę w tamtym roku do dziś nie mam informacji na ten temat a co najważnjsze wynagordzenia i w dodatku skontaktować się jest bardzo ciężko.
MM 2017-03-23 10:38
Pracuję w DRB od 2014 roku, jestem kobietą, mam 34 lata, męża i dziecko, DRB jest moim jedynym źródłem dochodu (DG), wcześniej pracowałam wiele lat w korporacji. W jakim celu podaję takie szczegóły? Właśnie dlatego, żeby pokazać, że KAŻDY bez względu na wiek, płeć, wykształcenie i doświadczenie w innych branżach może pracować w tej firmie. I wcale nie musi budować "sieci", "struktury" itp. Może pisać własne sprawy - oczywiście im bardziej wartościowe tym większe wynagrodzenie. Nie ma podstawy, za to zaliczki - już od zgłoszonej sprawy i od tego spokojnie można zacząć. Jako korpoludek przyzwyczaiłam się do wynagrodzenia "za efekt", a nie za "czy się stoi, czy się leży". Początki, jak w każdej pracy, były trudne. Tutaj liczy się doświadczenie, wytrwałość oraz kultura osobista. Pewnie - im więcej pracujesz, tym więcej zarabiasz, stajesz się bardziej skuteczny. I co ważne - firma oferuje Ci wachlarz szkoleń i opiekę trenerską. Może nie mogę pochwalić się bajońskimi kwotami zarobków, ale biorąc pod uwagę czas i jego elastyczność nie narzekam. Tym bardziej że i tak są zdecydowanie wyższe nić średnia krajowa. Skoro wybrałam takie rozwiązanie zamiast rentownej korporacji musi mi się to opłacać ;) Polecam odważnym i wytrwałym.
6
Lidia 2017-03-23 13:31
Od ponad trzech lat współpracuję z Centrum Odszkodowań DRB model pracy jest prosty pracujesz zarabiasz i to bardzo dobrze. Nie znam drugiej firmy, która tak mocno stawia na rozwój swoich współpracowników . Sami w sobie jesteśmy firmą i to jak się pracuje, z kim i kiedy o tym wszystkim decydujemy sami. Jeśli więc jesteśmy sami sobie szefami to tylko od nas zależy na jakim poziomie finansowym jesteśmy, ile zaangażowania wkładamy w pracę, taki mamy efekt. Przy pełnym i profesjonalnym zaangażowaniu ten efekt jest bardzo bardzo dobry. Plus wsparcie firmy, szkolenia, motywacja daje sukces zawodowy. Jeśli szukasz pracy rozwojowej, dającej satysfakcję i bardzo dobre zarobki zapraszam do współpracy.

lidia.borkowska@drb.pl
7
Marta 2017-03-27 18:49
Pracuję w Centrum Odszkodowań DRB od ponad dwóch lat i powiem jedno - jest to firma bardzo rozwojowa, która niewątpliwie daje szanse pójść mocnym krokiem do przodu w swojej karierze zawodowej. Żadna do tej pory firma, w której pracowałam nie dała mi takiej pozytywnej "szkoły" oraz wsparcia liderów, jak DRB. Oczywiście nic nie przychodzi bez pracy, ale jeśli się chce, a do tego ma się jasno sprecyzowany cel, do którego się dąży, to właśnie to miejsce jest świetne, by realizować swoje plany. Dla dopełnienia powiem jeszcze jedną ważną dla wielu osób kwestię, bo nie tylko pieniądz się liczy, ale także atmosfera pracy, która tutaj jest rewelacyjna. Na co dzień można spotykać się z innymi współpracownikami, którzy nawzajem "zarażają się" pasją, optymizmem i chęcią do pracy, a to daje jeszcze większego powera do dalszych działań. Polecam!
4
Maciej Stryjewski 2017-04-06 16:17
Nazywam się Maciej Stryjewski, od nieco ponad roku współpracuje z firmą DRB. Po kilku miesiącach działania założyłem własna działalność. Od początku DRB to moje jedyne źródło dochodu. Mam 31 lat nigdy nie studiowałem. DRB to biznes dla ambitnych osób, które oczekują więcej od życia i od siebie. Ja sobie nie wyobrażam robić coś innego. Wsparcie firmy jest totalne i jesli tylko sie angażujesz i jestes osobą aktywną odczuwasz podwójną satysfakcję ( wdzięczność ludzi i wpływy na konto ) przeczytałem uważnie wszystkie zawarte tu komentarze, są osoby ktore piszą "omijać - wysłałem jedna sprawę i nie wiem co dalej" proszę uwierzcie mi ze jesli jako agent aktywnie współpracujecie z centralą i klientem w obsłudze spraw - tak perfekcyjnie działającej firmy i rozwiązań nigdy nigdzie nie spotkałem, potwierdzam osobiście w raz z grubo ponad setką klientów których aktualnie obsługuje. Chętnie udostępnię, za ich wcześniejsza zgoda numery jakby ktoś chciał zapytać jak w DRB jest naprawdę jesli współpracuje sie na poważnie. System wynagrodzeń jest bardzo czytelny i uczciwy, firma inwestuje w nas, daje nam non stop wsparcie, szkolenia, trenerów, programy motywacyjne, wycieczki ( Dubaj, Oman.. )
Znalazłem pracę która kocham i dzięki której zmieniło sie wiele w moim życiu - wszystkie zmiany poszły na lepsze. Każdego kto chciałby dołączyć do naszego zespołu zapraszam rownież do bezpośredniego kontaktu:

maciej.stryjewski@drb.pl
3
piotr 2017-04-10 13:39
Nazywam sie Stępień Piotr, współpracuję z firmą DRB od prawie dwóch lat. Obecnie jestem na pozycji Dyrektora Zarządzającego. Na początku współprace z firmą traktowałem jako dodatkowy sposób dorobienia do domowego budżetu. Bardzo szybko jednak przekonałem sie jak niesamowite możliwosci daje praca tutaj. Przez te dwa lata od momentu podjęcia współpracy w moim życiu zmieniło sie praktycznie wszystko. Poznałem fantastycznych ludzi ,pomoglem wielu osobom a mój status finansowy wzrósł o kilka dobrych poziomów. Nie znam innej firmy która tak dbałaby o pracownika. Szybko podjąłem decyzje, że bedzie to moje jedyne źródło dochodu. Zrezygnowalem z dobrze płatnego aczkolwiek męczącego etatu ponieważ wiem,że stać mnie na wiecej, a w DRB mogę się realizowac, i co bardzo ważne spełniac swoje marzenia.
Jeśli myślisz podobnie, zapraszamy!
3
Mikołaj Wojdyła 2017-04-10 21:22
Witam, współpracuje z DRB od kilku miesięcy i na wstępie powiem, że to był strzał w 10. Ta praca łączy wszytkie aspekty życia które cenie. Pomoc osobom w potrzebie, kontakt z ludźmi, realizowanie siebie i co ważne ogromne możliwości zarobkowe. Nienormowany czas pracy daje mi możliwości dotąd zakazane gdyż dotąd pracowałem na etat "od do" a do tego wypłatę robię w kilka dni. Jednak czas pracy jaki mogę temu zajęciu poświęcić sprawia że chce się więcej i więcej a czas pracy nabrał innego znaczenia. W 2016 postawiłem na rozwój i DRB Centrum Odszkodowań to świadomy wybór! Mikołaj Wojdyła Kielce zapraszam do współpracy a otworze oczy na inny świat.
3
Harry Potter 2017-04-12 15:44
Dzień dobry. Bardzo proszę o informację czy i jaki jest pakiet socjalny dla pracujących w centrali firmy DRB.
Pozdrawiam
Oskar 2017-04-12 22:54
Z firmą Centrum Odszkodowań współpracuję blisko 3 lata. Na początku traktowałem to jako pracę dodatkową z racji wieku (20 lat), lecz z czasem zarobki pozwoliły mi na zajęcie się wyłącznie tym tematem. Bardzo profesjonalna obsługa klienta oraz zarząd który na każdym kroku dąży, by firma utrzymywała pozycję lidera rynku odszkodowań z OC sprawcy w Polsce to z pewnością silne atuty, które pozwalają na rozwój i satysfakcję ze współpracy. Dodatkowa radość i wdzięczność zadowolonych klientów motywuje podwójnie. Każdy kto ceni swobodę działania i brak szefa nad sobą polecam dołączyć do szeregów firmy oraz do mego zespołu. Profesjonalne wsparcie oraz przeszkolenie od podstaw.
Działam na terenie woj Warmińsko-Mazurskiego oraz Podlaskiego.
Pozdrawiam
Oskar Chełmiński
oskar.chelminski@drb.pl
3
Marta 2017-04-13 08:29
Tak, jak najbardziej mamy w DRB dodatkowe świadczenia, m.in. premie miesięczne i kwartalne, bony/prezenty świąteczne, paczki i imprezy dla dzieci (np. z okazji Dnia Dziecka, Mikołaja), eventy integracyjne, wigilie firmowe, dofinansowanie do szkoleń i kursów. Poza tym niebawem będą jeszcze bardziej poszerzane programy motywacyjne i świadczenia pozapłacowe. A najważniejsza kwestia pozapłacowa, to LUDZIE i atmosfera w pracy, które w firmie są świetne!
4
Rafał Małek 2017-04-14 13:10
Już ponad 5 lat jestem związany z firmą. Kiedy usłyszałem o możliwościach jakie daje od razu poprosiłem o pomoc - temat odszkodowań był dla mnie wtedy czarną magią. Dostałem wszystko czego potrzebowałem! Jest to praca na prowizji, ale za to bardzo dużej, gdzie zarobki 5 cyfrowe w skali miesiąca według mojej opinii nie stanowią problemu - o ile stosuje się w praktyce to co jest przekazywane na szkoleniach. Gorąco polecam wszystkim tym którzy oczekują od pracy "czegoś więcej" :)
2
Łukasz Pociznicki 2017-04-14 14:12
Firma daje fajne możliwości rozwoju , możliwości biznesowe, pełne wsparcie i zaangażowanie ze strony Liderów jak i zarządu firmy ,pierwszy raz spotykam się z tak profesjonalnym podejściem dla początkujących w branży , współpracuję z firmą od ponad roku i wiąże z nią swoją przyszłość
z moich obserwacji stwierdzam że Ci którzy najwięcej narzekają i marudzą to Ci którzy po prostu nic nie robią
2
Piotr Szpinda 2017-04-17 12:12
Witam współpracuje z firmą DRB od połowy 2012 i jestem bardzo zadowolony. To idealna firma dla ludzi którzy chcą czegoś więcej od życia i mają jasno postawione cele. W firmie nie ma żadnych obowiązków ani targetów, nie ma mamy szefa i sami decydujemy na ile chcemy się zaangażować i ile zarabiać. To jest największy plus i minus firmy. Bowiem nie jest to firma dla ludzi którzy najbardziej sobie cenią sobie zapewniony socjal, 3 tys na rękę, karte multisport i abonament medyczny. Jeśli natomiast interesują Cię zarobki pięciocyfrowe, elastyczny czas pracy, wolność i niezależność, świadomość tego że każdego dnia dokładasz cegiełke do swojego biznesu i potrafisz się zdyscyplinować to nie znam lepszego rozwiązania niż współpraca z DRB!
3
Ryszard K 2017-04-20 09:08
Witam ! Ja też współpracuje z firmą DRB i jestem bardzo zadowolony. Nie jest to praca dla każdego, bo trzeba się wykazać dużą dyscypliną wobec siebie i swoich działań. Dla tych którzy chcą cały czas się rozwiać zawodowo i finansowo na pewno firma i branża godna polecenia !
2
Andrzej Mateusiak 2017-04-23 20:00
Pracuję w DRB od 2 lat. Przede wszystkim nie jest to zajęcie dla ludzi ze słomianym zapałem oraz brakiem odporności na "porażki". Natomiast jeżeli jesteś wytrwały/wytrwała i chcesz pracować po paru miesiącach zaczynasz zarabiać kwoty dużo większe niż w pracy na etacie. Jest dużo szkoleń, wsparcie w początkowych etapach kariery i dużo satysfakcji z pomocy ludziom. Polecam firmę gdyż naprawdę dzięki współpracy z nimi w krótkim okresie dużo udało mi się osiągnąć. Nie znam lepszej firmy bądź brażny, gdzie od 0 w krótkim okresie czasu można dojść do takich zarobków.
3
Robert Sakowicz 2017-04-24 18:51
W 2012 roku mój brat miał poważny wypadek na motocyklu. Miednica połamana w czterech miejscach i strzaskany łokieć. Ubezpieczyciel zaproponował mu 5 tys. Jestem aktywnym motocyklista i prowadziłem wówczas salon motocyklowy z serwisem. Działanie ubezpieczyciela było na tyle upokarzające ,że zdecydowałem się na pomoc DRB i w tym celu zostałem agentem. Uzyskaliśmy kilkanaście razy więcej ,a ja zauważyłem,że wielu ludzi nie ma żadnej wiedzy i potrzebują pomocy. Dzisiaj już nie prowadzę salonu i serwisu. Po czterech latach współpracy jest to moje podstawowe źródło dochodu, a co najważniejsze sprawy ,które czekają na finał w sądzie są olbrzymim zapleczem i zabezpieczeniem moich finansów. Czytam te wszystkie dewagacje i pragnę podzielić się swoim spostrzeżeniem . Nie jest to biznes dla każdego ! Tak jak nie każdy zostanie tancerzem ,czy policjantem. Jeśli ktoś pisze ,że to nie działa to ma rację. Ktoś jest zadowolony i też ma rację. Dla mnie to zadziałało, a to wyłącznie z takiego powodu ,że podjąłem taką decyzję. Dość miałem ciągłego uganiania się za wiecznie niezadowolony mi klientami ,wyszukiwania ich potrzeb, walki z urzędami, kontrolami, sanepidami i PIP-ami.A do tego pracownikami ,którzy już w poniedziałek marzyli o piątku. Wiele osób krytykujących DRB nie ma tak naprawdę prawa do opinii, bo nawet jeśli byli w DRB ,zaznaczam byli ,a nie pracowali i nie kształcił się i nie wykorzystywali uzyskanej wiedzy, to nie wiedzą o czym mówią. Żeby być fachowcem w jakiejkolwiek dziedzinie to trzeba najpierw skończyć pięcioletnie studia ,a potem praktykować latami. Jakim cudem młodzieniec ,który był pół roku agentem wypowiada się o bardzo dochodowej i prestiżowej branży ? To tak jakby zapytać się studenta farmacji na pierwszym roku co sądzi o medycynie? Wracając do DRB. Pokażcie mi firmę spoza sektora ,która daje możliwość generowania pięciocyfrowych dochodów już w pierwszym roku pracy. Dzwoni do mnie sporo osób chcących zainteresować mnie jakimś nowym projektem MLM, ale w większości opowiadają o legendarnych dochodach gdzieś tam ,kiedyś, może. W DRB są konkretne przykłady i pomimo ,że nie jest to łatwe jest warte ,żeby zostać fachowcem. Nie płaci się dużych pieniędzy za łatwe rzeczy. Łatwe biznesy niech robią inni.
3
Iwona Drzystek Kraków 2017-04-27 14:48
Pracuje w Centrum Odszkodowań DRB od 2012 roku. Bardzo szybko zorientowałam się, że to idealne zajęcie dla mnie. Zawsze ceniłam sobie niezależność i uwielbiałam wspinać się po drabinie kariery osiągając kolejne poziomy swoją pracą. Tu zrozumiałam że można pracować, rozwijać się, zarabiać i jeszcze mieć ogromną satysfakcję z niesionej pomocy innym osobą! Uważam, że to doskonałe miejsce dla kobiet, które chcą się rozwijać zawodowo, być niezależne finansowo, a do tego mieć czas dla swojej rodziny! Dzięki rozwojowi firmy mamy możliwość uczestniczyć w szkoleniach na najwyższym poziomie co przekłada się na wszystkie płaszczyzny życia.
Poznałam tu wielu fantastyczny ludzi!

Polecam pracę osobą którym się chce!!!
3
ANTEK 2017-05-11 12:54
a ile zarabia dyrektor generalny w DRB?
Rafal 2017-05-11 15:19
Ja jestem Dyrektorem Generalnym. Zarobki sa tutaj prowizyjne, zatem zarobisz tyle ile wypracujesz. Ja sam miesiecznie kilkadziesiat tysiecy z tego mam- oczywiscie nie mialem takich zarobkow od razu. Jezeli ktos robi konsekwentnie swoje, trzyma sie ustalonego planu dzialania ktory tworzy wraz z doswiadczona osoba, wedlug mojej opini by zarabic 5 cyfrowo to nie jest jakis wyczyn.
Zawsze w takich tego typu pracach potwierdzalo sie, ze niektorzy po prostu robia swoje z kolei drudzy szukaja wiecznie wymowek.

Dla mnie praca jest przede wszystkim wdzieczna- bo o pomoc w koncu tutaj chodzi, dla osob ktore mialy przykre zdarzenia.
W razie pytan mozna znalesc mnie na FB Rafal Malek.
3
Najlepszy z najlepszych 2017-06-02 15:18
Widać tutaj to towarzystwo wzajemnej adoracji i nie pochlebne opinie są "be"...
12
Marzena 2017-06-06 19:18
Pracuję w DRB już ponad 4 lata - zaczynając pracę jeszcze podczas studiów. Z czystym sumieniem mogę stwierdzić, że nie spodziewałam się, że trafię do tak rozwojowej i pełnej potencjału firmy. Na własnym przykładzie mogę stwierdzić, że każdy pracownik - nie ważne czy ma doświadczenie w zakresie realizowanym przez DRB czy też nie, spotyka się z pełnym zaangażowaniem pracodawcy w jego rozwój i szkolenie. Doliczając do tego dynamiczny zespół, przyjazną atmosferę i jasność komunikacji pomiędzy pracownikami i przełożonymi - śmiało stwierdzam, że jest to miejsce dla osób, które lubią wyznaczać sobie cele i stale się rozwijać. Praca tutaj nie pozwala popaść w rutynę :) Polecam!
2
Marian 2017-06-10 16:30
Szkoda słów.
4
Marta 2017-07-23 17:46
@Marian, jeżeli możesz to uzasadnij swoją wypowiedź. Nie zapominaj, że forum służy do argumentowania i dzielenia się swoimi spostrzeżeniami oraz informacjami takimi ważnymi jak zarobki i umowa. Na jakim stanowisku pracujesz/prcowałeś?
Lont 2017-07-25 16:34
Dokładnie tak.
jan kiepura 2017-07-27 01:00
DRB szlam, bajzel problem z kontaktem Pisze jako klient zkotrego mieli prowizje a jednak mie mnie w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jak firma z mniejszego miasta moze byc kompetentna do standardow obowiazujacych w duzym miescie!?? EUCO zglosilo sie do mnie samo ale juz sprawa byla za daleko... szkoda
1
Marta Dec-Supierz, Rzecznik Praw Klienta Centrum O 2017-07-27 09:50
Panie Janie,
dla naszej firmy najważniejsze jest profesjonalne poprowadzenie sprawy naszego klienta, by był w pełni zadowolony z obsługi i uzyskanych dla niego świadczeń. Dlatego chcielibyśmy dowiedzieć się więcej szczegółowych informacji na temat Pana sprawy. W związku z tym, że nie możemy publicznie rozmawiać na temat spraw klientów, proszę o przesłanie wiadomości z numerem Pana sprawy na mój adres e-mail, tj. Rzecznika Praw Klienta: rpk@drb.pl, by móc przyjrzeć się jej i odpowiedzieć na Pana wątpliwości.
Z poważaniem,
Marta Dec-Supierz
Rzecznik Praw Klienta Centrum Odszkodowań DRB
2
znajaca temat 2017-08-29 10:20
Po co ta gadanina..niech pochwala sie wyrokami ..o ile takowe mają..ja u klientów ich nie spotkalam..a ugody owszem ..żenada..Może przyjedzie czas a może już coś się dzieje że klienci wytocza procesy i tej firemce...
Rafał Matysiak 2017-08-29 16:48
Cenię sobie możliwość bycia własnym szefem, więc opcja pracy w DRB to świetna opcja dla mnie. Zasady są proste - jak pracujesz i wkładasz w to wysiłek, to zarabiasz bardzo ładnie. W sumie jak wszędzie. Za darmo nic nie ma. Nie jest tak “wygodnie” jak na etaciku, ale za nic bym nie zamienił się na taki etacik.
Poza tym fajna atmosfera wśród pracowników, nie ma wyścigu szczurów, bo każdy i tak dostanie tyle, ile sobie wypracuje.
Co jeszcze mogę dodać? Niedługo mija mi pierwszy rok i na rozłąke się jeszcze nie zanosi z DRB.
1
Dziadek 2017-09-01 15:44
Zapraszam do współpracy
1
Radzio 2017-09-06 06:01
Witam a jakie są warunki dla nowego doradce mobilnego jakie pieniążki i czy jakieś normalne auto służbowe?
1
Tomas 2017-09-06 14:29
Hej Radzio! Schemat jest prosty: zawierasz umowę w której są określone wszystkie zasady, odbywasz szkolenie, zaczynasz od ustalonego procentu prowizji i awansujesz na wyższe poziomy. Jest możliwość negocjacji procentu początkowego dlatego nie da się tak łatwo określić wynagrodzenia bo i tak jest uzależnione od tego jak i ile pracujesz. Auta służbowego nie ma, ale zawsze można się go dorobić ;) Zadzwoń sobie do nich najlepiej i umów się na spotkanie to się wszystkiego dowiesz.
1
mike 2017-09-06 22:03
forum te nie jest rzetelne, bo negatywne opinie są usuwane, piszą tylko ludzie z góry pozytywne posty wraz z panią z centrali
13
kubek 2017-09-17 21:12
a do tego usuwają wszystkie niewygodne posty które mówią jaka firma drb jest beznadziejna, forum nierzetelne, ale to świadczy źle o portalu gowork
4
Zostaw swoją opinię o Centrum Odszkodowań DRB - Legnica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Centrum Odszkodowań DRB