Opinie o Odido (Makro Cash And Carry Polska S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Makro Cash And Carry Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Makro Cash And Carry Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash And Carry Polska S.A. w Warszawa

Neutrealny

Atmosfera w pracy zależna od obecnego kierownictwa i wyników firmy. Co 4 lata zmianą strategii firmy i co 4 lata różny poziom satysfakcji. Finansowo lepiej wychodzą nowozatrudnione osoby niż wieloletni pracownicy. Polecam dla osób które oczekują stabilnego zatrudnienia bez fajerwerków w zarobkach.

pracownik jeszcze

Dzisiaj zobaczyłam pasek, Masakra - miało być lepiej ,premia kwartalna 90 zł ( przez 9 miesięcy nic nie było ), człowiek się stara , a tu ani podwyżki ,ani premii . Nikomu nie polecam tu pracy , zero szacunku do pracowników , zarobki kijowe i grafiki -byle była przerwa 11godzinowa

Mm
@pracownik jeszcze

Nie jest zle u nas na kwartał dostalismy po 7 zl z groszami. Kpina

Andrzejek
@pracownik jeszcze

Szok masakra opinioa negatywna Makro cash & carry taka firma zarabiają hurtowo ile tam pięniedzy idzie a wypłaty dla pracowników gówniane.. I jeszcze za co? Za takie zmiany na nocki? 3:45 a potem 2300 do ręki? i Podczas pandemi to chyba jaja są.. Moim zdaniem powinnien ktoś się nimi zajać.. dziękuje bardzo pozdrawiam i dowidzenia..

Czy Makro Cash And Carry Polska S.A. zatrudnia studentów?

Kasjerzyna

Jestem studentem zaocznym. Dostałem ofertę zatrudnienia na stanowisko kasjera, więc tak przyjmują studentów. Stawko 3200 brutto, umowa o pracę.

Lol
@Kasjerzyna

Chyba na zlecenie, bo na cały etaty jest 2800 brutto

Do Lol
@Lol

Nie,nie jest to umowa-zlecenie. Umowa o pracę 3200brutto makro-Ząbki.

Kasjerzyna

Jak wygląda praca na stanowisku kasjera? Czy jest to wyłącznie praca na kasie czy również przydzielane są inne zadania do wykonania? Jakie są zmiany godzinowe? 8, 12h?

Magazynier

Nawet miło się rozmawiało.

Pytali o doświadczenie i dostępność, co do zmian.

ciekawy

Czy to prawda ,że ktoś zachorował w Ząbkach na covid ?

Nikt nie chce odpisać ile tu się zarabia na różnych stanowiskach. Czyżby było tak źle że firma wstydzi się prawdy?

@Kandydat

2900-3000 w Warszawie, o premii zapomnij .

Nn
@ktoś

To w Warszawie tyle płacą a w mniejszych miastach dużo mniej a ceny na halach są takie same. Podpisuje się taką klauzulę o tajemnicy zarobków ale My pracownicy wiemy że to jest po to żeby opinia publiczna nie znała prawdy. Biedronka i Lidl nie boją się prawdy...

Makrorobol Częstochowa
@Kandydat

W tej chwili najniższa krajowa,brak premii,nie wyrabiamy zalozen,slaby wynik mistershoper,tyle w temacie

johny
@Makrorobol Częstochowa

Co to jest mistershoper?

Seven

We Wrocławiu zarobki były ok a w Częstochowie najniższa

AlekP
@Seven

Pensja brutto 2500. Premie zapomnij. Wymagania wielkie.

Hubert

Hubert

Polecam pracę w tej firmie. Ja odszedłem do Straży Miejskiej bo mnie kręci ulica ale warto pracować w makro

Bebzol

Hej, czy jest tu ktoś kto pracuje lub pracował w Makro??? Interesuje mnie jak aktualnie wyglądają zarobki, dostałam zaproszenie na rozmowę kwalifikacyjną na kasjera. Oraz czy jeśli pracuje się w soboty jest oddawany dzień wolny w tygodniu?

Tim26
@Bebzol

Praca za najniższą krajową, duże wymagania. Wiecznie mało i mało. Malowanie trawy na zielono na każdą wizytacje i nie liczą się koszty. Musisz wiedzieć wszystko, być kierownikiem, sprzedawcą, dołożyć w półki, iść na kasy, robić za przedstawiciela a i tak zbierzesz baty bo gdzieś cos nie zrobione. Mało pracowników do pracy jaka jest na hali. Ogólnie bałagan, starzy pracownicy uciekają. Przebudowa goni przebudowę. To tak w skrócie.

Aga

Witam. Mógłby ktoś napisać parę słów na temat pracy przedstawiciela na Wrocław? Z góry dziękuję i pozdrawiam.

karta Makro

Mam pytanie czy pracownicy mają możliwość dostania karty Makro, aby móc robić zakupy w Makro? Słyszałem, że pracownicy oraz kierownicy mają taką szanse i dostają zniżki jeszcze. To prawda?

@karta Makro

Po podpisaniu umowy o pracę, możesz złożyć wniosek/prośbę o wydanie takiej karty i jej duplikatu np. dla żony czy kogoś znajomego.. Masz te z określone zniżki pracownicze nie są wielkie ale zawsze to coś.

^_^
@karta Makro

Tak będąc pracownikiem dostajesz kartę z małymi rabatami. Po zakończeniu pracy w tej firmie karta działa nadal tylko bez rabatów

Seven
@karta Makro

Kartę to nawet możesz sobie mieć z internetu a jeśli chodzi o zniżki to nawet nich nie zauważysz

hi

Czy dużo osób z wyższym wykształceniem pracuje w Makro jako pracownik hali?

Jakie są mocne strony pracodawcy Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Roman Andrzej Marek

Z mocnych stron to bym powiedział,że wypłata zawsze na czas a nawet przed czasem. I to by było na tyle.

piotr

Na jakie wynagrodzenie można liczyć na stanowisku HR Biznes Partner? Ile pracy jest w terenie i jakie są godziny pracy?

Makro

Mam pytanie odnośnie stanowisk w Makro. Czy kierownik stoiska i kierownik działu to te same stanowisko w Makro?

@Makro

Jeżeli mówimy o hali to używa się zwrotu kierownik stoiska, kierownik działu to raczej używamy w odniesieniu do kogoś komu podlegają kierownicy stoisk. Ale może być też np.kierownik działu technicznego lub działu dostaw, tak mi się kojarzy bo tak u mnie na hali mówi się kierownik stoiska a nie kierownik działu konserwy czy chemia.

ktoś

czy przy koronawirusie ,a teraz przy wpuszczaniu wszystkich ,pracownicy nie powinni być przebadani ,czy nie przechodzili ,tym bardziej że klienci w większości nie stosują się do noszenia maseczek

ciekawy

Czy kierownicy działów w Makro dostaja służbowe auta?

@ciekawy

Nie

tak
@ciekawy

tak

Hmm
@tak

W jakiej hali dają każdemu kierownikowi stoiska/działu samochód? Jest samochód służbowy 1 bądź 2 na halę. Pochwal się która to hala ma tak dobrze

Mariusz

Myślałem ze zaniże opinie, ale bardziej się nie da. Obsługa masakra. Pani na 3 kasie chyba za karę. Okres świąteczny - jak można być tak niemiłym, zgorzkniałym i opryskliwymi?

Uyu

Błędy w interpunkcji. Czyli Twój komentarz też nie jest wiarygodny.

Witam czy są szkolenia odnośnie wirusa?Przecież dział dostaw realizuje ich dużo. Kto jest szkolony we wszystkich halach w Polsce?

Ag

Jaka jest możliwość dostania wirusa wraz z zamówionym towarem do restauracji!?!

muchelka
@Ag

To pytanie powinna Pani raczej zadać do sanepidu :)

Onoe

Witam, a jak jest z tą premią 500 zł brutto, dla tych pracowali od 14 do 31 marca? Czy jest dla wszystkich? Trzeba przepracować każdy dzień? A jeśli ktoś musiał zostać w domu z dzieckiem?

@Onoe

Było mówione ,żadnych zwolnień ,uż czy innych dni nieobecnych . Mnie bardziej ciekawi ,czy u Was też wstrzymano podwyżki ?

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash And Carry Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash And Carry Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Makro Cash And Carry Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 93 ocen.

Makro Cash And Carry Polska S.A.