Opinie o Odido (Makro Cash And Carry Polska S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Makro Cash And Carry Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Makro Cash And Carry Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash And Carry Polska S.A. w Warszawa

Makrorobol Częstochowa

A ja mam pytanie o tzw premię w czasie pandemii.Firma placi za prace od 16 do 31 marca 500 zl brutto,a co z osobami pracujacymi tydz wczesniej?kiedy wszystko sie zaczelo,kiedy ruszyly zwolnienia?ich praca byla gorsza?i co z ludźmi ktorzy beda pracowali od 23 do 31 nic im sie nie nalezy?na tyle jestesmy wyceniani?jeden na 500,drugi na???

Czy nikt w tej firmie nie bój się wirusa?A może jesteście zesrani w majtki?!Wasze rodziny nie są ważne?Lubicie obciągać?!?To właśnie jest Makro...

Ktoś

To co się dzieję w "jedynce" to dramat. Kierownik stoiska i jego koordynatorzy nie mają za grosz szacunku do pracownika. Tylko wymagania i wymagania, jak zrobisz coś dobrze to nawet tego nie zauważą ale nie daj boże zrobisz coś źle, pogawędka na 10 minut z głowy. Straszenie premią haha której i tak nie ma od ponad roku. Nie dziwne, że większość się zwalnia. Jak tak dalej będzie, to sami będą pracować i dopiero wtedy może otworzą oczy

@Ktoś

Witam. Jest na rynku dużo pracy. Trzeba im pokazać że Polak to nie śmieć. Trzeba tylko trochę odwagi. Odkąd nie pracuję w tej firmie przestałem być biedny!

kasjer

Czy Wy nie boicie się o swoje życie pracując na kasach?

Magazynier

Nawet miło się rozmawiało.

Pytali o doświadczenie i dostępność, co do zmian.

Płacimy straszną cenę za sprzedaż państwowego majątku. Firmy nie polskie pomiatają nami. To tylko jeden przykład. Ale bez polskich kapo nie było by to możliwe....

karol

Czy Makro przelewa wynagrodzenie na wskazane przeze mnie konto. Kiedyś kiedy tam pracowałem, nie przelewali na inne konto jak konto w banku którego oddział znajdował się na hali. Jeżeli ktoś się na to nie zgadzał to Makro nie podpisywało się z nim umowy o pracę. Czy pracownicy dostają kartę która umożliwia robienie zakupów, kiedyś taka karta uniemożliwiała pracownikowi zakup towarów przecenionych z uwagi na uszkodzenia lub krótki termin przydatności do spożycia

muchelka
@karol

To już historia o czym piszesz działo się tak ale wiele lat temu ... teraz możesz dostawać wynagrodzenie na numer konta który podasz:) jeśli chodzi o kartę makro to dostajesz dwie na które robisz zakupy z rabatami dodatkowymi tzw pracowniczych i możesz śmiało kupować przeceny. Więc możesz wracać:))

@muchelka

Dzięki za odpowiedź. Nie zamierzam wracać do Makro, Kiedyś kiedy byłem młody i piękny, pracowałem na tzw, rampie świeżej w Gdyni. Było o tyle fajnie że nie pracowaliśmy w niedziele, na tym dziale. Inni normalnie pracowali a my nie. Zarobki były koszmarnie niskie, i jeszcze umowa na 3/4 etatu. Wypłata to była jedna wielka rozpacz. Jedyne co było w miarę dobre to żarcie w Eurorest, tanio i w miarę smacznie.

Robson

Cześć Wszystkim, Widzialem ogloszenie na kordynatora ds dostaw.Na jaka średnia pensje mniej wiecej można liczyć. I jakie sa wasze doświadczenia z pelnienia tej funkcji.

Witam. Ile można zarobić jako kontroler żywności w deliwerce?

Aguska1319911

Pracowałam w makro , niestety odeszłam bo zaszłam w ciążę na okresie próbnym. Praca super, załoga najlepsza na świecie , super z kontakt z klientami. Bardzo polecam

Witam, byłam pracownikiem Makro. Kiedy odeszłam, kazano mi zapłacić za ubezpieczenie na życie i zdrowotne, którego nie miałam, za kartę fit i za posiłki, z których nie korzystałam. Kiedy odpowiedziałam, że to kompletna bzdura, dostałam sprostowanie, że kwota do zapłacenia jest za coś innego, ale żadnego przepraszam. Jest mi przykro, że tak mnie potraktowano, w dodatku, zanim odeszłam, jedna hr-ówa krzyczała na mnie przez telefon, wydając niepochlebne opinie na mój temat, co nagrałam, kiedy zaczęła krzyczeć, po czym rozłączyła się w połowie krzyków, nie kończąc rozmowy ze mną. To było co najmniej niegrzeczne. W oprogramowaniu firmowym są ciekawe luki np. taka, że praktycznie każdy kierownik ma dostęp do adresu domowego każdego pracownika niższego szczebla. To jest chyba niezgodne z RODO, chyba, że regulamin firmy stanowi inaczej. Tak czy siak, pracownicy powinni mieć świadomość tego, co się dzieje w firmie. Z poważaniem, były pracownik.

Witold

Co było głównym powodem tego, że odeszłaś z pracy w firmie Makro Cash And Carry? Było to związane z tym, że nie byłaś zadowolona ze swoich warunków zatrudnienia, czy może po prostu znalazłaś pracę, która bardziej odpowiadała Twoim wymaganiom? Podziel się z nami swoimi doświadczeniami na ten temat.

Związana
@Witold

Czy tylko ja mam wrażenie, że pan Witold to pracownik Makro badający opinie pracowników i byłych pracowników? Jeśli tak, to oby wyciągnął z opinii odpowiednie wnioski i przekazał je do odpowiedzialnych za prawidłowe działanie działów. Pozdrawiam

Witold
@Związana

Błędnie interpretujesz moją osobę, ponieważ nie jestem osobą zatrudnioną w firmie Makro Cash And Carry Polska. Staram się uzyskać informacje na temat tego miejsca pracy, aby pomóc użytkownikom, którzy odwiedzają ten wątek. Może Ty będziesz tak uprzejma i napiszesz swoje zdanie na temat pracy w tym miejscu? Chętnie poznam Twoją opinię o tym pracodawcy.

Ktoś

Zastanawiające, że kiedy wypowie się ktoś na tym portalu niepochlebnie o tej firmie, to jakimś cudem anonim zostaje odnaleziony i następuje próba zabicia go. Fascynujące. Ludzie, lepiej tu nic nie piszcie...

Pracownik były
@Witold

W NOWEJ MNIE SZANUJĄ

Obserwator

Chcę napisać o jednej osobie P. Katarzynie z Makro Koszalin. Jest bardzo nie miła,użyła słów,które mnie zdenerwowały. Była nie miła dla klientki,bo chciała przejechać paleciakiem i zdenerwowała się pytaniem klientki "Czy chce Pani tędy przejechać?" To prawda w Makro jest zimno. Widziałam jak jedna pracownica używała paleciaka jako hulajnogi.

CeeJay

Od kilku lat pracuje w jednej z hal makro jako PH. Czas pracy jest zadaniowy, w praktyce jednak wykracza poza 8 godzin dziennie. Dlaczego? Bo klient zadzwoni wieczorem z zamówieniem, bo trzeba rano w hali skompletować towar, bo czasem trzeba coś dowieźć do klienta, itp. Ogólnie zdarzają się mocno pokręcone sytuacje, ale nie są regułą. Auto (Skoda Fabia) jest pięciomiejscowa i można jej używać po pracy. Co do atmosfery - w każdym zespole jest inna, wszystko zależy od kierownika i ludzi, z którymi pracujemy. Ja mam raczej pozytywne doświadczenia. Zarobki są mocno zróżnicowane i z reguły nie za wysokie, ale sytuację można uratować realizując premie. Główne cele premiowe to obrót i marża. Poza tym całe mnóstwo dodatkowych zadań, za które jednak nie dostajemy dodatkowego wynagrodzenia. Jak każda korporacja makro ze wszystkiego robi statystki. Tabelki są na porządku dziennym.

Przedstawiciel handlowy

Na jakie zarobki może liczyć przedstawiciel handlowy w Makro? Jakie są stawki w biurach? Jestem absolwentem i nie chcę za bardzo aplikować na pracownika hali bo to praca pewnie jako zwykły robol, bez perspektyw?

dzasta

Nie polecam pracy w tej firmie w Białymstoku,na rozmowie dużo koloryzują a w rzeczywistości jest odwrotnie i niby taka miła atmosfera:)

@dzasta

Nieprawda. Na rozmowie nie koloryzuja, jest to typowo korporacyjny monolog. Nie chce Cie urazić, ale jeśli tak odebrałaś rozmowę to raczej masz małe doświadczenie w pracy z korpo (ja niestety mam i w połowie owej "miłej" rozmowy miałam ochote uciec z krzykiem choćby i oknem) Problem może wynikać z tego, że w czasie rozmowy nie można uzyskać żadnej konkretnej odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie. Począwszy od godzin pracy po zasady korzystania z auta przez warunki uczestnictwa w kursach, wszystko jest sekretem który wyjdzie w praktyce. O tym jak to jest z tą praktyką świadczą ogłoszenia o poszukiwaniu nowych pracowników.

@gość

Skoro na rozmowie nie da się dowiedzieć nic więcej na temat pracy, to fajnie gdy ktoś znający firmę od środka będzie mógł napisać na jej temat coś więcej w takim razie. Może Ty wiesz jak wygląda praca w Makro Cash And Carry Polska S.A. i podzielisz się swoją wiedzą? Byłbym wdzięczny za odpowiedź.

Dżasta
@gość

wez nie sciemniaj,wiem jak ta firma koloryzuje że niby wszystko super i wogóle a wychodzi na jaw po podpisaniu umowy, a niby czemu jest taka rotacja co??? non stop tylko poszukują a żeby było tam tak cudownie to ludzie nie rzucaliby pracy z dnia na dzień,jakiś zacofany chyba jesteś

@Dżasta

Uważasz, że warunki zaproponowane na rozmowie rekrutacyjnej nie pokrywają się z rzeczywistością i masz podobne doświadczenia? Napisz proszę więcej szczegółów na ten temat, bo takie informacje przydadzą się na forum.

@Dżasta

Nie, nie koloryzują. Mówią uczuciwie, ze godziny pracu ustalisz sobie sama, tak żeby z klientem sie dogadać. I w czym rzecz, przecież godziny pracy firmy są znane. O tym, ze wynagrodzenie skłąda się z podstawy i premii też wiesz na starcie. Wystarczy zapytać o sposoby naliczania premii. I jak je poznasz, i masz jakieś doświadczenie w sprzedazy to już wiesz na ile sa realne. O tym, że są szkolenia tez mówią. I wystarczy zapytać "kiedy" "gdzie" "od czego zalezy ilość" "jak będą rozliczane". Stąd sory Dżasta, ale nie mów, że koloryzują. Na starcie wiadomo w co się wpakujesz, a ilość i częstotliwość ogłoszeń tylko potwierdza przypuszczenia.

@gość

A skąd wiesz jak jest na innych sklepach?? To że byłeś w jednym na rozmowie to wcale nie znaczy że wszystkie tak robią, byłeś na rozmowie w Białymstoku?? Wiem jak u mnie przebiegła rozmowa i tyle A to co u kogoś było inaczej no to co mnie to interesuje,ja piszę o swojej rozmowie,o atmosferze tam panujacej też prawdy nie powiedzieli tylko już po podpisaniu umowy wszystko wyszło

@Dzasta

Co konkretnie w Twoim przypadku nie zgadzało się z tym, co ustalałaś w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej? Wyjaśnij, proszę, czego można się realnie spodziewać po pracy w tej firmie.

@Dzasta

Tak, na rozmowie w Białymstoku. Szanowni prowadzący bardzo pewni siebie do czasu kiedy zaczełam ustalać szczegóły pracy (godziny, szkolenia, zasady naliczania premii)

@gość

Tak jasne weź nie sciemniaj, NA ROZMOWIE NIGDY CI NIE POWIEDZĄ JAKIE S...TAM PRACUJĄ, ciekawe czy wogole wiesz gdzie jest makro w Białymstoku A wypowiadasz się:D pewnie i w innych miejscowościach wiesz niby:D A żebym nie napisała Białystok tylko Wawa to tez niby wiesz:D co za obluda z twojej strony wieje:D

@Karol

No to idź na rozmowę to dowiesz się:D na własnej skórze przekonasz się:D i powodzenia:D

@dzasta

masz rację ja też byłem na rozmowie i mam tam znajomych u których dowiedziałem się,że wcale nie jest wspaniale,osoby które długo już tam pracują nie zarabiaja duzych pieniedzy,były podwyzki ale tak małe że to jest śmieszne,na poczatku miłe a potem pokazuja na co ich stać, przypierniczają się do nowo zatrudnionych,mówią niby że każdy ma prawo popelniać błędy na początku ale i tak opierniczą przy ludziach i takie chodzą że co to nie one,przed podpisaniem umowy milusi żeby nie odstraszyć ale jak już podpiszesz to zaczyna się,jakieś pretensje,fochy.Nie dziwię się że często szukają ludzi do pracy jak oni tam tak traktuja nowych!

@Dzasta

Nie musza mówić kto tam pracuje. Może dla odmiany zamiast mnie obrażac powiesz co konkretnie było nie tak w Twoim przypadku? U mnie na start powiedziano, ze godziny pracy ustalam sobie sama z klientami. FIrma działa od 5 rano do póxnych godzin nocnych, stąd zapytałam czy jesli z klientem ustawię się na 22 (w spozywce wcale nie jest to dziwna godzina, pracowałam jako PH i wiem, ze niektórzy klienci działają kiedy zamknką swój sklep czy bar) to dostanę stawkę jak za pracę w godzinach nocnych. Popatrzyli na mnie jak na wariata. Nastepnie zapytałam o zasady naliczania premii i powiem uczciwie, jakby ktoś zapytał mnie zaraz po zakończeniu rozmowy kiedy ile i za co dają, to nie umiałabym odpowiedzieć. Doszła kwestia delegacji, zasad korzystania z auta i w tym momencie opadło mi wszystko. Bo wszystko będzie: szkolenia i kursy i co chcesz, tylko nikt nie wie kiedy jak i gdzie. Mogę tez dorzucić pytanie o rozbiezność obowiązków z ogłoszenia z treścią rozmowy. Tu zapewniono mnie, że wynika ono z tego, ze ogłoszenia wstawiają odgórnie. Masz rację, nie wiem jakie osoby tam pracują, wiem na pewno, że taki poziom rozmowy nie zwiastuje dobrej atmosfery w pracy. Tego, że pracownicy to *** nie powiedzą Ci nigdy. Niemniej o tym z jakimi pracownikami przyjdzie Ci pracowac możesz zorientować się na podstawie zachowania osoby prowadzącej rekrutacje. Jesli ktoś na starcie, wobec obcego człowieka którego de facto powinien próbować przekonać do swoje osoby zachowuje się jak ostatni (usunięte przez administratora) Uważam, że prace podejmie tylko ktoś kto nie ma doświadczenia lub ktoś kto nie ma wyjścia.

@gość

Wez ogarij sie ja juz swoje powiedzialam masz z glowa cos nie tak czy to??? Zenada normalnie naucz sie czytac ze zrozumieniem czlowieku

Mała

Pracowałam jako PH w jednej z hal północnej Polski. Praca na tej hali i z tymi ludźmi to naprawdę żadna przyjemność. Ciągłe kłótnie z kierownikami, proszenie się o zamówienie towaru dla klienta. Kierownicy to wielkie państwo i jak to zawsze mówili oni nic nie mogą,niechce im się bo nic z tego nie mają. (usunięte przez administratora) Towar nie dojeżdża do klientów albo wogóle albo niekompletny a wszystkiemu winny jest PH. Zarobki bardzo słabe jak na pracę 24 h na dobę. Jak nie wyrobisz premii to ledwie starczy ci na opłaty. Nie polecam pracy w tej firmie brak współpracy psuje całą atmosfere.

@Mała

Rzeczywiście było tak, że musiałaś być dyspozycyjna 24 godziny na dobę? Trudno mi uwierzyć, że osoba zatrudniona na stanowisku przedstawiciela handlowego może pracować aż tyle godzin.

Mała
@Karol

Wyobraź sobie telefony o każdej porze dnia i nocy od niezadowolonych klientów. Wożenie towaru do klientów często w weekend. Praca papierkowa, zamówienia itp. A przychodzisz rano w poniedziałek i tak dostajesz z.......

Firma dno

Makro to firma która upadnie. Durne decyzję oraz niedbalosc o pracowników doprowadza ta firmę do ruiny. Pracownicy hali maja zadania do wykonania dosłownie od czapy. Na hali nr 1 jak dowiedzieli się że będzie wizytacja to dostali bzika i kilkadziesiąt tys poszło na porządki i remonty. Cyrk. W makro nie masz co liczyć na kokosy no chyba że idziesz na kierownika hali tok przekroczy ta granice 10 tys. Ale jak na zakres obowiązków to i tak niewiele. Idziesz pracować na dział? Licz na ciągłą presję związana ze sprzedawanie produktów których i tak nikt nie chce kupować, swoją drogą większość klientów już ma gotowa listę zakupów od szefa. Zawracanie gitary, namawianie klienta i strata czasu, zamiast zatowarowac pułki. Praca na kasie. Tu już cyrk jest poważniejszy od tego co tam się dzieje. Prace zaczynasz o 3 w nocy, 5 rano. Godziny od czapy. Jeść na kasie nie możesz. No dobra rzecz dyskusyjna(chociaż główni kasjerzy non stop coś sobie jedzą za biurkiem, a kasjer nie może), ale pić możesz tylko wodę? A gdy ktoś ma spadki cukru i musi sobie podnieść jego poziom i napije się coli to co? Wesoło co? Paradoks w makro jest też taki ze im bardziej się starasz tym mniej cię doceniają. PREMIE dla pracowników hali i kasjerow w hali nr 1. No. W skrócie wyrobisz target(na który napewno jako kasjer można coś zdziałać żeby mieć rzeczywisty na to wpływ) to dostaniesz pramie. Pytanie skąd masz wiedzieć czy został target zrobiony skoro wyniki gdzie widać że poszczególne działy wyrabiają target ponad normę, znikają w połowie miesiąca i sie nie dowiesz jak to wygląda. Musisz się zadowolić ewentualną odpowiedział kogoś z przełożonych że jej nie wyrobiliście, czyli premii nie dostaniesz. Ale główni kasjerzy cieszą się premia chociaż poszczególne osoby wysluguja się kasjerami, przychodzą na 200-ki i jedyny co robią to gadają o głupotach bądź przeglądają strony internetowe. Osoby zmieniają się jak rękawiczki. Starzy stażem pracownicy nie są doceniani przez co coraz więcej z nich zmienia miejsce pracy a reszta musi robić za troje za co nawet na koniec zmiany nie ma powiedzianego durnego "dobra robota". Pracownik który od początku zatrudnienia się opierdziela - nie ma za to konsekwencji, pracownik który od początku przykłada się do swojej pracy podejdzie do koleżanki i zamieni z nią dwa słowa od razu dostaje ochrzan od osoby wyżej stanowiskiem, gdzie idzie zaraz do koleżanek i robi to samo. Hipokryzja. Jeżeli dla kogoś socjal jest wyznacznikiem jaki jest pracodawca to powodzenia. Ale i to w makro kuleje. Było w miarę ok gdy był sięgnął iduna pakiet medyczny i ubezpieczenie compensa. Teraz słaby medicover, a o ubezppieczalni już nawet nie ma co mówić. Stawka na start to ok dwójki dwieście na rękę później może sto więcej. Nowi pracownicy dostają więcej niż starzy. Podsumowując dno i wodorosty, nie polecam, starym pracownikom radzę uciekać z tego syfu, zaś zastanawiając się proponuję zastanowić się dziesięć razy.

Firma dno
@Firma dno

A co do stawek. Przychodza nowe osoby w jednym czasie, na te samo stanowisko i kazdy ma inną stawkę. Stawka za buzię? Tak nie robi szanująca się firma.

XLisiux

Beznadziejna robota

pracownik/JESZCZE...

Od wielu miesięcy pracownicy z wieloma przepracowanymi latami odchodzą. Firma nie dba, nie docenia pracowników, a osoba na ‚chwilę’ tylko do pomocy na um. zlec. ma więcej niż ktoś kto pracuje wiele lat (czyli to, co państwo gwarantuje) i tutaj zaangażowanie nie ma znaczenia, bo zatrudniając się w hali nic nie osiągniesz. Awans ???? Docenienie ???? Podwyżka ???? Liczą, że na plakaty w hali o ‚potrzebie’ zatrudnienia ( w tej chwili we Wrocławiu na kasjera ) zachęcą ludzi do pracy (bo ich brak), ale co ma firma do zaoferowania: śmieszne dopłaty do ubezpieczenia, śmieszne dopłaty do karty multi sport, śmieszne zniżki na zakupy w hali i TO WSZYSTKO!???? Wychwalaną ‚atmosferą’ (nawet) przyjazną człowiek nie wyżyje. Ludzie, przyjdźcie jako Klient i przez szybę zobaczcie co robią ‚obiboki’ w swoich pokoikach i zobaczcie jak wygląda praca na hali... i kto pracuje... zanim zechcecie cokolwiek tutaj robić.

Leczo

Makro okropna firma coś strasznego ludzie którzy tam zostali to zwarta klika patologia wszystko spoczywa na barkach meczów muszą robić wszytko,pracownicy w pracy robią swoje serwisy brak słów masakra.Mercz wykłada towar robi cienki zwroty i spr czy towar się zgadza z tym co wyjechało,ma zgrzewac i naprawiać towar uszkodzony a pracownik robi swój serwis idzie na papierosa do maca na przerwę stoi przy regale i rozmawia o dupi.....Maryny.Kiedy jest wołany na kasy tak to pracuje kiedy ma przyjechać ktoś ważny to jest spinania pośladków puly sie uginaja.Szkoda gadać brak słów race opadają przychodzą do pracy jak do kawiarni i nikt z tym nic nie robi.Dziekuje merczom bo dzięki nim jest chociaż ten towar który serwisuja brawo kochani......

Dorota
@Leczo

W sposób bardzo dosadny oceniłeś aktualną sytuację w tej firmie - mam nadzieję, że miałeś ku temu jakiekolwiek podstawy. Nie dowiedzieliśmy się od Ciebie odnośnie samych warunków zatrudnienia w Makro Cash And Carry Polska - a takie informacje niewątpliwie by się nam przydały. Może powiesz coś w związku z tym o tamtejszym wynagrodzeniu? Czy oprócz samej podstawy można też liczyć (od czasu do czasu) na jakieś dodatki do wypłaty?

Lil
@Leczo

Wszystko prawda ja jestem merchem i ciagle pretensje nic nie dogodzi nie polecam

Dziadostwo i nic więcej co za firma pracownicy od roku nie mają premii bo niby nie wyrabiamy. Wyzysk praca po godzinach, zapierdzielamy za wszystkich jesteś kssjerem, pikerem, pracownikiem i sprzataczem. Na naszej hali atmosfera do bani kierowniczek z biura nie wychodzi, zapierdziel bo sezon, na hali (usunięte przez administratora) i brud.

@Gość

Czy są jakieś perspektywy na poprawę tej sytuacji? Rozumiem że praca po godzinach jest dodatkowo wynagradzana? Twoja opinia jest niepokojąca, może znajdą się też jakieś plusy pracy w Makro Cash And Carry Polska? Napisz proszę coś więcej, mam nadzieję że odpowiesz mi na moje pytania.

@Gość

Nie lepiej porozmawiać o tym z przełożonym jak wyzalac się na forum?

@Dariusz

Perspektyw żadnych przynajmniej u nas na hali. Nadgodziny płatne 50 %. Plusy na ten moment to takie że można sobie dorobić robiąc serwisy na swoim stoisku w czasie pracy.

@gość

Jak masz przełożonego który cię wysłucha to ok zazdro. U nas takowy nie istnieje albo istnieje dzień przed wizytacja obiecanki a później dalej zamyka się w biurze i wydaje polecenia przez telefon.

Maja

albo piszesz z h28 albo problem jest ogólnopolski

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash And Carry Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash And Carry Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Makro Cash And Carry Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 93 ocen.

Makro Cash And Carry Polska S.A.