Opinie o Odido (Makro Cash And Carry Polska S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Makro Cash And Carry Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Makro Cash And Carry Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash And Carry Polska S.A. w Warszawa

Panda

Witajcie, widzę ogłoszenie na stanowisko Specjalista ds. Kontroli Jakości (świeża żywność), które mnie interesuje. Wiecie może ile można przeciętnie zarobić na takim stanowisku i w jakim systemie godzinowym się pracuje? Pozdrawiam

Odradzam
@Panda

Widząc jakość dostaw na hale w ostatnim czasie podejrzewałem że zwolnił się tam wakat. O pensji się nie wypowiem bo nie wiem jak tam płacą.. Ale w całym makro słabo. Godziny pracy natomiast cała doba.(3 zmiany) . Plus nadgodziny jeśli dostawy maja opóźnienie. Na magazynie pracuje tania siła robocza.. Niekoniecznie znając język...a codziennie jakąś hala reklamuje dostawę za co obrywa specjalista. Pozdrawiam.

Picker ;)

W makro pracuje prawie od roku jako picker. Ja jestem zadowolona z płacy, idzie dobra kasę zarobić jak się chce. Z kierownikami idzie się ze wszystkim dogadać, jeśli Ty jesteś wobec nich w porządku, to oni wobec Ciebie również. Atmosfera w pracy jest ok ale są osoby które narzekają i to czasem wkurza. Wiadomo wszędzie znajdą się takie osoby. Jednak trzeba zaznaczyć że przeważnie są to osoby które zamiast wziąć się do roboty to zajmują się plotkami potrafią kilka razy stać gadać i czekaja aż inni ich wyreczą. Więc też mniej za to zarabiają i to jest sprawiedliwe. Osoby które uczciwie pracuja są godnie wynagradzane a nie ze osoba która dobrze pracuje ma zarabiać tyle samo co osoba która prawie nic nie robi.Sa możliwości rozwijania się, niedawno firma zapłaciła mi za zrobienie kursu UDT na wózki widłowe, jeśli ktoś chce może awansować wyżej. Najlepsza praca jaką dotychczas miałam. POLECAM ;)

Aga
@Picker ;)

No jeżeli to jest twoja najlepsza praca, to należy współczuć :D

pick91
@Picker ;)

Hej jeśli chciałabyś porozmawiać to napisz na konkretny999@o2.pl mam parę pytań. pozdrawiam

Nie piker
@Picker ;)

Skąd się wzięłaś??? Osoby które uczciwie pracuja są godnie wynagradzane ??????? Po co pikerowi kurs UDT na wózek? Same bzdury wypisujesz. Nie ściemniaj, kogo chcesz nabrać oszuście?

Lil
@Picker ;)

Nie prawda co ty piszesz ? Pracuje już lata i wiem jak traktują ludzi zostają starsi pracownicy a młodzi odchodzą bo nikt ich nie będzie traktować jak Głowno a tak jest przykro mi ale ja zapier za 10 i ciagle wonty ja pracuje jako firma zewnętrzna i gdyby nie to ze mój szef jest ok (usunięte przez administratora)nie polecam

Wik
@Lil

Prawda, też tam pracowałam i w życiu nie wrócę , razi mnie to że szefostwo pozwala żeby klient odnosił się do Ciebie bez szacunku za to Ty masz milczeć bo to jest klient, reguły z (usunięte przez administratora) zazwyczaj Główny kasjer siedzi i plotkuje A jak kasjerom trzeba było pomóc to ryj otwiera .Zero szacunku nie dziwię się że co chwilę się obsługą zmienia i klienci narzekają .Ci do wypłaty to zabierają podatek pracowniczy jak zapytanie na co ? To nawet księgowa nie wie ,kpina A w umowie nie był zawarty taki punkt .artykuły droższe niż w supermarketach !

Karol
@Lil

Firma Makro Cash And Carry Polska zatrudnia swoich pracowników za pośrednictwem zewnętrznej firmy? Zaskoczyłeś mnie zdaniem w tym zakresie. Myślałem, że pracodawca zatrudnia bezpośrednio przez siebie. Wiesz może, czy istnieje szansa, aby z czasem otrzymać zatrudnienie właśnie bezpośrednio przez pracodawcę?

Pracownik były
@Picker ;)

DO CZASU TA NIBY FAJNA PRACA.

Picker ;)
@Picker ;)

Nie trzeba być Krzysiem Rutkowskim żeby wiedzieć że Twoja opinia jest trefna. Znając życie i makro to jesteś znaną osobistością z "wyższego szczebla" która w zadaniach premiowych jest rozliczana z opinii w internecie. Co za banialuki piszesz.

Bizu
@Picker ;)

Jesli to nie tajemnica to jaka to hala ze tak dobrze jest ...

@Bizu

Gdzie ten raj na ziemi?!

Ludzie
@Picker ;)

Czemu kłamiesz? Płacą Ci za to? My pracownicy nie pozwolimy na tego typu zakłamywanie rzeczywistości!!

Makrorobol Częstochowa
@Bizu

Wlasnie gdzie tak jest?

@Nie piker

Właśnie picker może mieć kurs na wózki, a nawet powinien ( towar czasami trzeba ściągnąć ) - myśl głową buraku (usunięte przez administratora)

Jamroży
@Picker ;)

Nie wiem co tu się dzieje, ale mam wrażenie że te pozytywne opinie o Makro Cash and Carry piszą ludzie z działu HR tejże firmy. Otóż, przepracowałem w Makro ładnych parę lat, na różnych działach i stanowiskach, toteż polecam wszystkim omijać tą firmę szerokim łukiem. Kiedyś praca w Makro była czystą przyjemnością, ale po 2008 r. zaczęło się to bardzo mocno zmieniać w stronę wrednego korpo i z tego co wiem w tej chwili nie jest wcale lepiej, ludzie których znam a którzy tam pracują twierdzą wręcz że jest dużo gorzej. Ja stamtąd odszedłem, jestem z tego zadowolony i nie życzę nikomu pracy w tej firmie.

jjoollaaa
@Picker ;)

Bzdura, nigdy w to nie uwierzę ????????????

zima
@Picker ;)

Wózki widłowe? Przecież Pani jest kobietą.

rozbawiony
@Picker ;)

Noo.. teraz rozumiem skąd taka rotacja wśród picker-ów - (po naszemu pakowaczy) po prostu awansują :))

Korwin
@Picker ;)

Co za kierownicza i obłudna pała napisała ta opinię!!!! W stylu makroskiego bełkotu. Makro płaci GÓWNIANE WYNAGRODZENIA, a jako pracodawca jest patologiczne i wszyscy to wiedzą!!!

Picker2
@Nie piker

Ja pracuję jako picker w makro prawie 7 lat i uprawnienia na wózek to jest złoto. Nie prosisz się pracowników, tylko wsiadasz na wózek i ściągasz paletę. Poza tym ciągać palety z wodą i piwem ręcznym? No nie xD.

Karmq

Hej, jak wyglada sytuacja na stanowikach administracyjnych w Warszawie?

Pracownik hali

Praca w tej firmie to STRES, NIEUSTANA PRESJA PRZEŁOŻONYCH, GANIANIE JAK CZARNUCHA Z MIEJSCA W MIEJSCE. JESTEŚ PRACOWNIKIEM NA STOISKU A MUSISZ STAĆ NA KASIE, MUSISZ ZBIERAĆ TOWAR W DZIALE DOSTAWA, JAK SA WIZYTACJĘ TO MALOWANIE NA ZIELONO. Nie polecam nawet wrogom

Magazynier

Nawet miło się rozmawiało.

Pytali o doświadczenie i dostępność, co do zmian.

Leszno
Kris

Witam czy mógłby ktoś napisać jak wygląda praca na stanowisku kierowca kat. C? Ile godzin się pracuje i ile faktycznie się zarabia?

Infiltrator Makro Poznań

W Makro pracuję od 2 lat ( za chwilę złożę rezygnację ), głównie celem sprawdzania poinowactwa wśród elit z branży kierowniczej. Moim celem i zadaniem było monitorowanie zachowań wśród kierowników ze szczególną obserwacją ich podejścia do pracowników. Nie ukrywam, że naginanie przepisów, jak to w sieciówkach tego typu to sprawa naturalna - to fakt. Najbardziej boli jak pracownica dzwoni wcześniej do swojej przełożonej informując o spóźnieniu 5 minutowym z uwagi na fakt, ze stoi w korku w autobusie z dzieckiem, które musi odwieźć do przedszkola, a w odpowiedzi w słuchawce słyszy negatywne epitety w swoim kierunku. To bolesne i przykre, zważywszy na fakt, ze ta pracownica i ta kierowniczka w jednym czasie zaczynały współpracę w Makro. Los niestety podzielił te osoby wg. stanowiska, i wymagania wobec kierowników danych działów są surowe i to do tego stopnia, że rywalizując z innymi kierownikami danych działów należy robić wszystko w tym kierunku by szargać opinie pracownika pokątnie roznosząc plotki po całym oddziale ( tu akurat dotyczy Makro - Poznań ). Brak właściwego wykształcenia socjologicznego powoduje, że osoby powołane do stanowiska kierowniczego bardziej mają być tzw KAPO" w pracy, niż służyć pomocą w branży, gdzie niejednokrotnie osoby narażone na stres zmagają się z codziennością w pracy i nie tylko na halach czy oddziałach spedycyjnych, ale też podczas obsługi klienta, gdzie nie raz przyszło spotkać się z wyzwiskami i epitetami za np: błędnie ometkowany asortyment. Póki co to miła atmosfera panuje na dziale rybnym, tam ludzie w sposób umiejętny radzą sobie ze stresem, może to wynik umiejętnego sposobu podziału obowiązku bez względu na opinię pani kierowniczki działu ( nazwiska nie podaję, sprawa na etapie przedłożenia w sądzie ). Brakuje też inicjatywy ze strony przełożonych na kasach, gdzie rosnące kolejki ewidentnie emanuje nerwową atmosferą i przedkłada się na pracowników kas, którzy w tym stresie są zdani sami na siebie. Wynika to choćby z tego, że kierownictwo po wielu monitach obiecuje zmiany, a gdy ma do tego dojść to udają że rozmowy nie było, i uważają te prośby za niebyłe. To przykre i pokazuje obraz poróżnień między kierownictwem a pracownikiem obfitując w negatywne opinie idące po cichu między ludźmi na niemal wszystkich działach ( tu akurat dot. to Makro Poznań ). Szereg nieprawidłowości pod względem analizy strat i zysków ( sprawdzone na podstawie docierających list WZ i plomb zawartych na asortymencie ) jest wysoka. Dużo kradzieży wynikłych ze strony klienta wpisane są w tzw: "straty nieznane" i podczas inwentaryzacji koszty wg. opinii kierowników są pokrywane z Bazy Głównej Makro ( bo jak to mówią "oni są przygotowani na straty i wliczają to w koszty ". ) Słabo przestrzegany system HCCP, wdrożony trwale w Polsce i w mojej ocenie zasadny. Pokazuje to niechlujstwo na które przymyka oko kierownictwo. Asortyment mięsny nie raz jak produkt świeży porozrzucany na magazynie nie zawsze jest umyty bądź w sposób właściwie oczyszczony, co powoduje umniejszanie zaufania do środowiska, którego to dotyczy i jednoznacznie umniejsza zaufanie klienta, który niejednokrotnie to zgłaszał przełożonym danego działu ( tu dot. mięsa i wędliny ). I na koniec oprócz miłej aparycji pracowników i pracownic ( bo dzięki nim tak naprawdę hula całe te Makro bardzo proszę Pana Piotra Wysockiego o umiejętne kamuflowanie swoich słabości do pani kierownik ( imie zostawiam dla siebie ). Romanse w pracy przedkładają się na jakość i opinie. Ludzie nie są ślepi i wiedzą, że skoro kobieta mogła ujarzmić swego przełożonego to jednocześnie sama wykorzystuje swe stanowisko do wprowadzania dezinformacji ( błędnie wydawane zlecenia wykonania danej usługi ) i mobbingu ( niejednokrotnie upokarzanie przy kliencie, brak indywidualnej rozmowy i socjologicznego podejścia ). Reasumując : moja opinia ma na celu przedstawienie skrótowe sytuacji, jakie mają miejsce w sieci Makro Poznań, a wiążąca zostanie przedłożona do Głownej Siedziby w Warszawie z uwagi na szereg nieprawidłowości w zarządzaniu oraz gospodarowaniu materiałów zwłaszcza w okresie świątecznym ( dotyczy to również fakturowania ). Jestem szczęśliwy że poznałem fantastyczne osoby na działach, które po wielu latach pracy potrafią sobie radzić nieraz z naprawdę trudnymi zadaniami. Przykro mi jest że nieraz sam musiałem przymknąć usta po swoim celowym zachowaniu sprowadzającym do złego wykonania polecenia, bo sprowadziłem na siebie wiele niemiłych epitetów ze strony przełożonych. Informuję również, że rozmowy zostały nagrane nawet w biurze kierownictwa Makro Poznań przy użyciu sprzętu właściwego do nagrywania i edycji audio. Miało mieć to tylko charakter informacyjny w oparciu o szereg opinii zgłaszanych przez pracowników oraz klientów. Z wyrazem szacunku - Andrzej Żukowski

zarobki,amtosfera

Jakie zarobki na stanowisku pracownik hali oraz jaka atmosfera?

Benek
@zarobki,amtosfera

Zarobki ??? Chyba ZASIŁKI !!! Atmosfera - raczej smutna, zwłaszcza po 10 jak przeleją zasiłki dla roboli !!!

ktoś

Jak tam koleżanki i koledzy .Podobno miały być podwyżki ,dajcie znać czy je dostaliście .

Olek
@ktoś

3000 brutto dla zwykłego pracownika 3200 dla zastępcy kierownika 3400 dla kierasa I bez znaczenia czy jesteś 2 dni w pracy czy 20 lat (usunięte przez administratora) WARTE TE ZASIŁKI

Arnold
@Olek

Niestety tak jest, firma jest zacofana pod tym względem, za to wydają kasę na obludne badania zadowolenia pracowników i jednocześnie MUSISZ tam pisać to co kierownik każe!!! Dramat

Lukasz

Czy makro przyjmuje byłych pracowników?

Arnold
@Lukasz

Jeszcze się nikt nie odważył by tam wrócić!!!

Łucja

Hej, poproszę o jakieś informacje na temat tego, jakie wymagania trzeba spełniać, żeby dostać się do Makro. Nie jestem pewna, czy ten pracodawca wymaga jakiegoś konkretnego doświadczenia oraz kompetencji. Mam nadzieję, że tutaj ktoś posiada takie informacje i może się nimi podzielić. Możecie proszę napisać?

ktoś

W Warszawie 3400 ,bez brania pod uwagę ,czy ma uprawnienia na wózki ,czy jest jumperem ,tyle samo płacą wszystkim , Masakra .Chociaż by stażowe jakieś płacili ,marzenie

Mariola

Makro wystawia ogłoszenia o prace z innym zakresem obowiązków niż faktyczny. Stanowisko referenta to ściema. !!!!! Oferują 3000 netto za prowadzenie kadr , legalizację zatrudnienia dla Ukrainy, raportowanie, prowadzenie gospodarki magazanywej odzieży pracowniczej, ewidencje środków trwałych, rozliczenia benefitów, ewidencje czasu pracy oraz rozliczanie czasu pracy poprzez wewnętrzny system, prowadzenie ewidencji czasu pracy i rozliczanie czasu pracy pracowników Agencji pracy zewnętrznych oraz zamówienia wewnętrze i zewnętrzne. wymagania w ogłoszeniu są minimalne a tak naprawdę trzeba poznać szereg programów komputerowych takich jak SAP HR, Sap finansowy, Taleo, BSA program do składania zamówień zewnetrznych, i wiele innych aplikacji. Kompleksowe prowadzenie procesu zatrudnienia oraz bieżąca obsługa spraw pracowniczych, współpraca z ZFSS i przygotowywanie na te potrzeby danych kadrowych. Zamawianie posiłków pracowniczych, organizacja i zamawianie busów Pracowniczych i wiele iinnych zadań o których informują w trakcie wdrożenia jak otrzymujesz 3 strony A 4 zadań do nauczenia i poznawania programów w 4 dni. Nie dajcie się oszukać !!!!!!! Poza tym kadra menadżerska to chamy i ćwoki, którym po liceum bez matury udało się zostać kierownikiem bo kilka lat są w makro. Zero wsparcia przy realizacji zadań wspólnych. Atmosfera w firmie tez beznadziejna , mało przyjazne środowisko ...

@Mariola

Zauważam ostatnio, że w firmie jest ogromny problem z nadmiarem obowiązków. Nie dotyczy to tylko działu administracji. Wiele osób, żeby wyrobić się z obowiązkami siedzi po godzinach i później widać w skrzynce mailowej wiadomości wysłane w jakichś nietypowych porach. Ktoś powinien na to zareagować.

mixx

Witam pracował ktoś jako Pracownik działu dostaw przy aleje jerozolimskie i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

Rafa
@mixx

Na przykład, listerioza. Po prostu, nie zauważać. Już rozumiesz? xD

Kazimierz

Większość owoców spleśniała nikt tego nie pilnuje. Opakowania zbiorcze rozerwane nie wiadomo czy to jednostkowe czy nie, dowiadujesz się przy kasie. Szampann martini proseko nie do picia. Przy kasie z papierosami musisz czekać aż któraś z Pań łaskawie przerwie plotki i Cię zauważy. Ozdoby Noworoczne rozbebrszone niekaplentne. Nie wiadomo czy to się da poskładać. Opisy alejek i regałów nie przystają do rzeczywistość. Generalnie klient traci dużo czasu na to aby sprawdzić czy kupuje towar zgodny z opisem czy aby świerzy i czy aby może go kupić (porozrywane opakowania a informacje na regałach półkach wprowadzają w błąd). Generalnie sielanka, chyba tylko kasjerki ciężko pracują i powinny dostać premię. Reasumując nie polecam towar można kupić nie świeży (szczególnie warzywa i owoce). Pomocnej obsługi jak na lekarstwo opisy na regałach i alejkach wprowadzają w błąd. Szampan martinini proseko, nie polecam. Wszystkiego najlepszego w Nowym Roku

@Kazimierz

Proszę o informację w którym mieście Pan robi zakupy ?

Kazimierz

Makro Gdynia.

Paulina
@Kazimierz

To strona opinii o pracy a nie opinni klientów ???? Zaśmiecacie portal i człowiek musi się dokopywać do opinii w temacie.

Bolczyk
@Kazimierz

Podzielam opinię, całe masy towaru zepsutego i przeterminowanego. Nie tylko w Makro, ale Euro podobnie. To już drugi rok jak poziom sieci spada ogólnie, pod każdym szyldem. Owoce i warzywa to tragedia. Nie warto ryzykować zamówienia. A w większej ilości napojow w szklanym opakowaniu straty ukryte ponad zdrowy rozsądek. I brudno wszedzue, na nic nie ma czasu, bo zbyt mało personelu zatrudnionego w stosunku do klientów w dużej hali.

Jacek

hej, czy jest tu ktoś kto pracuje jako handlowiec w sektorze horeca? Jak wygląda rozmowa rekrutacyjna? Jakie zarobki, jakie auto? Czy można z auta korzystać prywatnie? Z góry dziekuje za odpowiedzi

@Jacek

Miałam okazję odbyć rozmowę, więc służę pomocą. Po pierwsze zakres obowiązków w ogłoszeniu i ten jaki podają na rozmowie różnią się. Nie padło żadne pytanie np o to ile punktów mamy w danym rejonie czy coś tego typu. Pytano mnie o sytuację rodzinną, gotowość do wyjazdów i oczekiwano odegrania scenki sprzedażowej. Z rozmowy wyszłam zła na siebie i zażenowana. Zmarnowany czas (nie wiem ile płacą, czy można korzystać z auta etc) Dawno się z takim zachowaniem nie spotkałam.

Łyskota
@Marta

Śmiech na sali . Nie idźcie robić z siebie małpy . Żadne scenki i robienie z Nas (usunięte przez administratora). Niech zatrudnia sobie aktora za 2 tysiące .

Ilona

Dzień dobry, widziałam ogłoszenie na specjalistę ds zamówień i rozliczeń w biurze Makro w Alejach Jerozolimskich. Czy ktoś mógłby przybliżyć jak wygląda tam praca? Jak jest z umową , jakie benefity? Zastanawiam się czy wysłać swoje CV

UTRATA WIARY I ZAUFANIA DO KIEROWNICTWA Utrata zaufania do kadry zarządzającej jest kolejną z przyczyn odchodzenia z pracy. Jeżeli kadra menedżerska czy dyrektorska myśli głównie o własnych korzyściach, łamie obietnice, dopuszcza się manipulacji, nagina przepisy, nie potrafi skutecznie komunikować się z pracownikami, czy też nie jest zainteresowana opiniami pracowników – wtedy pojawia się brak wiary w kierunek rozwoju firmy i działania dla dobra pracowników. To również jeden z powodów zmiany pracy.Tak się dzieje!

ktoś

Pracowników traktują jak śmieci ,tylko wymagania ,. Podwyżki -zapomnij, premia-zapomnij,stażowe -zapomnij ,To co obiecują ,to żarty

Czy pracodawca Makro Cash And Carry Polska S.A. motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Pracownik hali 1

Dodam jeszcze, że premii od 2 lat nie ma. Wieloletni i rzetelni pracownicy są traktowani jak (usunięte przez administratora) przez swoich przełożonych. Coraz więcej osób się zwalnia i to tych naprawdę oddanych pracowników, którzy kiedyś dla makro wszystko by zrobili. Ale co sie dziwić skoro widzą, że w firmie brak perpektyw. Tylko coraz większe naciskanie na nich a pieniądze takie same od paru lat. Stawka między wieloletnim pracownikiem a nowym to tylko 300zl brutto

Są hale gdzie NOWY pracownik otrzymuje wyższą stawkę niż 22letni pracownik

Justyna
@Pracownik hali 1

A w umowie jest jakiś zapis na temat premii? Rozumiem, że to bardzo motywuje pracowników, jednak pracodawca nie ma obowiązku jej wprowadzenia. Może są jakieś inne benefity? Piszesz, że stawki od dawna się nie zmieniły, jednak od nowego roku wzrosła płaca minimalna. Makro Cash And Carry nie planuje podwyżek w związku z tym?

jjoollaaa
@Pracownik hali 1

2850 po 25 latach pracy (premii nie ma) wliczyli w podstawę zeby najniższej krajowej nie wyrównywać

@11111

No to jeszcze lepiej... Widzę, że ktoś nie umie zarządzać dobrze firmą. Ciekawe co zrobią, gdy wszyscy Ci pracownicy na których od lat mogli liczyć się zwolnią i przyjdą młode, nowe osoby którym nie chcę się pracować i przychodzą odbębnić 8h i nara. Większość klientów też przechodzi do Selgrosa, bo jest tam poprostu taniej...

@Justyna

Nic na ten temat mi nie wiadomo. Wszystkie takie rozmowy są przeprowadzane tylko z kierownikami hali a później z kierownikami... nam szarym pracowniką albo powiedzą albo nie powiedzą i dowiemy się dosłownie na samym końcu gdy aneksy do umów trzeba podpisywać. A firma dobrych pracowników naprawde nie docenia i tylko na tym traci...

Pracownik Makro
@jjoollaaa

Koordynator z 15 - letnim stażem 3000 brutto, premii od dwóch czy nawet trzech lat nie było...

Sztaplarz

Po przepracowaniu 2,5 roku w Makro ZS, rzeczywiście płaca dla pracownika który posiada uprawnienia na wózek widłowy jest bardzo mała. W 2018r. wynagrodzenie podstawowe na start wyniosło 2600ł/brutto, które po przepracowaniu 3msc (okres wstępny) wzrosło do 2800zł/brutto. Z kolei w 2020r. 3400-3500 zł/brutto. Ogólnie praca jak to na magazynach, trzeba się nadźwigać, normy BHP istnieją tylko w regulaminie. Praca sama w sobie to wielka kpina, ponieważ dla kierownictwa liczą się tylko normy sprzedażowe/obrotu towaru, a "zwykłego" pracownika mają gdzieś w (usunięte przez administratora) W przypadku nawet wykonanych targetów brak premii miesięcznej i rocznej. Nie polecam tej firmy! Lepiej omijać szerokich łukiem.

Zibi
@Sztaplarz

Bardzo słuszna uwaga, ale warto dodać również że praca odbywa się w systemie III zmianowym. Po przepracowaniu całego miesiąca kosztem samych nocek można zarobić tylko ok 350-400 zł netto. Również nie polecam. Za taką marną pensję, niech sami ukraińcy robią.

lilo

Pracownicy działu PR dający pozytywne opinie o firmie powinni zaprzestać tej działalności. Makro to sypiąca się ( dosłownie ) i zdekapitalizowana firma żyjąca z najniższej krajowej pracowników w wieku przedemerytalnym i Ukraińców. Zatrzymała się w rozwoju 20 lat temu. Wystarczy porównać nawet do Lidla, Kauflandu czy Aldi. Jak ktoś zobaczył potem inne firmy to wie że Makro to średniowiecze na najniższej krajowej. Jak będzie większe bezrobocie to może przeżyje

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash And Carry Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash And Carry Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Makro Cash And Carry Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 93 ocen.

Makro Cash And Carry Polska S.A.