Opinie o Odido (Makro Cash And Carry Polska S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Makro Cash And Carry Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Makro Cash And Carry Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash And Carry Polska S.A. w Warszawa

Ricky

makro moszna parcele - Dno dna Dotyka !!!!! Płaca 3100 brutto - dodatkowo (usunięte przez administratora) - wymagają 200 linii lub zrobienia 8 zlecen to musi być norma kazdego dnia !!!!! za pomoca skaneru który co 30 minut się wyłacza oraz za pomoca paleciaka -kierownik oraz Zastępca - nie wiedzą nawet co to jest kodeks pracy !!!! koordynator to za duże slowo są to ludzie którzy dla ochrony swojej D......y są wstanie wszystko Zrobić !!!!!! niech każdy domyśli się co ha ha ha -----

............................
@Ricky

są zamówienia co robisz w 30 min i takie co robisz 7 godz do mnie nawet pretensje mieli jak mnie oddelegowali na 7 godzin na rampe czemu tylko 1 zlecenie zrobiłem odp a ile miałem debi u jak mnie nie było i robiłem co innego i tak w kółko a potem lista ze w danym tyg masz np 6 linii a ile masz mieć jak robiłeś 1 dzień na delivery resztę np na rampie nie kompetęcja

Robert

Praca handlowca oparta jest głównie o wynik sprzedaży i jak słaby handlowiec to i kasa słaba!!!

Grzegorz

Coś musi być na rzeczy z tymi zarobkami. Byłem tam na rozmowie jako potencjalny przedstawiciel I wszystko szło w sumie bardzo dobrze do czasu kiedy pani zapytała o oczekiwania finansowe. Jak usłyszała ze około 2,500 netto to mało z krzesła nie spadła. Odparlem, ze może owszem na poczatek może być nieco mniej Ale w sumie to żadne kokosy jak za taką pracę. Okazało się, że musi to być dla.nich bariera nie do przeskoczenia skoro nie zaproponowali mi pracy

PeHowiec
@Grzegorz

2000 netto dla przedstawiciela na Śląsku. Byłoby więcej ale bulisz za auto, ubezpieczenie, kartę zdrowotną, posiłki... Premia...? Zależy.. czasem rok bez premii, czasem jest - zależy jak masz ustawiony " target".

robert
@Grzegorz

Mało nie spadła z krzesła bo nie przypuszczała że tak słabo się cenisz .Ja jako szeregowy pracownik na hali zarabiałemm w tym okresie 2800 netto.Nie zaproponowali pracy bo szanujący się handlowiec ma inne wymagania finansowe.

Była PH
@robert

Robert, tak właśnie jest u handlowców w Makro.. Firma na początek daje max 3300 brutto podstawy, a po roku czy dwóch jak będziesz miał szczęście to ze 200zł brutto podwyżki. Tłumaczą się tym, że nie ma budżetu. Praca po min 9 godzin w terenie i 2-3 godz w domu, a płatne tylko za 8. Pod telefonem musisz być od 7 do 22, także w weekendy. Oczywiście 3300 to podstawa, a premie coraz cięższe do wyrobienia. Co chwilę jakieś durnowate akcje wymyślane przez prezesów (nie mają pojęcia co się dzieje w terenie, a każą się zajmować bzdurami a nie tym co ważne). Do tego mega dużo składowych premii, wystarczy nie wyrobić jednej i już po. Dobrzy i szanujący się PH odchodzą, co bardzo dobrze widać na przykładzie Wrocławia, gdzie odeszło wielu dobrych handlowców, a kolejni szukają innych pracodawców. Stres i ciągłe pretensje, dlaczego nie robisz planów. PH w Makro robi za sprzedawcę, pakowacza, dostawcę towaru, call center i Bóg wie co jeszcze. Nie polecam!

Agata

@Maciek jak będziesz po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie MAKRO Cash & Carry Polska to podzielisz się wrażeniami? Powiesz nam jak dokładnie wyglądała? Jakich pytań można się spodziewać? Takie informacje zniwelują stres u innych kandydatów.

Magazynier

Nawet miło się rozmawiało.

Pytali o doświadczenie i dostępność, co do zmian.

Maciek

Witam, zostałem zaproszony na rozmowę w sprawie pracy kierownika hali w Warszawie. Na jakie zarobki można liczyć?

Pracowałem ponad rok na Delivery w Lublinie. Gdyby nie niskie zarobki to zostałbym na dłużej. Zaje.bista atmosfera, praca w swoim tempie, nikt nad Tobą nie stoi i nie popędza. Ogólnie trochę bałagan ale brakuję mi tego:D pozdro chłopaki!

Stefan

Ile zarabia kierowca dostawca na rękę? Jeśli jeździ autem powyżej 3.5 tony?

pracow-nik

Firma jest porażką. jeden robi za trzech.same wypowiedzenia ludzie dają..bardzo duża rotacja personelu,nikt nie przychodzi na rozmowy jak słyszą o śmiesznej stawce na wejściu. Pracownikom z stażem 14 letnim z łachą podnieśli do 2700 .wydają kupe kasy na bzdurę szkolenia o mięsie warzywach i rybach, na sylikera a na urodziny makro bon 5 dych dla pracownika i do tego drugie 5 dych musi swoich wydać żeby skorzystać z "okazji". Płacą marnie a w głowach ich się przewraca od certyfikatów , medali dla pracowników mr shopera oraz sylikera. Chodzisz w brudnych szmatach po robocie ...jak się upomnisz to Pani z bhp powie Ci, że czas zużycia nie minął.Mógłbym tak w nieskończoność pisać bo miarka się przebrała Za te pieniądze powinieneś podawać klientom towar lub ładować w pułę niczym się nie przejmując a oni Cię straszą, że jak nie zdasz egzaminu o jabłku, pstrągu i kotlecie i i nie dostaniesz medalu to nie dostaniesz podwyżki tzw dodatku :D .w makro bałagan na każdym kroku , to normalne przy tak małej ilości personelu. W trakcie wizyty regionalnych lub szefów z warszawki wszyscy włażą im do (usunięte przez administratora) i słowem się nie odezwą. W tej firmie nie jesteś w stanie pracować normalnie!!!!.....chora firma ....wyzysk ...i przekonałem się o tym..jak chcesz przekonaj się i TY

Pawlo

Makro Kraków????????????

Unikajcie pickingu w Mosznej parceli makro dla gastronomii, zwalniają bez podania powodu, po kilka osób dziennie z różnych agencji pracy. Pomimo że robisz swoje mówią Ci dziękuję. Co tydzień przychodzą nowi ludzie do szkolenia z różnych agencji pracy, którzy są zwalniani zazwyczaj w trakcie pierwszego tygodnia pracy. Szczerze nie polecam.

lolo

Koordynator w rejonie Warszawskim na początek może liczyć na stawkę 4300 brutto lub 4150 zależy od działu + premia. Pracowników szeregowych zatrudniają za 2900 brutto podstawy + dodatki i premie maks(3890 brutto)

Jjoollaaa
@lolo

Ciekawe , w jakim mieście takie stawki ?

Rozczarowany

Zostałem zatrudniony przez agencje do zbierania zamówień w Makro. Przez pierwsze sześć zleceń czyli łącznie 48h ani razu nie miałem tej przyjemności aby móc wykonywać tą pracę po jaką się zgłosiłem, tłumaczono iż nie ma zamówień i nawet nic sensownego nie wymyślono w kwestii mojej pracy w tym sklepie, bywało tak iż przez 8h pracy kompletnie nie miałem nic do roboty i nikt tym się nie interesował. Ostatnio udało mi się dostąpić zaszczytu i w końcu mogłem wykonać zlecenie po które przyszedłem ale po 2h pracy stwierdzono iż już więcej zamówień nie ma i znów nic nie wymyślono sensownego jako alternatywę , koniec końców po tym zleceniu Makro nie chciało już ze mną współpracować. Jak wrażenia ogólne? Uważam iż firma jest bardzo nie profesjonalna, wystawia zlecenia a koniec końców okazuje się iż samo zlecenie rażąco różni się od tego co miało pierwotnie być, atmosfera też nie najlepsza ludzie tam pracujący są dziwni ze specyficznym (lekko chamskim) poczuciem humoru który mi nie odpowiada do tego muszę z przykrością dodać iż recepcja na górze u której wchodzi się na hale jest nie miła, nie raz słyszałem wredne i aroganckie opinie w moją stronę i nie tylko, Panie tam pracujące chyba mają mniemanie o sobie iż są właścicielkami tego zakładu. Kończąc powiem iż nie polecam tej pracy.

git
@Rozczarowany

jakie miasto? SZCZECIN?

Rozczarowany
@git

Witam. Chciałem aplikować na stanowisko koordynatora stoiska w makro ale w innym miescie. Czy może wiecie jak wygląda praca godzinowo? Nie chodzi o samo przyjście w wekend bo wiadomo jeżeli tak przypadnie w harmonogramie to bedzie trzeba przyjsc. Bardziej mi o ilość przepracowanych godzin w tygodniu. Czy jest to np 40 godzin (ustawowo) i potem dwa wolne dni np. tygodniu czy praca non stop przez 7 dni. Prosze o info.

Malgorzata

3 grudnia 2017r. Godz. 18.00 masakra dwie kasy otwarte!!!!! Godzina stania w kolejce... Poprosiłam o otwarcie trzeciej kasy jednak uslyszalam od manager kas-- nie ma takiej opcji.... Już nigdy tu nie wrócę...

kinia
@Malgorzata

To nie nasza wina że nie ma pracowników a wy ludzie dwie rzeczy to możecie sobie kupić w małym lokalnym sklepiku a nie (usunięte przez administratora) w kolejkach zawracać wszędzie można poprosić o wypisanie faktury jak już tak bardzo komuś zależy. Kiepsko płacą, na nic nie ma czasu, a kasjer główny ma tyle rzeczy do zrobienia że nie wiadomo w co ręce włożyć .

Tymon

MAKRO Cash & Carry Polska ma dość długa listę aktualnych ofert. Czyżby brak fachowców zaczął odbijać się na takiej firmie? Handel nie jest lekki więc i chętnych brak.

Agata

@Niezadowolony klient łódzkie może firma MAKRO Cash & Carry Polska chciała dać tej osobie szansę lub może w stresujących sytuacjach ona sepleni. Myślę, że nieładnie tak oceniać osoby, która może mieć z tym problem. Jednak jeżeli byłeś niezadowolony z jej pracy to może warto było się bezpośrednio skontaktować z jej przełożonym?

Niezadowolony klient łódzkie

Kogo Wy zatrudnianie na stanowiska ph masakra ....laska żółtodziub, która ma problemy z wypowiedzią (sepleni) no jestem zniesmaczony estetyka w tym zawodzie to minimum wymagań nie wspomnę o kompetencjach....

dawid

Zostałem zatrudniony przez agencję pośrednictwa w Makro przy kompletacji zamówień dla gastronomii. Wrażenia? 1. ludzie tam pracujący - dziwni, "pokręceni", "patola", stosują niewybredne żarty. 2. Płaca beznadziejna (wiadomo, że agencja sobie ściąga), 3. Makro nie zawsze zapewnia dostateczną ilość ubrań, aby wyjść do chłodni (ubierałem zasyfiałe kurtki po innych, cholera wie czy zawszone nie były). 4. Brak obuwia ochronnego, jakieś prześmiewcze nakładki (w których nogi wyglądają jak u klauna, pewnie po to by kierownik mógł się pośmiać... tak, śmiano się ze mnie). 5. Co chwilę gania się do chłodni (temperatura w okolicach 5 stopni celsjusza), 6. czasem ganiają do mroźni (ok. -15 - (-20)stopni) Nie polecam.

Agata

Właśnie @Dufi a Ty wiedziałeś o godzinach w jakich będziesz pracował? Jeżeli tak, tzn., że je zaakceptowałeś. Dostawy jednak zawsze trzeba rozpakować zanim przyjdą klienci. Ktoś jeszcze chce coś powiedzieć o pracy w MAKRO Cash & Carry Polska?

Parker

Ale dla mnie to jest normalne, że tak ustawiono pracę w takich godzinach. Każdy z nas ma z kolei prawo wyboru czy to akceptuje, różnie się pracuje!!

Poleczka

Wydaje mi się, że powinieneś przemyśleć czy odpowiada Ci praca kontrolera jakości? Czy masz jakiś staż w takiej pracy? Tego może firma oczekiwać, a z pewnością nie będziesz wiedział czy warto rekrutować zanim nie zgłosisz się. Zarobki w firmie to część negocjacyjna !

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash And Carry Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash And Carry Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Makro Cash And Carry Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 93 ocen.

Makro Cash And Carry Polska S.A.