Opinie o Odido (Makro Cash And Carry Polska S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Makro Cash And Carry Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Makro Cash And Carry Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash And Carry Polska S.A. w Warszawa

Romek

Pracuje w Makro już kilka lat i jestem bardzo zadowolony. Zarobki mamy naprawdę super, do tego dochodzą premie czasami jakieś bonusy. Do tego ludzie z którymi pracuje są fantastyczni nic więcej nie potrzeba!

@Romek

Co rozumiesz pod pojęciem "bardzo dobre zarobki" i na jakim stanowisku? Tez pracuje w makro i chętnie sie dowiem

@Romek

Bubu

Witam,teraz w Pruszkowie rekrutuja na stanowisko Specjalisty ds zamówień i wsparcia sprzedaży. Wie może ktoś jakie warunki płacowe oferują, jak wygląda praca u nich oraz rozmowa kwalifikacyjna??

Bobi
@Bubu

Witam Bylem na rozmowie do pracy w Pruszkowie i moge powiedziec ze mnie nie zatrudnili rekrutowaly dwie Ewy jedna mloda z hr a druga stara jakas kierowniczka . Czy ktos tez mial z nimi rozmowe i moze zostal zatrudniony jakie mu warunki zaproponowano i wynagrodzenie ?Jestem bardzo ciekawy. Pozdrawiam.

taki jeden

Awanse są, kierownicy w Alejach to byli koordynatorzy a paru koordynatorów było pracownikami. Pensja min.2700 brutto, do tego bonusy, premie (są i to b.czesto), dodatek do stołówki, bony świąteczne, pomoc dla biedniejszych. W przeciwieństwie do Lidlow i Biedron da się wyciągnąć prawie 3000 miesięcznie a nie jak tam, z nadgodzinami i raz na rok. Atmosfera dobra, solidny pracodawca.

tro

Czytam te opinie i sie zastanawiam. W halach warszawskich jest sporo przypadkow awansow. Znam te glownie z delivery: picker - koordynator, picker - sdz. Z tego co wiem, to dyrektor regionalny tez zaczynal jako zwykly kierownik stoiska.

Patryk
@tro

Niestety ale w większości przypadków awanse dostają pociotki, które są zatrudniane od najniższego szczebla aby zaraz po raptem miesięcu awansować na wyższe stanowisko albo ludzie, którzy potrafią lizać dobrze (usunięte przez administratora) podpierdzielać pracowników i jest na każde zawołanie przełożonego nawet gdyby ten chciał aby mu wypolerował berło, więc na rzekome "zapracowane" awanse patrz z przymrużeniem oka. Chyba widać w firmie, że każdy za wyższym stanowisku zna się od lat i stołka się trzyma baaardzo długo, prawda? :)

@Patryk

Całkowicie nie zgadzam się z taką opinią. Tak piszą tylko takie osoby, które niestety nic nie wiedzą o zarządzaniu, są słabi operacyjnie, a co gorsza uważają że wszystko im się należy. Sama awansowałam już kilkukrotnie, a osoby, które miały duży potencjał i zaangażowanie również dzięki mnie awansowaly. I tutaj żadne znajomości nic nie daja tylko oddanie w obowiązki, lojalność i dobrze wykonana praca. Najwidoczniej nie jesteś takim typem osoby więc pozostaje ci zawiść i zazdrość w stosunku do innych.

Magazynier

Nawet miło się rozmawiało.

Pytali o doświadczenie i dostępność, co do zmian.

logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
Pola

Mam pytanie czy makro w Warszawie nie robi żadnej rekrutacji? Proszę o informacje gdyż bardzo mi zależy

~były ph

Zarobki 3000 brutto + premia, której nigdy nie wyrobisz. Podwyżki-zapomnij. Do tego odlicz sobie z pensji korzystanie z samochodu, ubezpieczenie i inne ukryte opłaty :) i ewentulanie bony, które są opodatkowane. Jeżeli masz inne oferty to smiało uciekaj. Firmy szczerze nie polecam :)

przyszły pracownik

Siemka, jest tu ktoś z Łodzi ? PH ? Zdradzisz jakie zarobki ?

były

Jeżeli ktoś szuka pracy jako PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY niech lepiej unika tej firmy. Ludzie nad tobą są zupełnie bez pojęcia. Przygotowanie do pracy zerowe- masz samochód i jedz sprzedawaj- tak to wyglada. Uwaazaja pracownika za robola, zarobki śmiesznie niskie, zero podwyżek, ciągle dokładane obowiązki. Jestes hanlowcem, marketingowcem, informatykiem, ksiegowym, pracownikiem call center , magazynierem w jednym. Patrzą tylko jakby tu zrobic zebys nie dostał premii. Co byś nie robił zawsze jest ZA MAŁO, ZAWSZE MOZE BYC LEPIEJ. Szczerze odradzam.

Xyz

Witam chciał bym sie dowiedzieć ile dokładnie zarabia pH kanał horcea . Ile wynosi bana , ile wynosi dzienna liczba wizyt . Jakie auto i jak wyglada sytuacja jeśli chodzi o jazdę prywatna autem po godzinach pracy i wekendy . Dodam iż jestem zainteresowany ogłoszeniem na teren Słupsk . Dzięki

Annie
@Xyz

@Xyz podstawy z 2200/2300 netto max.zależy ile wynegocujesz. Z premia różnie,coraz częściej ciężko ja zrobić, zwłaszcza po sezonie. Dziennie 10 wizyt. Od 8-16 w terenie i praca po "pracy" po oficjalnych godzinach. Yariska albo fabia,zależy co maja. Limity km prywatnych, weekendy wolne.

Funmoon

DO WSZYSTKICH KTÓRZY CHCĄ PRACOWAĆ NA STANOWISKU KASJER/KA. Powiem tak, zarobki są "nawet" dobre ALE trzeba liczyć się z tym że jest to okropnie nirwdzieczna praca, kasjerzy są traktowani fatalnie. Dziś miałam sytuacje że trafił mi się trudny klient który zrobił mi awanturę o to że drukarka fiskalna się zepsuła i stracił 10 minut czasu, zgłosił to do kierownika i kierownik stojąc przy mnie oznajmił im że zmienia obsadę w trybie natychmiastowym czyli mnie wyrzuca :) Przez to że drukarka się zepsuła a ja nie umiałam jej naprawić. Grafik zmienia się dosłownie co chwile i często się siedzi do późnej nocy. Szczerze .... jeśli się szanujesz nie idź do tej pracy, naprawdę można znaleźć coś lepszego. Dla pieniędzy nie warto się poniżać i strzępić sobie nerwów

you & makro

Brawo dla Was. Jesteście "miszczami" stylistycznymi. Ja Was dobrze rozumieć, a wy rozumiec co chcecie napisać?

max

zalezy w jakim dziale pracujesz i na jakim stanowisku jestes, wiadomo tez ze w takich wielkich hurtowniach jeszcze znanych gdzie zaopatrują się raczej wszystkie branże w polsce raczej sartonomiczne czy spozywcze to pracy będzie dużo takiej papierologicznej jak piszesz.

Firka

2200-2300 na rękę podstawy jako PH. Nie mówię akurat o Warszawie, a o Północy Polski. Jak sobie radzisz to z miesiąca na miesiąc podwyższaja Ci targety byleby tylko nie Dac Ci premii.. w sezonie z premia wyciągnięsz na rękę nie więcej niż 3900. Pracy jest dużo, w domu po godzinach także, mnóstwo procedur jak to korporacja, wieczne ciśnienie kierownika hali żeby dopinac targety, GPS, limity km i opłaty za użytkowanie auta do celów prywatnych. Na start dobra, później lepiej szukać innej firmy.

@Firka

Zgadzam się z tym co piszesz. Papierologia, nowe projekty, ciśnienie z góry - (usunięte przez administratora) hale od środka :( kiedyś był klimat w pracy, teraz to ....

Makrowiec

Hymmm darmo już nie widziałem by ktoś w Makro awansował. Stanowiska są obsadzone przez te same osoby od wielu lat. Jeśli nawet już coś się zwolni to stawia się na ludzi z zewnątrz, choć nie wiem dla czego. Po tegorocznych zwolnieniach grupowych to wątpię nawet by ktoś chciał awansować. Zawsze oskarża się tych na stołach o niepowodzenia: kierowników stoisk, dawniej Flor-ów, kierowników działów itd. Tłumaczenie ze masz załogę o 50% mniejsza niż parę lat temu a pracy więcej, nikogo nie interesuje. Brak sprzedaży - twoja wina (oczywiście na cenę i dostępność wpływu nie masz - wszystko robi centrala). Wszytko odbywa się na zasadzie: Warszawa coś wymyśli i choć by to była największą głupotą, masz to wdrożyć - później najwyżej jak nie wypali, ktoś powie że dzięki temu mamy nowe doświadczenie.

Makrowiec

Więc w Makro niestety ma dużo :( w różnych halach różne zarobki. Np skoro średnia zarobków dla pracownika w Katowicach to np 2100 to po co Makro ma dawać więcej, skoro za te pieniądze i tak ktoś przyjdzie. Natomiast we Wrocławiu już nie koniecznie, bo np Lidl swego czasu ogłaszał się na plakatach 2700 we Wro.

Makrowiec

Nawet między Warszawkami jest różnica w zarobkach. Znam kierowników z Alei ze stawką ponad 6000 oraz z Bielan ze stawką 4500. Więc jeśli cały czas pracujesz w halach typu Rogów, Opole, Jelenia Góra, czy też zamknięta jaka w Szczawnie to raczej będziesz zarabiał dużo mniej niż Wrocław, Kraków, Warszawa. Może jednak nie masz kolegów :) i nie mówią ci prawdy ile zarabiają. Albo za niski szczebel by zobaczyć zarobki na hali :)

Makrowiec

Nie wiem gdzie ty pracujesz, i średnio mnie to interesuje. Wiem natomiast że nawet w jednym regionie zarobki różnią się znacznie. W jednej hali tyle co zarabia pracownik, w drugiej tyle zarabia koordynator. Ja pracuje w Makro tylko 15 lat więc pewnie twoje 5 lat więcej doświadczenia w robi super różnice

Makrowiec

Zarobki dopasowanie są do regionu. Widełki ustala CWB - centrala. Na hali - Kierownik Hali ustala z widełek ile ci da.

Mimi

A na podstawie czego wywnioskowałeś, że ja uważam taki typ naboru za coś złego?? Kierownik będzie delegowany tam, gdzie aktualnie będzie wolne miejsce - chyba, że twierdzisz że prawie we wszystkich halach szykuje się zmiana kierowników ;) Hal Makro jest 30 - 11 hal zostało wygaszonych w tym roku - wraz z tym krokiem pracę straciło 681 osób w tym 232 w zamykanych halach ( Szczawno Zdrój oraz Makro punkty) oraz 449 w pozostałych halach.

Mimi

Podejrzewam, że ogłoszenie dotyczące kierownika hali w podlaskim nie dotyczy żadnej konkretnej hali. Ogłoszenia o naborze na to stanowisko Kierownika Hali dotyczą wszystkich województw ( wystarczy spojrzeć na portal pracuj.pl ). Makro, co kilka miesięcy umieszcza takie ogłoszenia by znaleźć potencjalnych kandydatów do zastąpienia mniej lub bardziej doświadczonych kierowników hal. Robią rozmowy kwalifikacyjne we wszystkich województwach i tak znajdują potencjalnych kandydatów do pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash And Carry Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash And Carry Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Makro Cash And Carry Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 93 ocen.

Makro Cash And Carry Polska S.A.