Opinie o Odido (Makro Cash And Carry Polska S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Makro Cash And Carry Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Makro Cash And Carry Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash And Carry Polska S.A. w Warszawa

Ciekawy Dobromir

Witam! Zostałem zaproszony na rozmowę na stanowisko kontrolera jakości. Chciałbym się dowiedzieć, czy ktoś z was pracował/pracuje na takim stanowisku oraz jakiego wynagrodzenia mogę spodziewać. Pytam z ciekawości bo nie wiem, czy jest sens jechac na rozmowę kwalifikacyjną :)

Dufi
@Ciekawy Dobromir

Z tego co wiem bo pracowałem w dziale dostaw kontroler ma.Ok. 2700 brutto z tym że same drugie i nocne zmiany. Nie polecam

Pola

MAKRO Cash & Carry to na tyle duży pracodawca, że mając dużo oddziałów zawsze będzie potrzebował ludzi do pracy. Generalnie to mają opinię dobrego pracodawcy! Czasami niektórzy nie patrząc czy taka praca im odpowiada zatrudniają się a handel to specyficzne zajęcie.

Tajemnicza

Ostrzegam przed tą firmą we Wrocławiu nie dokładnie jest kontrolowany towar jest dużo zepsutych warzyw owoców . mięso nieświeże . polecam w Selgros robić zakupy tam jest wszystko świeże dokładnie robione. Pracownicy są niedokładnie. Radzę zrezygnować ze współpracy z firmą makro we Wrocławiu póki jeszcze nikt nie rozchorował. Lepiej trzymać się z daleka od tej firmy.

Były racownik

Makro to syf

Magazynier

Nawet miło się rozmawiało.

Pytali o doświadczenie i dostępność, co do zmian.

Agata

Pracował ktoś jako Specjalista ds. Rozliczeń i Wysyłki? Możecie powiedzieć na jakie warunki zatrudnienia można liczyć? Jak wygląda praca? Czy są benefity? Dziś firma wstawiła ogłoszenie, więc sporo osób może się zainteresować http://www.gowork.pl/praca/inne;b/mirkow-kwroclawia;l?oferta_opinie=www.praca.pl1767512.

Radek

Jak na tak dużą sieć to mają małe potrzeby kadrowe. Pracuję tu od niedawna i jak na razie jest mi dobrze.

Ane

Po 20latach jako doceniony pracownik delivery 2350brutto????

?

Cześć ktoś mi opowie na czym polega praca przy kompletowaniu zamówień ?

tajemniczy

odradzam pracę w makro ludzie nastawieni na osobę negatywnie są nie uprzejmi. bardzo jest nie miła atmosfera. odradzam wszystkim a zarobki bardzo niskie

Polaroid

Rotacje w firmie to norma w dzisiejszych czasach. Ludzie szukają pracy łatwej, przyjemnej oraz dobrze płatnej a w MAKRO jest raczej ciężka. Szczególnie młodzi ludzie są nastawieni na lekką pracę i do tego super zarobki. Bezrobocie jest teraz bardzo niskie.

Arek

Może ktoś wie jaka to przyczyna, że MAKRO ma taką długą listę ofert pracy? Czyżby coś nowego sie otwierało ?

Człek z M
@Arek

Raczej jest tak duża rotacja pracowników. Widzę co się dzieje u mnie na hali. Ludzie pracują po tydzień, a zdarzało się że i krócej i dziękowali

przechodzien

Witam, jaka jest mniej wiecej pensja kontrolera jakosci (dzial dostaw ) ??

przechodzien

Witam, jaka jest mniej wiecej pensja kontrolera jakosci (dzial dostaw ) ??

Poldek

Mam zamiar aplikować do firmy na stanowisko specjalisty ds. zamówień i pomyślałem , że na forum ktoś podpowie mi kilka szczegółów o firmie. Jaka jest atmosfera?

Makrowiec

Do tych co piszą, że jest "dobrze" i "są zadowoleni". Co powiecie na to, że nie będzie jednak podwyżek na halach, które zarząd ustalił ze związkami i miały być od lipca. Taki mały pokaz tego jak bardzo można liczyć na cokolwiek w tej firmie.

Polanko

Jestem bardzo zainteresowany stanowiskiem w dziale kontroli jakości mięsa, warzyw i owoców i bardzo proszę o kilka informacji w tym temacie. Słyszałem sporo dobrego o firmie i mam zamiar aplikować. Jaką umowę podpisują po okresie próbnym, zlecenie czy o pracę?

Pola

@Andrew Najlepiej jak skontaktujesz się z firmą, gdyż na forum bywa różnie.

Mateo

Dzien dobry, Jaka jest placa zastepcy kierownika magazynu w centrum dystrybucji?

Poldek

Pracuję tu już długo i uważam, że jest dobrze. Zresztą wszędzie będzie dobrze jak się dobrze pracuje.

Andrew

Czy mógłbym dowiedzieć się czegoś więcej o programie dla młodego przedstawiciela handlowego w makro warszawa ?

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash And Carry Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash And Carry Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Makro Cash And Carry Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 93 ocen.

Makro Cash And Carry Polska S.A.