Opinie o Odido (Makro Cash And Carry Polska S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Makro Cash And Carry Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Makro Cash And Carry Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash And Carry Polska S.A. w Warszawa

Agata

@Me, na jakie stanowisko pracy aplikowałeś? Czy osoba, która przeprowadzała rekrutację, informowała, że zostaniesz powiadomiony o tym, czy Twoja kandydatura została przyjęta? Napisałeś, że rekrutacja przeprowadzona była w nerwowej atmosferze. Co konkretnie działo się w trakcie rozmowy, że tak ją odczuwałeś?

Me

Moim zdaniem kobieta rekrutująca jest jakaś niepoważna. Odradzam każdemu bo spotkanie rekrutacyjne to jakaś strata czasu. AC przeprowadzony w mega nerwowej atmosferze. Zero konkretów i nawet zero informacji z ich strony że Cię nie przyjmą. Zmarnowane pół dnia z urlopu a jakaś amatorka nawet nie raczy zadzwonić: tak lub nie i dlaczego. Zawsze po AC był feedback mailowy z profilem kandydata predyspozycjami itp a tu cisza. Nawet dla sportu - strata czasu.

Agata

@Sylwia, nie wiem, dlaczego tak impulsywnie reagujesz na moje pytania, które zadałam w poprzednim komentarzu. Jeżeli uważasz, że większość informacji i wpisów w wątku opinii o pracy w firmie Makro Cash And Carry Polska S.A. jest bezwartościowa, to masz okazję, aby przedstawić swoje doświadczenia, które będą zgodne z prawdą i merytoryczne dla czytelników tego wątku. Zachęcam Cie do podzielenia się swoją wiedzą na ten temat.

Sylwia

Mam za sobą rozmowe kwalifikacyjną. Nadal zbieram szczękę. Czy szanowni prowadzący zadają sobie tę odrobine, resztkę trudu i czytają ogłoszenie przed zamieszczeniem, bo mam co do tego poważne wątpliwości. 2 razy upewniałam sie, że rozmowa dotyczy stanowiska opisanego w ogłoszeniu. Ogłoszenie zawierało może 1/3 oczekiwań. Odnoszę wrażenie, że w ramach oszczędzania na kadrze łączy się kilka stanowisk w jedno. I dośc tradycyjnie - ile oferujecie? Zgaduj! Podstawa plus premia .. ale ile, to już nikt nie wie. Firma powazna, tylko rekruterzy zabawni.

Magazynier

Nawet miło się rozmawiało.

Pytali o doświadczenie i dostępność, co do zmian.

Agata

@Hmmmm, aplikujesz na stanowisko koordynatora w firmie Makro Cash And Carry Polska? Składałeś już może swoje dokumenty aplikacyjne, czy dopiero masz taki zamiar i chciałbyś wcześniej dowiedzieć się o warunkach płacowych, które oferuje firma na tym stanowisku? Podziel się z nami swoim motywem pytań, które zadałeś w wątku.

Hmmmm

Od jakiej płacy zaczyna się wynagrodzenie dla koordynatora w makro? Można liczyć na co najmniej 2200zł netto?

Agata

@Ph, fajnie, że podzieliłeś się swoimi spostrzeżeniami na temat pracy w firmie Makro Cash And Carry Polska jako przedstawiciel handlowy. Wspominasz w komentarzu, że jest kilka trudniejszych tematów, których szczegółów nie podałeś, mógłbyś sprecyzować ten punkt Twojej wypowiedzi? Bo poza tym, widzę, że jesteś zadowolony z pracy na tym stanowisku.

Ph

Ja jestem PH Traders w Makro od 2 lat i nie narzekam . Fakt jest pare mocno pokręconych tematów . Ale nie ma co z tym walczyć . Trzeba przyjąć na klatę i iść do przodu. Jak się pracuje tak na 100 % a nie chrzani głupoty i wiecznie narzeka to praca jest bardzo Ok. Zaznaczę ,ze Temat kasy ...mi osobiście gęba 10 -ego każdego miesiąca się bardzo uśmiecha . Plany są jak najbardziej do wyrobienia. Przez cała moja dotychczasowa prace planu nie wyrobiłam może max. 2 razy. Wierzcie mi można godnie zarobic. Ale za ciężka prace nie wieczne narzekanie . Pozdro dla Tradersow

Agata

@elena, możesz sprecyzować na podstawie jakiej umowy zatrudnia firma Makro Cash And Carry Polska? Napisałaś, że 3/4 etatu nie jest możliwe z uwagi na brak wolnych wakatów w firmie, tak więc na jaką umowę można liczyć u tego pracodawcy? Jeżeli możesz przedstaw proszę, szczegóły tego aspektu pracy.

Agata

@@ania, jeżeli towaru w tym Makro, w którym pracujesz towaru nie wykłada się na taśmę, to jak w takim razie wygląda obsługa klientów na kasie? Jak wygląda system premiowy dla osób pracujących w tej firmie w takim charakterze jak Ty? Twoja wypowiedź będzie cennym źródłem informacji dla osób zastanawiających się nad współpracą z tym pracodawcą.

elena
@Agata

Mają ludzi za nic patrzą tylko jak ich wykorzystać a jak proszę o 3/4 etatu to nien dadzą bo nie wolnych etatów a ludzie na kasach sie zwalniają bo mają dość !!!!!

Agata

@anonymous, rozumiem, że Twoja wypowiedź jest z poziomu klienta sklepu Makro Cash And Carry Polska S.A.? Opinie klientów oraz kontrahentów są równie ważne i pomagają w budowaniu wizerunku firmy na rynku. Czy możesz napisać coś więcej o przytoczonej sytuacji? Pracownicy podali jakiś konkretny powód takiej sytuacji? Napisz proszę coś na ten temat. @Figa, posiadasz doświadczenia związane z pracą w firmie Makro Cash And Carry Polska S.A.? Jeżeli tak to proszę podziel się z nami swoimi spostrzeżeniami na temat warunków pracy oferowanych przez pracodawcę. Twoja opinia będzie pomocna dla osób, które zastanawiają się nad podjęciem pracy u tego pracodawcy.

Stefan

Ile zarabia kierowca dostawca na samochodzie powyżej 3.5 tony? Może ktoś napisać czy warto się zgłosić?

Pruszków
@Stefan

Masz 3,8 tys na rękę. Tak to wygląda w Warszawie. Ale ogólnie nie polecam. Zero poszanowania pracownika.

Figa
@Pruszków

A jakie stanowisko masz na myśli?? z pozostałą opinią zgadzam się zupełnie.

@ania

Praca w makro na kasie w Lublinie to jakaś porażka. 1500 zlotych wypłaty obowiązków tyle i wciskanie klientom różnego badziewia. A człowieka człowieka za nic mają . Niech sobie Targońska czy Gołąb z Kamińską popracują stosując się do nowych metod pracy obserwowani przez monitoring. W każdym sklepie wykłada się towar na taśmie tylko w makro w Lublinie nie trzeba.

Agata

@Pan Klient, rozumiem, że Twoja opinia o Makro Cash And Carry jest wynikiem Twojego doświadczenia jako klienta z tą firmą. Bardzo dokładnie przedstawiłeś swój punkt widzenia, co oczywiście jest ważne i cenne. Jednak na tym forum powinni wypowiadać się Ci użytkownicy, którzy są w tej firmie zatrudnieni lub zainteresowani współpracą z tym pracodawcą.

Benek

Cześć. Z wykształcenia i zamiłowania jestem Logistykiem:) pracowałem w Makro-Moszna Parcel przez kilka dni. W Makro zajmowałem się tylko i wyłącznie kompletacją , w mojej opinii praca w tym miejscu jest OK. Widziałem że systemem działa w miarę sprawnie , towar jest w odpowiednich lokacjach a magazyn wygląda naprawdę schludnie. Nie mam zastrzeżeń do osób które kierowały na mojej zmianie , przy takiej rotacji różnych osób pracujących tam z przypadku to kierownicy radzą sobie tam świetnie. Ja jestem na tak :) Pozdrawiam.( stawka Git! :) )

tro
@Benek

Pracujac na platformie w Pruszkowie, ktora jest priorytetem prezesa, to nie dziw sie, ze jest fajnie i pieknie. Picker tam zarabia wiecej niz kierownik na hali z 15 letnim doswiadczeniem. Ja jako picker, ktory rok pracowal jako koordynator w dziale dostaw, zarabiam mniej po calym miesiacu nocy i premii. Dolicz do tego, ze musimy robic do tego WASZE zamowienia i jeszcze nasze. Natomiast praca na hali to zupelnie inna para kaloszy: logistyka nie istnieje, trzeba szukac towaru na piechote, bo nikogo nie interesuje wprowadzenie lokalizacji towaru; kierownictwo to jakas pomylka, bo tylko wymagaja a nic nie daja od siebie; brak kasy na podwyzki; braki personalne. Na Pruszkowie picker ile ma? 4k brutto? Czy wiecej? Ja po 3,5 roku pracy (w tym rok koordynatora) mam 3300zl brutto i takie sa zarobki w makro. Nowy pracownik dostanie 2700, a wymagaja od niego nie wiadomo czego. Do tego brak platnych nadgodzin (nie jak w Pruszkowie), wola zatrudnic na zlecenie jakiegos oszoloma z ulicy niz pozwolic pracownikowi zostac na platnych nadgodzinach. Ogolnie to jest zenada logistyczna, jak i zarzadcza. Rozwala mnie, bez kitu, mowienie, ze jest fajnie. No jest fajnie, bo pracujesz w nowym magazynie robionym specjalnie pod obsluge klientow HORECA w delivery i niczym sie nie przejmujecie.

Pan Klient
@Benek

Zarząd zapomniał w pewnym momencie że tabelki i wykresy jedynie obrazują umiejętności kadry menedżerskiej. Dopasowują zatrudnienie tak aby uzyskać odpowiednik wynik. Efekt , hala kuleje, klient niezadowolony, brak towaru, a kierownicy stoisk i działów to tak zwane dwutakty sejmowe. Pracownik z dwudziestoletnim stażem jest niedoceniany, zarabia tyle co nowo przyjęty. Wprowadza się programy naprawcze a nie patrzy się jak zwiększyć ilość towaru chodliwego, jak obniżyć cenę żeby być konkurencyjnym do sąsiadującego LIDL'a Zarządzie zastanów się dokąd prowadzisz tą firmę. Patrząc z boku - to do upadłości. Jeszcze jedno Warszawa to nie reszta kraju, są miejsca gdzie klient musi się solidnie nagimnastykować żeby wyjść na swoje.

Stefan

Wysokość wynagrodzenia ustala się na rozmowie bo to zależy od wielu elementów.

SDZ
@Stefan

Jednak są chyba jakieś widełki... Jakieś średnie...

SDZ

Napiszcie proszę ile w waszych halach zarabiają Specjaliści ds zamówień w Delivery? Mam bardzo ciężki orzech do zgryzienia bo z tego co czytam to u nas SDZ zarabia pensje pickera... Dziękuję za każdą opinię ;)

Agata

@Olek, Twoja opinia dotycząca MAKRO Cash & Carry Polska ma wydźwięk pozytywny. Czy jako pracownik tej firmy czujesz, że za dobrze wykonywane obowiązki, pracodawca ten Cię docenia? Jeżeli tak, to w jaki sposób? Czy są to jakiegoś rodzaju premie lub innego rodzaju dowody uznania? Rozwinąłbyś tę kwestię?

Olek

Osoby dobrze pracujące zawsze są zadowolone i ze wszystkim sobie potrafią poradzić!!!!

Anka Iwonicz

Masakra. Brudne ubrania firmowe. Grafik zmieniany kilkanascie razy w miesiącu. Czasem z dnia na dzień. Dumne szkoleniach i bieganie na kasę w międzyczasie szkolenia. Premia zabierana w całości za najmniejsze odstępstwa od normy. Wciskanie klientem kart, proszenie ich o dane i wciskanie jakiś dennych produktów przy kasie. Okropna załoga.Zastraszone ludziki, Patrzące kogo by tu podkablować do kierownictwa Każdy kto podniesie głos jest uciszany. Kierownictwo uważa się za boga .Poniżające zarobki za tak ciężką pracę.. Nie masz prawa do życia osobistego jeżeli pracujesz w tym (usunięte przez administratora) Makro to straszny (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash And Carry Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash And Carry Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 60.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 32, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Makro Cash And Carry Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 93 ocen.

Makro Cash And Carry Polska S.A.