Opinie o Odido (Makro Cash And Carry Polska S.A.) w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Makro Cash And Carry Polska S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Makro Cash And Carry Polska S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Przemysł Alkoholowy - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash And Carry Polska S.A. w Warszawa

Ktos

Czy to prawda, ze w makro placa dodatkowe pieniadze za uprawnienia na wozek widłowy?

Sfrustrowany

Mam już dość pracy w tej firmie. Pomimo tego, że się starań kierownik wciąż daje mnie na nocki. Nie wiem o co boli (usunięte przez administratora) tego idiotę. Nie mogę mieć normalnego życia, bo im chodzi o jakieś ich (usunięte przez administratora) towarzyskie niuanse. Mamusia z córusią (usunięte przez administratora) za plecami na mnie, chociaż wcale nie są lepsze i chodzi im o to, żeby jakiś jeleń odjebał ich robotę, żeby one miały mniej do zrobienia rano i mogły sobie dłużej pić kawkę i się (usunięte przez administratora) Ciągle przesuwają mnie w grafiku jakbym był jakimś (usunięte przez administratora) workiem kartofli. Kierownik faworyzuje kobiety, a mnie spycha na margines. (usunięte przez administratora) rycerz na żółtym wózku widłowym.

Hanna
@Sfrustrowany

A to praca na nocki nie jest lepiej płatna czasem? Ja bym się osobiście cieszyła z takiego grafiku, no ale w sumie rozumiem rozgoryczenie.

Sfrustrowany
@Hanna

Nie, jak jest się młodym i chce się korzystać z uroków życia. Omijają mnie urodziny, imprezy, koncerty oraz inne wydarzenia kulturalne. Nie mam mentalności parobasa i mam potrzeby. Praca Nie jest całym moimi życiem.

@Sfrustrowany

Szkoda zdrowia, szukaj innej pracy. Ja wytrzymałam tam miesiąc na kasach, wszystkie soboty na popoludniu(!), oczywiście po złości, bo ,,musisz być dyspozycyjna", a nikt niestety tylko praca nie żyje i ma także życie prywatne, a nie że nie ma prawa nic Ci wypaść bo zaraz głupie docinki i wywracanie oczami. No ale oni z dnia na dzień przecież mogą grafik zmienić... Pomijam już głupi komentarz kierownika kas na informacje o tym, że mam kwarantannę (covid na 99% też złapałam w makro), który brzmiał ,,no i?". Więcej pokory i szacunku do pracownika z ich strony, bo niedługo szanowne kierownictwo będzie tam samo zasuwać

Czy w tym roku będą bony świąteczne z okazji Wielkanocy?

zz

kompletny brak etyki firmy. cały czas działaja na rosyjskim rynku i w ten sposób wspieraja reżim. Brak słów!

Magazynier

Nawet miło się rozmawiało.

Pytali o doświadczenie i dostępność, co do zmian.

Strata czasu za (usunięte przez administratora) pieniądze. Zwolnienie za to, że ktoś śmiał zachorować na covid (to że wcześniej chodzil dłuższy czas chory do pracy to przecież pikuś....), ironiczny uśmieszek kierownika i wznos oczu do nieba jak zachodzi sytuacja podbramkowa i potrzebujesz wolnego, wszystkie soboty na popoludniu, bo ,,musisz być dyspozycyjna". Atmosfera też pozostawia wiele do życzenia, najlepiej stać na baczność i do nikogo ust nie otwierać, oczywiście to dotyczy pracowników z krótszym stażem. Nie polecam, chyba że komuś pasuje żyć tylko i wyłącznie pracą za grosze i dawanie sobą pomiatać :)

Jeżeli chcesz chociaż tydzień skorzystac z sezonu to nie idź nigdy do makro - urlopu w sezonie nie dostaniesz, od czerwca do końca sierpnia harujesz jak (usunięte przez administratora) a na urlop mozesz liczyc dopiero w granicach połowy wrzesnia - hala w okolicach miejscowości strikte sezonowej. Generalnie nie polecam, ewentualnie popracować 2 lata i uciekać, byle nabrać „doświadczenie” - zarobki w żadnym stopniu nie są adekwatne do obowiazkow - obecnie jest to 3700 zl brutto ze dodatkami.

Kasia 123

Hej :) jak wygląda praca i wyplata jako picker w makro w Krakowie ?

zainteresowany

A jak wygląda praca w biurze przy Al Krakowskiej? Ktoś się może wypowiedzieć jak tam wygląda praca?

Ok, ale nie PR
@zainteresowany

Atmosfera jest bardzo fajna. Ludzie się pomocni i życzliwi. Oczywiście wszystko zależy jeszcze od konkretnego działu. Na pewno w dziale PR nie ma dobrej atmosfery(usunięte przez administratora)

lepiej nie
@zainteresowany

Najbardziej nietrafiona decyzja o podjęciu współpracy. Gdybym mógł cofnąć czas, omijałbym tę firmę szerokim łukiem.

zainteresowany
@lepiej nie

@lepiej nie Rozwiniesz swoją myśl?

Mozeja
@lepiej nie

bardzo chętnie poznam szczegoly pracy w makro, jakbys dal znac co było nie tak na alejach bede wdzieczna :)

Mateusz
@Mozeja

Pracowałem jakiś czas temu w MAKRO w alei krakowskiej w Warszawie. Codziennie rozmawiałem z osobami z działu PR i dało się odczuć pewną nerwowość oraz brak planu na działania w tym zakresie. I nie chodziło o brak zaangażowania szeregowych pracowników, których było 3 (3 specjalistów)(usunięte przez administratora) Miałem okazję przysłuchiwać się jednej z ogólnej burzy mózgów. (usunięte przez administratora) Ale abstrahując od tego - praca w alei krakowskiej to loteria gdzie się aplikuje. Można trafić do naprawdę wspaniałych ludzi i można trafić do PRu. Pracy w tym zespole nie polecam, ale w przypadku wielu zespołów odpowiedzialnych za produkty to praca jest bardzo angażująca i stawiająca wiele ciekawych wyzwań. Aczkolwiek finansowo szału nie ma.

Stażystka
@Mateusz

W pełni się zgadzam. Miałam okazję współpracować z różnymi działami w ramach odbywanego stażu. Wszystko zależy do jakiego działu trafisz. Zespół specjalistów w PR super, tylko niestety było dokładnie tak, jak pisał Mateusz. (usunięte przez administratora) Nadgodziny, telefony po godzinach pracy, wiadomości na Facebook w święta. Ciężko w to utworzyć, ale niestety tak się tam pracuje.

Moim zdaniem praca dobra o tyle, że fajnie branżowo można się rozwinąć i złapać kontakty. Ale jeżeli chodzi o wynagrodzenie to naprawdę marnie, atmosfera też nie była najlepsza porównując z inną korporacją.

Klient makro

Dziękuję pracownikowi jeżdżącemu na wózku w masce Nike w Sosnowcu hali nr 2. Bardzo miły, pomocny, zawsze mówi dzień dobry i nie tylko.

Nowy PH

Jakie narzędzia pracy dostaję jako PH ? Jaki samochód, tablet czy laptop ?

Stary PH
@Nowy PH

Dostajesz Skodę Fabię lub Yarisa tablet Samsunga, laptop chociaż są testowane nowe tablety z funkcjami laptopa. Powodzenia

@Stary PH

Tak, ogólnie, to warto się tam wybrać do pracy jako PH Horeca? Jest ogłoszenie na woj. lubelskie. Nie jako pierwsze praca w ogóle ale jako pierwsza jako PH (lekkie przebranżowienie). Jakie warunki proponują?

Były
@Zbych

Jeśli chcesz się podszkolić to warto , całkiem fajny pakiet szkoleń na początek 4200 brutto i potem premia ... Nie ma kokosów raczej w większości premi się nie wyrabia .. średnia ok 3,8 tys netto z całego roku pzdr

@Były

Dzięki.

@Były

To i tak sumka przyzwoita a od nowego roku chyba będą jakieś podwyżki, co nie? Może ja też się zatrudnię od stycznia, jak będą rekrutować.

@Zbych

I co, będziesz próbował czy przez ten czas się rozmyśliłeś? :)

@Jolanta

Dla 3800 netto/msc w skali roku - nie. To mniej niż mam za biurkiem w obecnej pracy.

@Zbych

No ale byłeś na rozmowie? To przecież fajna sumka, ja bym chętnie przytuliła no ale rozumiem że dla Ciebie za mało, okej :)

napor

Kupiłem wczoraj karkówkę na sobotni obiad ,zarosiłem rodzinkę dzieci , wnuków . Po otwarciu folii jeden smród chemii . To już drugi taki incydent w Rybnickim Makro mnie spotkał.

...
@napor

To jest forum o opiniach o pracodawcy, czyli dla pracowników, a nie klientów

@...

Nie wiesz że lepiej wylać gorzkie żale w internecie niż iść osobiście do sklepu i złożyć skargę? Takie to wszystko teraz odważne :D

Ona

HEJ JAK WYGLADA PRACA W MAKRO Jako zbieracz zamówień dla kobiet? Czy kobiety w ogóle mogą kompletować zamówienia? I czy to jest praca jednozmianowa zazwyczaj?

Ktoś
@Ona

Gdzie. Jaka hala. I dlaczego niby kobieta nie może zbierać zamówień? Kobieta jest inna od mężczyzny ? Praca raczej 3 zmianowa

@Ktoś

Po to zadała to pytanie żeby się dowiedzieć czy zatrudniają też kobiety do tej pracy :D nikt nie twierdził że kobieta nie może tego robić...

Nikt

Witam chcę tylko powiedzieć że za pełny mc pracy w tym 2 tyg nocnych zmian wynagrodzenie wynosi 2200 zł???? na stanowisku dział kas plus dział mięsny.przestrzegam chętnych do pracyacie możliwość to unikajcie makro.mowie o rejonie południowej Polski bo w Warszawie to wiadomo inna bajka

Wszystko co mówiono na rozmowie o prace okazuje się kłamstwem. Praca nie ma ram czasowych, zwłaszcza w przypadku PH. Pracujesz non stop i calu czas ktoś czegoś chce. Klienci są Ok, fajni ludzie z którymi można porozmawiać, ale zawsze dostanie się ludzi którzy nie szanują Twojego czasu i maja gdzieś ze Ty akurat masz czas wolny. Zarobki nie są adekwatne do wykonywanych obowiązków. Jeżeli przychodzi ktoś nowy do pracy to zawsze ma więcej w podstawie niż osoba która zatrudniała się nawet miesiąc temu. Kadra kierownicza… szkoda gadać. Fochy o byle (usunięte przez administratora) zero pomocy z ich strony. Niektórzy stosują (usunięte przez administratora) nie zdając sobie z tego sprawy. Co chwile wymyślane nowe rzeczy aby tylko nie zarobić. Konkurencja mimo ciężkich czasów ma duzo lepsze ceny. Pracowałem tam 2,5 roku i wiem, ze nigdy już tam nie wrócę. Jeżeli ktoś nie ma życia poza praca to się nadaje.

IT

Praca dobra na start, aby wyrobić sobie doświadczenie, spróbować różnych rzeczy. Są wyzwania, dużo pracy narastającej (im dłużej pracujesz tym więcej rzeczy musisz utrzymywać). Niezbędna jest asertywność i organizacja pracy. Plusem na pewno jest wpływ na narzędzia i sposób pracy (ale nie zawsze).

Andrzeju

Pracuje w Makro w jednej z hal warszawskich już kilka lat i polecam pracę w tej firmie. Z kilkuletniej obserwacji zauważyłem że przychodzą i zaraz odchodzą z tej firmy ludzie którzy nigdy nie powinni się w niej znaleźć i dlatego jojcza później w necie gdy dostają wilczy bilet. Tak to o was mówię leniuszki, którzy zapomnieli że do pracy przychodzi się by pracować, a nie udawać. Mówię też to do tych którzy polecieli za różnego rodzaje przekretasy. Makro dość szybko eliminuje z obiegu takie osoby. Zaś osoby uczciwe, pracowite i sumienne prócz coraz wyższej pensji z biegiem czasu, mogą liczyć na ludzkie podejście przełożonych gdy pojawiają się jakieś problemy w życiu. Bo gdy Ty jesteś normalny, kierownictwo jest takim dla Ciebie również.

gość
@Andrzeju

To chyba dobrze (usunięte przez administratora) lizesz.

Lila
@Andrzeju

(usunięte przez administratora)nawet potrafią się firm zewnętrznych czepiac a pracowników traktują jak Głowno dlatego kto mądry ten znajdzie inna prace nie miła atmosfera pracownicy okej ale kierownicy dramat ????

Sss
@Andrzeju

Jak coraz wyższej pensji jak nawet za przedłużenie umowy niema podwyżek w tej firmie

Kierownik z przymusu
@Andrzeju

To w terminologii fachowej ma nazwę "syndrom gotują ej się żaby". Taka opinia panuje w każdym Makro. W śród ludzi z wieloletnim stażem. I prawdą jest ze ludzie tam są super.. Wspólne życie w (usunięte przez administratora) zaciesnia więzy międzyludzkie. Niestety Brak szerszej perspektywy (praca poza strukturami makro) sprawia że ludzie pracujący tam myślą że praca powinna tak wyglądać. Uwierz mi lub przekonaj się sam ze tak nie jest, sam zarząd makro uznaje za największego konkurenta na rynku pracy Amazon. Codzienny rozładunek kilkunastu palet towaru na głowę plus dbanie o porządek, ceny, plakaty, aktywna sprzedaż... Kobiety dzwigajace towar pakowany hurtowo... Proponuję poznać zasady bhp i wtedy jeszcze raz ocenić wykonywana "pracę". Powiem tak.. Za taką ilość włożonej pracy w usługach (gastro budowlana) pracując jako pomocnik zarobił byś około 4000 na rękę i jeszcze szef co miesiąc dziękował by ci za pracę ponad wymagania.

hmmm...
@Andrzeju

..ogarnij sie,po 20-u paru latach pracy w Makro 2,500 pln ! pensji..,klika,(usunięte przez administratora),nie ma gorszego pracodawcy jak Polak,takze za granica..,rodaka by oskubal i (usunięte przez administratora)by nie zaplacic...!!!!!!!!

Franek

Witam. Mam pytanie jak wygląda praca na dziale mięsnym lub rybnym? Jak bardzo cieżka jest praca?

Wojtek

Witam , czy ktoś może się wypowiedzieć jak wygląda praca kierowcy na kat. B w makro na własnej działalności ?? jaka atmosfera ? jakie dni pracy ? jakie godziny ? no i jakie zarobki ? itd itp ;) pozdr

Jana

Kochani jak wygląda praca na kasie?chodzi o al.Jerozolimskie....jak atmosfera,kierownicy i inni kasjerzy..?..

Maja

Witam czy ktoś orientuje się na temat pracy osoby odpowiedzialnej za ODIDO?

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash And Carry Polska S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash And Carry Polska S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 31, z czego 3 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Makro Cash And Carry Polska S.A.?

Kandydaci do pracy w Makro Cash And Carry Polska S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Makro Cash And Carry Polska S.A.
1.9/5 Na podstawie 93 ocen.

Makro Cash And Carry Polska S.A.