Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

wiki

tak maz ma tez juz powrot na 26 czy 27 lutego ale to tylko rezerwacja dla profilaktyki a z tego co wiem co wraca w kwietniu takze nie ma co sie tym sugerowac

rty

jadę 4 a wracam 26 ktoś wie dlaczego

wiki

witam moj maz tam jest odwolywali mu 3 razy az wkoncu wypalilo wiem ze to wk......ale tez polecicie jak z nim rozmawialam to mowi ze duzo ma chlopakow przyjechac ale on nie wie kiedy pozatym jest super procz upalu jak mowi pozdrawiam i trzymam kciuki

hhhh

hej ja mam lecieć 3 lutego papiery mi wysłali na pocztę wiec mam nadzieje ze nic sie nie zmieni .A ty miałeś papiery wysłane dzień wcześniej bo mi wczoraj wysłali dopiero?????jak nie polecę to chyba trzeba zrezygnować z tej pracy

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pielęgniarek/Pielęgniarzy
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy International Land Acquisition Manager
Green Capital S.A.
nn

to ilu wreszcie ludzi tam jest

Dzisiaj miałem lecieć do Kamerunu i nic nawet się nie odezwali że odwołane same kłamstwa po raz kolejny ,ciekawe jaką teraz śpiewkę powiedzą /mam wrażenie że nie są w stanie wywiązać się z umowy .

mb12

Może się pani zapytać męża czy 4.02 mają przylecieć jacyś malarze jeśli nie do jutra jeszcze mogę zawiesić działalność żeby nie tracić pieniędzy.

grzes

A moze ktos powiedziec ile na miesiac wyciagaja bo mam zamiar sie przyjac i nie chce sie w kopac

majka

Witam. Mój mąż od wczoraj jest w Kamerunie. Dziś na noc do roboty. Ogólnie wszystko jest ok, tylko połączenia komórkowe bardzo drogie-9 zł a sms 2 zł.

wx

skąd masz takie wiadomości????? a kiedy postojowe będą placic czy ktoś wie

gruby

z tego co mówią to nie bedzie pracy dla wszystkich co maja podpisane aneksy(ma jechac mniej osob) i dla tych co nie załapia sie zapłaca po 500 euro

gosc

Jak tu tak czekaja za robata to chybo duzo

gosc

Sorry a ile mozna zarobic w tej firmie jako monter rusztowan

----

rozmawiałem z lee na razie beda potrzebowAĆ JESZCZE z 18-20 ludzi (monterzy,spawacze,malarze,piaskarze itd)to z każdego zawodu przyleci tu z ok 3-4 ludzi.reszta ma czekać w domach i ok połowy marca ma reszta być ściągana i ma ruszyć konkretnie do końca czerwca,początek lipca

łysy

dopiero MARCA????? czy pomyliłeś

yyy

różnie mówią teraz powoli mają ludzie przyjechać i ok połowy marca ma praca konkretnie ruszyć

łysy

a wiadomo kiedy ma sie konkretna praca zacząć ?????

fffxxx

hej chlopaki ja jestem juz w kamerunie po 3 mc czekania z tego co widze to narazie konkretnej roboty nie ma ale ma ruszyc i to powaznie z tego co wiem to 3mc tu robota potem dwa tyg.wolnego i znowu tu do lipca

fff

moj maz tam wlasnie jest ale mowi ze dopiero ludzi ma dojezdzac ale nie wie kiedy bo narazie konkretnej pracy nie ma

misiek

do kiedy są odwołane te loty normalnie jacyś nie normalni sa masakra juz chyba wątpię ze wyjadę. (usunięte przez administratora) NAPISZCIE JAK COS WIECEJ WIECIE

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji