Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

dx

caly czas jest zapotrzebowanie ale teoretycznie tylko niestety

siemka nie wszyscy pozdro

elek

Chyba wszyscy przyjeżdżali wkońcu bo nikt się nie odzywa, a wrzalo tu nieźle.

Witam, chciałbym zapytać, czy są tutaj jacyś spawacze pracujący w Harris Pye? Czy to prawda, że cały czas jest zapotrzebowanie i spawacze nie muszą czekać na wyjazd? Czy może ktoś z obecnych pracuje teraz gdzieś w europie czy tylko egzotyczne kraje? pozdrawiam

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
elek

Czy ktoś z tej firmy pracuje jako elektryk? Jest obecnie rekrutacja na to stanowisko ale jak się podpisze umowę to mówią że wyjazd nie wiadomo kiedy i gdzie i że narazie rekrutują i będą dzwonić. Czy ktoś pracuje w tej firmie dłuższy czas i ma kontrakty w miarę równych odległoścachi czasowych czy nie wiadomo za każdym razem kiedy wyjazd?

wx

interweniować u angoli skoro tam takie warunki są

xv

co ci tam dolega ze tak narzekarz

margot

jest tragiczne (usunięte przez administratora)

xxxx

potwierdzam robi sie 12 godz.bo tu jestem jedzenie normalne aby do kwietnia i tyle

nn

nikt tu nie pisze ci bzdur potwierdzam ze jest ok tam pracuje się po 12 h i nikt ci na skype nie będzie siedział każdy chce odpocząć ta pani co pisze to jest prawda

piaskun

forum jak forum każdy może napisać co chce szkoda że nie wiadomo kto jest kto może dobre słowa lecą z biura a może nie nikt tego nie odgadnie jak może ktoś z obecnych tam ma ochotę podać skype to by było super pozdrowienia

hhhh

Mój mąż tam jest i mówi ze wszystko w porządku jest .Jedzenie rożne jest raz lepsze raz gorsze ale ile się chce .Pogoda da się wytrzymać wiadomo ze gorąca ale da się wytrzymać .Jak go się pytałam czy nie żałuje ze tak pojechał to mówi ze nie bo wszystko ok jest .Jedyni minus to słaby internet tam .

NX

kolego jesteś na czarnym lądzie jedni piszą ze ok jest inni narzekają jak tam jest naprawdę pozdrawwiam

margot

jest tragicznie (usunięte przez administratora) zarcie srednie i upal nie do wytrzymania. nigdy wiecej

Piaskun

A jest może ktoś na forum kto tam jest?

rrrrr

witam mój maz jest tam od 3 tyg.jak powyzej ktos napisal jedzenia pod dostatkiem troche muli ich net na skype ale da sie rozmawiac bardzo zadowolony jest tam jako piaskarz no i te upaly fajnie

piaskun

Miło że odpisałaś długo już tam jest? Jako kto pojechał i czy można z nim realny kontakt na skype złapać? pozdrawiam :-)

vvvvvv

rozmawiałam z mężem na skype i mówi że jest ok jedzenia pod dostatkiem picie też warunki dobre internet jest wi fi ale muli wszystko jest ok tyle że bardzo gorąco

Piaskun

Witam ma ktoś info na temat tego nieszczęsnego Kamerunu jak tam jest warunki socjalne i praca(usunięte przez administratora)wielkie dzięki

Domi

Witam Czy możecie mi koledzy napisać jakie wymagania minimalne musi spełniać elektryk w tej firmie? Chodzi o staż pracy,doświadczenie.Z góry dziękuję :)

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji