Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji

Gdynia

Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji

rusztowania 2016-03-02 00:16:09
Coś słyszałem że będziemy też musieli zapłacić tam podatek a że mówią w firmie inaczej to nie można im wierzyć bo już były firmy tak jak premator w Norwegii czy milcham w dani jak pracownikom przyszło do płacenia
rusztowania 2016-03-02 00:16:13
v 2016-03-02 02:01:41
pomysl sobie sam jak możesz dwa razy uiszczać podatki jak firmę masz zarejestrowaną w Polsce odprowadzasz zus podatki to jest nie logiczne ale zasady zatrudnienia na bank inne
m 2016-03-02 02:04:44
W Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie ma ceł, podatku dochodowego ani VAT
Tom 2016-03-09 08:35:30
Nie polecam nikomu tej firmy, chyba ze ktos ma za duzo czasu do stracenia czakając na wyjazd. Jedna wielka ściema najpierw mowa o wizie i wyjeżdzie odrazu po uzyskaniu wizy, po czym zmiana wersji i masz czekać aż łaskawie coś... moze... załatwia w niedługim czasie, czyli kilka tyg lub miesiecy. Naprawde firma nie warta zainteresowania, szczerze odradzam wszystkim! Pracownicy w biurze kłamią w żywe oczy!
t 2016-03-09 14:22:08
nie wierzę ze tak czekasz długo a co jeszcze nie byles od nich???
adam 2016-04-04 14:03:15
kolejna złodziejska firma na rynku
oszukują ludzi, potwierdzam niektórzy po pół roku czekają na wyjaz
nie polecam i odradzam szkoda czasu i nerwów
l 2016-04-07 04:36:12
kto podpada ten nie jedzie i doskonale każdy z was o tym wie
ad 2016-04-07 12:29:44
to co tu smarujecie to jest chore kto się sprawdza pracuje pretensje i uwagi nie na miejscu
akol 2016-04-07 22:39:11
Trochę to tra by załatwić sobie legalny pobyt i wizę za granicą, także jeżeli zaoferowali pomoc w tym to zaczekaj, uda sie.
pikuś 2016-05-12 13:37:27
akol, z tego co mi się wydaje to już powinien być obowiązek firmy aby takimi rzeczami się zająć i je zagwarantować.
tomek 2016-06-08 16:26:35
witam
coś cicho się tutaj zrobiło od maja czyżby polepszyło się w harrisie ?
harris równo wali głupa czeka się i czeka i doczekać się nie można, pupilki jeżdżą na okrągło jak np książę (większość wie o kogo chodzi) ogólnie szkoda czasu na tą dziadowską firmę
rybka 2016-06-12 21:08:13
hihihi to znajdzie sie beret jeden albo kilku a nie tyle,a Ty to jesteś pewno jeden z tych co na robocie się nie zna , ale świetnie umie i radzi sobie z (UPRZEJMIE DONOSZĘ PRZEŁOŻONEMU)
roami 2016-06-19 20:53:42
Super, że jesteś zadowolony z pracy @chochoł, a jaka jest atmosfera?
rybka 2016-06-20 21:58:01
Uwolniłem się od Harrisa !!!Przepracowałem tylko 6 lat ,a może aż. Czekam na wyjaśnienie jednej sprawy .Jeśli nie zostanie załatwiona pozytywnie ,będę tutaj opisywał o wszystkim co wiem.Szefowa firmy przy każdej rozmowie podkreślała o lojalności wobec firmy,ale firma wobec pracowników nie jest i nie była lojalna.
mark 2016-07-05 14:39:59
do rybki
siemka odezwij sie do mnie ja tez mam pare spraw co bym chcial wyjasnic
roami 2016-07-09 21:20:06
Ja też jestem zaciekawiony tym zawodem @Rah, chciałbym się załapać jako medyczny reprezentant handlowy, bo nawet jest szansa na odpowiednie dwuskładnikowe wynagrodzenie. Ale oprócz tego są jeszcze jakieś socjale?
rybka 2016-07-10 22:25:02
Witam
Mario 2016-07-12 22:49:58
Witam
Jaka jest strona kontaktowa pracodawcy?
Jest tylko e-mail który otrzymałem i tak pokretną drogą ... jakby to była jakaś tajemnica
klamb 2016-07-16 23:19:23
@ Mario a jak wpisujesz w google to nic nie wyskakuje? Zdawało mi się że u wujka google można dużo znaleźć wiec sądziłam ze i takie informacje bez większych problemów... i to faktcyznie dziwne żedby nie było numeru telefonu...masz racje podejrzane.
margot 2016-07-29 18:24:02
Hej. Czy dostaliście już premię półroczną Pozdrawiam
roami 2016-08-01 15:37:26
Takie zarobki dla doradcy techniczno-handlowego pewnie sa adekwatne do powierzanych obowiązków, zwłaszcza, że oprócz stałej podstawy są doliczane jeszcze odpowiednie prowizje. Ciekawe tylko czy wypłata jest terminowa, wiecie? Z góry dziękuję za odpowiedź
xxxx 2016-08-01 20:56:56
Podobno ma już nie być wypłacanych premii polrocznych ze względu na to ze hp boryka się z problemami.
kiss 2016-08-02 22:44:37
Wydaje mi się, że na spokojnie można znaleźć zatrudnienie u nich, ale widomo coś o nowych ofertach pracy? Premie rzeczywiście mogą uliczyć zatrudnienie w firmie. co jest dobrym znakiem na to, że się dobrze dzieje.
juras 2016-08-10 14:03:01
I jak dostałeś premię bo ja do dzisiaj nic. Pozdrawiam
Miko 2016-08-11 12:57:12
Kochani czy możecie napisać o jakich premiach piszecie? Bo jest tu nowy więc nie za bardzo czaję o czym piszecie :) wie ktoś może czy prowadzą teraz jakąś rekrutacji? Szukam ofert ale niestety cisza...
pracownik 2016-08-11 17:45:20
premię dostali wybrańcy nie wszyscy ja tez nie dostałem
pracownik 2016-08-11 17:45:52
premię dostali wybrańcy nie wszyscy ja tez nie dostałem
Jacek 2016-08-12 13:55:22
A od czego zalażało to kto dostał premię i w jaki sposób zostało to rozdzielone, bo to trochę dziwne, że akurat nie dostałeś, a inni dostali, musi być coś ficjalnego
karol 2016-08-13 16:15:02
premia była doliczona do pensji
hkh 2016-08-13 19:27:02
Podobno nie ma być już premii ta lipcowa też miała być wstrzymana
roami 2016-08-13 19:57:38
Oczywiście, że jak się posiada większe doświadczenie, to można liczyć na wyższe zarobki niż się można by było spodziewać. Ciekawe tylko czy wypłata jest na czas.
karol 2016-08-14 16:05:56
wyplaty są zawsze zero problemów a premia jest płacona półrocznie i była płacona
mal 2016-08-14 16:18:30
@karol no to ważne, chociaż to smutne, że coś tak oczywistego trzeba traktować jako atut pracodawcy....
perp 2016-08-15 07:43:54
A ty dostałeś w tym półroczu premie madralo ze tak gadasz???
Ni 2016-08-15 10:08:18
Tak, premie były w tym półroczu, widocznie Ci się nie poszczęściło i nie wiem dlaczego tak jest, może nie zasłużyłeś
Luk 2016-09-06 12:20:55
hejka
odradzam tą firmę tną koszty chcą tworzyć niewolników a nie pracowników
umowa mnóstwo stron zakazów i nakazów
obcinają dniówki
angole robią co chcą są pod wypływem alkoholu a i tak nic im nie można zrobić dostają ostrzeżenie a my Polacy od razu karny zjazd . Ta firma to jedna wielka patologia i rasizm
okłamują ludzi na każdym kroku
biurokracja na każdym kontrakcie jest tak rozbudowana ze nie ma miejsca gdzie za przeproszeniem pierdnąć a jak coś człowiek potrzebuje to i tak tego nie ma, połowa narzędzi i materiałów pożyczana jest ze statku. pozdrowienia dla Siostry Pani Edyty - Jesteś kocikiem czyli jechowym to jeżdzisz i zarabiasz i nic nie robisz wszyscy wiedzą że chodzi o księcia
smarujesz to jedziesz, jesteś uczciwy to siedzisz
karol 2016-09-06 14:24:43
luk wiara nikogo nie powinna interesować doskonale wiesz ze jak spartaczysz robotę to ponosisz koszty lub dniowka jak kto woli a tak na marginesie na pracy trzeba się znac a nie kozakowac
roami 2016-09-06 14:56:11
Hej, a jaka teraz panuje atmosfera? Z góry dzięki za odpowiedź
Łazarz 2016-09-08 21:39:22
W Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji nic nie oucinają, co Ty gadasz, przecież wiadomo od dawien dawna na spokojnie, ja tam uważam, że wszystko jest w porządku i tylko zazdrośnicy widzą tutaj jakieś nieścisłości, więc na spokojnie jednak ludzie
luk 2016-09-09 08:40:08
do karola
wazelina zawsze będzie bronic firmy
płacili w euro teraz płaca w dolarach nie ma diety
nie ma premii nie ma kasy za dojazd do lotniska
jak możesz bronic firmy w której pracujesz jak niewolnik 7 dni w tygodniu po 10 godzin bez dnia wolnego
to tak jak byś miał dwa etaty, w normalnych firmach pracuje się nawet 6 dni i jeden dzień wolnego
uwolniłem się od harrisa i pracuje w normalnej firmie
podejście do polaków a do angoli albo rumunów bez porównania
pani prezes ląduje swoje kieszenie a jak coś się dzieje nie tak to nawet palcem nie kiwnie żeby pomóc tylko zjazd karny i płać kary
pola 2016-09-09 10:44:16
Pewnie, że lepiej posiadać odpowiednie doświadczenie, żeby podjać u nich zatrudnienie, chociaż najlepiej to i tak dowiadywać się bezpośrednio u nich. A wypłata?
karol 2016-09-09 19:58:11
co tu smarujesz luk chyba cos masz pod sufitem nie jestem i nie będę wazelina facet ogarnij się nie nadajesz się nie pracuj nie pisz bzded placą i premia jest za wszystko wracają idz się lecz zanim cos nabazgrasz
ma[a 2016-09-10 10:22:05
a czy oni w ogóle [posiadają jakąś swoją polskojęzyczną wersję swojej strony internetowej? dajcie namiary
LUk 2016-09-11 15:34:42
do karola ty się ogarnij
zawszę będą tacy ludzie jak ty co będą bronic firmy poczekaj aż cię zwolnią i sam potem się przekonasz
szary polaczku właśnie Harris tak wykorzystuje
dlaczego angole mają umowę o pracę i mają płatne urlopy i lata liczą się do emerytury a ty poczekaj jak za 10 lat się obudzisz i ZUS powie ci jeszcze 10 lat pracy to ja się będę śmiać
dlaczego już nie trzeba mieć działalności bo firma oszukuje
bo kasa leci z Gibraltaru żeby ominąć prawo to jest normalna firma
jeszcze trochę i zaczną płacić w kopertach
pracując 7 dni w tygodniu po 10 godzin średnio 310 godzin w miesiącu to są dwa etaty a nie jeden
pogadaj z Rumunami na jakiej zasadzie pracują w HP i sam zobaczysz różnicę, dlaczego oni mają wszystko materiały i narzędzia a Polacy muszą kombinować
umowa z HP to jest chore 20 stron samych zakazów i nakazów kar
i nie mów mi że wcześniej była stawka godzinowa w Euro a teraz jest w Dolarach i więcej zarabiasz
otóż jeśli znasz matematykę to masz mniej
ale widocznie dla ciebie to bez różnicy bo jak by HP daj 5 euro to też byś zachwalał
ale to twoją sprawa
ja tam już nie pracuje mam godne zarobki i poszanowanie a nie rasizm i niewolnictwo
10 godzin pracy i każdy weekend wolny i 100% razy lepsze warunki finansowe i w końcu umowa o pracę
tak więc jeszcze raz ogarnij się
Jacek 2016-09-11 16:57:30
Daj spokój, skąd Ty masz takie informacje, firma jest okej
karol 2016-09-12 06:14:52
luk jedno zdanko do ciebie pajacu
nie pracujesz nie smaruj o zus się nie martw czubku ja place kto zna prace i umie pracować to pracuje a tacy nieudacznicy jak ty maja wypad za burtę o innych się nie martw widać cię zżera zazdrosc
er 2016-09-12 17:14:57
mo że i tak jest wydaje mi się ze po porstu wystarczy poszukwac czegos w internecie nie uważasz ? :)
leszek 2016-09-12 17:15:58
hahahah mamy kaznodzieja na forum omg ale to idiota jest pisze sam nie wie co
roami 2016-09-18 22:15:08
Ale ktoś wie jakich średnich zarobków może się spodziewać pracownik utrzymania ruchu? umiejętności wykonywania prac ślusarskich i spawalniczych to raczej standard jak na takie stanowisko, a doświadczenie jest raczej tutaj potrzebne. Trochę obowiązków to ma.
Zostaw swoją opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji