Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji

Gdynia

Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji

Krzysztofff 2016-02-12 13:58
Nie ma nikt! Premie powyplacali ludziom a z wyplatami zwlekac beda 3 tyg.
k 2016-02-12 15:08
Krzysztof rozumiem i kasa na koncie będzie w poniedziałek nie denerwuj się to jest zgodnie z umową tak płacą
ktos 2016-02-12 21:28
Mieli placic podwojnie za wigilie i nowy rok i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] nie kasy za to
mis 2010 2016-02-15 11:28
Uwaga na firme Harris nie wypłacaja na czas zalegaja z pieniedzmi
mis 2010 2016-02-15 11:32
ja dzis dostałem kase ale mi sie nie zgadza tak mieli płacic podwojnie za swieta tak mowił nam menadzer i ciekawe kto ja wział dla siebie
m 2016-02-15 13:28
bzdury piszecie kto zalega wam z kasą ???? nigdy nie zdarzyło się by Harris zalegał z kasą
m 2016-02-16 09:01
poczytaj koles umowę a potem pisz dyrdymały
zatrudniony 2016-02-29 17:32
umowy są podpisywane z dubajem to bedziemy mieli obowiazek tam zapłacić podatki i z ich urzedem sie rozliczyc
z 2016-03-01 03:55
zgadza się tylko czytaj dobrze gdzie masz placic podatek
rusztowania 2016-03-02 00:16
Coś słyszałem że będziemy też musieli zapłacić tam podatek a że mówią w firmie inaczej to nie można im wierzyć bo już były firmy tak jak premator w Norwegii czy milcham w dani jak pracownikom przyszło do płacenia
rusztowania 2016-03-02 00:16
v 2016-03-02 02:01
pomysl sobie sam jak możesz dwa razy uiszczać podatki jak firmę masz zarejestrowaną w Polsce odprowadzasz zus podatki to jest nie logiczne ale zasady zatrudnienia na bank inne
m 2016-03-02 02:04
W Zjednoczonych Emiratach Arabskich nie ma ceł, podatku dochodowego ani VAT
Tom 2016-03-09 08:35
Nie polecam nikomu tej firmy, chyba ze ktos ma za duzo czasu do stracenia czakając na wyjazd. Jedna wielka ściema najpierw mowa o wizie i wyjeżdzie odrazu po uzyskaniu wizy, po czym zmiana wersji i masz czekać aż łaskawie coś... moze... załatwia w niedługim czasie, czyli kilka tyg lub miesiecy. Naprawde firma nie warta zainteresowania, szczerze odradzam wszystkim! Pracownicy w biurze kłamią w żywe oczy!
t 2016-03-09 14:22
nie wierzę ze tak czekasz długo a co jeszcze nie byles od nich???
adam 2016-04-04 14:03
kolejna złodziejska firma na rynku
oszukują ludzi, potwierdzam niektórzy po pół roku czekają na wyjaz
nie polecam i odradzam szkoda czasu i nerwów
l 2016-04-07 04:36
kto podpada ten nie jedzie i doskonale każdy z was o tym wie
ad 2016-04-07 12:29
to co tu smarujecie to jest chore kto się sprawdza pracuje pretensje i uwagi nie na miejscu
tomek 2016-06-08 16:26
witam
coś cicho się tutaj zrobiło od maja czyżby polepszyło się w harrisie ?
harris równo wali głupa czeka się i czeka i doczekać się nie można, pupilki jeżdżą na okrągło jak np książę (większość wie o kogo chodzi) ogólnie szkoda czasu na tą dziadowską firmę
rybka 2016-06-12 21:08
hihihi to znajdzie sie beret jeden albo kilku a nie tyle,a Ty to jesteś pewno jeden z tych co na robocie się nie zna , ale świetnie umie i radzi sobie z (UPRZEJMIE DONOSZĘ PRZEŁOŻONEMU)
rybka 2016-06-20 21:58
Uwolniłem się od Harrisa !!!Przepracowałem tylko 6 lat ,a może aż. Czekam na wyjaśnienie jednej sprawy .Jeśli nie zostanie załatwiona pozytywnie ,będę tutaj opisywał o wszystkim co wiem.Szefowa firmy przy każdej rozmowie podkreślała o lojalności wobec firmy,ale firma wobec pracowników nie jest i nie była lojalna.
mark 2016-07-05 14:39
do rybki
siemka odezwij sie do mnie ja tez mam pare spraw co bym chcial wyjasnic
rybka 2016-07-10 22:25
Witam
Mario 2016-07-12 22:49
Witam
Jaka jest strona kontaktowa pracodawcy?
Jest tylko e-mail który otrzymałem i tak pokretną drogą ... jakby to była jakaś tajemnica
margot 2016-07-29 18:24
Hej. Czy dostaliście już premię półroczną Pozdrawiam
xxxx 2016-08-01 20:56
Podobno ma już nie być wypłacanych premii polrocznych ze względu na to ze hp boryka się z problemami.
juras 2016-08-10 14:03
I jak dostałeś premię bo ja do dzisiaj nic. Pozdrawiam
pracownik 2016-08-11 17:45
premię dostali wybrańcy nie wszyscy ja tez nie dostałem
pracownik 2016-08-11 17:45
premię dostali wybrańcy nie wszyscy ja tez nie dostałem
karol 2016-08-13 16:15
premia była doliczona do pensji
hkh 2016-08-13 19:27
Podobno nie ma być już premii ta lipcowa też miała być wstrzymana
karol 2016-08-14 16:05
wyplaty są zawsze zero problemów a premia jest płacona półrocznie i była płacona
perp 2016-08-15 07:43
A ty dostałeś w tym półroczu premie madralo ze tak gadasz???
Luk 2016-09-06 12:20
hejka
odradzam tą firmę tną koszty chcą tworzyć niewolników a nie pracowników
umowa mnóstwo stron zakazów i nakazów
obcinają dniówki
angole robią co chcą są pod wypływem alkoholu a i tak nic im nie można zrobić dostają ostrzeżenie a my Polacy od razu karny zjazd . Ta firma to jedna wielka patologia i rasizm
okłamują ludzi na każdym kroku
biurokracja na każdym kontrakcie jest tak rozbudowana ze nie ma miejsca gdzie za przeproszeniem pierdnąć a jak coś człowiek potrzebuje to i tak tego nie ma, połowa narzędzi i materiałów pożyczana jest ze statku. pozdrowienia dla Siostry Pani Edyty - Jesteś kocikiem czyli jechowym to jeżdzisz i zarabiasz i nic nie robisz wszyscy wiedzą że chodzi o księcia
smarujesz to jedziesz, jesteś uczciwy to siedzisz
karol 2016-09-06 14:24
luk wiara nikogo nie powinna interesować doskonale wiesz ze jak spartaczysz robotę to ponosisz koszty lub dniowka jak kto woli a tak na marginesie na pracy trzeba się znac a nie kozakowac
luk 2016-09-09 08:40
do karola
wazelina zawsze będzie bronic firmy
płacili w euro teraz płaca w dolarach nie ma diety
nie ma premii nie ma kasy za dojazd do lotniska
jak możesz bronic firmy w której pracujesz jak niewolnik 7 dni w tygodniu po 10 godzin bez dnia wolnego
to tak jak byś miał dwa etaty, w normalnych firmach pracuje się nawet 6 dni i jeden dzień wolnego
uwolniłem się od harrisa i pracuje w normalnej firmie
podejście do polaków a do angoli albo rumunów bez porównania
pani prezes ląduje swoje kieszenie a jak coś się dzieje nie tak to nawet palcem nie kiwnie żeby pomóc tylko zjazd karny i płać kary
karol 2016-09-09 19:58
co tu smarujesz luk chyba cos masz pod sufitem nie jestem i nie będę wazelina facet ogarnij się nie nadajesz się nie pracuj nie pisz bzded placą i premia jest za wszystko wracają idz się lecz zanim cos nabazgrasz
LUk 2016-09-11 15:34
do karola ty się ogarnij
zawszę będą tacy ludzie jak ty co będą bronic firmy poczekaj aż cię zwolnią i sam potem się przekonasz
szary polaczku właśnie Harris tak wykorzystuje
dlaczego angole mają umowę o pracę i mają płatne urlopy i lata liczą się do emerytury a ty poczekaj jak za 10 lat się obudzisz i ZUS powie ci jeszcze 10 lat pracy to ja się będę śmiać
dlaczego już nie trzeba mieć działalności bo firma oszukuje
bo kasa leci z Gibraltaru żeby ominąć prawo to jest normalna firma
jeszcze trochę i zaczną płacić w kopertach
pracując 7 dni w tygodniu po 10 godzin średnio 310 godzin w miesiącu to są dwa etaty a nie jeden
pogadaj z Rumunami na jakiej zasadzie pracują w HP i sam zobaczysz różnicę, dlaczego oni mają wszystko materiały i narzędzia a Polacy muszą kombinować
umowa z HP to jest chore 20 stron samych zakazów i nakazów kar
i nie mów mi że wcześniej była stawka godzinowa w Euro a teraz jest w Dolarach i więcej zarabiasz
otóż jeśli znasz matematykę to masz mniej
ale widocznie dla ciebie to bez różnicy bo jak by HP daj 5 euro to też byś zachwalał
ale to twoją sprawa
ja tam już nie pracuje mam godne zarobki i poszanowanie a nie rasizm i niewolnictwo
10 godzin pracy i każdy weekend wolny i 100% razy lepsze warunki finansowe i w końcu umowa o pracę
tak więc jeszcze raz ogarnij się
karol 2016-09-12 06:14
luk jedno zdanko do ciebie pajacu
nie pracujesz nie smaruj o zus się nie martw czubku ja place kto zna prace i umie pracować to pracuje a tacy nieudacznicy jak ty maja wypad za burtę o innych się nie martw widać cię zżera zazdrosc
leszek 2016-09-12 17:15
hahahah mamy kaznodzieja na forum omg ale to idiota jest pisze sam nie wie co
roami 2016-09-18 22:15
Ale ktoś wie jakich średnich zarobków może się spodziewać pracownik utrzymania ruchu? umiejętności wykonywania prac ślusarskich i spawalniczych to raczej standard jak na takie stanowisko, a doświadczenie jest raczej tutaj potrzebne. Trochę obowiązków to ma.
LUk 2016-11-06 19:58
heheh jak tam pracujący w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] HP
umowę która dostałem od Harris przekazałem do kancelarii prawniczej za głowę się złapali
nie podpisałem jej i uwolniłem się od tej chorej firmy
chcieli mnie obciążyć kosztami szkoleń
wyśmiałem ich
ludzie jeżeli ktoś jest fachowcem to znajdzie robotę w normalnej firmie
ja mam umowę o prace urlop diety premie i dodatki za rozłąkę z rodziną
pracuję przy takim samym projekcie co z HP
normalne warunki pracy i nie odliczając godzin za przerwy
i nie ma angoli nie ma tak rozbudowanej biurokracji jak w durnej firmie HP
HP ucieka do Dubaju żeby nie płacić podatków to jest normalna firma
hehe kombinują tylko
i w tej firmie nawet normalny pracownik (robol ) musi znać angielski
po rozmowie jest test z języka
tak wiec zbliżają się święta i znowu będą szukać ludzi na podmiankę
bo angole i inni muszą mieć wolne
pozdrawiam pracujących w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> hehehe
Luk 2016-11-08 19:36
ty sie lecz cwelu
co prawda boli
dlaczego Harris uciekł do Dubaju żeby nie płacić podatku
czemu nie ma przerw jak wcześniej co
trzeba mieć swoje ubranie robocze i buty
czemu nikt nie ma odwagi i zapyta wprost pania Edyte dlaczego pracownicy harrisa z UK maja umowy o prace
co ?
no tak dla innych harris to marzenie
dlaczego nikt nie ma odwagi powiedzieć, że kradnie sie narzędzia i materiały z Royal-a podczas projektu bo nic nie ma
szkoda gadać
a ty karol broń HP rękami i nogami
karol 2016-11-10 02:59
jesteś psychicznie chory czubek nie wiesz co smarujesz
Mateusz 2016-11-11 17:38
do Luk
muszę ci przyznać rację pojechałem do UK szukać pracy i znalazłem pracę w HP przez agencję pracowałem dla HP w Landau Dostałem umowę o pracę
kolega mi polecił tę firmę ale szybko się pożegnałem, trudno się pracuje z kapusiami i wazeliniarzami do tego jeszcze lubiącymi sobie dobrze popić
ogólnie rzecz biorąc nie polecam nikomu tej firmy a swoją drogą ja miałem wypłaty z UK ale Polacy z biura w Gdyni z Gibraltaru dostają przelewy
skarbówka dopyta się o przelewy z Gibraltaru i niech mi nikt nie mówi że to nie jest oszustwo żeby obejść podatki
a ty Luk cieszę się że masz normalną robotę bo ta firma HP nie jest dla normalnych ludzi
szkoda nerwów
daj namiary na firmę w której pracujesz na priv. jak możesz
nieważne 2017-01-11 08:19
tez pozdrawiam liżących [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownictwu Harrisa szczególnie tym z Brazyli
doneli 2017-01-23 13:14
Jakie stawki teraz maja w HP??
jasiek 2017-01-23 20:24
jak bedziesz lizal to dostaniesz dobra stawke
topi 2017-01-25 21:48
Co z tą Anglią?
L aki 2017-01-31 20:30
Mam pytanie czy w tej firmie jest praca dla malarzy piaskarzy
Zostaw swoją opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji