Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji

Gdynia

Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji

hkh 2016-08-13 19:27
Podobno nie ma być już premii ta lipcowa też miała być wstrzymana
karol 2016-08-14 16:05
wyplaty są zawsze zero problemów a premia jest płacona półrocznie i była płacona
perp 2016-08-15 07:43
A ty dostałeś w tym półroczu premie madralo ze tak gadasz???
Luk 2016-09-06 12:20
hejka
odradzam tą firmę tną koszty chcą tworzyć niewolników a nie pracowników
umowa mnóstwo stron zakazów i nakazów
obcinają dniówki
angole robią co chcą są pod wypływem alkoholu a i tak nic im nie można zrobić dostają ostrzeżenie a my Polacy od razu karny zjazd . Ta firma to jedna wielka patologia i rasizm
okłamują ludzi na każdym kroku
biurokracja na każdym kontrakcie jest tak rozbudowana ze nie ma miejsca gdzie za przeproszeniem pierdnąć a jak coś człowiek potrzebuje to i tak tego nie ma, połowa narzędzi i materiałów pożyczana jest ze statku. pozdrowienia dla Siostry Pani Edyty - Jesteś kocikiem czyli jechowym to jeżdzisz i zarabiasz i nic nie robisz wszyscy wiedzą że chodzi o księcia
smarujesz to jedziesz, jesteś uczciwy to siedzisz
karol 2016-09-06 14:24
luk wiara nikogo nie powinna interesować doskonale wiesz ze jak spartaczysz robotę to ponosisz koszty lub dniowka jak kto woli a tak na marginesie na pracy trzeba się znac a nie kozakowac
luk 2016-09-09 08:40
do karola
wazelina zawsze będzie bronic firmy
płacili w euro teraz płaca w dolarach nie ma diety
nie ma premii nie ma kasy za dojazd do lotniska
jak możesz bronic firmy w której pracujesz jak niewolnik 7 dni w tygodniu po 10 godzin bez dnia wolnego
to tak jak byś miał dwa etaty, w normalnych firmach pracuje się nawet 6 dni i jeden dzień wolnego
uwolniłem się od harrisa i pracuje w normalnej firmie
podejście do polaków a do angoli albo rumunów bez porównania
pani prezes ląduje swoje kieszenie a jak coś się dzieje nie tak to nawet palcem nie kiwnie żeby pomóc tylko zjazd karny i płać kary
karol 2016-09-09 19:58
co tu smarujesz luk chyba cos masz pod sufitem nie jestem i nie będę wazelina facet ogarnij się nie nadajesz się nie pracuj nie pisz bzded placą i premia jest za wszystko wracają idz się lecz zanim cos nabazgrasz
LUk 2016-09-11 15:34
do karola ty się ogarnij
zawszę będą tacy ludzie jak ty co będą bronic firmy poczekaj aż cię zwolnią i sam potem się przekonasz
szary polaczku właśnie Harris tak wykorzystuje
dlaczego angole mają umowę o pracę i mają płatne urlopy i lata liczą się do emerytury a ty poczekaj jak za 10 lat się obudzisz i ZUS powie ci jeszcze 10 lat pracy to ja się będę śmiać
dlaczego już nie trzeba mieć działalności bo firma oszukuje
bo kasa leci z Gibraltaru żeby ominąć prawo to jest normalna firma
jeszcze trochę i zaczną płacić w kopertach
pracując 7 dni w tygodniu po 10 godzin średnio 310 godzin w miesiącu to są dwa etaty a nie jeden
pogadaj z Rumunami na jakiej zasadzie pracują w HP i sam zobaczysz różnicę, dlaczego oni mają wszystko materiały i narzędzia a Polacy muszą kombinować
umowa z HP to jest chore 20 stron samych zakazów i nakazów kar
i nie mów mi że wcześniej była stawka godzinowa w Euro a teraz jest w Dolarach i więcej zarabiasz
otóż jeśli znasz matematykę to masz mniej
ale widocznie dla ciebie to bez różnicy bo jak by HP daj 5 euro to też byś zachwalał
ale to twoją sprawa
ja tam już nie pracuje mam godne zarobki i poszanowanie a nie rasizm i niewolnictwo
10 godzin pracy i każdy weekend wolny i 100% razy lepsze warunki finansowe i w końcu umowa o pracę
tak więc jeszcze raz ogarnij się
karol 2016-09-12 06:14
luk jedno zdanko do ciebie pajacu
nie pracujesz nie smaruj o zus się nie martw czubku ja place kto zna prace i umie pracować to pracuje a tacy nieudacznicy jak ty maja wypad za burtę o innych się nie martw widać cię zżera zazdrosc
leszek 2016-09-12 17:15
hahahah mamy kaznodzieja na forum omg ale to idiota jest pisze sam nie wie co
roami 2016-09-18 22:15
Ale ktoś wie jakich średnich zarobków może się spodziewać pracownik utrzymania ruchu? umiejętności wykonywania prac ślusarskich i spawalniczych to raczej standard jak na takie stanowisko, a doświadczenie jest raczej tutaj potrzebne. Trochę obowiązków to ma.
LUk 2016-11-06 19:58
heheh jak tam pracujący w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] HP
umowę która dostałem od Harris przekazałem do kancelarii prawniczej za głowę się złapali
nie podpisałem jej i uwolniłem się od tej chorej firmy
chcieli mnie obciążyć kosztami szkoleń
wyśmiałem ich
ludzie jeżeli ktoś jest fachowcem to znajdzie robotę w normalnej firmie
ja mam umowę o prace urlop diety premie i dodatki za rozłąkę z rodziną
pracuję przy takim samym projekcie co z HP
normalne warunki pracy i nie odliczając godzin za przerwy
i nie ma angoli nie ma tak rozbudowanej biurokracji jak w durnej firmie HP
HP ucieka do Dubaju żeby nie płacić podatków to jest normalna firma
hehe kombinują tylko
i w tej firmie nawet normalny pracownik (robol ) musi znać angielski
po rozmowie jest test z języka
tak wiec zbliżają się święta i znowu będą szukać ludzi na podmiankę
bo angole i inni muszą mieć wolne
pozdrawiam pracujących w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> hehehe
karol 2016-11-10 02:59
jesteś psychicznie chory czubek nie wiesz co smarujesz
Mateusz 2016-11-11 17:38
do Luk
muszę ci przyznać rację pojechałem do UK szukać pracy i znalazłem pracę w HP przez agencję pracowałem dla HP w Landau Dostałem umowę o pracę
kolega mi polecił tę firmę ale szybko się pożegnałem, trudno się pracuje z kapusiami i wazeliniarzami do tego jeszcze lubiącymi sobie dobrze popić
ogólnie rzecz biorąc nie polecam nikomu tej firmy a swoją drogą ja miałem wypłaty z UK ale Polacy z biura w Gdyni z Gibraltaru dostają przelewy
skarbówka dopyta się o przelewy z Gibraltaru i niech mi nikt nie mówi że to nie jest oszustwo żeby obejść podatki
a ty Luk cieszę się że masz normalną robotę bo ta firma HP nie jest dla normalnych ludzi
szkoda nerwów
daj namiary na firmę w której pracujesz na priv. jak możesz
nieważne 2017-01-11 08:19
tez pozdrawiam liżących [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] kierownictwu Harrisa szczególnie tym z Brazyli
doneli 2017-01-23 13:14
Jakie stawki teraz maja w HP??
jasiek 2017-01-23 20:24
jak bedziesz lizal to dostaniesz dobra stawke
topi 2017-01-25 21:48
Co z tą Anglią?
L aki 2017-01-31 20:30
Mam pytanie czy w tej firmie jest praca dla malarzy piaskarzy
k 2017-03-23 01:34
totalne dno i praca dla wybrancow jechowych
Maja 2017-04-11 12:51
@k co sprawia, że tak oceniasz firmę jako pracodawcę? Długo pracowałeś w Harris Pye Poland?
l 2017-05-09 13:31
czy już macie kasę na koncie dajcie cynk
kk 2017-05-09 13:33
czy już macie kasę na koncie dajcie cynk
kcin 2017-05-15 19:33
HP to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] Dno,zero,tragedia!!!
kapka 2017-05-15 22:22
Jakiś przestój w harrisie? ????
kapka 2017-05-16 17:27
A to chyba racja jeżdżą ciągle Ci sami reszta siedzi.... pozdrawiam
ugl 2017-05-18 19:15
Prawda jedni jeżdżą czasami bez chwili wytchnienia między kontraktami A drudzy czekają Na wyjazd miesiące..... Logika
Wojtas 2017-06-15 14:32
Szacunek do ludzi należy się każdemu ,niestety nie mogę tego powiedzieć o pracownikach na stanowiskach kierowniczych w landuw zero szacunku przed wszystkim do polakow pracujących tutaj zgniją cię jak nazista tylko jesteś robiłem sezonowym na 3 miechy i masz jak najwięcej z siebie dać .codziennie orka po 12 godzin syf brak szatni przebieramy się 50 osób w pomieszczeniu wymiarach 20 m2 cantyna to już wogule ubustwo szczury syf masakra .o prysznicach to zapomnijcie .hotele ustawione tak że do miasta i sklepu to bez auta i kierowcy pana rumuna to dwa razy w tygodniu.(bo wszędzie daleko)tutaj jak chcecie przyjechać to się zastanówcie przed podpisywaniem kontraktu
Codziennie 12 godzin i sponiewieranie przez Angoli .
Maja 2017-06-22 11:44
Obecnie firma szuka osób do pracy jako spawacz. Co możecie powiedzieć o pracy właśnie na tym stanowisku? Na co mogą liczyć osoby, które odpowiedzą na tą ofertę pracy?
Nie wazne 2017-07-26 17:28
Złodzieje okradają ludzi w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] włazą angolom i jawnie okradaja ludzi niewygodnych usuwaja pod byle pretekstem caly lee to oszust i kretacz
Całe biuro polsce to przekrety i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] br /> Jesli ktos do sadu pojdzie bardzo chętnie pomoge moge swiadczyc na tych złodzieji
jk 2017-07-28 14:31
z czym chcesz Isc do sadu ?
luk 2017-08-09 15:21
hejka
opisywalem wczesniej i wiekszosc pisala ze jestem czubek i itd
teraz ja sie smieje z was hehehehhehahhahaha
i widze ze teraz przyznaja mi racje czyzby wazeliniaze spali nie pilnuja wpisow na stronie ?
a swoja droga rumuni zawsze trzymaja sie razem a polacy
w lyzce utopi zeby podkablowac
stawki 10 euro smiech na sali
a Lee Buttler to jedna wielka szuja tak jak cale biuro w Uk I Polsce
trzeba zglosic biuro w gdyni do skarbowki ze wyplaty z gibralrtaru wysylaja
ciekawe jak do tego sie odniosa
Welder 151 DBS 2017-08-27 08:21
Panowie jak wygląda praca w UK przez harrisa? Jakie stawki i tak dalej. Dzięki za info
Maliniak 2017-08-30 20:26
Dla mnie sppko kasa zawsze na czas i duzo godzin plus przelty kwatera i zarcie albo dieta.
kk 2017-09-04 18:13
ale ile na godzine ?
Woow 2017-09-05 14:46
Ja wyjeżdżam z Harris od 3 lat i nie mogę powiedzieć złego słowa! Firma jak najbardziej zetelna. A Pisza źle o firmie osoby które wywalili . Jak ktoś chce pracować, to praca 7 dni w tyg po 12 ale za to wiesz za co się pracuje.. a najważniejsze wszystko Harris Ci opłaca. Plus dieta.
karol 2017-09-06 08:23
luk jednak jesteś słabo poinformowany a czubek jesteś nadal piszesz nie wiesz co pajacyku
nieważne 2017-09-06 11:27
mi Harris zniszczył kariere trzymają przydupasów pijaków jak cos przeskrobią to mimo wszystko jeżdża dalej a ja zwykły robol po czterch kontraktach zostałem odsunięty bo nie pasowałem ludziom bo nie piłem itp więc zanim ktoś sie decyduje tam pracowac to niech grubo się zastanowi
Lollok 2017-09-06 13:28
Macie już wypłaty? Którego mniej więcej są na koncie? Bo to mój pierwszy wyjazd. I czekam z niecierpliwością na wypłatę. Ostatnia niedziela była 27 sierpnia to jest okres rozliczeniowy.
karol 2017-09-07 12:42
do piątku kasę będziesz miał
Z branży 2017-09-07 18:16
Panowie ale z tego co czytałem i mi proponowane to wynagrodzenie jest tam marne _''Szału nie ma ''Podobno na Angiel 9_10 Funtów .Czy to prawda ?
Woow 2017-09-07 19:02
9,60 dokładnie funta. Ale pracuje się po 12 h i 7 dni w tyg z zapisem na niedzielę. Więc miesięcznie wyciąga się 14 tys ale do tego dają Ci diety, przeloty i zakwaterowanie. Więc dobre warunki. I oczywiście jeżeli ktos chce pracować i zarobić to nie narzeka na tyle godzin. Ja tam polecam ????
Plejter 2017-09-08 15:35
Ja tez juz od nich troche jezdze, pracy maja mnustwo i czasami trudno w domu posiedziec ale jak kto lubi. Zarobic tez mozna niezle. Stawke mozna sobie wypracowac wieksza.
kv 2017-09-18 04:58
tu tylko narzeka ten co ma wypad firma wypłacalna jak pracujesz i umiesz pracować masz zero problemow
Piters 2017-09-18 10:13
Dokładnie! Ja od nich jeżdżę od 3 lat, jeżeli zależy komuś na pracy to pracuje i Harris docenia. Jak poleci jakis za alko albo nie nadaje się to wtedy psy wiesza jaka ta firma jest zła. Firma wypłacalna co najważniejsze, nie oszukują na godzinach i idzie dobrze zarobić. A co najważniejsze opłacają Ci wszystko.
pp 2017-09-18 13:18
moze ktos mi powiedziec w jakich stawek jako monter mozna sie spozdziewac?
MONTER 2017-09-18 13:52
PITERS TY TO MASZ PUSTOSTAN WE ŁBIE CO TO JEST 9.80 FUNTA NA GODZINE CHYBA MUSISZ ORAĆ PO 12 GODZIN DZIENNIE I SWIATEK PIĄTEK JA PRACUJE PRZEZ POLSKĄ FIRMĘ MAM 17,5 FUNTA I OBIAD WYSTARCZY MI PRACOWAĆ 9 GODZIN I SOBOTĘ 6 A NIE JAK CIEBIE DYMAJĄ W DU...PĘ TY MUSISZ ORAĆ STO GODZIN WIĘCEJ ZEBY MIEC TYLE CO JA JESTES TAM NIEWOLNIKIEM A TAKICH POTRZEBUJĄ CHYBA JESTEŚ CIENIASEM PRZYNIEŚ WYNIEŚ POZAMIATAJ
Radek 2017-09-18 16:06
MONTER ty to jestes krol zycia!
prawda 2017-09-20 11:31
Patrząc na te Wasze cyferki za godzinę pracy to aż się serce kroi ,że pracujecie na kontraktach za taką jałmużnę. Podstawa dla Was to 12godz. pracy dziennie, tyle samo co niewolnicy na plantacjach. Ich już dawno nie ma więc teraz polski stoczniowiec może zapisać karty historii i podpisać się pod nimi to ja NIEWOLNIK

Maja 2017-09-20 11:41
Przypominam, że wszystkich użytkowników obowiązują zasady regulaminu. Zależy nam na poznaniu tego jak wygląda praca w firmie, jednak bardzo proszę o zachowanie kultury wypowiedzi.
Zostaw swoją opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji