Opinie o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji w Gdynia świętojańska 38 lok. 6

...

Niby premia za ten projekt jest 2,75 jurkow do każdej godziny ale zobaczymy jak to się rozwinie Słyszałem ze jutro maja lecieć więc zobaczymy czy nie będzie telefonu ze odwołali Ten Kamerun to masakryczny niewypał ale firma napewno odczuje swoje machlojki I bedą płacić i to grube pieniądze wszystko zależy od nas jak to się rozegra

wojtek

MAM PYTANIE CZY KTOŚ DOSTAŁ DODATEK ZA AFRYKĘ BO ROZMAWIAŁEM Z ANGLIKAMI ONI MAJĄ DODATEK DO PENSJI ŻE TO JEST KAMERUN (NIEBEZPIECZENSTWO KLIMAT)

?!###?!@

Piszcie na stronie HP na Faceboku bo oni tam w Anglii nic nie wiedza malo tego wciaz tu placzecie a guzik robicie moj maz tez wiecznie siedzi na tym forum a mnie szlag trafia bo kasy nie ma a do przodu nic! HP nas wszystkich pograzyl malo tego przetrzymal i nawet w innych firmach nie ma szans na kontrakt bo jest zastoj.Przestancie plakac tylko zwolajcie cie i razem zrobcie cos a nie tylko na tym forum siedzicie i pierdzac w stolek siwe wlosy z glowy rwiecie

NX

z jakiego paragrafu jest płacone to 25 eeuro dlaczego nie od 16 grudnia w umowie nie ma takiego paragrafu pytając się o wyjazd twierdzi ze firma ponosi straty tylko nie wie szefowa ile ludzie stracili myslę ze szefowej brakuje 5 klepki naganne i karygodne postepowanie chore tam ludzie pracują

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
....

Faktem jest ze oszukują i Portugalczycy i anglicy bedą mieli prace a my nie bo oni są tańszy i to jest fakt Tylko Hp udaje ze coś z tym robią bo normalni ludzie dbają w jakiś sposób o pracownikow A nie liczyć ze to jedyna firma 4 lutego kończą się aneksy i nic nie zrobią bo tylko od dobrej woli zależeć będzie czy pojadą do pracy A to już niedługo i nic Hp nie zrobi z tym Powodzenia szefostwu

Zolniez1

Tak to jest prawda ze ziom pracuje tam i faktycznie robi po 12 godz i nie ma zastrzeżeń co do żarcie wody itp Ze robią od 6-18 kto pisał ze mną na emailu to wie ze to nie wyssane z palca Zobaczymy niedługo czy wyjdziemy oby tak bo gruba batalia będzie Jak nie

dik

tak to prawda -podpisz się swoim nazwiskiem ,ze w kamerunie jesteś i jak jest. Bo faktycznie może pisać ktoś z biura że jest dobrze

sss

jeżeli jest prawda co piszesz podpisz sie swoim imieniem i nazwiskiem,dobrze mogl to napisac ktos z biura.bo my mamy inne informacje o h i warunkach .

vax

forum się trzęsie co harris odwala

iiiiiu

słuchaj my mamy takie wiadomosci od was którzy tam sa bo tutaj nic nie można sie dowiedziec. jeżeli te wiadomosci o czasie pracy o wyjedzie itd sa nie prawdziwe to sa z kamerunu i nie wiem dlaczego osoby które tam pracuja tak je przekazuja. na razie my w kraju jestesmy bez pracy i tylko placimy zusy i czekamy na wyjazd co do ktorego nie wiadomo kiedy bedzie

Kamerun

Ja jestem na miejscu. Mam pisane 12 h, wody, coli mam pod dostatkiem wiec po co te bzdury. W ogóle nie słyszałem o 2,3 tygodniach. Jedzenie ok. Jest lepiej jak w Anglii.

iiiiiu

te informacje sa od osob ktore tam sa mnie tam osobiscie nie ma to sa informacje przekazywane od tych ktorzy tam sa i jesli to jest nieprawda to oni wprowadzaja nas w blad

Oszukany

Ja mam inne informacje ze po 12h pracują od 06.00-18.00 więc nie rozumiem skąd te informacje..... Na jedzenie nie narzekają wody pod dostatkiem Nie wiem kto podaje informacje ale są dziwne Zobaczymy niedługo co jest grane

ggg

do kamerunu ma poleciec z 20-30 osób na 2/3 tyg. reszte trzymaja bo ma byc praca na malcie pod koniec lutego/poczatek marca.zwodza zeby ludzi nie stracic

anty harris

wiem że sa monterzy i spawacze platforma stoi na wodzie dopływają łódką,o wode do picia musza sie prosic,jedzenie jest bardzo skromne,pracuja po 8h i tyle maja pisane bo w takich warunkach nie da sie wiecej pracowac.zastanówcie zanim tam wylecicie bo 8h razy 7dni=56h w tygodniu to nie jest zaden zarobek placac zus i podatek wychodzi sie gorzej niz bys pracowal w stoczni w polsce.i jeszcze jak przylecisz to musisz miec otwarta dzialalnosc zanim wypiszesz rachunek. niby w aneksach jest ze masz gwarantowane 70h w tygodniu pracy a to nie jest prawda bo ci co sa tam maja po 56h w tygodniu. teraz na koniec stycznia/poczatek lutego ma przyleciec wiecej ludzi na ostatnie 2/3 tygodnie. to jest smiechu warte placic zus pare miesiecy zeby wyleciec na tyle. co do założenia sprawy to do 50 tys nie wpłacasz nic powyżej wpłacasz kaucje w wysokosci 5% ale możesz złożyć wniosek że nie masz dochodów i ciebie nie stac i sad wtedy może zwolnić z wpłaty 5%

kameruńczyk

witam. pytanko do żony pracującego w afrykowie możesz powiedzieć ilu polaczków pojechało na tą robotę i jakie zawody? pytam z czystej ciekawości też miałem jechać jestem spawaczem z góry dziękuje pozdro dla wszystkich

tadek

zwodzą każdego do czasu miarka im się przebrała to jest chore co oni robią

Oszukany

Przy ustanowienia stosunku pracy to powiem panowie ze na dziendobry jest ok 20000zl do wychaczenia a to jeszcze nie wszystko

xxx

a ja sam napisze do głownego HP bo mnie tez zwodza i niech nie mysla ze popuszcze

Zostaw merytoryczną opinię o Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji - Gdynia

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji
2.2/5 Na podstawie 115 ocen.

Harris Pye Poland Sp. z o.o. w Organizacji