Opinie o Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. w Poznań

Jak oceniacie pracę na stanowisku specjalisty do spraw inwentaryzacji i sprzedaży w ZKZL?

Nikt ważny 2
@nikt ważny

Potwierdzam opinie o M.Z nie polecam nikomu współpracy z tą Panią Kierownik jak i w Spółce również. Chyba że ktoś nie chce się rozwijać albo wykonywać durne, niepotrzebne nikomu zadania.Ta Pani dawno już powinna zostać usunięta z tego stanowiska, niestety nadal ma się dobrze.

Lucy Nowy wpis

Witam serdecznie, widziałam ofertę dla Specjalisty ds. Obsługi Zasobu Użytkowego. Zauważyłam, że wpisana została w nią umowa o zastępstwo. Liczę na dłuższa współpracę. Jest tu więc ktoś kto w ten sposób zaczął i dostał potem inną funkcję? To możliwe?

@Kandydat

Widzę, że jeszcze nikt nie ocenił.. Ile osób docelowo mogło już się zatrudniać na tym stanowisku? Dużo ich? Ciekawa jestem potencjalnej liczby opiniujących

nikt ważny
@Agnieszka

Nie polecam pracy w tym dziale - niezrównoważona Pani kierownik (M.Z) (usunięte przez administratora)swoje pracownice i wymyśla absurdy tj. tabelki, w których potem sama się gubi, liczy stoperem czas na wykonanie zadania oraz wyjścia do WC, nie mówiąc o obrażaniu, które jest na porządku dziennym. Ogólnie jedna wielka (usunięte przez administratora)

@nikt ważny

tabelki zainteresowały. co konkretnie jest na nich naniesione, macie do tego wgląd na prośbę? z czego wynika takie skrupulatne podejście do tematu? bez tego firma miałaby po prostu kłopoty? o jakich przykładowych zadaniach tu mowa?

nikt ważny
@Agnieszka

Do pracy jest specjalny program, w którym są wszystkie informacje i dane a nie epoka excela łupanego i powielanie tych danych.

Nikt ważny 2 Nowy wpis
@nikt ważny

Wczoraj dodano ofertę dla Stażysty w Dziale Windykacji i Eksmisji. Kiedyś ktoś pisał, że po zarobki nie ma tu co duże przychodzić ale wiedze jak najbardziej. W takim razie jest tu może ktoś kto ma świeżo taki staż za sobą i by mógł polecić? Po tych 3 miesiącach zazwyczaj zatrudniają?

M&M Nowy wpis

Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 7:00 - 15 lub 8:00 - 16:00 zależne od działu oraz jeżeli się dogadasz od Ciebie. Wymagania jak w każdej innej firmie, czasem ponad Twoje możliwości, szczególnie jeżeli współpracujesz z najemcami. Praca bywa stresująca - jednak naszymi "klientami" są ludzie a ci bywają różni. Oczekiwania przełożonych tez bywają czasem do możliwości pracownika i jego możliwości wygórowane. Atmosfera zależy w jakim dziale - POKu się pracuje, na jakiego kierownika się trafi oraz współpracowników. Większość ludzi to pozytywne jednostki jednak bywają jednostki które potrafią zniszczyć zadowolenie z pracy. Wszystko co wyżej opisałam można uznać za atuty. Najbardziej negatywna strona pracy w ZKZL to oczywiście zarobki. Są do negocjacji z przełożonym lecz zwykle na stanowiskach administracyjnych, to nieco więcej niż minimalna krajowa plus premia. Prace bym polecał szczególnie osobą które są zdobyć doświadczenie, osobą które mają niezbyt wygórowane oczekiwania co do zarobków.

Aplikowałeś na stanowisko Pracownik Dworca Autobusowego - Dyspozytor Ruchu oferowane przez firmę Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.? Czy zostałeś zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną? Czy spotkanie odbyło się w formie online, czy w siedzibie firmy? Opisz swoje wrażenia. Jaki był rezultat rozmowy?
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Technik- Instalator systemów alarmowych
Poznań
Agencja Detektywistyczna i Ochrony JOKER Sp. z o.o.
logo firmy Ogrodnik, Sprzedawca
Marek Nicgorski Berberys Sprzedaż Roślin Ozdobnych i Akcesoriów Ogrodniczych
Zaciekawiona

Jak obecnie wyglądają zarobki? Warto?

@Zaciekawiona

A o jakie stanowisko pytasz? Ja właśnie widziałam, że na obsługę klienta kogoś było trzeba jakiś czas temu. temat aktualnych szkoleń mnie ciekawi, są zawarte w benefitach a na forum ludzie pisali, że chyba kiedyś były dość słabe. W ogóle to praca na stałej podstawie?

Braliście udział w rekrutacji na stanowisko Dyspozytor w Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. i zostaliście zaproszeni na rozmowę kwalifikacyjną? Podzielcie się swoimi wrażeniami związanymi ze spotkaniem z przedstawicielami firmy. Informacje, które przekażecie mogą okazać się przydatne dla innych użytkowników.

Pracownik3

Nie polecam pracy na windykacji, podstawa wynagrodzenia niska, a premia zależna od humoru kierownika.

Izabela
@Pracownik3

zdradzisz jesli to nie tajemnica jaka jest ta podstawa oraz jaka jest premia, jaki procent?

@Pracownik3

Zgadza się, niestety...

Agnieszka

Czyli uznaniówka wpisana w umowę? Są tu jeszcze jakieś warunki, na które powinno się zwrócić uwagę przed złożeniem cv?

@Agnieszka

W ciągu roku oprócz wynagrodzenia zasadniczego, masz od 17 do 25% premii co miesiąc. Możesz tej premii się pozbawić, jeśli będziesz udowadniać kolesiostwu (tfu, Kierownictwu), że to Ty masz rację, a nie Kierownik, który często posiada mniejszą wiedzę od pracownika merytorycznego. Kierownictwo jest bardzo miłe i sympatyczne, zawsze ma rację, sama fałszywizna. Do tego dochodzą nagrody pół roczne i roczne (około 1000zl na rękę) i bony na gwiazdkę i Wielkanoc ... Bony w formie przelewu, w wysokości 480zl na rękę i wczasy pod gruszą chyba 580 jak się nie mylę. Warunki rewelacyjne, aż chce się pracować jesli podejmiesz się pracy w jednym z 5 Punktow Obsługi Klienta, na które zrzucane są obowiązki z Centrali na Matejki. Ale oczywiście dalej pracujesz za (usunięte przez administratora), bo Prezesik swoją pensją się nie podzieli, a ma zbyt miękkie jaja żeby podskoczyć dwóm pozostałym Prezesom i Radzie Nadzorczej, żeby dać pieniądze tym którzy wykonują najwięcej pracy w biurze i biegają w terenie.

@Ruda

aha... no to teraz mi lekko zamieszałaś. W sensie ta kasa jak się uzbiera to chyba ok by była ale presja jest? A widzę że Ty dalej pracujesz, udało się po stażu lepsze warunki ugrać po prostu czy jak?

@Agnieszka

Nie łudź się, że po okresie próbnym dostaniesz większe pieniądze, bo na pewno ich nie dostaniesz :)

@Ruda

a po jakim potencjalnie można dostać? chyba, że sugerujesz dożywocie na tej samej stawce, pomijając podwyżki inflacyjne itp? teraz jakaś noworoczna to była może?

Ogłoszenie na Inspektor nadzoru do Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. pojawiało się w Pracuj.pl, polecacie aplikować?

Ruda

Jeśli myślisz, że będziesz siedzieć za biurkiem 8 godzin dziennie, odbierać 5 telefonów dziennie, pić kawkę z firmowego ekspresu i zachwycać się jak jest fajnie, to się nie łudź. Robota za dwóch, marne pieniądze, brak chwili wolnego czasu, praca w stresie, 150 pism w systemie do załatwienia i 50 telefonów na stacjonarny i służbowy + 40 maili. W tym wszystkim znajdź jeszcze czas na wyjścia w teren i robotę za Dział Remontów, który zrzucił z siebie tyle obowiązków, że mogą leżeć i pachnieć. Nie bez powodu oferta pracy jest stale widoczna :)

admin

Wiecie czy w firmie ZKZL SP.Z O.O. jest długi okres próbny? Jak wygląda praca w firmie? Czekamy na Wasze opinie!

@admin

Fantastyczna firma. Wspaniale zarządzają zasobami lokalowymi. Wyplata dobra 8.000 netto. Mila atmosfera w pracy i po. Zdecydowanie polecam.

Rozgoryczony
@Benzi

Witam, z ogromnym zaskoczeniem, wręcz niedowierzaniem czytam informację o rzekomym zarobku 8 tys netto!!! 22 lata pracy dla tej miejskiej spółki przyniosło mi 3800 BRUTTO i nieustanne twierdzenia, że nie ma możliwości podwyżki. Ani wieloletni staż w tym samym dziale, ani doświadczenie, ani szkolenie nowych pracowników, ani studia kierunkowe tego nie zmieniły. Proszę odpowiedź, w którym z naszych działów otrzymuje się tak wspaniałe wynagrodzenie? Może należałoby się zwolnić i zatrudnić ponownie ...

Agnieszka

No ale jak przełożonemu się to nie uda to co wtedy? Jest się potencjalnie stratnym niestety?

@Agnieszka

No chyba w każdej firmie stety/niestety tak jest że dużo zależy od Twojego bezpośredniego przełożonego. W moim przypadku Pan Adrian Kaczmarek zna się na pracy, można powiedzieć że ma jaja i to ułatwia załatwianie wszystkich formalności u Prezesa w tym wniosków o podwyżkę. Tym bardziej że znają się od dawna.

@Benzi

@Benzi , Pan Adrian Kaczmarek "mają"? Serio? "Zna się na pracy"? Jakiej?! Aż się zastanawiam po czym to wznosisz ... Współpraca to seria pytań do pytającego, czyli samemu musisz rozwiązać sprawę... (Jestem pracownikiem innego działu). Poza tym, to oburzające, że przechodzą Tobie przez usta takie słowa, jak ..."tym bardziej, że znają się od dawna..." !!!!! I to właśnie cały obraz OBECNEGO ZKZL! Kto mam układy, ten ma pełną kieszeń. Inni, mimo, że musza pracować na 150% i nie rzadko mają dorzucane obowiązki, pracują "jakby charytatywnie"... Zapraszam kolegę po moją wypłatę 3.300 zł netto i to z pełną premia 25%! (Dodam - pracownik od 15 lat w ZKZL).... Układy, ukladziki, wyzysk....

@Benzi

I więcej tu takich jak on jest czy tylko ci co go mają, mogą mieć tu tak spoko?

Doświadczony

Pracuje od 10 lat w ZKZL i niestety muszę przyznać rację koledze i potwierdzić jego słowa. To co dzieje się w tej firmie przechodzi ludzkie pojęcie, WYZYSK! 3 Prezesow, którzy zarabiają po 50tys brutto miesięcznie, 6 dyrektorów, pełno kolegów Lewandowskiego na stanowiskach Koordynatorów... Kierownicy, Zastępcy Kierowników, ich jest więcej niż samych pracowników. Wprowadzili chaos w firmie, wieloletni pracownicy się pozwalniali, a my najniższych stołkach zarabiamy najniższą krajową i dokładają tylko obowiązków.

@admin

Okres próbny 3 miesiące, po trzech miesiącach umowa na 1 rok, po roku umowa na czas nieokreślony. Wszystko zgodnie ze schematem, jeśli oczywiście spodobasz się Kierownikowi. Myślę, że po 3 miesiącach sam odejdziesz.

Katarzyna

ZKZL, to duża firma. Zależy gdzie się trafi. Wszystko zależy od kierownika danego działu i od dyrektora. Mam szczęście pracować w zespole, w którym jest miła atmosfera. Wiemy czego nasi szefowie od nas oczekują. Jeśli się angażujesz to jesteś doceniony. Poza tym w spółce respektuje się kodeks pracy. Praca jest stabilna i wynagrodzenie pewne.

@Katarzyna

A dasz znać na jakie wynagrodzenie można liczyć? Bo widzę, że spór o to był wcześniej na forum

Far
@Katarzyna

To prawda, praca ciekawa i 40 godzin w tygodniu, fajni ludzie, szukają teraz do kilku działów.

@Far

Do jakich? Gdzie ogłoszenia można podejrzeć?

Czekajacy

Zdajecie sobie sprawę ile ludzi zajmują mieszkania zkzl będąc właścicielami .Do wiadomosci !!

@Czekajacy

Prawda, niestety...

zaciekawiona

Cześć, jakie możliwości zarobków są na stanowisku Pracownik Działu Lokali Mieszkalnych? Jakieś opinie na temat pracy w ZKZL?

Elżbieta
@zaciekawiona

też jestem zaciekawiona sprawą :) dowiedziałaś się wszytskiego? bo już trochę czasu minęło. a może dostałaś pracę? napisz proszę!

@zaciekawiona

Ja co prawda pracuje w dziale u Adriana Kaczmarka, ale bardzo sobie chwalę pracę w ZKZLu. Wysokie zarobki, dobre standardy stosunków na linii przełożony podwładny, opieka medyczna. Jak gdzie muszę pojechać samochodem to kilometrówkę place. No i człowiek musi być zaangażowany, ale pracuje się zgodnie z kodeksem po 8 h.

Lech200

Nie wiem jak teraz, ale był czas żeby tam uzyskać zatrudnienie a nawet skierowanie na szkolenie po linii zarządzania nieruchomościami za PO podstawowym kryterium było kombatanctwo w Solidarnościowej strukturze i dalej kumoterstwo po tej linii. Praca trudna i wymagająca ale w sytuacji kiedy rynek pracy był ubogi w oferty to było coś.

Franciszek
@Lech200

Co w niej było takiego trudnego i wymagającego? Czy teraz jest podobnie?

dargon4444@wp.pl

zkzl powinien zostać natychmiast zlikwidowany a zrządzajacy zwolnieni jeszcze szybciej. zkzl to twór łamiący prawo i szydzący z czlowieka.

Maciek

Sprawdzaja znajomość angielskiego?

hendryk

jaki czas pracy Ma Serwis Mobilny bo od dwóch tygodni jeden samochód parkuje na Ognik 9 o godzinie 14,20 a w piątek nawet o 13,30 podaję rejestracyjny to PO 3 MG 94 jaki czas pracy jego obowiązuje

Zostaw merytoryczną opinię o Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.?

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.
2.5/5 Na podstawie 12 ocen.
  • Matejki 57
    60-770 Poznań
  • NIP: 2090002942 REGON: 302538131 KRS: 0000483352

Zarząd Komunalnych Zasobów Lokalowych Sp. z o.o.