Opinie o Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. w Warszawa

Rafał

Jestem po pierwszej wyplacie zarobilem 4000 netto jestem mega zafowolony bo to pierwsza praca gdzie moge zarobic wieksza kase niz 2500. system wynagrodzenia jest prosty podstawa plus prowizja. praca poniedzalek piatek w super klimacie zadnej tam korpo atmosfery nie ma .

@Rafał

Jak jesteś taki "zadofolony" to zainwestuj w słownik. 4k netto przy ponad 10 godzinach dziennie i bez ubezpieczenia, dodając charakter tej pracy nie jest to jakoś specjalnie dobrze

Rafal
@Gucci

jestes miekka cipka tyle ci powiem cipeczko.

@Rafal

Za to ty jesteś rekinem biznesu akwizytorze:). Kiedy kupisz jacht i te sprawy?;)

Część Przeczytałem wasze opinie mimo to poszedłem na rozmowę i pracuje atmosfera jest super możliwość rozwoju jest idealna pracą dla mnie nie no ma pracy idealnej ale można się fajnie bawić Pozdrawiam

@Adam

Zmienisz zdanie po pierwszej wypłacie:)

To prawda. Potwierdzam

Natalia

@DZIK pytania, które zadałam nie są gwarantem pozytywnej odpowiedzi. Więcej szczegółów na temat omawianych tu aspektów może pomóc w zrozumieniu sytuacji w firmie, a tym samym zbudowaniem realnego obrazu pracodawcy. Dla tych osób, które nie mają żadnego doświadczenia związanego z Centrum Sprzedaży Bezpośredniej to bardzo dobre wskazówki przy podejmowaniu decyzji o rekrutacji.

Robert
@Natalia

Kobieto co ty piszesz? Realnego obrazu pracodawcy? Przecież heit który tu idzie nie ma nic wspólnego z jakim kolejek obrazem. Jeżeli pisali by ludzie którzy są zarejestrowani i posługują się prawdziwym nazwiskiem to można by było chociaż nawiązać dialog. A tak każdy kto wyleciał za przekręty wylewa swoje frustracje. Wspomnę tez o konkurencji która ma świetna możliwość bezkarnego wykazania się. Jak chcesz sie dowiedzieć jak jest w firmie to przyjdź i porozmawiaj z pracownikami. Pozdrawiam

@Robert

Jaki hejt? To że ktoś napisze że chodzicie po blokach i sprzedajecie prąd to hejt? To jest prawda chociaż nawet nie wspominacie o tym podczas rozmowy na czym praca polega. A wynagrodzenia to druga sprawa, nikt nie wie ile zarobi ponieważ nie wie ile umów mu przejdzie

Lekarz

Oszuaci gonia ludzi do pracy a sami w biurze siedza i kawe pija a zarobki to oszustwo

Nie isc do nich do pracy

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
DZIK

"50" za umowę ale jeśli żadnej nie podpiszesz latasz 10 godzin za free a nie jest to łatwa rzecz trzeba być chyba księdzem

Ksiądz
@DZIK

Jakie ty bajki opowiadasz w pracy ci nie wyszło i ból (usunięte przez administratora) wypisujesz zalosne.

Ksiądz

Smucą mnie opinie ludzi którzy nie dali rady i teraz swoje smutki muszą gdzieś wylać bo przecież tu ich ktoś wyslucha. Każda zdrowo myśląca osoba która przeczyta ten hejt widzi w waszych wypowiedziach brak argumentów i lenistwo szkoda że na przykład żaden taki człowieczek nie ma odwagi się podpisać swoim imieniem i nazwiskiem. Może wtedy ludzie hejterzy by myśleli o tym co piszą a nie plotli 3 po 3

@Ksiądz

Dlaczego Pan się nie podpisze imieniem i nazwiskiem. Panie robercie prezesie tej ekstra firmy

Zakonnica
@Ksiądz

Czy to jest portal społecznościowy że trzeba się podpisywać swoim imieniem i nazwiskiem? Nie no to już nawet śmieszne nie jest

Bartek

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Natalia

@DZIK, dziękuje za Twoją opinię na temat warunków pracy w tym miejscu. Jak oceniasz możliwości rozwoju w firmie? Czy dla pracowników organizowane są/były szkolenia lub kursy podnoszące ich kwalifikacje? Może sam uczestniczyłeś w jakimś szkoleniu i możesz podzielić się z nami swoimi wrażeniami?

@Natalia

A ty oby napewno szukasz pracy czy może tylko zadajesz pytania uzupełniające żeby firma nie miała samych negatywnych opinii?

Ulka

Jaki jest w firmie system wynagrodzenia ze sprzedaży?

DZIK

Ogólnie powiem praca typu domokrążca,łazisz od 10 do 20 po mieszkaniach w całej Warszawie i namawiasz ludzi żeby zmienili dostawcę prądu. Nie podpiszesz żadnej umowy nie zarabiasz, co z tego że jest bilard, Xbox czy basen jak nikt z tego nie korzysta bo cały dzień lata po blokach. (usunięte przez administratora)nie polecam nikomu takiej pracy nawet jeśli można dużo zarobić

Natalia

@Maciek S, bilard, basen? To brzmi całkiem nieźle. Czemu jednak odnoszę wrażenie, że pisałeś swoją wypowiedź w nieco ironicznym tonie? Długo już pracujesz w Centrum Sprzedaży Bezpośredniej? Czy ktoś z Was także pracował lub pracuje w Centrum Sprzedaży Bezpośredniej w Warszawie? Jak oceniacie tego pracodawcę i warunki, które oferuje?

Natalia

@Anton, napisz proszę coś więcej. W jakim trybie odbywa się praca, czy nie ma problemu z wyjściem na przerwę lub papierosa, czy praca jest ciężka i stresująca? @Andrzej, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracujesz w Centrum Sprzedaży Bezpośredniej. Czy praca polega na chodzeniu od domu do domu? Ile godzin dziennie tak się pracuje?

Maciek S
@Natalia

Super Praca naprawdę! Polecam każdemu tą robotę. Atmosfera, Xbox i bilard oraz basen, to coś czego nie doświadczysz w korporacji. JUICE!!!

Anton

Fajno polecam. Super zespół miło atmosfera Zarobki są świetne. Polecam każdej młodej osobie

Milgaus
@Anton

Też polecam żeby nabrać doświadczenia i wpisać w cv zawód: akwizytor

Natalia

@Michał, fajnie, że jesteś zadowolony z nowej pracy :) Możesz opisać swój proces rekrutacyjny, czy miałeś może do wykonania jakieś zadania? @Gość, a możesz napisać, jak oceniasz atrakcyjność tego pracodawcy dla osób młodych, bez doświadczenia? Czy Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. oferuje jakieś fajne szkolenia?

Siema Właśnie zostałem przyjęty jako nowy pracownik jestem zachwycony to jest moja pierwsza praca gdzie jestem traktowany jak człowiek nie jak maszynka do pieniędzy albo szczur atmosfera jest mega każdy jest do drugiej osoby miło nastawiony każdy każdemu pomaga czuć duże zainteresowanie i pasję osób które tam pracują. Faktycznie nigdy nie pracowałem jako przedstawiciel handlowy ale jestem bardzo szczęśliwy że mogę tu pracować

Armani
@Michał

Gorszych głupot nie czytałem. Powiedz jaka atmosfera panuje u twoich klientów. Jak wyrzucają cię za drzwi bo podajesz sie za innogy lub wzywają policję na oszustów.

Malik
@Armani

Jak nie umiesz rozmawiać z ludźmi, to cię tak traktują.

Armani
@Malik

Żerujesz na naiwności ludzkiej. Podając się za inną firmę

Witam. Pracowałem tam miesiąc i zarobiłem 4000. Może praca polega na sprzedaży ale gdyby nie chwilowe problemy rodzinne nadal bym tam pracował. Na pewno tam wrócę

Twój kolegaw
@Gość

Tak. Razem z robertem

Robert
@Gość

Policz ile czasu spędziłeś w pracy ok. 10h dziennie oraz brak składek czyli ubezpieczenia. Oraz jak jesteś traktowany przez klientów

@Robert

No jasne tylko ile na grze w bilarda i xboxa. Realnej pracy jest 7 godzin dziennie i tylko 5 dni w tygodniu. A klienci traktują Cię tak jak umiesz z nimi rozmawiać. Jak dla mnie super atmosfera i fajna kasa.

Kaaaamcio
@Adam

Siemanko ide dzis na rOzmowe w sprawie nowego projektu :) bardzo proszę o informację czy warto iść tam słychać tego co mają do powiedzenia. Proszę o odzew na meila itemek48@gmail.com

Faktycznie ten rodzaj pracy nie jest właściwy dla osób, które nie mają predyspozycji do sprzedaży!!!

Nak
@Karolina

A ty wyszłaś już ze strefy komfortu? Zarabiasz 6tys jak jest na rozmowie mówione?

Witam. Również odradzam współpracy z tą firmą, w czwartek byłem na rozmowie kwalifikacyjnej w piątek już na dniu obserwacyjnym, szef przydziela trenera na cały dzień który ma za zadanie wdrożyć nas w sprzedaż energii od drzwi do drzwi. (usunięte przez administratora)

Byłem tam!

Cześć wszystkim którzy chcą tam pracować to odmawiam z całego serca. (usunięte przez administratora) Na szkoleniu rano jest mówione jakie to wszystko happy nie jest. Praca polega na łażeniu od drzwi do drzwi i wciskaniu ludziom pradu i gazu od jakiś tańszych i mniej znanych sprzedawców. (usunięte przez administratora) Niee już lepiej zarabiac te 2500zl na call center. Powaga..

Gdu
@Byłem tam!

A z jakiej firmy sprzedajemy prąd i gaz? Są jakieś narzędzia pracy?

Hgs

Marze o tym

Hgs

Firma nadal istnieje?

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 205 ocen.

Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o.