Opinie o Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. w Warszawa

KAsia

Witam .. Miałam styczność z pracą cały miesiąc. To jedno wielkie oszustwo. patrząc na niektóre komentarze typu ''coś osiągniesz niż siedzieć za kasą w biedronce'', otóż to moi drodzy nawet Biedronka dalej lepsze perspektywy niż to nędzne naciąganie ludzie na podpisywanie umów. Kierownictwo to dobrzy aktorzy, wmówią każdemu że sprzedaż w dzisiejszych czasach to wielka perspektywa, spróbują upozorować super fajną atmosferę (porównując sztywne korporacje) i na tym koniec. Śmieszna umowa o dzieło, gdzie nie posiada człowiek nawet ubezpieczenia, mimo że czasem się zdarzały dobre dni, kiedy to umów można było podpisać sporo, to i tak rezultacie ludzie rezygnowali jak w porę zorientowali się co to za firma i na koniec śmieszne wypłaty typu 1400 zł. Solidny pracodawca przede wszystkim inwestuje w pracowników a nie tanim kosztem szuka jeleni do naciągania ludzi. Omijajcie szerokim łukiem.

Natalia

Praca polega na odbywaniu spotkań z klientami, jest super ponieważ często dostajesz od klientow kawę, ciastko, czasami nawet nalewki. Jeżeli nauczysz się bawić ta praca to nic lepszego nie da znaleźć. Pracujesz w młodym zespole, nikt nie stoi nad tobą jak jestes w terenie i nie sprawdza czy masz przerwę 10 minut czy 25. Macie w biurze przyjazna atmosferę, i do tego dochodza jeszcze super zarobki. 5 umów dziennie, 80 w miesiącu, I masz dodatkowa podstawę. Czego chcieć więcej. Polecam gorąco

Matka dobrej duszy

Rozumiem wiewiórcze informacje i ból (usunięte przez administratora) za 35 umów zarobisz 3100 tego już nie powiesz każda umowa jest robiona welcome callem co tez ci z głowy wypadło ja rozumiem ze admin jest upośledzony ale jak ktoś głupoty opowiada i to nie jest kasowane to wiarygodny portal.. . Tak btw uwielbiam osoby które się spuszczają na klawiaturka i potem ludzie to czytają i w to wieża tak naprawdę to pomagają firmie a nie przeszkadza po co debila zatrudniać który informacje bierze tylko z internetu .Dziękujemy XD

KAsia
@Natalia

Haha, czasami też kopa w (usunięte przez administratora) i sprawę na Policji.

SzalonyWitold

To jest ta niby super praca co ciągle chodzą do kazdego i wciskają kit że są z energetyki i że podwyżki będą od nowego miesiąca? Byli u mnie w bloku już z 5 razy i za każdym razem wymyślają nowe wersje

Krzykkrzak

Trochę już tu pracuje, polecam z całego serca osob które chcą coś osiągnąć w życiu a nie siedziec w biedronce na kasie przez całe życie i narzekać ze zarabiają 2tysiace, jeżeli się chce to to opcja dla Ciebie

@Krzykkrzak

Tutaj nawet tyle nie zarobisz. Ta praca jest strasznie uwłaczająca, wzywają policję, krzyczą za tobą na klatkach schodowych.

Natalia

Może być tak, że użytkownik @Krzykkrzak ma nieco inne doświadczenia, związane z pracą w Centrum Sprzedaży Bezpośredniej, niż Ty. Dlatego nalegam, żebyś starał się tu nie oceniać pewnych kwestii tak pochopnie. Może powiesz Nam, czy nadal pracujesz w tym przedsiębiorstwie? Proszę tylko o kulturalną odpowiedź.

@Natalia

Praca polega na chodzeniu po domach i podpisywaniu umów. Oczywiście nie mówisz z jakiej jesteś firmy ponieważ odrazu cię wyrzucą z klatki. Są też ludzie którzy wzywają policję ponieważ ta praca polega na oszukiwaniu i straszeniu o podwyżkach. 99% klientów są to starsze osoby

@Natalia

To taka sprzedaż w terenie. Nikomu nie polecam takiej pracy. Można nieźle dostać wyzwiskami w twarz.

@Paweł

Rozumiem. Myślę jednak, że na pewno znajdzie się kilka osób, które będą zainteresowane pracą właśnie w takim charakterze. Dlatego chyba nie należy generalizować w taki sposób. A jak to jest w Centrum Sprzedaży Bezpośredniej z tymi nie mającymi żadnego doświadczenia w sprzedaży? Mają jakieś szanse na zatrudnienie?

@Natalia

Biorą każdego kto umie chodzić i mówić

Natalia

Mógłbyś użyć nieco innych słów, ale i tak bardzo Ci dziękuję za w miarę normalną odpowiedź na zadane przeze mnie pytanie. To ważne, by dawać każdemu szansę na zatrudnienie, więc dobrze, iż Centrum Sprzedaży Bezpośredniej to umożliwia. A co z osobami, które posiadają nieznaczny stopień niepełnosprawności? Czy im także daje się szanse w tej firmie?

Lekarz

Oszuaci gonia ludzi do pracy a sami w biurze siedza i kawe pija a zarobki to oszustwo

Nie isc do nich do pracy

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Zlecę prace rozbiórkowe
Bielawa
Zib Kan-Gaz Sp. z o.o.
Lomi

Ale przecież ta praca ma ocene 3/6 to chyba nie jest tak źle?

@Lomi

To średnia. Jeżeli lubisz chodzić po blokach, pukać do setek drzwi, modlić sie żeby klienci nie odkryli że jesteś z innej firmy bo inaczej wylecisz z mieszkania oraz wezwą policję. Podpiszesz w miesiącu ok 70-100 umów z czego 70% odpadnie. Wiec zarobisz może 2000netto. Praca od pobiedziałku do piątku po ok 10h, nie dostajesz też żadnych narzędzi typu samochód, telefon tylko teczka i długopis:)

Alex

Pracowałam w ten firmie w roku 2016.Zachęciła mnie możliwość zarobienia 3000 netto i więcej oraz wyjątkowa atmosfera. Z poczatku bylam bardzo zaangazowana, nie skonczylam dnia pracy bez 5 umow (dzwonek) LEcz firma do tego dnia nie wypłaciła mi wynagrodzenia: 1070 zł(pomimo wezwań do samego prezesa Roberta Praska) Pracowalam niecaly miesiac, odeszłam razem z pięcioma innymi osobami,kiedy temat zrobił się bardzo sliski: straszenie policją i program o oszustach z multimedii w uwadze (sprzedawalismy prąd z multimedii)Do tego nie było wtedy żadnej podstawy. Nie wiem jest teraz alevwyplscenue wynagrodzenia to podstawą, a ja otrzymałam rachunek do umowy 107 więc nie było to z winy zrezygnowania klientów z umów

Justi

Bardzo nie polecam potrafia tak nakrecic a w efekcie nie masz nic nic nie wiesz a jestes zrobiony w koko tym ich wychwalaniek pod niebiosa firmy ktora ani nie ma krs info ani siedziby nie posiada konkretnej biuto w mieszkaniu wynajomawynym to juz pierwsze co dalo mi do myslenia widac odrazu ze to jakas prowozprka i wykorzystuj ludzi bardzo niestety szef sam lata po somach z unowami haha ja jakbym zarabiala takie krocia to raczej inaczej bym “pracowala”

Mar342

Sam nie wiem co myśleć o firmie bylem na dniu szkoleniowym i nie wiem czy tam wracać.Odpowie mi ktoś czy to czym firma sie zajmuje jest w ogóle legalne bo nie chciałbym mieć problemów z prawem przez takie rzeczy

Eras

Praca polega na zatraszaniu ludzi mój trener straszył podwyżkami o 40 procent a jak ktoś zamykał drzwi to krzyczał na klatce ANDZREJ ODCINAJ POD DWUNASTKOM

Robert
@Eras

Zgadza się! Całe szczęście że świadomość ludzi rośnie:)

Sylw

Ta praca to zwykła akwizycja. Chodzisz po blokach i sprzedajesz prąd i gaz

Człowieku co ty piszesz? Pracuję tam już dwa lata i nigdy nie miałem styczności z Policją. Żeby zarobić 3000 - 4000 wcale nie trzeba być niesamowicie wygadanym. Słabe jest to, że obarczasz firmę za to, że jesteś nieudacznikiem, który nie chce się niczego nauczyć. Wszyscy robimy minimum 5 umów dziennie i jakoś się da

Jerycho
@Andrzej

Ok. To nie moja moja wina, że zawsze byłem (usunięte przez administratora) Już w piaskownicy nie mogłem zrozumieć jak oni (usunięte przez administratora) robią te babki. Ja swoich dzieci w życiu do piaskownicy nie wpuszczę. Z tymi babkami to też podejrzana sprawa. Ludzie nie pracujcie tam. Jak mi się nie udało to na pewno się nikomu nie uda. A ci co robią po 5 to na pewno te same zjeby co poznałem w piaskownicy.

Grazynka

Hej tez pracowalam tam dwa tygodnie podpisalam prawie 40 umow i nadal nie dostalam ani grosza, dwa razy spisywala mnie policja oferta jest strasznie nie uczciwa, kaza ci mowic tylko to co chca a prawda jet zupelnie inna pracowalam po 10 godzin dziennie gdzie godzina byla spedzona w biorze na kawie i trenningu naciagania ludzi MASAKRA NIE POLECAM!!!

Stefcia

Hej byłam w zeszłym tygodniu na rozmowie kwalifikacyjnej i zostałam przyjęta. Jestem bardzo zadowolona bo jest super świetna atmosfera, dużo młodych i pozytywnych osób. Już pierwszego dnia udalo mi się zrobić dzwonek (250zl), i jestem mega zadowolona. Koleżanka pracowała 2 lata w jednej firmie żeby dostać awans, a ja w niecały tydzień byłam świadkiem jak 3 osoby awansowali. Idę po swój cel i w tym tygodniu zostanę już liderem. Zdobywasz mega Doświadczenie i szkole życia w tej firmie. Zwłaszcza że mamy mozliwosc współpracy z największą firma w Polsce. Na start dają 2800 netto więc dla studenta jak ja starczy. Aktualnie wprowadzili fajne ubezpieczenie zdrowotne dla wszystkich pracowników biura więc jak dla mnie jest to duży plus. Takiej rodzinnej i pozytywnej atmosfery nie spotkacie w żadnej innej firmie. Gorąco polecam

@Stefcia

Mina ci zrzędnie przy pierwszej wypłacie jak 80% umów ci nie przejdzie. Czyli dzisiaj podpisałaś 5 umów(250zł) więc może zarobiłaś 50zł przez cały dzień gratuluje. Oczywiście będziesz liderem czy trenerem a tak naprawdę to tylko tak pięknie wygląda. W rzeczywistości będziesz musiała zwerbować kilku naiwniaków jak ty

Andzia

Byłam na pierwszym dniu w którym miałam zobaczyć na czym polega praca. Niestety menadżer nie poinformował mnie że trzeba sobie zarezerwować cały dzień jak i też nie powiedział że jest to chodzenie po blokach (usunięte przez administratora) Nie polecam tej pracy.

@Andzia

Niestety ale tak to wygląda. Dostajesz też umowe (usunięte przez administratora)gdzie nie ma podanego wynagrodzenia. Więc mogą ci powiedzieć że będziesz zarabiać 100tyś miesięcznie:)

Ania12

Pracowałam tam parę miesiecy, najwięcej zarobiłam 7400zl, może niewiele ale mi starczy, he he

Gucci

Święta prawda. Co z tego że podpiszesz 80 umów jak przechodzi 20%. To jest najgorsza praca ale trzeba przyznać uczy porozumiewania się z ludźmi i odwagi:)

Dawid

Jak jesteś oszustka i (usunięte przez administratora) sprzedawca to tak masz. Po co piszesz jak ci w życiu nie wyszło. Że oszukalas albo starała się oszukiwać ludzi pokazujesz że jesteś oszustka tyle

Rafal

Nie wydaje mi się bo toczysz piane w internecie pozdrawiam XD Polska jest jedynym krajem gdzie można się chwalić jak dużym się jest nie udać nickiem

Laleczka
@Rafal

W biurze już taka zrobiłam, zreszta nie tylko ja ???? nie toczę piany, jedynie pisze prawdę z doświadczenia :)

Laleczka
@Laleczka

Mam nadzieje ze mlodzi ludzie z Wawy maja jakiś olej w głowie i poszukają lepszej roboty. Ten portal jest od wyrażania opinii i to właśnie zrobiłam wstydzicie się swojej formy pracy? Formy domokrążcy?

ala

Kłamiesz, po prostu kłamiesz.

Mati
@ala

Tez tam pracowałem i ona nie klamie.

Mateusz

Witam Pragnę przekazać wszystkie nie zbędne informacje o firmie Praca od poniedzalku do piatku Weekendy zawsze wolne Mila atmosfera Możliwość szybkiego awansu firma szuka osób ambitnych System prowizyjne zarobki średnio od 3000 zl( podstawa plus prowizja) Polecam sam pracuje tam 2 Mc i nie żałuję super są imprezy piątkowe i zespół który wspiera i motywuje.

Pracownica
@Mateusz

Zarobki od 3000? To dlaczego dostałam 1200 zł a napieprzalam cały miesiąc od rana do wieczora?

@Pracownica

Ja na rozmowie miałem mówione że zarobki 6tyś a zarobiłem około 1700:)

@Pracownica

A ty nie umiesz czytać zarobki średnio 3000 bo ty czyli nieudacznik zarobi 1200 a ktoś 4.500

Pracownica

Bardzo słabo? Zrobiłam wasze wszystkie wymogi itd!!

Dawid

Wymogi jak byś realizował wymogi to byś zarabiał takie to raczej logiczne

J.
@Dawid

Realizowałem wymogi i powinienem zarobić to logiczne a nie zarobiłem tyle ile miałem

Tibers

Ludzie co wy gadacie? Wy własnego życia nie macie że takie farmazony siejecie? Kogo wy chcecie oszukać? Może dla was ta praca nie będzie najlepsza bo nie potraficie zobaczy wszystkich aspektów. Poje**ło wam się czy jak? Kto mówi o oszukaniu kogokolwiek? Jak nie umiecie czytać dobrze to co już mówić o sprzedaży komuś innemu? (usunięte przez administratora) nie umiecie ruszyć i coś zrobić ze swoim życiem? Wolicie pracować w biedronce czy Zabce za 1500 gdzie oszukują jeszcze bardziej aniz gdziekolwiek. To wasz wybór i nie rozumiem po jaką cholere siedzieć na takich portalach i pierd***c. Zajmij się Martynko czymś innym aniz szukać problemu tam gdzie nie ma. Miłej nocy

Ksiądz

Ok pewnie dla takiej tuzy intelektu to każda praca to (usunięte przez administratora) szczerze

ZwykleDoor2DoorGAZP/PRAD

Dla osob, ktore chca pracowac na samej prowizji byc moze jest to wyjscie. Nie wiem bo nie udzielono mi konkretnych informacji. Jednak osoby, ktore w ogloszeniu doczytał pensji „ 4.000 netto start!” Prosze wziac na poprawkę zasadność, ze pewnie umowa „śmieć”, podstawy nie ma, zapewne tez norm godzinowych pracy -brak. Tyle ile wypracujemy tyle bedziesz mial w efekcie. Praca moze i dobra w przedziale wieku 16-20, ale ten wiek powyzej juz mysli poważniej i nie chce wiązać sie z mało poważnymi firmami. Kto by przypuszczał, ze ORANGE pozwoliłby sobie na taki order podobnych ajentów.

Natalia

@Robert, dlatego dopytuję o szczegóły, żeby ktoś w końcu napisał o Centrum Sprzedaży Bezpośredniej fakty. Nie każdy ma możliwość sprawdzenia jak jest w firmie, dlatego przed zatrudnieniem ludzie zaglądają na forum i chcą dowiedzieć się jak wygląda praca. Stąd moja prośba o opis prawdziwych warunków pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o. napisali 10 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 205 ocen.

Centrum Sprzedaży Bezpośredniej Sp. z o.o.