Opinie o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aflofarm Farmacja Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Mam pytanie. Jestem zainteresowana pracą w Ksawerowie. Z którego miejsca w Łodzi i o której godzinie odjeżdża bus dowożący pracowników do pracy. Chodzi głównie o ranną zmianę.

Zastanawia mnie jedno. Czemu piszecie , że jest źle i nic z tym nie robicie. - zmień pracę jeden (-dna) i tyle. Po drugie, Jeśli Ci nie pasuje , czemu nie pójdziesz z tym do ( jak to zwykle się tu pisze) (usunięte przez administratora). bądź do Zarządu I nie powiesz tego prosto w oczy, i czemu nie podpiszesz się z imienia i nazwiska. Domyślam się.... nie masz jaj , bądź czegoś innego. Krytyka Kogoś jest łatwa, a tym bardziej bez pokrycia. Zawsze zacznij od siebie a później krytykuj innych.

Spokojnie, seria zwolnień pracowników ruszy po nowym roku. Kazdy jeszcze chce otrzymać zwroty wakacyjne.... Szkoda....Duet nieudaczników zniszczył dział RX doszczętnie.....

Już nie

Zmieniają, zmieniają. Coraz więcej osób stąd odejdzie, bez obaw. Przyjdą tylko tacy, którzy mają nóż na gardle, na przeczekanie.

JakNajdalej

Niestety prawda.

Dzień dobry, czego można się spodziewać na rozmowie kwalifikacyjnej do działu zapewnienia jakości?

Proces rekrutacji składał się z 3 etapów. I rozmowa z rekruterka z działu hr przez telefon, II test umiejętności z kierowniczka działu w siedzibie firmy, III etap rozmowa z kierowniczką i pracownikiem działu zatrudnienia i płac w siedzibie firmy Pierwszy etap standardowe pytania, test niedopracowany i niekompletne dane do zadań. Dostałam pracę i ją przyjęłam, ale szybko pożałowałam, że tam poszłam.

1. Dlaczego chcę zmienić pracę 2. Doświadczenie 3. Dlaczego wysłałam aplikację do tej firmy 4. Oczekiwania finansowe

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
Kiedy nastąpią zmiany

Kiedy w tej firmie nastąpią zmiany ? żeby jedna osoba ( ci co pracują wiedzą kto ) tak niszczyła firmę, szkoda bo jakiś czas temu pracowało się tu dobrze i była dobra atmosfera a obecnie ludzie odchodzą... Czy odpowiednie osoby nie widzą problemu ? Może warto aby przyjrzeć się problemowi bo jak już on wszystko rozwali to będzie ciężko odbudować a szkoda w końcu pracujemy w pięknej polskiej firmie niestety chyba dopiero jak wyniki zaczną spadać to ktoś dostrzeże problem ale wtedy będzie dużo ciężej to naprawić :(

Renata
@Kiedy nastąpią zmiany

No właśnie a ja nie pracuję tam, dopiero się zastanawiam, i czytając taki komentarz jestem w kropce i nie wiem co myśleć, bo nie wiem, o co chodzi. Możesz jakoś wyjaśnić osobie „zielonej” w czym tkwi problem, o jakiej osobie mowa?

Uświadamiający
@Renata

To najlepiej rozważ opcje pracy dla kogoś innego. Tutaj nie jest dobrze a będzie jeszcze gorzej. W ostatnim czasie odchodzi pracownik za pracownikiem, i są to ludzie z wieloletnim stażem pracy w tej firmie.

Siweżak
@Uświadamiający

Problem dotyczy całej firmy? Wszystkich działów? Z powodów bardzo złej sytuacji u obecnego pracodawcy zmieniam pracę. Teraz zastanawiam się czy wchodzę w takie samo (usunięte przez administratora) czy w odrobinę mniejsze.

daniel
@Siweżak

Mówimy o tych co nie sieją nie orzą a jeżdżą i wciskają.

Uświadamiający
@Siweżak

Myśle, ze w jeszcze większe. Także dobrze się zastanów nad tym co robisz.

Kadydat

Ile oczekuje się na informację zwrotną po rozmowie rekrutacyjnej?

Dział HR
@Kadydat

Dzień dobry, Prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem t: 42 2068262 udzielimy wszelkich informacji. Pozdrawiamy Dział HR

Witajcie, czy ktoś mógłby się podzielić ile wynoszą zarobki specjalisty w dziale jakości?

Dzień dobry :) Jak oceniacie pracę na stanowisku Laborant Analityk w Dziale Kontroli Jakości? Jak oceniacie atmosferę panującą na tym dziale? Czy analizy, od których zaczyna się naukę na tym stanowisku są bardzo zaawansowane? W ogłoszeniu widnieje informacja o pracy na 2 zmiany, jakie są godziny pracy? Pozdrawiam!

EmTe
@Ania

Dziewczyno, nie rób tego jeśli cenisz swoje zdrowie psychiczne.

Baba jaga
@Ania

To zależy do którego zakładu trafisz, są 3 pod Łodzią, najfajniejsi ludzie są w Ksawerowie, więc jak tam trafisz to luz (jak masz w ogłoszeniu napisane że 2 zmiany to chyba właśnie Ksawerów). Nowe osoby zaczynają pracę od tych najprostszych analiz, głównie od poboru prób produktów pośrednich i końcowych oraz od analiz wagowych, analizy na HPLC są później

Kandydat UR

Hej. Jakie są zarobki w dziale utrzymania ruchu na stanowisku inżyniera

Interesuje mnie praca w zapewnieniu jakości. Jak oceniacie pracę w tym dziale? Czy warto kandydować na stanowisko specjalisty?

Laborant
@Kandydat

Co tu dużo mówić, najlepiej przekonać się osobiście bo aż nie do uwierzenia ... Serdecznie NIE polecam

Alicja
@Laborant

A co się tam niby takiego według Ciebie dzieje, że aż tak trudno w to uwierzyć?

@Klodian rozwiń ten temat z tą cyklówką na Helu?.

dominik niedebaczy

Niech szuka:) pół firmy je pisze;) brawa dla tego kto go wybrał na to stanowisko. Teraz chyba głupio przyznać się do błędu! Kiedy ktoś przejrzy na oczy?!

klodian
@dominik niedebaczy

To ten co na cyklówce na Helu rzygnal Poznaniance za dekolt?

Hej szukają kasów dział rx w aflofarmie. Ogloszenie dotyczy wszystkich wojewodztw to jakas nowa linia ? Czy ktos wypadl zrezygnowal i szukaja 1 osoby. Jak to stanowisko w firmie ? Spoko? Jak zarobki lepiej niz przedstawiciel ? Jakie narzedzia do pracy? Pozdrawiam :)

borys

Czym się różni praca przedstawiciela medycznego od reprezentanta medycznego w Aflofarm?

@borys

Dzień dobry, Niczym się nie różnią te stanowiska. To tylko inna nazwa. Zapaszamy do współpracy.

Me
@borys

Przedstawiciel medyczny w branży zarabia godnie, reprezentant medyczny w Aflofarmie najniżej w branży.

co zrobić

Co trzeba zrobić lub co musiałoby się stać żeby odpowiednie osoby w końcu przejrzały na oczy, przecież wymiana jednej osoby mogłaby odmienić atmosferę w firmie. Czekam do końca roku i jak nic się nie zmieni to życzę wam powodzenia a ja szukam nowej pracy.

nicky
@co zrobić

i myślisz, że to zrobi na kimś wrażenie? w tym zespole nie szanuje się ludzi, ty pójdziesz, przyjdzie inny naiwniak, Domiś ma to w nosie. Taki niewzględny a tylko romanse mu w głowie, jak nie Monia, to teraz nowa rks-ka :D szkoda, że prezes nie zagląda do tego zespołu, tak źle to jeszcze nie było.

Widze tutaj dużo złych opinii a ja jednak chciałbym napisać coś dobrego. Pracuje tutaj już trochę czasu i jak w każdej firmie są lepsze i gorsze strony. A ja mam trochę doświadczenia w innych firmach. Jednak porównując prace w Aflo do innych firm jest tutaj dużo więcej spokoju i mimo wszystko są szkolenia i fajni ludzie. Wiem ze duzo łatwiej pisze się złe opinie ale jestem zdania ze jeśli jest co chwalić to tez trzeba to zrobić a byłoby to niesprawiedliwe żeby pisać tylko złe. Mam nadzieje ze będzie tak dalej i popracuje tu jeszcze jakis czas.

Popieram. Tak trzymajcie i się nie poddawajcie idźcie w tym kierunku.

Pracownik popieram. Jestem Nowy i to co widzę podoba mi się choć tu nie łatwo jest mówić że coś się komuś podoba bo zaraz jest się wykluczany z zespołu. Ale piszę to do ludzi którzy może szukają jakiegoś info na temat pracy e Aflo więc mimo niektórych opinii polecam pracę bo szefową mam super, niektóre osoby w zespole też, samochód nowa toyota, sa szkolenia ,choc mialem tylko jedno ale praktyczne,benefity, spotkanie cykliczne bylo ekstra. Polecam

Masz rację, lecz niestety ostatnio w tej firmie może nie w każdym dziale.. Dzieje coraz gorzej. Nie da się tu pracować spokojnie.... Oj nie da.. ????

Nie będzie dobrze

Niestety wszyscy wiemy pod które działy bo sami w nich pracujemy i wiem kto za to odpowiada :(

Nówka

Na ostatniej konferencji zobaczyłam idiot show w wykonaniu niejakiego Durmininika. Przez trzy dni nie usłyszałam od niego ani jednego poprawnie stylistycznie wypowiedzianego zdania. Zasób słów mniejszy niż u baby na bazarze sprzedającej jaja i ziemniaki. Mam nadzieję, że ten Złotousty nie jeździ w teren i nie ośmiesza nas i firmy wśród lekarzy.

Me
@Nówka

W takim razie macie coś wspólnego w kwestii poprawności stylistyczno - interpunkcyjnej.

magda
@Nówka

muszę cię zmartwić, niestety jeździ i niestety ośmiesza, szkoda, że zarząd ma to w (usunięte przez administratora)

@kk czyli Dyzma DB nie pisz głupot. Jak sam byłeś regionalnym to cały czas narzekałeś, że inne firmy mają premie co kwartał, a nam firma płaci co cykl i przez to masz o jedną premie mniej. Wtedy dodatkowo wazelinowałeś MG, wiec nie pisz, że mobbingował ludzi. To raczej twoja domena. Zapomniał wał jak sam wałkonił.

Nowa

Rekruter zapytał się mnie dlaczego tak dużo ludzi szuka prace z AFLO .Zarobki moje nie starczają na bieżące wydatki i utrzymanie się do końca miesiąca.Szukam pracy i jestem blisko .całe szczęście.Kredyt 2400 i rachunki i jestem na zero już 10 każdego miesiąca.Brak motywacji ,nie angażuje się ,myślami jestem już w nowej pracy..Szukajcie wszyscy pracy za godne wynagrodzenie.Fatamorgana o sukcesach to nie dla mnie ,wysłuchiwanie jak będzie dobrze i ile dostanę premii to wykład dla dzieci i ludzi o niskim progu myślenia.

Bronisław
@Nowa

Czyli ile ci płacą skoro wystarczą tylko na rachunki i kredyt? Te premie to faktycznie gruszki na wierzbie? W ogóle ostatnio zapłacili jakąś premie?

@Nowa

Niestety zarobki w Aflofarm są bardzo słabe jak na panujące standardy na rynku pracy w branży medycznej. Nie dziwię się , że ludzie odchodzą chcąc żyć godziwie. Pracy jest ogrom , papierologii i rozliczeń o zgrozo! Do tego system premiowy wypłacany za cykl a cykl rozliczeniowy uwaga w tej firmie to 4mc . Czyli tak w standardzie ucinają Ci 1 premie w roku bo firma rządzi się swoimi prawami. Z czego i tak większość obchodzi się smakiem premią bo nieliczni ją wyrabiajà.

Mariusz
@Gość

To Wy dostajecie jakieś premie? Ja pracuje od pół roku i dowiedziałem się ze premie działowi w którym pracuje się nie należą bo nie można ich zwymiarować. To niesprawiedliwe, tak jak niestety wiele innych rzeczy. Niektóre działy poprostu mogą więcej. Lepiej są traktowane te które generują zyski a nie koszty, a mój dział jest kosztem. Smutne to. Dawno nie spotkałem się z takim nierównym traktowaniem pracowników.

KK
@Gość

Jak to policzyłeś że ucinają jedna premie w roku?? Skoro masz rok podzielony na 3 kwartały i w jednym roku kalendarzowym otrzymujesz (jak wypracujesz) 3 X przelew z premia ... .

@Bronisław

Nie

XD
@KK

Większość firm farmaceutycznych wypłaca premie co 3mc lub 1 w mc.

@KK

:D :D : D @Gość policzył, a raczej stwierdził, na podstawie nauki wyniesionej ze szkoły podstawowej. Kwartał trwa 3 miesiące, a w roku który ma 12 miesiecy jest ich cztery (kwartałów).

KK
@XD

nie ma czegoś takiego jak "większość firm" , każda firma farmaceutyczna ma swój ustalony cykl i wg nich dzieli plany. jak popytasz podczas rekrutacji to są 2, 3 i 4 miesięczne. potrafią nawet w ciągu roku kalendarzowego zmienić czas cyklu promocyjnego, ale zawsze ostateczna kwota premii = 1 mieś x ilość mieś. ( np. premia w cyklu 4 miesięcznym = 4 tyś to po zmianie na cykl 3 miesięczny będzie = 3 tyś )

Czy powszechnym jest nieodzywanie się po drugim etapie rekrutacji z jakąkolwiek informacją? Mimo zapewnień, po 2 tygodniach cisza. Malo profesjonalnie...

HR
@Kandydat

Dzień dobry, standardowo odzywamy się po dwóch tygodniach. Z uwagi na to, że nasz dział ostatnio został osłabiony przez Covid19, mogły pewne terminy się przesunąć. Bardzo proszę o kontakt w sprawie informacji zwrotnej na e-mail: dzialhr@aflofarm.pl. Z pewnością udzielimy informacji o aktualnym statusie projektu rekrutacyjnego. Pozdrawiamy

Ktoś coś
@Kandydat

Ciesz się! Stąd to uciekać gdzie (usunięte przez administratora) rośnie. Dobrze to tu już było ...

Zostaw merytoryczną opinię o Aflofarm Farmacja Polska - Pabianice

• Jak się pracuje w Aflofarm Farmacja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Aflofarm Farmacja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aflofarm Farmacja Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aflofarm Farmacja Polska?

Kandydaci do pracy w Aflofarm Farmacja Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aflofarm Farmacja Polska