Opinie o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aflofarm Farmacja Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Witam, spotkałem się w pierwszej połowie marca z Panią (usunięte przez administratora) na rozmowie rekrutacyjnej na Teamsie na stanowisko Key Account Manager RX. Pomimo zapewnień, że na 100% odezwie się czy idę dalej czy też nie do dziś nie zadzwoniła... Pozdrawiam serdecznie Wszystkich:)

Dzień dobry, wszyscy kandydaci, którzy byli na rozmowie rekrutacyjnej na stanowisko Key Account Managera otrzymali informację zwrotną w przeciągu dwóch tygodni od daty rozmowy część z nich nawet feedback. Bardzo proszę o kontakt mailowy w celu wyjaśnienia sytuacji. Pozdrawiam (usunięte przez administratora)

Malina

Czekamy na podwyżki inflacyjne odczuwalne i realne do rynku ,o tym się nie mówi i nie pisze.Ważne są ceny leków to musimy znać do testu .Skupmy się na podstawowych art.spożywczych ,opłatach za gaz ,mieszkanie ,kredytach ,rachunkach itp.Mieszkamy w Europie nie w Ugandzie.Nie mam zamiaru pracować za tak niską pensje .

@Malina

Zgadzam się z każdym słowem. Nie stać mnie na nic poza podstawowymi rachunkami. Nikt o nas nie dba a prezesi napełniają kabze kasą i się z nami nie dzielą. Gratuluję jak tak pójdzie to połowa odejdzie a druga połowa zostanie i będzie narzekać.

Alicja

Jest napisane, że się oczekuje na te całe podwyżki inflacyjne, a one jakkolwiek są już zapowiedziane? na jaki okres w ujęciu miesięcznym powinna przyjść na nie pora? i ile wyniosą tak na oko?

Na oko
@Alicja

2000brutto ,podwyżka premii także stoi i zaraz skiśnie.Marginalnie jesteśmy na samym dole tego łańcucha płac.

Przy krótkie czarne spodnie

Moja babcia ma kilka garów będą w sam raz pasować, dla Bożenarodzeniowego Pexa także.Tabelki o spadkach gwarantowane ,wszystko jak zwykle będzie żle .Światło padnie że to wina przedstawicieli.Na koniec ani słowa o podwyżkach bo nam się nie należą .

Mariola

Czekamy teraz na kolejną fale migracji do innych firm 50% to optymalna liczba .Zarobki w konkurencji od 7500 do 9000 brutto warto zmienić .Najlepiej będzie po 3 ,4 osoby tygodniowo się zwalniać.Ceny dalej idą do góry ,życie jest drogie i za krótkie .Nie będę tyrać i wypełniać tabelek i kwitów po pracy.!!!

Proces rekrutacji składał się z 3 etapów. I rozmowa z rekruterka z działu hr przez telefon, II test umiejętności z kierowniczka działu w siedzibie firmy, III etap rozmowa z kierowniczką i pracownikiem działu zatrudnienia i płac w siedzibie firmy Pierwszy etap standardowe pytania, test niedopracowany i niekompletne dane do zadań. Dostałam pracę i ją przyjęłam, ale szybko pożałowałam, że tam poszłam.

1. Dlaczego chcę zmienić pracę 2. Doświadczenie 3. Dlaczego wysłałam aplikację do tej firmy 4. Oczekiwania finansowe

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta - praca w TERMACH
Zamość
Ipf Medical Sp. z o.o.

Chciałem podzielić się opinią na temat rekrutacji. Zacznę od rekruterki która miała może z dwadzieścia lat i wiek zgodny z umiejętnościami prowadzenia rekrutacji czyli niedoświadczoną. Sama przestraszona. Czułem się jak bym to ja przeprowadzał tą rekrutację. Pytania bez ładu i składu. Nie dziwię się że wciąż mają wakaty.Tragedia nie polecam szkoda czasu.

Amund

Ostatnio słyszałem hymn wieczoru kawalerskiego pt. Człowiek z pawiem na kolanie. Może na następną cyklówkę napiszecie coś w tym stylu. W końcu jesteście kreatywni.

Mądrość Salomona

"Pycha kroczy przed upadkiem". Tematem pychy, która kroczy przed upadkiem zajęło się dwóch naukowców Dunning i Pan Kruger zdefiniowali tzw. błąd poznawczy, polegający na tym, że osoby o niskich kwalifikacjach w jakiejś dziedzinie życia mają tendencję do przeceniania swoich umiejętności w tej dziedzinie, natomiast osoby wysoko wykwalifikowane mają tendencję do zaniżania oceny swoich umiejętności. Od czasu publikacji pracy zjawisko to nazywane jest efektem Krugera – Dunninga. Efekt tłumaczy się dość prostą i logiczną zasadą. Osoby wykwalifikowane zdają sobie sprawę jak wiele jeszcze nie wiedzą w danej dziedzinie. Osoby niewykwalifikowane nie posiadają natomiast nawet wiedzy o swojej niewiedzy. Dodatkowo, specjalista wykonując swoje zadanie (trudne dla nie specjalisty) dość często ma odczucie, że jest ono proste i mógłby je wykonać każdy. Skąd to znam?

kandydat

Mogę wyrazić opinie jedynie o procesie rekrutacji. Sama z niego zrezygnowałalm jednak, bardzo szczegółowe długie spotkania dziwne pytania , rozumiem że trzeba przejść etapy poznać kandydata jego możliwości itp jednak ja zrezygnowałam z dalszego etapu ze względu na długość ile to trwało ponieważ w tym czasie już miałam od innych firm konkretny odzew i informacje a tutaj rozmowa telefoniczna krótka potem długa potem dopiero ponad godzinna rozmowa przez kamerkę i potem miały być jeszcze zadania coś i jeszcze rozmowy, najgorsze że w czasie rozmów nie usłyszałam tak naprawdę jakie są stawki konkretniejsze a o pytania dlaczego jest tak mało osób w teemie jakie są możliwości finansowe i umowy nie mogłam otrzymać konkretnej odpowiedzi, tam samo jak wygląda ścieżka kariery w sumie. Przydługi proces który wydaje mi się w większości odrzuca sensownych kandydatów.

Znów skasowali

Znów skasowano najciekawsze opinie. O aflo teraz tylko dobrze albo wcale. Widocznie nie chcą straszyć ludzi, teraz wypuścili dużo nowych ofert pracy.

Alicja

a czym mowa? jak ktoś dopiero wszedł za pracą się zorientować nie załapie bez solidnego kontekstu tej myśli... a widziałam, że na dział jakości teraz szukają, ogłoszenie tu zresztą wisi. co na jej temat możesz więcej napisać? jak praca przy nadzorze przebiega? jest na dany okres bardzo konieczna? jaka odpowiedzialność stanowiskowa?

ktoś_taki_jak_ja

Jako pracownik tej firmy jestem zawstydzona, zażenowana i przerażona tym co tutaj się wyprawia. Wpisy które tu widzę przekraczają wszelkie granice kultury i dobrego smaku . Są to jakieś personalne rozgrywki które nie powinny mieć miejsca na Go Work. Wstyd mi za osoby które to piszą. Podejrzewam że to wpisy dwóch ,trzech osób pod różnymi nickami. Znam opinię wielu pracowników na temat bieżącej sytuacji jaka ma miejsce w firmie. Wiele osób myśli podobnie jak ja i też wstydzą się tego co tutaj czytają . Naszą bolączką są zarobki i mnóstwo papierologii ale to nie jest powód do tego żeby wypisywać takie rzeczy . Łatwo kogoś ocenić i oczernić . Wszyscy jesteśmy idealni ?

Hejo
@ktoś_taki_jak_ja

Otóż to, opinie zakrawają o szczyt hipokryzji. Zawsze powtarzam- skoro komuś tak źle to dlaczego pracuje w tej Firmie lata? Jeśli komuś się nie podoba Zawsze moze zakończyć współpracę. Niestety nie- nikt nie wyjdzie nawet ze swojej stefy komfortu, za to wypisuje tu te niesprawiedliwe sądy. Oczywiście, są ludzie którym coś nie pasuje i odchodzą- jak w każdej firmie. Co do bolączek w postaci papierologii i zarobków- życzę nam wszystkim abyśmy mieli tylko takie bolączki w pracy. Mnie pracuje się w Firmie bardzo dobrze. Nie wstydzę się Firmy, wstydzę się tych wpisów frustratów.

@Hejo

Proponuję by osoby odpowiedzialne za utrzymywanie tego stanu rzeczy, czyli ogólną degrengolade wyjdą ze swojej strefy komfortu i opuszczą szeregi naszej organizacji, wtedy może skończą się wpisy. Warto spróbować.

Ciekawe
@Hejo

A zauważyłaś że takich osób pracujących lata w tej firmie jest coraz mniej ? a w innych firmach farmaceutycznych i tutaj kiedyś pracowali ludzie po KILKANAŚCIE lat, a jak jest teraz ? Przez niego takich osób z wieloletnim stażem mamy w firmie coraz mniej a inne firmy konkurencyjne na tym korzystają bo dobrzy ludzie do nich odchodzą. Ja firmy również się nie wstydzę bo jest to firma z naszego kraju, rodzinna i bardzo rozpoznawalna. Tylko jedna osoba od niedawna rozwala ją od środka.

Znawca

Podobno negatywny piszą tu dwie, trzy osoby. Ciekawe, że kolejny raz ktoś pisze o sraniu. Działowa HR rządzi.

Alicja

nie wiem na ile co faktem tu może być ale jeśli jest tak, że może i ubywa to stale przychodzą nowi? po ile w takim razie jednak siedzą? i co z osobami o dłuższym stażu pracy, ile on mniej więcej teraz wyniesie i czy wynika z czegoś całkiem odrębnego?

kot Londona

U was każdy musi zrobić listę braków kompetencji? To wcale się nie dziwię że ludzie tak uciekają.

Szok

Jak można, mając na co dzień przykłady jak anonimowe oczernianie w internecie potrafi zniszczyć człowieka, pisać takie insynuacje? Jak mali jesteście, że nikt z was nie podpisze się pod tym (usunięte przez administratora) swoim nazwiskiem? Nie znam żadnej z osób, które wymieniacie jednak niezależnie od tego, czy popieracie czy nie ich działania i decyzje to zwyczajnie niemoralne i nieludzkie jest powiększanie tego bagna, które tu wybiło swoją cegiełką. Wyobraźnię, do czego możecie doprowadzić stronę wszystkich zarzutów (nie mówię tu o konsekwencjach zawodowych) i empatię macie wprost proporcjonalną do wielkości swoich j@jek.

przedstawiciel

szukają przedstawiciela w Olsztynie i znaleźć nie mogą firma (usunięte przez administratora)

Awansowicz

Mam pytanie dlaczego dla nas pracowników Aflofarmu przewidziano wyższe wymagania niż dla ludzi z zewnątrz. Chodzi o ogłoszenia na stanowiska RKS i KAS. Czy karty są już rozdane? Jak zwykle bembacz wszystko spartolił i nie przewidział że ktoś może porównać dwa ogłoszenia te na (usunięte przez administratora) i te wewnętrzne. ?

Pewniak
@Awansowicz

Deprymujące jest to, że nowo zatrudniani Medyczni mają proponowaną podstawę wynagrodzenia o 1000-1500zl brutto więcej aniżeli Przedstawiciele pracujący w tej firmie.Tak wyglada demotywacja w tej firmie i rotacja, bo nikt nie szanuje i nie docenia obecnych pracowników .

Brak doświadczenia.....
@Pewniak

To jest właśnie błąd w zarządzaniu przez naszego ulubieńca, żeby on miał jakiekolwiek kompetencje na te stanowisko w tak dużej firmie to inaczej to by wyglądało. Wsadzili chłopka wyrwanego z szeregu bez żadnego doświadczenia i teraz mamy taki bajzel jaki mamy. Ludzie się zwalniają i pewnie będą….. Jak to jest z tymi podwyżkami ? kto o tym decyduje ? bo jedni mówią że KR a inni że ulubieniec je blokuje bo on ma przecież władzę absolutną.

Larysa

Czy na repa farmaceutycznego zatrudniają teraz na JDG? Przedstawiciel Farmaceutyczny AFLOFARM FARMACJA POLSKA SP. Z O.O. mazowieckie mazowieckie ważna jeszcze miesiąc do: 06 kwi 2023 kontrakt b2b pełny etat specjalista (mid / regular)

@Larysa

Czy już samo to jak jest b2b na to teoretycznie nie wskazuje? Swoją drogą czemu miałby byc z tym jakiś problem tak właściwie? jdg w czymś cokolwiek blokuje? stawki nie podali?

Czy ktoś aplikował w tym roku do działu marketingu? Po rozmowie zostałem poinformowany, że odpowiedź będzie konkretnego dnia. Ni widu, ni słychu. Widzę w dyskusji, że już kilka lat temu było podobnie.

Candidate
@Kandydat

Na jakie stanowisko aplikowałeś? Tak, nie informują w terminie. Kiedyś po 3 etapie też nie raczyli poinformować, że zdecydowali się na kogoś innego.

@Candidate

po trzecim? a jak tu kandydaci przy etapach się wykruszają? ilu tak średnio na start przychodzi i przy tym ostatnim to ile może zostać, że problem z feedbackiem miałby być?

@Alicja

Ja nawet kontaktowałem się z Panią z HR, nawet nie raczyła odpowiedzieć i w sumie pierwszy raz się spotykam z taką sytuacją. Mega słabe.

@Kandydat

No to ja już całkiem ciekawa jestem ile osób tu na marketing się pcha wobec tego.. Tak z innej beczki czy tutaj przysługuje jakaś prowizja od kandydata? wiecie może jak na HR tu wynagradzają za rekrutacje właśnie?

Marketing
@Alicja

Jestem kandydatem,który doszedł do ostatniego etapu. Pani z HR zadała pytanie: za ile najmniej zgodzę się pracować. Zapaliła mi się czerwona lampka, nie jestem w sytuacji podbramkowej i nie było presji na tą pracę, więc były wysokie wymagania z mojej strony- górna granica wcześniejszych widełek. W moim odczuciu kładzie się nacisk na zwerbowanie najtańszego pracownika. Cały proces rekrutacji dość rozbudowy - rozmowa telefoniczna, zadanie rekrutacyjne i rozmowa kwalifikacyjna z potencjalnym przełożonym. Wszystko sprawia wrażenie wysokich wymagań wobec pracownika. Według mojej oceny cel jest jeden- znaleźć bardzo dobrego pracownika, najlepiej za darmo. Panowie właściciele awansowali w rankingu najbogatszych, dlatego że nie ma strat,tylko większe zyski w porównaniu do ubiegłego roku. Inni najbogatsi nieco zbiednieli. Najłatwiej szukać oszczędności na pracownikach. Pozdrawiam

Pracownik ABC

Osoby z głową to ostatnio wylatują, albo odchodzą sami, reszta z głową szuka pracy. Pan DB będzie niedługo sam sobie Repem, KK i BUMem.

Przykrycie swoich błędów

Chyba ktoś chce przykryć błędy swojego ogródka i zaczął wypisywać bzdury na temat biura i innego działu…. Ojjj słabo nieść taki ferment Panie…. Zadbaj lepiej o swoje podwórko bo się dzieje bardzo źle a nie robisz wrzutki innym aby przykryć na goworku najgorszą w historii firmy serię porażek…. Chciałbym mieć takie plecy jak ty wtedy też bym robił co chcę i byłbym nie do ruszenia.

Szymon
@Przykrycie swoich błędów

Zarzuty dotyczące biura są na tyle kompromitujace że każdy kto pracuje bądź pracował w firmie może od razu stwierdzić czy są prawdziwe. Jeśli jest to celowe wprowadzanie w błąd to zgodnie z regulaminem strony komentarz powinien zostać usunięty.

Nowa

Najlepsze są wnioski urlopowe wysyłane mailem.

Aplikant

A jak wyglądają zarobki w kadrach przy takim ogromie pracy?

wilibald

No I zrobił nam się tutaj trochę taki Kącik Komiwojażera. A co na innych działach - jest tak dobrze czy tak nudno że nie ma o czym pisać?

Jaromir

Cześć aplikowałem ostatnio do Aflo z polecenia i doszły mnie słuchy ze jedna z lini ma zostać zlikwidowana od maja czy to prawda? Warto w ogóle sie w to pchać? Dzięki z góry za jakieś info

Skonfundowana

Dobre, poczekamy zobaczymy????linia spec w której większość to suple nie wnoszące niczego nowego w życie pacjentów i lekarzy.

Jasiek
@Jaromir

większej głupoty nie słyszałem ciekawe kto był taki rozmowny i już na rozmowie kandydatowi przekazał informacje o likwidacji linii a w konsekwencji o zwolnieniach ?? to super motywacja do zatrudnienia jakoś tego nie widzę

Zostaw merytoryczną opinię o Aflofarm Farmacja Polska - Pabianice

• Jak się pracuje w Aflofarm Farmacja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Aflofarm Farmacja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aflofarm Farmacja Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aflofarm Farmacja Polska?

Kandydaci do pracy w Aflofarm Farmacja Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aflofarm Farmacja Polska