Opinie o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aflofarm Farmacja Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Dużo osób do działu IT teraz szukają z tego co widzę. o admina od sieci już ktoś pytał a co z tym od systemów? Również interesowałaby mnie praca. faktycznie nowy dział się kompletuje? Nie wiem co myśleć o atmosferze po prostu

klient

Firma wprowadziła na rynek Rapidentin cena w aptekach DOZ to 23,99 zł za 5 ml ( opis preparatu: Rapidentin to substancja lecznicza bazująca na naturalnych, roślinnych składnikach. Substancję czynną leku stanowi olejek eteryczny goździkowy w ilości 1 mL olejku na 1 mL preparatu. Warto zauważyć, że produkt nie zawiera żadnych dodatkowych substancji pomocniczych.) Czyli jak wynika z opisu jest to tylko olejek goździkowy cena w aptekach DOZ 8,59 zł za 10 ml. Czyli kupując 10 ml Rapidentinu zapłacimy 47,98 zł , a za 10 ml olejku goździkowego 8,59 zł. To za Rapidentin trzeba zapłacić 5,5 raza więcej . CO ZA GENIUSZ TO WYMYŚLIŁ !!!!!!!!!!!!!! CZY SZANUJĄCA SIĘ FIRMA POWINNA TAK ZARABIAĆ NA NIEWIEDZY (ZAUFANIU, ŻE PRODUKUJE UCZCIWIE) KLIENTA. Może ktoś z firmy wypowie się na ten temat .

@klient

A ktoś wyjasni dlaczego preparaty DOZ np. probotyki nie mają nic wspólnego z probiotykami o dobrym/przebadanym składzie, ale są w waszych sieciach zawyżane powyżej ceny producenta by sprzedawać Wasz chłam. Wg Was probiotyk to probiotyk..."ciemny lud to kupi" ŻENADA. Apteki mają sprzedawać leki producentów, a nie je produkować. To jest konflikt interesów i złamanie zasad konkurencji.

?

Witam, rozumiem ze przez nieprzychylne komentarze dotyczące rekrutacji nie ma co nastawiać się na dostanie pracy? Mona prosić o więcej szczegółów dotyczących tak słabych opinii? Jak przebiega 2 etap czyli rozmowa z managerem oraz HR?

Takie osoby pracują w tej firmie na specjalistycznych stanowiskach

Potwierdzam czym dłuższy staż pracy tym gorzej. Złe traktowanie człowieka, osoby na specjalistycznych i kierowniczych stanowiskach w dużej części nie profesjonalni, bez szacunku do pracowników na niższych stanowiskach, układy, słabe wynagrodzenie które się prawie nie zmienia wręcz wolą zatrudnić nowego pracownika

Pracownik czym dłuższy ma staż pracy tym gorzej jest traktowany. Osoby na stanowiskach specjalistycznych i kierowniczych nie profesjonalni, bez szacunku do pracowników na niższych stanowiskach pracy, układy łącznie z działem HR, słabe wynagrodzenie które się prawie nie zmienia wręcz wolą zatrudnić nowego pracownika, złe traktowanie człowieka.

Obserwator

Wiekszosc pracownikow to lenie i (usunięte przez administratora) ktorym wydaje sie, ze cos potrafia. Ciagle im malo, urlopy, l4, tacierzynskie, grusze, wyprawki, podwyzki, premie. Po 8h macie czas dla siebie i zero stresu. Wspolczuje wszystkim przedsiebiorcom w tym kraju. Oni ponosza konsekwencje chorej polityki i inflacji.

Hej

Powiedzcie please jak pracuje się w marketingu w dziale rynków międzynarodowych? Ogłoszenie jest już dość długo, dlaczego ta rekrutacja się nie kończy? Jak szefowa tego działu pod kątem współpracy i metod zarządzania? Czy jest tam rotacja? To hasło o "absolutnie wyjątkowym dziale" brzmi trochę creepy, co najmniej jak "rodzinna atmosfera":D

Proces rekrutacji składał się z 3 etapów. I rozmowa z rekruterka z działu hr przez telefon, II test umiejętności z kierowniczka działu w siedzibie firmy, III etap rozmowa z kierowniczką i pracownikiem działu zatrudnienia i płac w siedzibie firmy Pierwszy etap standardowe pytania, test niedopracowany i niekompletne dane do zadań. Dostałam pracę i ją przyjęłam, ale szybko pożałowałam, że tam poszłam.

1. Dlaczego chcę zmienić pracę 2. Doświadczenie 3. Dlaczego wysłałam aplikację do tej firmy 4. Oczekiwania finansowe

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Opowiecie jeszcze o tych szkoleniach? Tutaj akurat widziałam wątek, w którym pisali o dziale marketingu. Co natomiast z działem IT? wiem, że teraz administrator sieci jest poszukiwany, po opisie widzę ze doświadczenie jest już wymagane ale czy młodsi specjaliści są także zatrudniani?

AH

W ostatnim czasie miałam okazję brać udział w rekrutacji na stanowisko młodszego technologa. Rekrutacje przeprowadzała Pani Maria Świątek z którą to od pierwszego momentu pozostaje się w kontakcie mailowym oraz telefonicznym, co sprawia, że człowiek czuje się dosłownie zaopiekowany. Podczas drugiego etapu miałam przyjemność rozmawiać nie tylko z Panią Marią ale również z reprezentacją zespołu technologów. Zespół jest niesamowicie otwarty a samo stanowisko daje szerokie możliwości rozwoju i zdobycia wiedzy, co jest niezwykle cenne i istotne szczególnie dla osób zaczynających karierę w farmacji. Z całego serca zachęcam aby brać udział w przyszłych rekrutacjach na to stanowisko wszystkich zainteresowanych tą ścieżką kariery, nawet jeśli człowiek czuje, że nie posiada wystarczającego doświadczenia ponieważ tak jak wspominałam zespół a w szczególności kierownik jest niesamowicie otwarty i chętny do pomocy oraz udzielania wsparcia, a już podczas rekrutacji można było sporo dowiedzieć się o pracy o którą człowiek się ubiega również pod kątem naukowym.

To jak tutaj szkolenia teraz wyglądają? Pojawiło się takie zapytanie o to, czy biorą po kosmetologii, ale ktoś odpisał, że nawet osoby bez doświadczenia maja szanse na prace. jeśli tak to w jaki sposób są do niej przygotowywane? Jest opracowany jakiś program szkoleń?

KR

Kierownicy z doświadczeniem pracy jako RM zapewnią odpowiednie przeszkolenie we współpracy z działem marketingu. Nikt nie pozostanie bez wsparcia!

@KR

Co może oznaczać to odpowiednie przeszkolenie? Tak jak ktoś wyżej wspomniał to jakiś konkretny program? ile może trwać i co jaki okres czasu jest ewentualnie aktualizowany?

Szkoleniowiec
@Ewa

Nie ma żadnego przeszkolenia, 1 dzień pracy z Kierownikiem, 1 szkolenie online z marketingiem - posłuchasz nagranych filmików - żenada, 2 dni w terenie z kimś i do roboty. Nie ma praktycznie szkoleń stacjonarnych, marketing nie ogarnia bo z nowych ciągle ktoś odchodzi.

Robi

Jaka podstawa w Afofarmie dla PM? Czy premie realne i w jakuej wysokości. Proszę o konkretne odpowiedzi.

Noname

Nie polecam wysyłać nawet cv. Co prawda pani rekruter bardzo dobrze przygotowana do rozmowy, ale kierownik totalne dno. Przy mnie otworzył dopiero moje cv i je czytał. Większość rozmowy to było „yyyy” kierownika, bo nawet nie wiedział jakie pytania mi zadawać. Wisienka na torcie było na sam koniec pytanie czy mam dzieci. Żałosne i powiedział to mężczyzna niewiele starszy ode mnie (daje mu jakieś max 35 lat). Firma która łamie prawa już na rozmowie jest lekko mówiąc niepoważna.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Aflofarm Farmacja Polska?

Po 33 miesiącach, nie słyszałam o sytuacji o której ktoś dostał szybciej umowę. Pensja poniżej średniej krajowej i poniżej mediany firm farmaceutycznych, premie - w miarę Ok. Pracujesz jednocześnie jako apteczny i medyczny, ale jak masz wynik to jest o.k. Materiały praktycznie te same od kilku lat, podwyżki jak w budżetówce - tzn. dużo gadają, mało dają ( chyba, ze te słynne o których mówiono na cyklowce ;)). Zarząd ma ludzi w poważaniu, kierownicy różni. Dane jakieś są, natomiast w średniej ilości, średniej jakości i po terminie, który coś wnosi. Tereny duże, Corolla sluzbowy - tutaj o.k. W biurze siedzi dużo Pan, które nie mają pojęcia jak powinno się współpracować - niegrzeczne, traktują Ciebie z wyższością. ( są oczywiście wyjątki )Generalnie źle nie jest, ale jak ktoś jest ambitny pod katem rozwoju i finansów to absolutnie nie polecam. Aflofarm w pigułce. Może piszę nieprawdę?;)

Kukułka

Nie chodzi o to, że Aflofarm chce się pracownika pozbyć, tylko sami odchodzą. 90% pracowników przychodzi do Aflo na tkz. przeczekanie, pensje głodowe, brak możliwości rozwoju i chaos ogromny chaos. Ale widocznie tam na górze mają to gdzieś.

W 10
@Kukułka

Niestety to prawda, cały dział RX mają głęboko w nosie, ponieważ strzelam, ze ok 90% zysku pochodzi z supli. ( głównie tych reklamowanych, ale nie tylko). Dział RX górnolotnie pisząc ;) trzymają dla wizerunku firmy wśród lekarzy, dla PR właścicieli plus coś tam przyniesie do budżetu. Taki tutaj jest biznes i nic się nie zmieni, albo to akceptujesz albo nie.

Analityk

Dane średniej jakości? Nie rozśmieszaj mnie, sell-out w rozbiciu na cegły ims, estymacje, ostatecznie ims, która firma dysponuje takimi danymi? Nieliczni.

Analityk

Sam z siebie robisz specjalistę od danych, a jedynie potrafisz obrażać. Dane sell-out na poziomie 70% uważasz za słabe??? Ciekawe, a ile myślisz inne tego rodzaju narzędzia mają pokrycia? Ile taki PEX? Estymacje z takim rozjazdem są po prostu źle zrobione i jak ktoś nie umie z tego narzędzia korzystać to już nie mój problem. IMS oczywiście, że powinien być dokładniejszy, ale nie znam wielu firm, które mają tak dokładne dane co miesiąc. Nie mam zamiaru tu się z Tobą przerzucać na argumenty, męczy mnie wymyślanie problemów na siłę, są dużo ważniejsze sprawy.

Do Analityk
@Analityk

Reasumując wg Ciebie: 1. dane z 70% sell out są Ok 2. IMS mógłby być dokładniejszy ( ten co mamyw ogóle nie jest dokładny :))3. Estymacje są źle zrobione- nie Twój problem 4. Nie znasz wielu innych firm mających takie dane. ( a ja kilka znam, tylko nie skąpią kasy ) W jednym przyznam Tobie rację, nie chcę mi się również przerzucać z Tobą na argumenty, nie ma sensu. Pozdrawiam Kielce.

Zygzak

Jeśli chodzi o stanowisko Medycznego to są to czasówki do 36 mcy mimo ze na rozmowie obiecują gruszki. Także po 2-3 latach dostajesz umowę na czas nieokreślony:(

@Zygzak

Nie ma żadnej możliwości aby jakkolwiek to przeskoczyć? Dobry wynik z pracy lub cokolwiek? zastanawiam się także co konkretnie dzieje się przy tym przechodzeniu na nieokreślony. Czy możesz wtedy wyrwać dla siebie lepsze warunki?

moootylekk

Czy po kosmetologii można pracować w tej firmie?

Zibi
@moootylekk

Tu poprostu już biorą kogokolwiek, bez doświadczenia aby tylko chciał pracować za najniższą krajową brutto. Popatrzcie tylko na rotacje to o czymś świadczy.

rekrutacja marketing

Rekrutacja na stanowiska marketingowe totalny brak profesjonalizmu. Rozmowa nastawiona na psychiczne pranie mózgu i doszukiwanie się na siłę argumentów na nie. Czym jesteś lepszy, tym dla Ciebie gorzej, bo osoby rekrutujące przemaglują Cię tak, że poczujesz się jak (usunięte przez administratora). Osoby pracujące tu są bardzo toksyczne i jedyne co widzą w wartościowych osobach to zagrożenie. To samo dotyczy tym bardziej Pani z rekrutacji. Jeśli jesteś szanująca się osobą poszukaj pracy tam gdzię ktoś nie będzie Cie tłamsił z zazdrości. Firmie Aflofarm polecam zatrudniać bardziej kompetentne osoby na stanowiska rekrutacyjne. Bo widać po ciągłej prowadzonej rekrutacji na te same stanowiska, że ludzie ewidentnie nie chca tu pracowac. Pozdrawiam i dużo miłosci dla was ❤️❤️

Jarząbek Wacław

Wszyscy się cieszą? Z czego? Z pomyj, które zostały wylane na jedną osobę. Oczywiście anonimowo.Niesamowita odwaga. Były Dyrektor miał swoje wady. Był jednak zaangażowany, oddany firmie, miał większą wiedzę niż osoby tu piszące. Był OK. Życzę sobie nowego Dyrektora, Który będzie jak karabin maszynowy i rozliczy nawet przecinek w e-mailu. GPS w samochodzie też mi nie będzie przeszkadzał.

@Jarząbek Wacław

Jak nowy Dyrektor będzie tak zaangażowany jak poprzedni, to pewnie znowu będzie epidemia wśród kierowników.

@Obserwator

To może niech wracają już teraz bo nikt normalny tu nie przyjdzie czytając te wszystkie opiniie i słysząc od innych co się tu dzieje i jacy " kompetenti " ludzie tu pracują. Szukam pracy bo wstyd mi, że tu jestem.

Oliwa
@Obserwator

Zaangażowany, inteligentny, potrafiący się wysławiać, współpracujący i słuchający. OBY!

33 miesiące? Tak ktoś napisał o okresie potrzebnym do podpisania umowy na stałe. Czy odnosi się to do każdego stanowiska? I z tym końcem współpracy to o kogo może chodzić? Oferta na stanowisko Junior Media Specialist jest teraz wystawiona i właśnie kminilam po jakim czasie można w ogóle awansować? po tylu latach to już umowę na stale na wyższym stanowisku się podpisuje?

Candidate

Jedna z tych firm, w której rekruterzy nie wywiązują się z obietnic co do terminów. Niezależnie od poziomu stanowiska kandydata- powinno się go szanować, bo ktoś poświęca czas, bierze wolne, pokonuje drogę, by stawić się na rozmowe. Jeśli ktoś nie czuje sie dobrze podczas rozmowy telefonicznej dając feedback, to mozna zastosowac uniwersalny template odpowiedzi. Duże rozczarowanie poziomem rekrutacji.

Marketing

Cześć, czy jest ktoś w stanie mi podać zakres obowiązków oraz wynagrodzenie w dziale marketingu? Ile można zarobić?

Ewela

Nie wiem dlaczego ktoś spytał tak bezpośrednio o urządzanie się jednego pracownika w nowej pracy ale jeśli o samych przyjęciach mowa to czy byłaby szansa na opis warunków dla Junior Product Managera? I już z góry musze spytać, co z osobami, które nie maja jeszcze doświadczenia? napisane jest, że minimum roku wymagają, stąd pytanie. jest szansa na staż lub czy da rade to jakoś inaczej rozwiązać?

DM

Dzień dobry, Czy opłaca się składać CV jako laborant analityk do Rzgowa? W ogłoszeniu jest napisane, że to praca na dwie zmiany - jaki jest to system pracy? Po 12h? Czy jest to praca w weekendy i święta? Ile brutto można się spodziewać na pierwszej umowie?

Kolatorski
@DM

Zapewne po 8 godzin 6 -14 i 14 -22. Chyba nie ma sensu żeby analityk siedział w nocy. Można tak zaplanować produkcję żeby to nie było niezbędne.

Urszula
@Kolatorski

A cała reszta jak ma pracę tam poukładaną? Chodzi mi o inne działy. Pracował ktoś w ogóle w Rzgowie? Atmosfera też by mnie interesowała, bez niej to ciężko. Ogólnie to są tam większe rotacje, skoro szukają czy to normalne przejścia?

Ktoś napisze konkretnie na jakie obecnie zarobki może liczyć przedstawiciel medyczny? Jakie premie, auta, czy jest GPS?

Realista
@Kandydat

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma, firma daje wiele narzędzi do pracy i dużą elastyczność, kreatywni ludzie na pewno odnajdą się tutaj. Podstawy o których tu ktoś pisał zależą od doświadczenia i nie są ustalane na sztywno.

Serio
@Realista

Tak się składa , że ostatnimi czasy przychodzą ludzie bez doświadczenia i dostają dużo większa podstawę aniżeli Przedstawiciele pracujący w firmie kilka lat, którzy generują dochody firmie, a nie tylko koszta jak to jest klepane na szkoleniach. Ludzie ze sobą rozmawiają i proszę nie mydlić oczu.

MalaMi

Część,jakie zarobki dla operatorów z doświadczeniem?

Zostaw merytoryczną opinię o Aflofarm Farmacja Polska - Pabianice

• Jak się pracuje w Aflofarm Farmacja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Aflofarm Farmacja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 128.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aflofarm Farmacja Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 73, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 40 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aflofarm Farmacja Polska?

Kandydaci do pracy w Aflofarm Farmacja Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aflofarm Farmacja Polska