Opinie o Emo-Farm Sp. z o.o. w Ksawerów

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Emo-Farm Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Emo-Farm Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Emo-Farm Sp. z o.o. w Ksawerów

Gość Nowy wpis

Na stronce opisują, że możliwa jest praca hybrydowa dla specjalisty ds. walidacji. W jakim modelu konkretnie pracujecie, ile dni w tygodniu wymagają pracy z biura? Ja mam dość zmienne potrzeby i ciekawi mnie czy da się osiągnąć porozumienie z kierownictwem w temacie trybu pracy. No i ogólnie jak ta elastyczność wygląda w firmie też pod innymi względami?

Administrator Nowy wpis

W firmie Emo-Farm Sp. z o.o. poszukiwani byli pracownicy na stanowisko Inżynier Utrzymania Ruchu. Czy ktoś brał udział w procesie rekrutacyjnym? Jakie warunki zaproponowano?

Rysio Nowy wpis

Na swojej stronie mają informacje że prowadzą współpracę z ośrodkami akademickimi preferowane kierunki: chemia, farmacja, kosmetologia i oferują studentom ostatnich lat możliwość odbycia trzymiesięcznych staży. Są płatne normalnie jak praca? Udało się komuś po stażu zostać na stałe na umowie o prace?

Eliza Nowy wpis

Czy firma posiada laboratorium mikrobiologiczne? Jest możliwość pracy jako mikrobiolog?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Emo-Farm Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Process Excellence & Lean Manager?
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Job Point Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radziejowice-Parcel
Rsp-Gastro Sp. z o.o.

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Emo-Farm Sp. z o.o.? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

kadry

nadgodziny staramy się rekompensować czasem wolnym. W przypadku gdy nie widzimy możliwości udzielenia czasu wolnego wypłacamy - zgodnie z kodeksem pracy

@kadry

A można wziąć jedno dłuższe wolne w ustalonym terminie czy tylko pojedyncze dni? Czy w przypadku płatnych nadgodzin wypłacane są one na bieżąco czy w jakim terminie?

Ciekawy

Zastanawia mnie od dobrych kilku miesięcy widzę ogłoszenie na stanowisko kierownika działu technologiczno badawczego i tak mnie zastanawia co jest z tyn stanowiskiem/firmą nie tak że nikogo nie mogą znaleźć?

Cześć. Specjalista ds. BHP i ochrony środowiska ile godzin w miesiącu ma do wyrobienia? Szukam pracy w regularnych godzinach, najlepiej od poniedziałku do piątku. A tu w sumie były wspomniane jakieś nadgodziny, ciekawe czy to dotyczy tego stanowiska też.

kadry

Dzień dobry - specjalista ds BHP i ochrony środowiska - wymiar czasu pracy to 30/40 godzin tygodniowo. Jesli chodzi o nadgodziny to dotyczą obszarów produkcji, utrzymania ruchu i czasem kontroli jakości w okresach gdy zaporzebowanie na nasze produkty jest na tyle duże, że nie jesteśmy w stanie zrealizować planu produkcyjnego w "normalnym" czasie pracy. Mam nadzieję, że to rozwiało Twoje wątpliwości

xxx
@kadry

Witam, ja na to stanowisko nie kandyduje lecz na produkcję ale ciekawi mnie to 30 godzin. Jak wtedy taka osoba ma grafik poukładany? Może mieć jeden dzień wolny w tygodniu? I czy nigdy faktycznie w biurze nie ma żadnych nadgodzin?

Mam pytanie odnośnie pracy w HR w tej firmie. Znalazlam ogłoszenie na specjalistę, gdzie wymagany jest komunikatywny angielski. Zastanawiam się w jakim aspekcie pracy ten jezyk jest konieczny, tzn. czy są anglojezyczni pracownicy czy powód jest może inny? Spelniam wszystkie kryteria, ale jeśli chodzi o jezyk to mam pewne bariery w komunikacji, chociaż umiejętności są, uczyłam sie bardzo długo z dobrymi wynikami. Zastanawiam sie jak to w praktyce wygląda.

kadry

Dzień dobry - na stanowisku HRBP jest wymagany język angielski - jesteśmy częścią korporacji amerykańskiej. Współpracujemy z zespołami z całego świata gdzie językiem komunikacji jest angielski. Osoba na stanowisku HRBP/Specjalista da kadr i płac uczestniczy w szkoleniach prowadzonych po angielsku, telekonferencjach, przygotowuje dokumentację, prezentacje więc nie jest to kompetancja wydumana i mająca na celu dyskredytowanie osób, które nia znają języków obcych.

Bonifacy

I co tak nagle cicho się zrobiło? Pieniążki szybko buzię zamykają co? Nadal nieroby sobie siedzą, tylko za więcej.

tutti-frutti
@Bonifacy

Bonifacy, jesteś niesprawiedliwy w swojej ocenie i obrażasz swoich dawnych przyjaciół i kolegów. Październikowa regulacja objęła najniżej uposażonych pracowników i była poprzedzona wnikliwą analizą wykonywanej pracy.

Bonifacy
@tutti-frutti

Po pierwsze przyjaciół tutaj nie mam, a kolegów obrażać nie mam zamiaru. Co do regulacji, to jak najbardziej jestem z niej zadowolony i staram się wykonać moją pracę najlepiej jak umiem. Jeśli chodzi o wnikliwość analizy wykonywanej pracy to chyba coś poszło nie tak. Po prostu ciężko się patrzy na leserstwo niektórych, którzy są trzymani w firmie, a nie wnoszą do niej zupełnie nic, a wręcz przeciwnie, bo potrafią jeszcze uprzykrzyć życie innym. 8h spędzone na interneciku, stołówce, drzemce... Itd, a w wolnych chwilach od odpoczynku obrażanie innych dla przyjemności... Jest dużo ludzi którzy z chęcią by przyszli pracować! Tyle!

pumper nikiel

zarobki ?? nie ma czegoś takiego w EMO farmie Jest jałmużna Płaca jak za szparagi Najniższa krajowa Chyba że jest się kierownikiem tam mają nagrody premie wysokie pensje Reszta to zwykli Polacy na szparagach

Z jakich powodów pracownicy kończą współpracę z Emo-Farm Sp. z o.o.? Czy sami rezygnują ze współpracy, czy są zwalniani?

Madzia

Ludzie odchodzą sami, bo chcą zarabiać pieniądze. Tu nie można liczyć na podwyżki.. Niedługo odejdzie więcej osób z ,,szanowanych" pracowników. Zastąpią ich ludzie z biur pośrednictwa.... Ha ha ha

@Madzia

Niestety Madzia masz rację. Odchodzi kolejna fajna, doświadczona osoba z bardzo długim stażem i wiedzą. Wielka szkoda. ,,Leserzy" dalej będą trzymani kosztem porządnych pracowników bo dyrekcja nie zdaje sobie z tego sprawy.

@Zatrudniona

I kto teraz wskoczy na jej miejsce skoro podobno tak doświadczona była? I pisząc Leserzy to jakich ludzi stąd masz na myśli?

@Monika

Trwa rekrutacja. Nie wiadomo kto wskoczy. Z produkcji podobno nikt nie chce przejąć stanowiska.

Kamila
@Zatrudniona

A dlaczego nie chcą go przejąć?

Bo prezes ma węża w kieszeni

bo zarobki są jak w Bangladeszu albo u Hitlera na robotach w Niemczech podczas II wś Czyli najniższa krajowa (usunięte przez administratora) i metr mułu to jest luksus przy zarobkach w EMO farmie Podwyżek nie było odkąd firma została sprzedana w 2008 r Co roku była tylko regulacja inflacyjna a dziś nawet tego nie ma Dyrektor na wiosnę rzuca nam ochłap- jak psu kość twierdząc że on nic nie może Jak nie może to niech się zwolni bo powietrze psuje Na co nam dyrektor co nic nie może Buahahahaha

@Bo prezes ma węża w kieszeni

A jak ten "ochłap" wspomniany konkretnie wygląda? Wiadomo wgl jak wynik tej rekrutacji, o której tu pisałyśmy wcześniej?

@Monika

Wydaje mi się Monika, że Ty dobrze wszystko wiesz, więc po co pytasz?

@Zatrudniona

W sensie skąd mam wiedzieć? No chyba, że napiszesz. ;) wydaje mi się że mnie mylisz z kimś z firmy?

Komedia

Dlaczego nie zatrzymujecie dobrych pracowników. Dlaczego dajecie im odejść? Lepsi są z biura pośrednictwa, tymczasowi, co piją w pracy? Dlaczego trzymacie nierobów i cwaniaków? Dlaczego nie dacie zarobić lojalnym pracownikom? Czy Wy kiedyś to zrozumiecie? Nie zrozumiecie, bo zawsze macie wykonany plan dzięki garstce ogarniętych na dole. Macie ciepłe stołki, samochody służbowe, więc po co się odzywać. Ktoś naprawdę robi robotę, a ktoś siedzi cały dzień na stołówce w internecie i ma wszystko w poważaniu. Po co Wasze oceny pracownicze? Garstka na dole wykruszy się całkowicie. Kwestia czasu i maszyny staną!

Jakie są zarobki na magazynie, albo produkcji? 4tys netto chociaż dają?

T
@Kandydat

Jak po pracy pójdziesz, gdzieś na fuchę, to nawet więcej.

Jakie są zarobki na magazynie, albo produkcji? 4tys netto chociaż dają?

Czy w Emo-Farm Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

WItam, nie dyskryminujemy obcokrajowców ale niestety wymagana je dobra znajomość języka polskiego zawówna w mowie jak i pismie. Jesteśmy firmą farmaceutyczną i wszystkie procedury ( a jest ich naprawdę sporo)są w języku polskim

Czyli nie ma u Państwa kompletnie żadnego stanowiska, które mogłoby wymagać mniejszych kompetencji?

Cześć, czy aplikując na stanowisko spec. ds. opakowań praca jest w stałych godzinach ? Czy są nadgodziny (czy są płatne) ? Jakie zarobki ? Jaka atmosfera w dziale ?

Czy całe wynagrodzenie wpływa na konto, czy jest to w jakiś sposób rozdzielane w Emo-Farm Sp. z o.o.?

W

Całe

Jakub
@W

Skoro już wspomniałeś o wynagrodzeniu które wpływa w całości na konto to czy możesz napisać w jakiej jest wysokości? Firma dobrze płaci nowo przyjętym pracownikom? Można starać się o podwyżki co jakiś czas?

Renata

Czy Emo-Farm prowadzi obecnie rekrutację na nowe stanowiska? Jeśli tak, to jak wygląda cały proces? Ile jest etapów rekrutacji? Na co pracodawca kładzie największy nacisk?

Czy w obrębie jednego działu w Emo-Farm Sp. z o.o. są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

W

Nie ma

Agnieszka

@Piotrek28pl to mega dziwne, chciałam złożyć cv, ale nie wiem gdzie mogłabym się zwrócić.

Zostaw merytoryczną opinię o Emo-Farm Sp. z o.o. - Ksawerów

• Jak się pracuje w Emo-Farm Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Emo-Farm Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Emo-Farm Sp. z o.o.?

Emo-Farm Sp. z o.o.

Emo-Farm Sp. z o.o.