Opinie o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aflofarm Farmacja Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Orbit

To i najwyższego tez posunięto ... nie wracajcie z L 4 bo dni policzone.

Abi
@Orbit

Niby wrócili Ale piekło jest..rx słabo się sprzedają A ciśnienie i presja ogromną. Piekło tam jest A nie praca

Informator z piekła
@Abi

Takie piekło, że zdecydowana większość weźmie premie po powrocie.

@pracownik

Wiadomość ta jest skierowana do wszystkich którzy zastanawiają się czy podjąć pracę w Aflofarmie. Po nie krótkim stażu w tej firmie i wieloletnim doświadczeniu jako PH w farmacji stwierdzam co następuje: (usunięte przez administratora) Firma nie zatrudnia PH tylko podpisuje się umowę B2B, a w niej zawarte są zapisy, które powodują że nie pozostajesz w stosunku pracy w świetle prawa pracy , to z kolei oznacza, że niewiem co by się działo to żadna Inspekcja Pracy Ci nie pomoże. Wyzysk (12 wizyt) raporty do określonego terminu, i najlepsze - zapis, że Aflofarm może obniżyć Ci wynagrodzenie nawet bez powodu , bo przecież bez problemu można udowodnić ,że ktoś się nie wywiązał z jakiegoś obowiązku. Podpisywanie aneksów ze wsteczną datą itp, itd..... Słabo naprawdę to wygląda. Wypuszczanie ludzi do aptek w czasie pandemii aby rozwieźli paczki dla farmaceutów mimo że decyzja Izby Aptekarskiej zabrania wizyt w tym czasie w aptekach, wypuszczenie do pracy PH w trakcie trawania pandemii (połowa maja) mimo że Izba Aptekarska tego nie rekomenduje .......... itp,itd....

@@pracownik

Moim zdaniem hejt jest nieuzasadniony. Masz wolny wybór w życiu zawodowym a ja z takiego skorzystałem. Jako były pracownik po niespełna trzech latach pracy, uważam Firmę Aflofarm za dobrego pracodawcę. Bonus zeszłoroczny sztos, rzadko spotykany w innych firmach na umowę B2B. Nikt mnie nie zmusił do wyjścia z domu w czasie pandemii, bym odwiedził apteki, bo to był mój wybór. Podsumowując Firma ok. Pozdrawiam S

Abi
@były pracownik

Pracowałem 3 lata , nie polecam tej firmy. Brak szacunku, liczy się tylko sprzedaż. To jasne że na tym stanowisku sprzedawanie jest najważniejsze Ale nie w takim wydaniu...Nie nieuczciwie..po trupach

Do Abi
@Abi

Abi, na jakim terenie pracowałeś konkretnie? Skoro piszesz swoją opinię? Bo często się podszywają osoby, które obecnie pracują w Firmie, jest im źle bo nie pracowały w innych firmach, nie mają porównania o doświadczeniu nie mówiąc. Po komentarzach byłych pracowników z trzyletnim stażem firma jest spoko.

Co wchodzi w socjal Aflofarm Farmacja Polska?

HR_Aflofarm

Witaj, w ramach benefitów oferujemy : - bezpłatną prywatną opiekę medyczną - kartę multisportową - premie świąteczne - wczasy pod gruszą - możliwość nauki języka angielskiego - świeże owoce, warzywa, soki co wtorek - ubezpieczenie grupowe

Jeden banan lub jabłko w owocowy wtorek. Ubezpieczenie musisz sobie kupić. Podstawa niższa od najniższej krajowej, a reszta kasy w formie premii, którą tracisz częściowo idąc nawet na urlop wypoczynkowy.

Jan

W koncu normalny człowiek pisze.dzbany wylać jak najdalej do dobrzynki.Polak nigdy nie nauczy się jak prowadzić firmy bo kto miał go nauczyć .kolesiostwo.brak języków.nigdy poza miastem nie byli to jak mają uczyć jak współpracować z pracownikami.

Nickoś

Faktycznie z tymi premiami przeginają. Nawet na zasłużone urlopowe się połaszczą... To wstyd tak postępować...

OK system, opieka medyczna enelmed, wczasy pod gruszą, premie świąteczne 2 razy w roku, można wykupić dodatkowe ubezpieczenie, owocowe wtorki, wyjazdy integracyjne. obiady serwowane z restauracji (7 lub 13 zl) lub zakupić drugie śniadanie.

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w Aflofarm Farmacja Polska? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Do działu marketingu 2 etapy na pewno.

Proces rekrutacji składał się z 3 etapów. I rozmowa z rekruterka z działu hr przez telefon, II test umiejętności z kierowniczka działu w siedzibie firmy, III etap rozmowa z kierowniczką i pracownikiem działu zatrudnienia i płac w siedzibie firmy Pierwszy etap standardowe pytania, test niedopracowany i niekompletne dane do zadań. Dostałam pracę i ją przyjęłam, ale szybko pożałowałam, że tam poszłam.

1. Dlaczego chcę zmienić pracę 2. Doświadczenie 3. Dlaczego wysłałam aplikację do tej firmy 4. Oczekiwania finansowe

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Radom
Fudeko S.A.
Rekrutacja na PM

Czego się spodziewać po ofercie pracy do działu medycznego linii Diabetologia w Aflofarm? Jak się pracuje z tą grupą lekarzy? Jakie warunki pracy? Flota? Rotacja w zespole?

Check

Pabianice to pięknie miasto.

Zarząd3

Nie zapominajmy o B2B, przecież Państwo im dało ZUS jako tarcze więc jak my im teraz weźmiemy to oni wyjdą na zero NIC NIE STRACĄ a my zyskamy! A to wszystko pomysł koordynatora ds zbędnych tfu tzn optymalizacji strat - chwała dla nowego stanowiska starego pracownika na umowie! Najważniejsze to oszczędzać trzeba dbać o firmę, zróbmy im (PH) cykle miesięczne najlepiej nierealne a po marcowym wzroście na rynku 40% w kwietniu będzie spadek i wtedy to ogłosimy. Aaa no i aneks do umowy o tym "obniżeniu pensji" przypadkowo o wartość zus wrzucimy im z datą z początku kwietnia mimo, że poinformujemy ich o tym 29.04. Przepraszam czy o czymś zapomnieliśmy? Jakieś pomysły jak jeszcze możemy wspomóc firmę?

Zarząd

Drodzy pracownicy niestety zmniejszenie wam pensji i kasa z tarczy antykryzysowej nie wystarczy nam na kasę do naszych porsche więc zamawiajcie nasze kanapeczki i zestawy lunchowe. Wprawdzie w żabca są dużo tańsze ale my nasze kanapki przygotowujemy z sercem. Restauracja hotelowa słabo przędzie więc wy musicie nam pomóc. Z góry dzięki za wsparcie.

Zarząd2
@Zarząd

A do tego Jeszce pracujecie za dwóch ale nie liczcie na godne zarobki i szacunek. Zmniejszylismy wam pensje, zaraz może i zabierzemy benefity, normalne kanapki, kartę sportowa, owoce i cała resztę niepotrzebnych rzeczy, bo przecież musimy oszczędzać. Ale pamiętajcie, firma o was dba więc i wy dbajcie o firmę. Nigdzie nie potraktuja was tak źle jak u nas, więc czujcie się wyjątkowo. Pozdrawiamy

Szymon Pacak

Cześć,powiedzcie mi jaka podstawa,premia ile wizyt dziennie dla PH ? Czy jest rotacja czy raczej szanują pracownika bo o to obecnie ciężko. Proszę o info o pracy PH pozdrawiam

Ggghh
@Szymon Pacak

Aktualnie zwalniają ludzi lub aneksowanie na pol wynagrodzenia.... ponadto nie przedłużają umow... szykuje się zabieranie aut służbowych bo problem z ich odzyskaniem...mądrzejsi po cynku od szefów poczuli się gorzej i chorują...

Ggghh
@Ggghh

Nagle całe zespoły jakaś epidemia dopadła. Ale gdy wrócą nikt nie zapomni jak postąpili- nie liczcie na to. To tylko chwilowe rozwiązanie które generuje koszty .

Śląsk.
@Szymon Pacak

12 wizyt, umowa B2B, od 2,8 tyś na rękę jako PH. Produkty znane ale nie lubiane w opinii personelu. Nie licz na szacunek, lepiej szukaj lepszej opcji gdzieś indziej, bardziej lubianej Firmy dla aptekarzy, z ludźmi kompetentnymi w dziale sprzedaży, firmy w której plany będą realne.

Ngghbf
@Ggghh

Cały Rx do usunięcia. Niestety szukamy pracy. Takie podziękowanie za lata pracy. Cóż suplementy wygrały.

Robert

Zawsze można zmienić firmę bo wiadomo, że wszędzie dobrze gdzie nas nie ma. Ja natomiast polecam pracę.

Maxim

Jezeli firma decyduje się na takie reklamy jak te ,które co 5 min nadawane w telewizji to mówi to wszystko o tej firmie.Totalne (usunięte przez administratora) , jezeli nie gorzej. Przestancie oszukiwać i naciągnąć nieświadomych ludzi

Hhgg
@Maxim

Taka prawda... maja gdzues swoich pracowników .. kryzys i poświęca każdego . Ważniejszy 1 spot którego nikt nie obejrzy niż pensja miesięczna 1 pm. Zatrudnia kolejnego po koronie za najniższe wybagrodzenie na rynku

Gghj

Może mniej reklam w tv zamiast zwalniać repow którzy nakręcają rynek i odpowiadają za wyniki. To dzięki nim istniejecie... Jak tak można ludzi zwalniać i zostawiać na lodzie... albo proponować niższe etaty

Gbubgen

I co z tego przesłania wynika?

Bgb
@Gbubgen

Jak zwalniali tak zwalniają... potem szukają nowych... nie ma ludzi niezastąpionych. Po Was przyjdą inni a Wy pójdziecie gdzie indziej. Cieszcie się ze KR dali znać żeby się pochorowac .

Aplikant

Witam.Piszecie,że zakład zwalnia pracowników? Czy we wszystkich zakładach Aflofarmu czy tylko w Pabianicach? Ogłoszenia w necie, że szukają pracowników...

Pm

Dużo osób dostało pożegnalne pismo? Ile osób zachowało prace w pierwszej turze? Większość dużych firm kończy wspolprace.

Fgvg
@Pm

Napewno nie przedłużają umów. Powodzenia na pół roku w poszukiwaniach pracy.

Jan Kowalski
@Pm

Większość dużych firm? Zdecydowana większość znanych, dużych firm przedłużyła pracownikom umowy m.in. teva, sandoz, zentiva, egis.

Ggg
@Pm

Tyle kasy na reklamy w tv i spoty z suplami które kosztuja miliony na wszystkich kanałach a repy zwalniani bo twierdzą ze ich nie stać mimo ze umowy przedłużane miały być...

Byly

Firma duza, na marketing wydaje tysiace, pomagają pod publiczke a przyszedł kryzys i pozbywaja się ludzi w taki sposób... właśnie takie sytuacji świadczą o firmie i prezesach. firma nigdy nie będzie w stanie dorównać konkurencji, bo tam nie traktują ludzi jak zbędnych elementów tylko równych sobie i w trudnej sytuacji dbają o pracow ikow. żadnych pm z innych firm nie zwolnili a tu umowy nie przedłużaja, masek w pracy brak, ciągle nerwowa atmosfera i jeszcze zero sacunku do ludzi który budują im firmę i dają szansę na zarabianie. wstyd i żenada. pozostali ex-pracownicy pamiętaja jeszcze czas za poprzedniego prezesa i nikt nie musiał bać się o nic, o wszystkich pracowników się dbalo, nie zwalnialo w trudnych chwilach a teraz? prezesi nabili kieszeń i robiaczom mówią do widzenia!!

Jjjj
@Byly

Wypowiedzenia wysyłane listem... jakieś postojowe a potem rozwiązanie umowy o prace... jak tak można !!! Obiecane przedłużanie umow a potem zmiana decyzji i na ulice? Wstyd!!! W żadnej firmie tak nie potraktowano przedstawicieli.

Jjjj
@Jjjj

Ludzie oddali serce i tyle dostali w podziękowaniu. Kierownicy zwalniają ale i Was to czeka na koniec. Co mądrzejsi uciekli się leczyć. Dobrze ze ostrzegli swojaków . P

Ffhv
@Jjjj

Będzie za to świeża krew później. Nie ma ludzi niezastąpionych - trzeba przyswoić taka prawdę. Po tej firmie może być tylko lepiej.

Jan Kowalski

Co to się dzieje w firmie? Wypowiedzenia wysyłają pod kryptonimem aneksu do umowy?

Ggvv
@Jan Kowalski

Tak czuje, ze większość pm zadba teraz o swoje zdrowie. Pracy i tak brak.

Tnghn
@Ggvv

Lekarz się teraz nie podłoży. W Obecnej sytuacji nawet znajomy lekarz nie pomoże. Taka stabilna firma, o takiej pozycji i tak dziękuje za prace... Gorzej niż w krka

Gdgvv
@Jan Kowalski

To tylko zapewne spóźnione zyczenia wielkanocne ???? i chcą mieć pewność ze każdy otrzyma i tylko po to żółta kartka

Cvvnj

Dobrze ze niektórzy Szefowie dali znać , wszystkich spotkało to samo

Mati

Kiedyś znajdzie się konkurencja we wszystkich sektorach i będzie tak jak powinno być . A ci co teraz tam pięknie zarabiają i klaszczą na bankietach...spotka ich kara.albo łazić po rynku i kupować tanie warzywa albo ładować się lekami .Brak konkurencji sprawia że ludzi traktuje się jak warzywo.wyrwac i wyrzucić..

Aplikująca

Mam rozmowę na stanowisko asystentki działu rynków zagranicznych. Czy ktoś wie jakie są tam warunki pracy - atmosfera, zespół i wysokość pensji?

Noris
@Aplikująca

Suplementy czy leki?

Pan
@Aplikująca

Czytaj opinie .A nie się pchasz. W Polsce nie dostaniesz dobrej stawki.chyba że masz swój biznes i kombinujesz tak jak to robi rząd.ani też nic nie umieją po za okazaniem kraju.nie wchodź w coś gdzie już jest pozamiatane

Vhhj

A zaraz koniec miesiaca ???? Ciekawe na kogo trafi. Najgorsze ze kończą się umowy.

Jan
@Vhhj

Hotel nie dostal umow to i (usunięte przez administratora)niewiarygodny wlasciciel

Na jaki okres jest pierwsza umowa? , a później kolejne?

Zostaw merytoryczną opinię o Aflofarm Farmacja Polska - Pabianice

• Jak się pracuje w Aflofarm Farmacja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Aflofarm Farmacja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aflofarm Farmacja Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aflofarm Farmacja Polska?

Kandydaci do pracy w Aflofarm Farmacja Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aflofarm Farmacja Polska