Opinie o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aflofarm Farmacja Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Ciekawy

Czy jest jakis transport z Sieradza Jakie zarobki dostaje operator ? Jaki jest system pracy? Czy firma produkuje tylko tabletki?

Robol
@Ciekawy

W ksawerowie tabletki, w Pabianicach tubują żele, maści, rozlewają krople, akustone, puri nasin, w Rzgowie rozlewają w butelki syropy. Najwięcej płacą w Ksawerowie.

Panie Prezesie w imieniu wszystkich pracowników pytam czy w obecnie panującej sytuacji w Polsce i na świecie związanej z pandemią koronowirusa zamierza Pan przyznać pracownikom deputat w postaci żelu antybakteryjnego, który zaczęliśmy produkować w zakładzie w Pabianicach. Czy mamy kupować produkty konkurencyjnych firm? Ewentualnie nie dbać o swoje zdrowie i przychodzić do pracy stwarzając zagrożenie dla innych pracowników lub produktu który wytwarzamy. Myślisz trochę chłopie, czy wizja dodatkowej kasy zaślepiła Ci już umysł? Czekamy na odpowiedź.

Hejze

Rozmowa kwalifikacyjna wyglada tak: pani ,,rekruter" zadaje wszystkie pytania, które pewnie dostała na szkoleniu przygotowującym ją do zawodu(są nudne, możesz zmyślac co żywnie ci sie podoba) a pani kierownik siedzi i grzebie w swoim laptopie i spojrzy na Ciebie może 3 razy i kiwnie głową. W trakcie rozmowy przychodziły mi do głowy pomysły żeby od tak sobie wyjść biorąc pod uwagę bezsensowność tego spotkania i żałuję że tak się nie stało ale jest co opowiadać znajomym. Pozdrawiam

ade

Telemarketer warto aplikować?

Proces rekrutacji składał się z 3 etapów. I rozmowa z rekruterka z działu hr przez telefon, II test umiejętności z kierowniczka działu w siedzibie firmy, III etap rozmowa z kierowniczką i pracownikiem działu zatrudnienia i płac w siedzibie firmy Pierwszy etap standardowe pytania, test niedopracowany i niekompletne dane do zadań. Dostałam pracę i ją przyjęłam, ale szybko pożałowałam, że tam poszłam.

1. Dlaczego chcę zmienić pracę 2. Doświadczenie 3. Dlaczego wysłałam aplikację do tej firmy 4. Oczekiwania finansowe

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
grafik komp.

Witam. Czy może się wypowiedziec, ktoś kto pracuje na stanowisku grafika komputerowego? Jak praca wygląda tutaj?

Geralt
@grafik komp.

Moja znajoma pracowała w innym dziale, ale powiedziała, że graficy zarabiają marnie. 2500-2600 zł netto. W Aflofarmie wszyscy niżej postawieni - graficy, redaktorzy, marketingowcy itp. - zarabiają raczej marnie, a roboty wiadomo - po kokardę. Znajoma odeszła też dlatego że mobbing w jej dziale przekroczył wszelkie granice. Chyba nie warto.

Qwerty

Czy ktoś może wie, jakie warunki dla PM oferują w nowym dziale w diabetologii? Interesuje mnie ile można wynegocjować podstawy , jakie auto, budżety, i ilu osobowy będzie to zespół... dziękuję

Czy samochód służbowy może być również wykorzystywany w celach prywatnych? Jaki rodzaj umowy jest podpisywany na samym początku? Liczę że niedługo odpowiesz na moje pytania!

Kossa

Po co lekarze jak jest aflofarm itp.Ludzie nie kupujcie tych bzdetow , ładnie opakowane i nic nie warte ,,produkty"

Niedoszły Junior

Chciałam tu pracować, ale jak usłyszałam za jaką stawkę, to podziękowałam. Byłam na rozmowach w kilku firmach i nigdzie nie płacą tak słabo (nawet juniorom)...

Zainteresowana
@Niedoszły Junior

jaką stawkę zaproponowali?

Była już

Na rozmowie wszystko ładnie pięknie a jak przychodzi do pracy to rzeczywistość jest fatalna! Odradzam!

@Była już

Z Twojej wypowiedzi wynika, że ustalenia na rozmowie kwalifikacyjnej nie mają pokrycia w realnym zatrudnieniu. Mógłbyś napisać czy wynagrodzenie się nie zgadza, czy zakres obowiązków jest inny, niż był ustalony?

pracownik A
@Bronisław

Jak nie rozumiesz to wyjaśnię prosto. Byłem w poprzedniej połowie roku na rozmowie HR - baju baju będziem w raju , pan inżynier ooo to pan zarobi dobrze RZECZYWISTOŚĆ na miejscu : "bierz pan śmieszne pieniądze albo mamy ukrów na pana miejsce" moja odpowiedź : trzaśnięcie drzwiami. Pracuję obecnie w innej firmie bez pakietu na siłownię i bez "młodego dynamicznego zespołu", ale ta (usunięte przez administratora) firma więcej rzetelnych ludzi nie zobaczy. Zarabiam 8-11k na rękę czyli kasa się zgadza, i nie nie jest to (usunięte przez administratora) firma.

Renata
@pracownik A

Czyli rozumiem, że nie przyjąłeś pracy w Aflofarm, bo nie odpowiadały Ci zarobki. Mi osobiście zależy też na innych rzeczach, np. na atmosferze i możliwościach rozwoju. A wiesz, czy mają jakiś system premiowy?

Bgh
@Była już

Ale z kim rozmowa i na jakie stanowisko? Kr nie maja pojęcia o rekrutacji

Aska
@Była już

Pracowałąś w biurze czy na produkcji. Teraz poszukują kogoś do biura. Duzy zespół? Dużo obowiązków? Co ciebie zniechęciło?

Rep

Proszę o informacje na temat obecnych wakatów w firmie. Słyszałam ze kilka osób odeszło z firmy lub odchodzi zaraz... restrukturyzacja i redukują wakaty? Czy jest wolne coś na Mazowszu?

Seweryn

jak mam pracować w firmie gdzie w wiekszosci sprzedaje sie talk czyli suple i nabiera sie ludzi to chyba żal.pl

zainteresowana

dostałam propozycje pracy w administracji, podpowiedzcie jak tam z atmosfera? dużo trzeba jeździć? bo wymagają prawo jazdy

@zainteresowana

Podzielisz się z nami tym, jak wyglądają warunki zatrudnienia, które zaoferował w Twoim przypadku pracodawca? Chciałbym zweryfikować, czy można liczyć na atrakcyjne wynagrodzenie.

heh
@zainteresowana

jesli chcesz byc pania na posylki to przyjmij. typowe przynies podaj pozamiataj

Używam od 4 dni NeoMag -skurcz Magnez+B6 Potas , Od 2 dni w nocy łapią mnie skurcze b. silne byle.A do tej pory używałem innego magnezu i było super

Qqerty

Dają multisport i opiekę medyczna? Jeśli tak to ile dofinansowują?

HR_Aflofarm
@Qqerty

Witaj, naszym pracownikom oferujemy zarówno prywatną opiekę medyczną jak i kartę multisportową. Jeżeli chodzi o kwotę dofinansowania szczegóły zdradzamy zainteresowanym na spotkaniu rekrutacyjnym.

operator

Witam mam pytanie jakie zarobki netto mogę się spodziewać na produkcji niech ktoś rzetelny kto tam pracuje odpowie

Transgen

Z dodatkami (nocki, premie) jakieś 2-2,2

trendchip
@Transgen

z mojej wiedzy 2 - 2,5 podstawy plus premia kwartalna

Poniżony
@operator

Aktualnie jest to minimalna krajowa.. odradzam

HR_Aflofarm
@operator

Witaj, w rekrutacji na operatora produkcji pod uwagę bierzemy indywidualne doświadczenie i umiejętności kandydata a wynagrodzenie jest wyższe niż najniższa krajowa. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do aplikowania i przekonania się osobiście.

Alek

Kaszel ku...wa (usunięte przez administratora)

@Alek

Co miałeś w zamiarze przekazać swoim komentarzem? Kompletnie go nie rozumiem, dlatego też chciałbym, abyś przybliżył to, co dodałeś. Będziesz tak uprzejmy i to zrobisz?

Edyta

Szprej!!

Okropna firma. Produkty leczące ból (usunięte przez administratora) bo na nic innego nie działają ????

Pierwszą odpowiedź po złożeniu aplikacji na stanowisko stażysty w dziale marketingu otrzymałem po ok. 30 dniach. Rozmowę prowadziła bardzo miła Pani z działu marketingu, do którego poszukiwała stażysty/ów. Do rozmowy dołączyła kolejna bardzo miła Pani, która poinformowała mnie o warunkach współpracy i wyszła. Jeśli chodzi o wynagrodzenie stażysty -(usunięte przez administratora) (wtedy niższe wynagrodzenie). Jednocześnie pojawiła się informacja o możliwości zatrudnienia po odbyciu stażu, oczywiście "zależna" od samego kandydata. Moja rozmowa rozpoczęła się pytaniem: "A oprócz tego co ma Pan wpisane w CV, to co może Pan jeszcze do tego dodać?" - no trochę ręce mi opadły... Generalnie spotkanie trwało 1,5h, gdzie otrzymałem laptopa i bojowe zadanie do wykonania - 7 zadań dotyczących tematyki pewnego kanału w social media (trzeba było się z nim zapoznać) i na podstawie tego m.in. stworzenie kampanii marketingowej i obrazka ze sloganem marketingowym + opisem pod wskazane trzy daty w kalendarzu; znalezienie trzech influencerów do współpracy według podanej tematyki czy napisanie wiadomości e-mail do potencjalnego influencera w sprawie możliwości nawiązania współpracy. Wbrew pozorom zadania nie były łatwe, a czas na ich wykonanie wynosił tylko 60 minut. Osobiście nie udało mi się zrobić 1,5 zadania, ale po czasie mogłem opisać słownie, jakbym je wykonał. Po teście przyszła pora jeszcze na serię "kreatywnych i analitycznych" pytań od Pani Brand Manager, po czym nastąpiło odprowadzenie mojej osoby do wyjścia i zapewnienie odpowiedzi do końca miesiąca - tego ostatniego brakło. Pozostaje postawić tej Pani WIELKI MINUS za niesłowność. Dla porównania, czekam na informacje zwrotne od innej firmy, gdzie na stażu oferują ok. 3500 netto, a zadania rekrutacyjne były bardziej dopasowane dla kandydatów po studiach. Tutaj natomiast zadania wymagały praktycznych umiejętności, a nawet doświadczenia w prowadzeniu kanałów social media od kandydata, o czym w ogłoszeniu nie było mowy (tylko "zainteresowanie obszarem marketingu"). Pomimo umiejętności posługiwania się photoshopem czy corelem, musiałem znieść widok systemowych programów graficznych (paint). Po co dane było tworzyć mi grafikę, skoro nie mogłem w pełni pokazać swoich umiejętności? Oczywiście zadania były stworzone na ilość, a nie na jakość - nie da się zrobić tego dobrze i profesjonalnie w ciągu 60 minut. Grafiki miały zawierać tylko tekst, i nie musiały być dobrze zrobione...ale mogły. Lepszym rozwiązaniem jest dać mniej zadań np. 3, gdzie kandydat będzie mógł pomyśleć i wykazać się, a nie tworzyć na wariata byle było i to pod presją czasu, bo z tego nic nie wynika. Wszystkie zadania dotyczyły działań w social media i nawet jeśli ktoś osobiście prowadzi swój kanał to wcale nie będzie mieć lżej, ponieważ prywatny fanpage to nie to samo, co np. działania promocyjne i znajomość psychologii zachowań konsumenckich. Spotkanie uważam, ze stracony czas ze względu na brak odpowiedzi zwrotnej. Przebieg rozmowy i zadania to ciekawe doświadczenie, jednakże powinni zająć się tym profesjonaliści, tym bardziej że jest to duża firma... Taki jeszcze "niezależny" od firmy minus jeszcze to dojazd do siedziby firmy w Pabianicach od strony Łodzi - jedyny tramwaj nr 41 + remonty dróg.

Bob

Napisał bym więcej o sytuacji w firmie. W konkretnym dziale ale te wpisy są usuwane ktoś dba o to by za wiele osób się nie dowiedziało i prawda nie wyszła na zewnątrz

@Bob

A to chyba możesz napisać chociaż o jaki dział chodzi i o co dokładnie

Natalia
@Bob

Bob, z forum zostają usunięte jedynie wpisy, które nie są zgodne z regulaminem. Zachęcam Cię abyś podzielił się swoim doświadczeniem w pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska, będzie to pomoce dla przyszłych pracowników. Jaki konkretnie dział masz na myśli? Jak wyglądają tam warunki zatrudnienia?

Zostaw merytoryczną opinię o Aflofarm Farmacja Polska - Pabianice

• Jak się pracuje w Aflofarm Farmacja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Aflofarm Farmacja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aflofarm Farmacja Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aflofarm Farmacja Polska?

Kandydaci do pracy w Aflofarm Farmacja Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aflofarm Farmacja Polska