Opinie o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Aflofarm Farmacja Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Aflofarm Farmacja Polska o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Aflofarm Farmacja Polska w Pabianice

Rep

Czołem, czy może mi ktoś podpowiedzieć jak pracuje się w dziale RX w Aflofarmie? Chodzi mi o szczegóły jakie +,- wynagrodzenie, premie, atmosfera itp.? Ktoś coś?

@Rep

Uciekaj od tego działu. Kiedyś było dobrze, teraz nie jest co więcej to równia pochyła.

Molu
@Rep

Panowie (usunięte przez administratora)to jest śmieszne, że ludzie pracujący w waszej firmie na produkcji wsystemie 3 zmianowym mają (usunięte przez administratora)tys zł netto, na te ciężkie czasy, wstyd!!!!!

Molu
@Molu

Ale się zuciliscie na podwyżki 140 zł netto, a macie się za wielką firmę, żenada!!!!

Były

Napiszę to co słyszę od wieloletnich pracowników tej firmy. Każdy może się tu rozwinąć zawodowo, ale zarobki są słabe. Szkoda, bo firma nie jest zła tylko pieniądze słabe niestety.Niektorzy kierownicy też słabi, ale to indywidualna ocena.

abc

Od przynajmniej kilku miesięcy widzę na portalach z ofertami pracy ogłoszenie z Aflofarmu na stanowisko młodszego specjalisty ds. marketingu. Ktoś orientuje się czym to jest spowodowane? Nie mogą znaleźć odpowiedniej osoby, czy na tym stanowisku tak masowo zwalnia się pracowników?

@abc

Jest to spowodowane tym, że ludzie zatrudniani na stanowisko juniora pracują tam średnio rok/ półtorej, nie dłużej. Nie ma co się dziwić, jak zarabiają najniższą krajową, przy nieproporcjonalnie dużych wymaganiach i średniej atmosferze (zwłaszcza w markach kosmetycznych). Każdy jak tylko znajdzie coś lepszego, od razu rzuca papierami. Szkoda, bo praca tam jest naprawdę ciekawa, ale nie za te pieniądze i nie w tym stresie.

@były pracownik

Jak mówią "półtorej roku" to pracują i tak o "półtorej" roku za długo.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Aflofarm Farmacja Polska? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

6 dzień roboczy następnego miesiąca, nie później niż 10 dzień kalendarzowy.

Szóstego dnia roboczego, jednak nie później niż do 10-tego każdego miesiąca. Zwykłe 8-9 dzień miesiąca wynagrodzenie już jest

Proces rekrutacji składał się z 3 etapów. I rozmowa z rekruterka z działu hr przez telefon, II test umiejętności z kierowniczka działu w siedzibie firmy, III etap rozmowa z kierowniczką i pracownikiem działu zatrudnienia i płac w siedzibie firmy Pierwszy etap standardowe pytania, test niedopracowany i niekompletne dane do zadań. Dostałam pracę i ją przyjęłam, ale szybko pożałowałam, że tam poszłam.

1. Dlaczego chcę zmienić pracę 2. Doświadczenie 3. Dlaczego wysłałam aplikację do tej firmy 4. Oczekiwania finansowe

logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
Fudeko S.A.
logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.

Witam! Czy wie ktoś którego wypłacane są środki w ramach wczasów pod gruszom ?

Pab
@Andrzej

Ok. 29-30 listopada środki są już na koncie????

Witam, jakie warunki pracy jako laborant? Czy ktoś zna widełki oferowanej wypłaty? Proszę o informację na temat tego stanowiska. Pozdrawiam

Lepiej w Lidlu

Lepiej w Lidlu płacą. Niestety, ale w tej firmie się nie zarabia, tylko wegetuje. W żadnym dziale pensja nie jest przyzwoita jak na te czasy - ani w rejestracji, ani w laboratorium , czy nawet w marketingu. Idź do Adamedu.

De

Takie ze generalnie po 3~5 miesiacach odejdziesz

Nickczemnick
@De

Ale co się nauczysz to Twoje. Aflofarm jest inkubatorem kadr dla konkurencji. Brzmi absurdalnie? Welcome to Aflo????.

Czy w Aflofarm Farmacja Polska jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

odp

@Pytanie niestety nie. Zero reakcji, liczą się tylko cyferki i to niekoniecznie na twoim koncie heheh, a jak ci się nie podoba, to twój problem.

Nickczemnick

Bardzo wrażliwi są na problemy.bjak je zgłaszasz to już po tobie jak przytakujesz to jedziesz dalej. HR wiedzą jak zamieść każdy problem pod dywan a prawników mają, że ho ho!!!

Zdecydowanie nie. Wręcz pracownicy z reguły nie zgłaszają problemów, gdyż nie wychodzą one zazwyczaj dalej niż bezpośredni przełożony. To po po prostu nie ma sensu.

Xyz

Czy może ktoś powiedzieć coś więcej o pracy w dziale rynków międzynarodowych? Jaka panuje atmosfera, jaki zakres zadań, management, etc.

Mania

Ogrodnika macie super. Niech inni patrzą i się uczą. Jak czytam tych co narzekają to pytam co tam jeszcze robią skoro tak źle????

Ważne pytanie diabetologia

Czy ktoś może mi powiedzieć czy warto pracować w dziale diabetologii? Słyszałem ze tam jest duży problem z dogadaniem z kierownikiem. Podobno nowi pracownicy przychodzą widzą szok i szukają nowej pracy .Ktoś moze potwierdzić.

Xyz

Widzę, że firma często poszukuje osoby na stanowisko junior product managera. Czy ktoś mógłby opisać jak wygląda praca na tym stanowisku w Aflofarm? I czy te rekrutacje są spowodowane dużą rotacją?

junior
@Xyz

Pensja niezmienna na start od dziesięciu lat, niższa od tej, która proponuje się obecnie kasjerom w Biedronce czy Lidlu, przy odpowiedzialności x razy wyższej. Jest to mocno uzaleznione od danego teamu, ale niczym nadzwyczajnym nie jest sytuacja, gdy senior spycha na juniora konkretny pakiet rzeczy, nad którym później przestaje czuwać, zostawiając wszystko w jego rękach - choć, podkreślam, nie jest to w 100% przypadków. Rozstałam się z firmą przy pierwszej możliwej rekrutacji, gdzie na stanowisko juniora i podobnym zakresie obowiązków otrzymałam prawie 1000 zł więcej na rękę. Tutaj podwyżki są marginalne, przynajmniej na tym szczeblu, a jeżeli Ci to nie odpowiada, firma nie widzi potrzeby, by Cię zatrzymać - zaraz pojawi się świeża osoba, np. prosto po studiach, która potraktuje tę pracę jako pierwsze doświadczenie, spędzi rok i również odejdzie. Koło się toczy.

Pytajnik

Dzień dobry, powiedzcie proszę jak to jest z tym działem marketingu? Z jednej strony niby mało płaca, wycisk, a z drugiej seniorzy siedzą tam po kilkanaście lat. Jak wygląda praca, ścieżka rozwoju i płaca w dziale marketingu i czy zarządzający zespołami marketingu to kompetentne osoby?

Elei

W Aflofarmie w czasach pandemii, przy trzeciej fali rozprzestrzenia się koronawirusa, brak możliwości home office lub chociaż pracy w trybie hybrydowym (tylko nieliczni wybrańcy zajmujący ciepłe stołki mają taką możliwość) czego efektem są liczne zarażenia pracowników. Nikt z zarządzających się tym nie przejmuje. Procedura antycovidowa to jakaś kpina totalnie odklejona od rzeczywistości, napisana na kolanie. Pracownicy regularnie przemieszczają się pomiędzy zakładami rozprzestrzeniając zakażenie, a oczekiwanie na wynik wykonanego testu na COVD-19 odbdbywa się na stanowisku pracy!!! co powoduje dalsze zarażanie współpracowników! Kierownicy nie ostrzegają o pojawiających się nowych ogniskach zakażeń w swoich działach, panuje istny chaos, a to wszystko powoduje coraz większą liczbę zakażonych osób w firmie. Działy zajmujące się produkcją, gdzie w jednym miejscu pracuje duża ilość osób już nawet nie są wysyłane na testy, tylko mają się "wzajemnie obserwować". To igranie ze zdrowiem i życiem pracowników, tu nie liczy się człowiek, tylko chore ambicje, zysk i nienaganny publiczny wizerunek firmy. Patrząc z zewnątrz, wszystko jest pięknie, jest to firma walcząca z COVID-19 na skalę ogólnopolską, na pierwszej linii frontu. Znając temat od środka, wygląda to jednak zupełnie inaczej i tak naprawdę firmę zżera wirus...nie tylko SARS-COV-2. Ludzie boją się przychodzić do pracy, ale co zrobić, jedni to zaakceptują, a inni złożą wypowiedzenie. Ja poleciłabym zdecydowanie to drugie (。•̀ᴗ-) Powodzenia dla wszystkich tam pracujących.

Eva
@Elei

Wystarczą maseczki, dystans i dezynfekcja rąk aby utrzymać zdrowe środowisko.

ZA
@Eva

może warto to powiedzieć prezesom i kierownikom, którzy maseczek ani przyłbic nie widzieli chyba od początku covida

Macie trzy zmiany tak?

HR Aflofarm Farmacja Polska
@Michał

Na naszym magazynie w Krakowie pracujemy w systemie dwuzmianowym. Pierwsza zmiana od 6.00-14.00, druga od 14.00-22.00. :)

eee.

Witam. Chciałabym się dowiedzieć ile zmian jest na magazynie w Krakowie?

Stanowisko grafika komp.

Witam. Zauważyłam nowe ogłoszenie na stanowisko grafika komputerowego, ale opinie o firmie są bardziej negatywne niż pozytywne... Może się ktoś wypowiedziec jaka jest atmosfera w dziale graficznym i zarobki w tym pandemicznym czasie? Asia

Były pracownik marketingu

Polecam pracę w marketingu Aflofarm osobom, które mają bogatych rodziców lub partnerów i będą ich utrzymywać. Junior product manager lub asystent dostaje niewiele ponad 2tys na rękę. Można awansować pod warunkiem, że zyska się sympatię szefów, umiejętności nie mają znaczenia. Niejeden szef lubi przypisywać sobie czyjeś zaslugi. Ciepłe posadki brand managerów to co innego.. Plotki i wyśmiewanie się z pracowników przez szefostwo to standard. Ledwie drzwi się zamkną i już lecą gęste żarty. Mobbing? Też się zdarza. Coś Ci nie pasuje? Tam są drzwi, na Twoje miejsce znajdziemy 2 tańszych pracowników. Z plusów: nie zarobisz ale i się nie narobisz.

jak wyglada promocja marki siquens? dokladnie tak jak napisal anty-aflofarm badz jeszcze gorzej...szkoda slow. lada moment nie bedzie jej na rynku :)

Klient

Dlaczego firma zlikwidowała super kremy siquens? Były bardzo dobre a już nie ma.

BP

Miałam wątpliwą przyjemność współpracować z firmą. Chciecie opinni na temat firmy. Prosty przykład. Znacie Państwo to powiedzenie "szewc bez butów chodzi"? Otóz w przypadku tej firmy farmaceutycznej ma ono idealne odzwierciedlenie. Aflofarm "Po stronie zdrowia". Boże widzisz i nie grzmisz. Po stronie czyjego zdrowia jest firma i ludzie w niej rządzący? Bo na pewno nie pracowników. Mamy po 4-5, a nawet 8 tys. zakażeń codziennie a pracownicy nadal zmuszani są do pracy w biurze. Całkowicie negują home office (nie ma nawet mowy!), narażając całe biura na niebezpieczeństwo. Może ktoś powinien się tym zainteresować? Wymyślają bzdurne zasady postępowania i reguły bezpieczeństwa, a gdy dochodzi co do czego Zarząd nabiera wody w usta ( no cóż, bądźmy szczerzy, głos pracownika zawsze był warty tam tyle co gucio). Tak jak kiedyś, i dziś tam nic nie ma sensu, podejmowane są nieudolne próby i robienie dobrej miny do złej gry. Wiem, zaraz ktoś odpisze, że jak nie pasuje to można odejść. Ja tak zrobiłam, całe szczęście, ale co mają w dobie potężnego kryzysu powiedzieć ci biedni ludzie? Trzymajcie się tam załoga Aflo!

Obecny pracownik Aflo

Do OP: dobra decyzja firmy że Ci podziękowano. Pawełku pozostaje Ci tylko hejt na ludzi, a Twoja opinia nic nie znaczy.

Nobody
@Obecny pracownik Aflo

Mylisz się OP, te opinie dają pewien obraz warunków panujących w organizacji. Twoje komentarze wskazują na to, że jesteś typem, który stosuje przemoc i wykorzystuje władzę do chorej dominacji nad innymi. Pewnie kiedyś skończy się to założeniem sprawy o mobbing jeżeli nie zmienisz podejścia.

@Nobody

Oczywiście że stosował przemoc, dlatego gdy zmieniły się standardy pracy to OP stracił pracę. Powinien się cieszyć że nie skończyło się to dla niego(usunięte przez administratora). Dobrze że czytają to ludzie z branży, bo prawdopodobnie nie zatrudnią takiego człowieka w poważnej firmie.

Zostaw merytoryczną opinię o Aflofarm Farmacja Polska - Pabianice

• Jak się pracuje w Aflofarm Farmacja Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Aflofarm Farmacja Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Aflofarm Farmacja Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 72, z czego 4 to opinie pozytywne, 29 to opinie negatywne, a 39 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Aflofarm Farmacja Polska?

Kandydaci do pracy w Aflofarm Farmacja Polska napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Aflofarm Farmacja Polska