Opinie o Scorpio Sp. z o.o. w Łódź

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Scorpio Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Scorpio Sp. z o.o. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż hurtowa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Scorpio Sp. z o.o. w Łódź

Aneta

@Stan, dziękuję Ci za odpowiedź. Myślę, że wiele osób będzie potrafiło właściwie zinterpretować Twoją opinię i wyciągnąć z niej wnioski dla siebie. Zachęcam wszystkie osoby, które były lub aktualnie są zatrudnione w tej firmie, aby pozostawiały tutaj swoje komentarze na jej temat, aby ułatwić podejmowanie decyzji kandydatom do pracy w Scorpio.

Aneta

@Stan, czy myślisz, że firma Scorpio jest dobrym miejscem do zdobywania doświadczenia zawodowego i przede wszystkim, czy rzeczywiście potem będzie łatwiej znaleźć pracę mając w CV wpisane doświadczenie zawodowe w tej firmie?

Stan
@Aneta

Zupełnie źle mnie zrozumiałaś. W tej pracy ogólnie łatwo znaleźć prace, gdyż mało kto chce tam pracować. Człowiek z branzy, z doświadczeniem raczej nie złoży tu nigdy swojego CV. Dlatego tez, jak chcesz zarobić 2k PlN to możesz tam aplikować z dużą szansą na sukces rekrutacyjny. Natomiast na pewno nie będzie łatwiej znaleźć pracy mając doświadczenie zdobyte w tej firmie, gdyż ogólnie firma ma kiepską reputacje na rynku. Mam nadzieje, ze pomogłem w wyborze

Jeremy

Czy warto aplikować do działu flekso? Są aktualnie oferty, ale dziwne ze zrezygnował z pracy prawie cały dotychczasowy skład?! Na jaką kwotę można liczyć?

Stan
@Jeremy

Od kilku lat jest bardzo duża rotacja. Ludzie z doświadczeniem raczej do nas nie przychodzą. Obecnie ściągnęli gościa, który po prostu sobie nie poradził w międzynarodowej firmie i znowu wrócił do nas. Jak masz inne opcje, to uderzaj gdzie indziej, bo tu szkoda czasu. Jeśli chcesz złapać doświadczenie do CV i po 2 latach przeskoczyć do lepszej firmy, to może nie jest głupi pomysł, bo szanse na przejście rekrutacji są bardzo wysokie - jak już ktoś prześle cv, to się na takiego desperata od razu rzucają.

Aneta

@xvier, dzięki Tobie, wiadomo już ile można zarobić w firmie Scorpio, ale gdybyś zechciał coś dodać jeszcze na temat warunków zatrudnienia, rodzajów umów podpisywanych z pracownikami, respektowania przepisów Kodeksu Pracy oraz atmosfery pracy i relacji między pracownikami, to obraz byłby na tyle pełny, że Twój komentarz dla wielu użytkowników tego forum wystarczyłby, aby zdecydowali czy chcą dołączyć do grona pracowników firmy Scorpio.

Czy po rozmowie w Scorpio Sp. z o.o. rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy Pracownik działu kadr i płac
Częstochowa
SGP - Sorting Group Poland Sp. z o.o.
logo firmy Stajenny / pracownik farmy
Lommel
Agencja Zatrudnienia Metaal Flex Poland Sp. z o.o.

Scorpio Sp. z o.o. ma teraz aktualne oferty pracy w Łódź. Czy ktoś z pracowników może powiedzieć, czy warto tutaj pracować i czego spodziewać się na stracie w temacie warunków zatrudnienia?

xvier

Na starcie wszystko zależy ile wynegocjujesz! Później myślę, że poniżej 10K PLN nie zejdziesz

Aneta

@Witold a możesz powiedzieć bardziej szczegółowo jakie masz zdanie o firmie Scorpio? @Adam co oznacza dla Ciebie wyrażenie taka "typowa polska firma"? Atmosfera jest zła również między samymi pracownikami? Czy tylko w relacjach pracownik szef?

Witold

Może Scorpio nie jest idealną firmą ale uważam, że przesadzacie z tym narzekaniem.

Wiesiek
@Witold

Nie istotny już jest idealizm. Idzie kolejny armagedon.

Aneta

W Scorpio Sp. z o.o. znajdą teraz pracę specjaliści Techniczno-Handlowi w Dziale Technologii Cyfrowych oraz w obszarze Technicznym, Handlowym, Marketingowym, Serwisowym. https://www.scorpio.com.pl/pl/kariera Są tu osoby którejś z tych branż i zaaplikują?

@Aneta

Nie polecam firmy . Kiepskie wynagrodzenie i atmosfera pracy . Taka typowa polska firma . Właściciel myśli o kasie ale tylko dla siebie i jak najmniej zapłacić pracownikom .

Izolda

Znalazłem fajną ofertę obsługi sklepu internetowego, czy tam sie zarobi?

Aneta

@Marcinobecnie firma poszukuje handlowca, ale do pracy w Łodzi. Chętnie dowiemy się więcej o pracy na tym stanowisku od obecnych pracowników Scorpio. Czego mogą się spodziewać osoby odpowiadające na tą ofertę pracy?

zainteresowany kupnem

Kto na polskim rynku sprzedaję surowe fotopolimery Flint poza Scorpio? Pytam bo słychać, że sprzedaje towar dużo taniej.

Izolda

SCORPIO jest jednym z wiodących dystrybutorów materiałów, maszyn i urządzeń poligraficznych na rynku polskim.Taka firma musi trzymać standardy, w przeciwnym razie może się wszystko rozjechać i po firmie.

Może szukacie Państwo przedstawicieli handlowych do pracy w W-wie ?

Aneta

Scorpio Sp. z o.o. poszukuje obecnie pracowników na stanowiska Pracownik Biura Obsługi Klienta oraz przedstawiciel handlowy. Co myślicie o oferowanych warunkach? Pracujesz już w firmie? Podziel się tym jak wygląda atmosfera pracy!

Dni

Pewne rzeczy jest dość trudno ocenić z tego co ja wiem, trzeba przepracować przynajmniej 2 lata, aby zrozumieć faktyczny stan rzeczy i firmy, ale wydaje mi sie, że akurat jeśli chodzi o Scorpio to można się zorientować tak na początek tutaj na forum jak jest

Ten co widział wiele

Oceń sam .I będziesz wiedział .

Eska

Zbyt duże aby tam iść.

Ten co widział wiele

Firma jak firma wszystko można powiedzieć .Moja opinia co do zarządu OK .Prezes Tomek brak mi słów .I to w tym pozytywnym znaczeniu żeby nikt nie odczytał tego inaczej . Ale są osoby, które nie są prawdziwe i później obrabiaj (usunięte przez administratora) kolegą z pracy .I to do Walczaków . Pozdrawiam kolegę .

eska
@Ten co widział wiele

od ok. 3 lat tak jest i jak widać umiejętnie lawirują. Reszta się uczy i stara się naśladować.

Krzysiek

Stanowczo odradzam pracy w tej firmie. Bez perspektyw.

it

ile można sobie życzyć na stanowisko w dziale zaopatrzenia do, którego trwa rekrutacja. Dodam, że mam 9 letnie doświadczenie w logistycznej obsłudze klienta?

Zostaw merytoryczną opinię o Scorpio Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Scorpio Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Scorpio Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Scorpio Sp. z o.o.