CORPO SP. Z O.O. S.K.A.

Łódź

Opinie o CORPO SP. Z O.O. S.K.A.

admin 2015-08-21 08:04
Czy w firmie CORPO SP. Z O.O. S.K.A. szanowano cię jako pracownika? Skomentuj i kształtuj rynek pracy.
Pracownik 2016-02-19 10:01
Nie zgodzę się z panią Pani Olu. Pracowała Pani nie cały miesiąc po czym poszła na zwolnienie. Uważam ze to jest zbyt krótki okres, żeby wyrobić sobie wiarygodna opinie. Ja pracuje już w tej firmie od kilku lat i mam zdecydowanie odmienne zdanie. Proszę mi uwierzyć, firma potrafi się odwdzięczyć za sumienna prace.
Proszę pamiętać ze prezes firmy nie jest dobrym wujkiem, który będzie się obchodził z pracownikami jak z jajkiem. Czasami musi być twardy i zdecydowany.
Niestety na takich portalach wypowiadają się tylko pracownicy, którzy poczuli się w jakiś sposób pokrzywdzeni, a nie Ci którzy są zadowoleni z pracy. Pomimo, ze jest ich zdecydowanie więcej to i tak ta jedna osoba jest w stanie popsuć opinie dobrej firmy.
Zdzisław 2016-03-31 08:38
A mają przedstawicieli handlowych ?
Czym jeżdżą ?
Presellig czy vanselling.
Wszystkie informacje będą przydatne.
Dzięki
tcfx 2016-07-10 22:40
A wypłata jest terminowa? Kasa na czas się przyda. Pozdrawiam
Pracownik 2017-06-22 11:15
Obecnie poszukują ludzi pod ukrytymi ogłoszeniami jednak odradzam tam pracę, niedawno zniknęły stąd wszytkie niepozytywne komentarze aczkolwiek trafne i prawdziwe opisujące chory stan rzeczy w tej firmie .
Panuje tam ogólny bałagan i terror a zarządzanie odbywa się poprzez krzyk i rózne formy zastraszania i mobingu stosowanego przez jej prezesa niejakiego Petera. Permametnie łamane są prawa pracownika oraz przepisy zarówne te wewnętrzne jaki i ogólnie przyjęte jak kodeks pracy np. wypłaty za diety zagraniczne.
Pracownik 2017-08-29 15:02
Niewidzialna łapa Krecika-alkoholika rozciąga swe macki...
To niewiarygodne jak szybko znikają stąd prawdziwe opinie byłych pracowników.
Prawda w oczy kole, a strach ma wielkie oczy.
Zuzanna 2017-09-01 11:31
Jeśli zniknęły jakieś wpisy oznacza to, że zostały one zarchiwizowane przez administratora portalu za naruszenie zasad regulaminu. Dlatego też przed zamieszczeniem opinii należy zapoznać się z jego treścią.
Zostaw swoją opinię o CORPO SP. Z O.O. S.K.A. - Łódź
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie CORPO SP. Z O.O. S.K.A.